maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 43
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 50
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 34

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners TeamZapłacono
2BełdowskaBeataKPOLPOL22, K36-601968Piotrków TrybunalskiFUDU&CO
3BiałekKamilaKPOLPOL22, K36-601977ŁódźDroga Do UltraZapłacono
4CieciorowskaMonikaKPOLNW22, K36-601979OrzkPHILLIPS SPORT TEAMZapłacono
5CyrulewskaMałgorzataKPOLNW22, K36-601971GlinnikZapłacono
6CzyrnekEwaKPOLPOL22, K36-601974RybnikSmaki BieganiaZapłacono
7FriezeTatianaKPOLULT52, K36-601978ŁódźULTRAlansiaraZapłacono
8GajekZuzannaKPOLPOL22, K36-601982MałogoszczMKS Wierna Małogoszcz Sekcja BiegowaZapłacono
9GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
10GołuchowskaEdytaKPOLPOL22, K36-601983KrzętówZapłacono
11GotartowskaMagdalenaKPOLNW22, K36-601978MasłowiceZapłacono
12KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
13KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
14KumorWeronikaKPOLPOL22, K36-601978ŁódźEVErRUN
15KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
16MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
17MarzecMagdalenaKPOLPOL22, K36-601980ŁęcznoFUDU&COZapłacono
18MikuszewskaHalinaKPOLNW22, K36-601978PrzedbórzKS K2
19OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
20RadzieńskaKamilaKPOLULT52, K36-601983GdyniaZapłacono
21SkrobekKarolinaKPOLNW22, K36-601981RudnikiVege Rabbits
22StachurskaMonikaKPOLNW22, K36-601970KobyłkiZapłacono
23StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
24StolarskaMonikaKPOLULT52, K18-351989RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
25SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
26Szczodrowska-JerzakAgnieszkaKPOLNW22, K18-351988Konstantynów ŁódzkiPhillips Sport TeamZapłacono
27TatuchJoannaKPOLULT52, K36-601983Wieliczka#monaroweloveZapłacono
28TulejkoKasiaKPOLPOL22, K36-601968Huta Stara BKejt Fun&Fit
29WojnoMałgorzataKPOLULT52, K36-601984ŁódźDroga Do UltraZapłacono
30WoźniakDorotaKPOLNW22, K36-601970Łódź
31ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
32Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
33ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
34BagińskiRyszardMPOLPOL22, M36-601971PodkałekZapłacono
35BatorykIgorMPOLPOL22, M36-601977CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
36BełdowskiSławomirMPOLULT52, M36-601964Piotrków TrybunalskiFUDU&COZapłacono
37BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
38BiałekAdamMPOLULT52, M36-601971ŁódźDroga Do UltraZapłacono
39BłaszczykMarianMPOLPOL22, M60+1955BełchatówZapłacono
40BobrasArkadiuszMPOLPOL22, M36-601971Piotrków TrybunalskiZapłacono
41BrzezinaJózef MaciejMPOLNW22, M60+1959SochaczewHulaj Noga SochaczewZapłacono
42BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
43BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
44BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003GidleZapłacono
45CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
46CieślikPawelMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
47CzłonkowskiKrzysztofMPOLULT52, M36-601976SzczekocinyOlimpijczyk Szczekociny
48CzyrnekDariuszMPOLULT52, M36-601975RybnikSmaki BieganiaZapłacono
49DziąborAndrzejMPOLULT52, M36-601974BędzinBEZ SPINYZapłacono
50FilakAdamMPOLNW22, M18-351988PrzedbórzZapłacono
51FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
52GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
53GołębiowskiRobertMPOLULT52, M36-601967RadomskoBiegacze w RadomskuZapłacono
54GotartowskiŁukaszMPOLPOL22, M36-601978MasłowiceZapłacono
55GotartowskiWojciechMPOLPOL22, M36-601986PrzedbórzZapłacono
56GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
57GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
58HusTomMPOLULT52, M36-601982Kleszczów
59InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log comZapłacono
60JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
61JanickiSebastianMPOLPOL22, M18-351989PabianiceStrzelba RunnerZapłacono
62JaskółowskiPiotrMPOLPOL22, M18-351987Piotrków TrybunalskiZapłacono
63KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
64KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980RadomskoZapłacono
65KlimczewskiAndrzejMPOLULT52, M36-601962ŁódźForever Young ŁódźZapłacono
66KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
67KociołekKrzysztofMPOLULT52, M36-601978Piotrków Tryb.Lubrykant MafiaZapłacono
68KońPiotrMPOLPOL22, M36-601978PrzedbórzALPIN SPORT HOKA TEAMZapłacono
69KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
70KrukGrzegorzMPOLULT52, M36-601969CzęstochowaPress Glass Biegamy i WspieramyZapłacono
71KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
72KrzywikDanielMPOLNW22, M36-601971StefaniaPoChodzone NW RadomskoZapłacono
73KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
74KułakPiotrMPOLPOL22, M18-351989Kamieńsk
75LampaAdrianMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
76LampaArturMPOLPOL22, M36-601970CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
77LoraPrzemysławMPOLPOL22, M18-351995StrzałkówZapłacono
78LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
79LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991LipnoGmina OksaZapłacono
80ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
81MaciejewskiMichałMPOLULT52, M36-601981PoczesnaPress Glass Biegamy i WspieramyZapłacono
82MaciejowiczMichałMPOLPOL22, M36-601984WarszawaVegeRunnersZapłacono
83MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
84MasiarekArkadiuszMPOLULT52, M36-601969RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
85MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
86MieruszyńskiPawełMPOLPOL22, M36-601978KruszynaZapłacono
87MordakDawidMPOLPOL22, M18-351988RadomskoKBKS Radomsko
88NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
89NowickiKrzysiuMPOLULT52, M18-352000Warszawa
90OlczykAndrzejMPOLULT52, M36-601964PrzedbórzZapłacono
91OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
92OrdzińskiBartekMPOLPOL22, M36-601975StąporkówBBLZapłacono
93OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary BroniszewZapłacono
94PawelakGrzegorzMPOLULT52, M36-601977GroblaZapłacono
95PawlakJarosławMPOLULT52, M36-601967ŁódźDroga Do UltraZapłacono
96PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
97ReclikJacekMPOLULT52, M36-601970RybnikSmaki BieganiaZapłacono
98RudziewiczPiotrMPOLULT52, M18-351994Lubin
99RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
100SkowrońskiKrzysztofMPOLULT52, M36-601981Wieliczka#monaroweloveZapłacono
Strona 1 z 2