Miejsce i data imprezy: | Smolec, 08 czerwca 2024 |
Organizator: |
Towarzystwo Przyjaciół Smolca Koordynator biegu - Kamila Bartosik: kontakt@smoleckazadyszka.pl |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: 121 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosik | Kamila | K | POL | K40, MGKW | 1977 | Smolec | Za10 Smolec, Good Move | ||
2 | Koryś | Robert | M | POL | M50, MGKW | 1971 | Wrocław | |||
3 | Izak | Piotr | M | POL | M40, MGKW | 1984 | Smolec | |||
4 | Wójciak | Artur | M | POL | M50, MGKW | 1974 | Kąty Wrocławskie | Klub Biegacza Kąty Wrocławskie | ||
5 | Wijatkowska-Linek | Marzena | K | POL | K30, MGKW | 1986 | Smolec | |||
6 | Wójciak | Iwona | K | POL | K50, MGKW | 1974 | Kąty Wrocławskie | Klub Biegacza Kąty Wrocławskie | ||
7 | Ptaszek | Katarzyna | K | POL | K50, MGKW | 1972 | Pietrzykowice | Trenujznami.pl | ||
8 | Michalik | Anna | K | POL | K40 | 1981 | Wrocław | Adrian Danilewicz Group | ||
9 | Słowik | Kamila | K | POL | K30, MGKW | 1992 | Smolec | TRITOGO | ||
10 | Kos | Adrian | M | POL | M30, MGKW | 1992 | Smolec | Doti Manufaktura | ||
11 | Krym | Katarzyna | K | POL | K40, MGKW, NR | 1977 | Smolec | Good Move | ||
12 | Sarnowski | Paweł | M | POL | M30, MGKW | 1988 | Smolec | Budio.pl | ||
13 | Płatkiewicz | Paweł | M | POL | M40, MGKW | 1981 | Smolec | |||
14 | Wenne | Artur | M | POL | M50, MGKW | 1972 | Krzeptów | InsERT TEAM / za10 Smolec | ||
15 | Wanagiel-Kasperska | Martyna | K | POL | K30, MGKW | 1993 | Wrocław | |||
16 | Zatoński | Sebastian | M | POL | M40 | 1977 | Cesarzowice | |||
17 | Madejski | Jakub | M | POL | M30, MGKW | 1988 | Smolec | |||
18 | Winnicka | Magdalena | K | POL | K40, MGKW | 1975 | Smolec | Good Move | ||
19 | Kołodziejczyk | Krzysztof | M | POL | M40, MGKW | 1982 | Smolec | Good Move | ||
20 | Pożarowska | Michalina | K | POL | K40, MGKW | 1983 | Kębłowice | Good Move | ||
21 | Różański | Przemysław | M | POL | M30, MGKW | 1989 | Smolec | TRENINGOWO | ||
22 | Kołodziejczyk | Łucja | K | POL | K30, MGKW | 1988 | Smolec | Good Move | ||
23 | Łukawska | Izabela | K | POL | K40, MGKW | 1977 | Smolec | 4Ł | ||
24 | Kluska | Michał | M | POL | M30, MGKW | 1985 | Smolec | TRENINGOWO | ||
25 | Łukawski | Piotr | M | POL | M40, MGKW | 1979 | Wroclaw | 4Ł | ||
26 | Kokott | Marcin | M | POL | M40, MGKW | 1984 | Smolec | AW - Szybciej - Team | ||
27 | Smektała | Anna | K | POL | K40, MGKW | 1979 | Pietrzykowice | TRENINGOWO | ||
28 | Ptaszek | Robert | M | POL | M50, MGKW | 1968 | Pietrzykowice | |||
29 | Klementowicz | Kacper | M | POL | M20 | 1996 | Pietrzykowice | Puma pietrzykowice | ||
