maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 12:00

XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 12:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew, ul. Podzamcze, 22 czerwca 2024
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pll
Kategorie:
- Bieg na 10 km - start 12:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1RybińskiKamilMPOL1988Tomaszów MazowieckiZapłacono
2KwasAugustMPOL1979Rykibiegusiem. plLZapłacono
3SobańskaAnnaKPOL1978Ziemięcin 11Błędowska Wataha
4RudnickiEmilMPOL1998SochaczewXLZapłacono
5PodrażkaŁukaszMPOL1976ZielkowiceŁowickie KorbyMZapłacono
6DobranjaKamilMPOL1993WarszawaLZapłacono
7WłodarczykAgnieszkaKPOL1985Konstancin-Jeziorna
8LubickiDanielMPOL1994Tomaszów MazowieckiDzikiRuningMZapłacono
9SusikŁukaszMPOL1991Tomaszów MazowieckiDzikiRuningXLZapłacono
10OszkielMateuszMPOL1993Seroki-ParcelaLZapłacono
11PicholaMateuszMPOL1994Tomaszów MazowieckiDzikiRuningLZapłacono
12OleszkoŁukaszMPOL1981InowrocławEngine RunZapłacono
13WegieraDominikaKPOL1994PabianiceEngine RunZapłacono
14GrzelakBartoszMPOL1987WarszawaEngine RunZapłacono
15KowalskiCezaryMPOL1992Tomaszów MazowieckiDzikiRuningZapłacono
16SzydlowskiGrzegorzMPOL1996Tomaszów MazowieckiDzikiRuningXLZapłacono
17KopećJarosławMPOL1996Tomaszów MazowieckiDzikiRuningLZapłacono
18IskraArturMPOL1988WładysławówZapłacono
19MuchaAdamMPOL1996Tomaszów MazowieckiDzikiRuningLZapłacono
20KazmierskiAdrianMPOL1987SochaczewXLZapłacono
21KaźmierskkDanielMPOL2005Sochaczewdanielkazmierski711@gmail.comZapłacono
22KaźmierskiSebastianMPOL1980Sochaczewdanielkazmierski711@gmail.comZapłacono
23ZysKrystianMPOL1984Rawa MazowieckaZapłacono
24LesiakAdamMPOL1986ŁyszkowiceZapłacono
25LesiakJakubMPOL1989ŁódźZapłacono
26WolentarskiPrzemysławMPOL1985KobyłkaZabiegany Wołomin
27MalickiKamilMPOL1989SochaczewZapłacono
28KisłaJulitaKPOL1989WarszawaLZapłacono
29KuźwaPaulinaKPOL1991Warszawa (Białołęka)MZapłacono
30JasińskiMarcinMPOL1984WinnicaZapłacono
31RaźnikPiotrMPOL1983ŁaskEngine RunZapłacono
32PoredaDanielMPOL1976WarszawaTeam Dwa OgnieLZapłacono
33SłupekBeataKPOL1990WarszawaTeam Dwa OgnieXSZapłacono
34OlszewskiLeszekMPOL1973WarszawaTeam Dwa OgnieZapłacono
35StępniakAnetaKPOL1978BobrownikiZapłacono
36MularczykIzabellaKPOL2001PrzybysławiceSZapłacono
37IlczukBartoszMPOL1987SochaczewStare KarabinyS
38KosakowskiArturMPOL1988SochaczewStare KarabinyS
39AndrzejczakRobertMPOL1979SochaczewStare KarabinyM
40GaćAnnaKPOL1979BobownikiMAG
41ChrzanowskiMichałMPOL1987Ożarów MazowieckiStare KarabinyZapłacono
42AndradzkiDanielMPOL1988WarszawaTeam Dwa OgnieZapłacono
43JankowskiPiotrMPOL1979WarszawaTeam Dwa OgnieLZapłacono
44StodulskiArturMPOL2001IłówStare KarabinyL
