maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Rajd Rowerowy „Stobrawska 50Tka III Edycja”

Rajd Rowerowy „Stobrawska 50Tka III Edycja”
Miejsce i data imprezy: Nowe Siołkowice, 19 maja 2024
Organizator: Stowarzyszenie Kręcimy dla zabawy

Więcej informacji na www.krecimydlazabawy.com 

Kontakt do Organizatora:

krecimydlazabawy@gmail.com
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Rajd Rowerowy do 20 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 92
- Rajd Rowerowy do 50 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 92

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub
1SlottaAdamMPOL50KM1971Popielów
2KlimczakŁukaszMPOL50KM1999GrodkówOZ Grodków
3MałekMateuszMPOL50KM1989OpoleStefanini
4SolanBogusławaKPOL50KM1983BorkowiceKręcimy Dla Zabawy
5SolanŁukaszMPOL50KM2008Borkowice
6SolanKrzysztofMPOL20KM1977Birkowice
7SolanNataliaKPOL20KM2009Borkowice
8GindaJaroslawMPOL20KM1988OpoleKręcimy Dla Zabawy
9AntkowiakŁukaszMPOL50KM1988Lewin BrzeskiKręcimy Dla Zabawy
10WojnarowskiAndrzejMPOL50KM1969RóżynaWojnarowski
11WojnarowskaAlinaKPOL50KM1967RóżynaWojnarowski
12CzepielLukaszMPOL50KM1979OpoleGraveloveOpole
13PrzywaraMichałMPOL50KM1990Przysiecz
14CebulskiZdzislawMPOL50KM1957NiemodlinKręcimy Dla Zabawy
15GąskaGabrielaKPOL50KM1966PrudnikKlub Rowerowo Narciarski Prudnik
16GąskaZbigniewMPOL50KM1962PrudnikKlub Rowerowo Narciarski Prudnik
17MastalerzPawełMPOL50KM1986OpoleGraveloveOpole
18SławekAdamMPOL50KM1985Kolanowice
19EliaszMarekMPOL50KM1987Dobrzeń Wielki
20JanickiKrzysztofMPOL50KM1982JegłowaSTS EXTREME GROM-BIKE TEAM
21GindaJozefMPOL20KM1957OpoleRAJDER OPOLE
22KokotMałgorzataKPOL50KM1988Dobrzeń Wielki
23ZelinskyiDmytroMUKR50KM1991OpoleKręcimy Dla Zabawy
24SawickiMaciejMPOL50KM1987OpoleStefanini
25RomaniakTomaszMPOL50KM1976OpoleGraveloveOpole
26KołodziejDamianMPOL50KM1988OpoleStefanini
27AntkowiakMichałMPOL50KM1994Lewin Brzeski
28KaźmierskiMarekMPOL50KM1994Lewin Brzeski
29KinaszczukMateuszMPOL50KM1996Lewin Brzeski
30ŚwierczekAnnaKPOL50KM1969Lewin Brzeski
31SośnickaEwaKPOL50KM1975OpoleKręcimy Dla Zabawy
32KurzelnikPrzemysławMPOL50KM1977OpoleBrak
33Faff-SłodzińskaJustynaKPOL20KM1979Opole
34SłodzińskiTomaszMPOL20KM1977Opole
35SłodzińskiMateuszMPOL20KM2013Opole
36SłodzińskaElżbietaKPOL20KM1983OpoleSłodziaki Team
37SłodzińskiHubertMPOL20KM1982OpoleSłodziaki Team
38SłodzińskaBiankaKPOL20KM2014OpoleSłodziaki Team
39SłodzińskiBłażejMPOL20KM2016OpoleSłodziaki Team
40MalitowskiZbigniewMPOL20KM1956Korfantów
41MalitowskiMikołajMPOL20KM2015Opole