30 | Łampika | Kinga | K | POL | K40, MGKW, NR | 1980 | Smolec | Good Move | ||
31 | Swoboda | Andrzej | M | POL | M40 | 1978 | Wrocław | Good Move | ||
32 | Rogala | Wojciech | M | POL | M30, MGKW | 1987 | Smolec | Matner Running Team | ||
33 | Kot | Kacper | M | POL | M30, MGKW | 1989 | Gądów | Poziomki | ||
34 | Hylińska | Hanna | K | POL | K30, MGKW | 1988 | Duszniki-Zdrój | PatoRunners | ||
35 | Kluk | Agnieszka | K | POL | K40, MGKW | 1980 | Smolec | Good Move | ||
36 | Miazga | Marek | M | POL | M30 | 1986 | Bydgoszcz | |||
37 | Świderska | Joanna | K | POL | K40 | 1977 | Wrocław | |||
38 | Matelski | Marek | M | POL | M50, MGKW | 1965 | Smolec | TRENINGOWO | ||
39 | Kajdanek | Joanna | K | POL | K40, MGKW | 1981 | Krzeptow | Biegam dla siebie | ||
40 | Czekaj-Hudziak | Agnieszka | K | POL | K40, MGKW | 1981 | Smolec | Górskie Sapacze | ||
41 | Hudziak | Ernest | M | POL | M30, MGKW | 1985 | Smolec | Górskie Sapacze | ||
42 | Ruszała | Kamil | M | POL | M30, MGKW | 1989 | Krzeptów | |||
43 | Gil | Bartosz | M | POL | M30, MGKW | 1987 | Smolec | |||
44 | Gliniecki | Łukasz | M | POL | M40, MGKW | 1982 | Krzeptów | |||
45 | Miłek | Jakub | M | POL | M50, MGKW | 1971 | Smolec | |||
46 | Kokott | Agnieszka | K | POL | K40, MGKW | 1983 | Smolec | AW - Szybciej - Team | ||
47 | Maciejewski | Łukasz | M | POL | M40, MGKW | 1978 | Smolec | Smolecka Zadyszka | ||
48 | Łapot | Paweł | M | POL | M40 | 1984 | Smolec | |||
49 | Marcinkowska | Liliana | K | POL | K50, MGKW | 1973 | Smolec | Smolecka Zadyszka | ||
50 | Marcinkowski | Mariusz | M | POL | M50, MGKW | 1973 | Smolec | Smolecka Zadyszka | ||
51 | Kiełbik | Beata | K | POL | K30, MGKW | 1987 | Smolec | Smolecka Zadyszka | ||
52 | Piela | Krzysztof | M | POL | M30, MGKW | 1989 | Smolec | |||
53 | Matelski | Andrzej | M | POL | M50, MGKW | 1965 | Mokronos Górny | TRENINGOWO | ||
54 | Grys | Paweł | M | POL | M30 | 1988 | Wrocław | |||
55 | Łukaszewski | Krzysztof | M | POL | M30 | 1992 | Wrocław | NAŚLADOWCA CHRYSTUSA | ||
56 | Słowik | Michał | M | POL | M30, MGKW | 1985 | Smolec | TRITOGO | ||
57 | Łęcki | Mariusz | M | POL | M30, MGKW | 1987 | Smolec | Smolecka Zadyszka | ||
58 | Kotecki | Marcin | M | POL | M40 | 1977 | Wrocław | TRITOGO | ||
59 | Radzikowski | Grzegorz | M | POL | M40 | 1978 | Kurczów | |||
60 | Sarnicka | Agata | K | POL | K30 | 1985 | Wrocław | |||
61 | Zawadzki | Krzysztof | M | POL | M30, MGKW | 1985 | Krzeptów | |||
62 | Rodak | Martyna | K | POL | K30, MGKW | 1986 | Kębłowice | |||
63 | Wojcieszonek | Krzysztof | M | POL | M30 | 1986 | Wrocław | |||
64 | Adamski | Krzysztof | M | POL | M40, MGKW | 1979 | Smolec | Smolecka Zadyszka, Górskie Sapacze | ||