45KocbuchKarolinaKPOL1982BobownikiMAGZapłacono
46CieślakKatarzynaKPOL1982Tomaszów MazowieckiMAGZapłacono
47CieślakKryspinMPOL1983Tomaszów MazowieckiMAGZapłacono
48AugustyniakJarosławMPOL1979SkierniewiceMAGZapłacono
49SasRadosławMPOL1991SkierniewiceMAGZapłacono
50WilkWojciechMPOL1995WarszawaStare KarabinyM
51BednarzArturMPOL1990WarszawaTeam Dwa OgnieXLZapłacono
52WylotPiotrMPOL1987SochaczewStare KarabinyL
53GasikŁukaszMPOL1983Kożuszki ParcelStare KarabinyXL
54SzymanowskiMichałMPOL1982Ożarów MazowieckiZapłacono
55WieczorekKarolMPOL1989WarszawaStare KarabinyL
56NieszporekPrzemysławMPOL1994WarszawaStare KarabinyL
57KarasińskaPaulinaKPOL1994ZawitałaPikuśXSZapłacono
58WilisowskaEwelinaKPOL1987RykiPikuśMZapłacono
59RatajczykKarolMPOL2005Kozłów BiskupiDragon Fight Club SochaczewL
60SikoraKatarzynaKPOL1980Lowicz
61PolczyńskiMarcinMPOL1988ZgierzL
62DziągSylwesterMPOL1998ŻyrardówRun de GirardZapłacono
63MackiewiczWiktorMPOL2000WarszawaStare KarabinyL
64MeksisPatrycjaKPOL1992ZgorzelecL
65ZielińskiTomaszMPOL1984WarszawaZalatani 1 BLTrXL
66Trigo RegueroAdrianMPOL1989WarsawMZapłacono
67ZawrotniakAnnaKPOL1993WarsawMZapłacono
68BrodowskiDominikMPOL2001SochaczewMZapłacono
69Holgado DiazVictorMPOL1990Nowa WolaLZapłacono
70JorgeOscarMPOL1989WarsawMZapłacono
71SyskaIzabelaKPOL2000GawronySZapłacono
72KastsiukIlyaMPOL1992WarszawaRUN_WAWA_RUNZapłacono
73SzczygiełMartynaKPOL2003WarszawaSZapłacono
74NowakAleksanderMPOL1988ZawiercieTakenakaLZapłacono
75WawrzyniakDawidMPOL1973Kąty Wrocławskie
76PiotrkowskiJarosławMPOL1984WarszawaPSO PrekursorZapłacono
77BoruckiWitoldMPOL1980Jelcz-LaskowiceTakenakaMZapłacono
78JackowskiGrzegorzMPOL1980SochaczewTakenakaZapłacono
79PucherJakobMPOL1992ŁódźTakenakaMZapłacono
80StawskiJędrzejMPOL1985WrocławTakenakaLZapłacono
81SkowrońskiBartoszMPOL1992LegionowoM
82BartosMichałMPOL1987WarszawaTakenakaLZapłacono
83OkińczycAngelikaKPOL1996ŁódźTakenakaMZapłacono
84MarciniakPiotrMPOL1989ŁódźTakenakaMZapłacono
85IwańskiAdamMPOL1985WarszawaSowaLZapłacono
86DębskiAndrzejMPOL1976Warszawa
87PętlakMarekMPOL1987SochaczewMZapłacono
88MuszyńskaPaulinaKPOL1997ZłoczewTakenakaSZapłacono
89StyrkowiecDamianMPOL1979GliwiceTakenakaLZapłacono
90PęksaKarolinaKPOL1983Konstancin Jeziorna
91SzubaAdamMPOL2001TomarynyMZapłacono
92HarasimiukNorbertMPOL1991Słupno
93WęglińskiBartłomiejMPOL2001SochaczewSZapłacono
94PawłowskiSebastianMPOL1975Rawa MazowieckaRawa Fight CrewMZapłacono
95MichałowskaJolantaKPOL2003Nowa Sucha
96PaluchOliwiaKPOL2003Witkowo
97Czechowski JerzyJerzyMPOL1949Warszawamza - warszawa
98SzwedoMichałMPOL1987WarszawaStare KarabinyXL
99JamkaPawełMPOL1981SochaczewTakenakaMZapłacono
100LekiRobertMPOL1973WarszawaBemowo BiegaM
Strona 1 z 2