42GustaMartynaKPOL20KM1980Opole
43KubickiMariuszMPOL50KM1976KluczborkDobraForma
44Sypko-KubickaKatarzynaKPOL50KM1978KluczborkDobraForma
45KalinowskiAdamMPOL50KM1997OpoleBrak
46CzyżKlaudiaKPOL50KM1998Górki MałeAdama Kalinowskiego
47CiochPawełMPOL50KM1979OpoleBiegam bo lubię Opole
48CaputaMonikaKPOL50KM1974OpoleAkademia Sportu Byka
49BykowskiJanuszMPOL50KM1975ZabrzeAkademia Sportu Byka
50KruczkowskaAdaKPOL50KM1998Opole
51KanturskiAndrzejMPOL50KM1998Opole
52UrbanowiczAdamMPOL50KM1972Strzelce OpolskieKręcimy Dla Zabawy
53UrbanowiczAgnieszkaKPOL50KM1972Strzelce Opolskie
54LechPiotrMPOL50KM1984Wołczyn
55SzpalaPawełMPOL20KM1991Opole
56SzpalaOlekMPOL50KM2012Opole
57SzpalaMaksMPOL20KM2015Opole
58ŚlęzakPrzemysławMPOL50KM1978Opole
59ŚlęzakMartaKPOL50KM1977Opole
60SurmińskiTomaszMPOL50KM2008OpoleBrak
61SołekKatarzynaKPOL50KM2023Ople
62SołekDariuszMPOL50KM1979Opole
63DancewiczJanuszMPOL50KM1956PrudnikKlub Rowerowo Narciarski Prudnik
64GołdysTomaszMPOL50KM1978OpoleNWK
65PiotrowskiPawełMPOL20KM1982Opole
66PiotrowskiWiktorMPOL20KM2012Opole
67SłużewskiKarolMPOL50KM1991OpoleStefanini
68CzyrniaAnnaKPOL50KM1989TurawaStefanini
69CzyrniaAndrzejMPOL50KM1983TurawaUltra Tury
70GalusMarzenaKPOL20KM1968OpoleRAJDER OPOLE
71JędralMateuszMPOL50KM1981OpoleBrak
72ŻurawskiMichałMPOL50KM1984Opole
73KołaczykRafałMPOL50KM1980Opole
74WierzbickaJolantaKPOL20KM1974OpoleKręcimy Dla Zabawy
75RerichTomaszMPOL20KM1978OpoleBrak
76ŚlęzakBartoszMPOL50KM2008Opole
77ŚlęzakJakubMPOL50KM2006Opole
78GizaBartoszMPOL50KM1980OpoleBrak
79LechowiczJacekMPOL50KM1970Opole
80OtolaAndrzejMPOL50KM1976Opole40+
81OtolaMateuszMPOL50KM2009Opole40+
82KarnaśLechMPOL50KM1990Górki
83DziubaŁukaszMPOL50KM1990OpoleBrak
84RajPawełMPOL50KM1978Suchy Bóŕ
85DziubaMiłoszMPOL50KM2005Narok
86KomanderKarolMPOL50KM1991OpoleStefanini
87HudalaSebastianMPOL50KM1992OpoleBrak
88SzarekDariuszMPOL50KM1986Opole
89RigolPiotrMPOL50KM1985Krapkowice
90StelmachSławomirMPOL20KM1978Mechnice
91StelmachBarbaraKPOL20KM1978Mechnice
92StelmachMartynaKPOL20KM2013Mechnice
93StelmachMagdalenaKPOL20KM2016Mechnice
94MichalskaBeataKPOL50KM1977MikolinStan Umysłu Lewin Biega
95GórskiBartekMPOL50KM1972BrzegAkademia Bezpiecznej Jazdy Brzeg
96SygitGrzegorzMPOL50KM1981StrzelnikiStan Umysłu Lewin Biega
97AntkowiakTomaszMPOL50KM2000Skarbimierz
98KacperMadejaMPOL50KM2000SkarbimierzAkademia Bezpiecznej Jazdy
99MariuszMadejaMPOL50KM1969SkarbimierzAkademia Bezpiecznej Jazdy Brzeg
100SemeniukKrzysztofMPOL50KM1989Skarbimierz
Strona 1 z 2