maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Po Kwiat Paproci

IV Bieg Po Kwiat Paproci
Miejsce i data imprezy: Rzędziwojowice, staw Młyński dojazd od Niemodlina, 29 czerwca 2024
Organizator: Gospodarstwo Rybackie Lasów Państwowych w Niemodlinie
Dobre Czasy s.c.
Regulamin Regulamin
Mapka trasy
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 115

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1FrączŁukaszMPOLOtmuchówOstatni gasi asfaltZapłacono
2ŚwięckaJoannaKPOLWrocławOstatni gasi asfaltZapłacono
3Waligóra-FrączMartaKPOLOtmuchówOstatni gasi asfaltZapłacono
4ŁupińskiPrzemysławMPOLOpoleKB Odra Opole
5ŚmigielŁukaszMPOLPrądySprinter PrądyZapłacono
6SiódmiakKingaKPOLWrocławZapłacono
7JodłowskiKrzysztofMPOLMarcinkowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
8BoczkowskaMarzenaKPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
9WoźniakZbigniewMPOLWrocławZapłacono
10PrudlakOlgaKPOLWrocławOstatni gasi asfaltZapłacono
11MarcinkowskaMagdalenaKPOLWrocławOstatni gasi asfaltZapłacono
12WłodarczykPawełMPOLOpoleKB Odra Opole
13KiedrowiczMonikaKPOLOławaKrasnaleZapłacono
14WieczorekEwaKPOLNysa
15PaciorekMarcinMPOLWojsławKSW Wojsław
16PaciorekPiotrMPOLWojsław
17MajkaBartoszMPOLOławaKrasnaleZapłacono
18BaruchaAndrzejMPOLOpoleKB Odra Opole
19BonichMagdalenaKPOLOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
20StupakAdaKPOLTarnow OpolskiKB Odra Opole
21AndrzejewskaMonikaKPOLTarnów OpolskiKB Odra Opole
22NowakKatarzynaKPOLLigota TułowickaZapłacono
23WolańskiJanMPOLOławaBignij OławoZapłacono
24CichockaIzabelaKPOLDobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
25KrupchenkoValeriiaKPOLOpoleKB Odra Opole
26SkotnickaMonikaKPOLŚcibórzOstatni gasi alfaltZapłacono
27BiernackaBeataKPOLOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
28KaczorowskaAgataKPOLPrudnikZapłacono
29KozimorGrzegorzMPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
30KozimorAlicjaKPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
31SmiechMarekMPOLWiększyceZapłacono
32MalczewskiDanielMPOLOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
33StrzałkowskaUrszulaKPOLOpoleZapłacono
34AdamczykGrzegorzMPOLOławaBignij OławoZapłacono
35MaszkowskiJacekMPOLPolska Nowa WieśZapłacono
36AntkowiczMarcinMPOLNysaProzak Team NysaZapłacono
37MilińskaLiliannaKPOLNiemodlinZapłacono
38DrzewieckiGrzegorzMPOLTułowiceTRT TUŁOWICEZapłacono
39SowińskiAdamMPOLOpoleOpole biega
40DackówMarcinMPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
41DackówMilenaKPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
42ŚwięckiSzymonMPOLWroclawOstatni gasi asfaltZapłacono
43BłaszkiewiczWeronikaKPOLLewin BrzeskiZapłacono
44RymarzMirosławMPOLOpoleKB Odra OpoleZapłacono
45WachnickaMagdalenaKPOLOpoleZapłacono
46WachnickiJanMPOLOpoleZapłacono
47RękasTomaszMPOLNysaNew York Road RunnersZapłacono
48GromekGrzegorzMPOLTarnów OpolskiCyklofan OpoleZapłacono
49KonciałaSebastianMPOLLASKotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
50JasickiHenrykMPOLOławaBignij OławoZapłacono
51RękasAnnaKPOLNysaZapłacono
52MandziejUrszulaKPOLNysaZapłacono
53SiciarzMarcinMPOLOławaZapłacono
54PieczaraAnnaKPOLNysaZapłacono
55KamińskiGrzegorzMPOLNiemodlinZapłacono
56MagieraZbigniewMPOLObórkiZapłacono
57RudnerJanuszMPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
58KęśminowiczKrzysztofMPOLBrzegPolaris Running Team / Stajniak TeamZapłacono
59MiśtakJolantaKPOLOławaBignij OławoZapłacono
60CieślikIreneuszMPOLNysaZapłacono
61LatosińskiMarcinMPOLDębieZapłacono
62KurowskiMarcinMPOLOsinyZapłacono
63LerochKrzysztofMPOLBrzegZapłacono
64GajekMartaKPOLJełowaKB Odra OpoleZapłacono
65WolakMichałMPOLOławaBignij OławoZapłacono
66Kamińska-WolakGabrielaKPOLOławaBignij OławoZapłacono
67DudaPawełMPOLNiemodlinZapłacono
68SikoraMarekMPOLOpoleSikor Team OpoleZapłacono
69AndruszkoKamilaKPOLOpoleZapłacono
70FieńkoMagdalenaKPOLDąbrowaZapłacono
71FieńkoMichałMPOLDąbrowaZapłacono
72HoffmanEwaKPOLOpoleKB Odra OpoleZapłacono
73FreyMagdaKPOLChróścinaZapłacono
74FreyRadosławMPOLChróścinaZapłacono
75LeszczyńskiJanuszMPOLNiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
76SkóraSzymonMPOLNysaZapłacono
77MatusiakZygmuntMPOLNiemodlinZapłacono
78WronaJacekMPOLOpolePolaris Running Team
79KorzeniowskaAgnieszkaKPOLMarcinkowiceBignij OławoZapłacono
80ĆwiekSabinaKPOLSiechniceZapłacono
81JanuszkiewiczKrzysztofMPOLOławaBignij OławoZapłacono
82WideraRemigiuszMPOLPrzyworyZapłacono
83WieczorekPiotrMPOLBoguszyceCała Oleśnica BiegaZapłacono
84MandatJanekMPOLOleśnicaKB Lupus OleśnicaZapłacono
85BiałekPiotrMPOLPrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
86ŚwierczekAnnaKPOLLewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
87WalczyńskiGrzegorzMPOLPrudnikZapłacono
88MajAgnieszkaKPOLSkoroszyceAthletics NysaZapłacono
89KatraEmiliaKPOLStary LasZapłacono
90PikosPatrykMPOLPolska Nowa Wieś
91DrożyńskaIwonaKPOLNysaZapłacono
92ŁępskaAgnieszkaKPOLOpoleZapłacono
93PawlikKrystynaKPOLOlesnoMafia Team LubliniecZapłacono
94StrehlEwelinaKPOLKrapkowiceOstatni gasi asfaltZapłacono
95SuszczyńskiKrzysztofMPOLNysaLucek Pazur TeamZapłacono
96ŚlempŁukaszMPOLOpoleZapłacono
97MarczakPiotrMPOLOpoleKB Odra OpoleZapłacono
98OgrodnikAntoniMPOLOpoleZapłacono
99GolebiowskiKornelMPOLOława
100ChojnackiTomaszMPOLOzimekTeamOzimek
Strona 1 z 2