65 | Iwanicka-Adamska | Małgorzata | K | POL | K40, MGKW | 1980 | Smolec | Górskie Sapacze, Smolecka Zadyszka | ||
66 | Nowak | Piotr | M | POL | M40 | 1975 | Sadków | |||
67 | Figaj | Kamil | M | POL | M40 | 1979 | Wrocław | Matner Running Team | ||
68 | Balwierczak | Piotr | M | POL | M30, NR | 1990 | Wrocław | |||
69 | Groński | Robert | M | POL | M40 | 1976 | Wrocław | Trenujznami.pl | ||
70 | Kuliga | Tomasz | M | POL | M50 | 1966 | Wrocław | |||
71 | Barski | Łukasz | M | POL | M30, MGKW | 1985 | Smolec | |||
72 | Siwerski | Dariusz | M | POL | M50 | 1968 | Wrocław | WSK KENDO | ||
73 | Hawron | Agnieszka | K | POL | K50 | 1972 | Wrocław | Parkrun Wrocław | ||
74 | Hawron | Tomasz | M | POL | M50 | 1972 | Wrocław | Parkrun Wrocław | ||
75 | Miarka | Marcin | M | POL | M40, MGKW | 1982 | Smolec | |||
76 | Wysoczański | Adrian | M | POL | M40 | 1976 | Pietrzykowice | |||
77 | Smoter | Ewa | K | POL | K40, MGKW | 1982 | Bogdaszowice | Smolecka Zadyszka | ||
78 | Chudy | Agnieszka | K | POL | K40, MGKW | 1982 | Smolec | |||
79 | Święty | Sławomir | M | POL | M40 | 1982 | Smolec | |||
80 | Pacyna | Grzegorz | M | POL | M50, MGKW | 1965 | Kąty Wrocławskie | |||
81 | Zaskórski | Łukasz | M | POL | M40, MGKW | 1984 | Mokronos Górny | TRENINGOWO | ||
82 | Baranski | Wojciech | M | POL | M40 | 1981 | Wrocław | |||
83 | Czerwiński | Maciej | M | POL | M40, MGKW | 1983 | Mokronos Górny | |||
84 | Pyrka | Patryk | M | POL | M30 | 1988 | Wrocław | |||
85 | Żuchowski | Dawid | M | POL | M40, MGKW | 1977 | Smolec | Litwin Sports | ||
86 | Kuczma | Krystian | M | POL | M30 | 1992 | Wrocław | |||
87 | Chromicz | Krzysztof | M | POL | M30, MGKW | 1985 | Smolec | COMATEC POLAND | ||
88 | Kowalczyk | Aneta | K | POL | K40 | 1982 | Mikołów | Good Move | ||
89 | Kowalczyk | Piotr | M | POL | M30 | 1986 | Mikołow | Good Move | ||
90 | Słowik | Bartosz | M | POL | M30, MGKW | 1990 | Smolec | TRITOGO | ||
91 | Słowik | Marta | K | POL | K30, MGKW | 1993 | Smolec | TRITOGO | ||
92 | Olbert | Agata | K | POL | K50 | 1969 | Żórawina | Good Move | ||
93 | Słowik | Piotr | M | POL | M30 | 1992 | Siedlce | TRITOGO | ||
94 | Joachimiak | Marek | M | POL | M30, MGKW | 1991 | Smolec | TRITOGO | ||
95 | Chmiel | Sylwia | K | POL | K40, MGKW | 1983 | Smolec | |||
96 | Geroudet | Pierre | M | FRA | M40 | 1979 | Wrocław | |||
97 | Przemieniecki | Paweł | M | POL | M30, MGKW | 1987 | Małkowice | |||
98 | Różańska | Magdalena | K | POL | K40 | 1976 | Wrocław | |||
99 | Burda | Anna | K | POL | K30, MGKW | 1985 | Smolec | |||
100 | Burda | Damian | M | POL | M30, MGKW | 1985 | Smolec |