maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XI Smolecka (za)Dyszka

XI Smolecka (za)Dyszka
Miejsce i data imprezy: Smolec, 08 czerwca 2024
Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Smolca

Koordynator biegu - Kamila Bartosik: kontakt@smoleckazadyszka.pl 
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 128

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BartosikKamilaKPOLK40, MGKW1977SmolecZa10 Smolec, Good Move
2KoryśRobertMPOLM50, MGKW1971WrocławZapłacono
3IzakPiotrMPOLM40, MGKW1984SmolecZapłacono
4WójciakArturMPOLM50, MGKW1974Kąty WrocławskieKlub Biegacza Kąty WrocławskieZapłacono
5Wijatkowska-LinekMarzenaKPOLK30, MGKW1986SmolecZapłacono
6WójciakIwonaKPOLK50, MGKW1974Kąty WrocławskieKlub Biegacza Kąty WrocławskieZapłacono
7PtaszekKatarzynaKPOLK50, MGKW1972PietrzykowiceTrenujznami.plZapłacono
8MichalikAnnaKPOLK401981WrocławAdrian Danilewicz GroupZapłacono
9SłowikKamilaKPOLK30, MGKW1992SmolecTRITOGOZapłacono
10KosAdrianMPOLM30, MGKW1992SmolecDoti Manufaktura
11KrymKatarzynaKPOLK40, MGKW, NR1977SmolecGood Move
12SarnowskiPawełMPOLM30, MGKW1988SmolecBudio.pl
13PłatkiewiczPawełMPOLM40, MGKW1981SmolecZapłacono
14WenneArturMPOLM50, MGKW1972KrzeptówInsERT TEAM / za10 Smolec
15Wanagiel-KasperskaMartynaKPOLK30, MGKW1993WrocławZapłacono
16ZatońskiSebastianMPOLM401977CesarzowiceZapłacono
17MadejskiJakubMPOLM30, MGKW1988SmolecZapłacono
18WinnickaMagdalenaKPOLK40, MGKW1975SmolecGood MoveZapłacono
19KołodziejczykKrzysztofMPOLM40, MGKW1982SmolecGood MoveZapłacono
20PożarowskaMichalinaKPOLK40, MGKW1983KębłowiceGood MoveZapłacono
21RóżańskiPrzemysławMPOLM30, MGKW1989SmolecTRENINGOWOZapłacono
22KołodziejczykŁucjaKPOLK30, MGKW1988SmolecGood MoveZapłacono
23ŁukawskaIzabelaKPOLK40, MGKW1977SmolecZapłacono
24KluskaMichałMPOLM30, MGKW1985SmolecTRENINGOWOZapłacono
25ŁukawskiPiotrMPOLM40, MGKW1979WroclawZapłacono
26KokottMarcinMPOLM40, MGKW1984SmolecAW - Szybciej - TeamZapłacono
27SmektałaAnnaKPOLK40, MGKW1979PietrzykowiceTRENINGOWOZapłacono
28PtaszekRobertMPOLM50, MGKW1968PietrzykowiceZapłacono
29KlementowiczKacperMPOLM201996PietrzykowicePuma pietrzykowice
30ŁampikaKingaKPOLK40, MGKW, NR1980SmolecGood Move
31SwobodaAndrzejMPOLM401978WrocławGood MoveZapłacono
32RogalaWojciechMPOLM30, MGKW1987SmolecMatner Running TeamZapłacono
33KotKacperMPOLM30, MGKW1989GądówPoziomkiZapłacono
34HylińskaHannaKPOLK30, MGKW1988Duszniki-ZdrójPatoRunnersZapłacono
35KlukAgnieszkaKPOLK40, MGKW1980SmolecGood Move
36MiazgaMarekMPOLM301986BydgoszczZapłacono
37ŚwiderskaJoannaKPOLK401977WrocławZapłacono
38MatelskiMarekMPOLM50, MGKW1965SmolecTRENINGOWOZapłacono
39KajdanekJoannaKPOLK40, MGKW1981KrzeptowBiegam dla siebieZapłacono
40Czekaj-HudziakAgnieszkaKPOLK40, MGKW1981SmolecGórskie SapaczeZapłacono
41HudziakErnestMPOLM30, MGKW1985SmolecGórskie SapaczeZapłacono
42RuszałaKamilMPOLM30, MGKW1989KrzeptówZapłacono
43GilBartoszMPOLM30, MGKW1987SmolecZapłacono
44GlinieckiŁukaszMPOLM40, MGKW1982KrzeptówZapłacono
45MiłekJakubMPOLM50, MGKW1971SmolecZapłacono
46KokottAgnieszkaKPOLK40, MGKW1983SmolecAW - Szybciej - TeamZapłacono
47MaciejewskiŁukaszMPOLM40, MGKW1978SmolecSmolecka ZadyszkaZapłacono
48ŁapotPawełMPOLM401984Smolec
49MarcinkowskaLilianaKPOLK50, MGKW1973SmolecSmolecka ZadyszkaZapłacono
50MarcinkowskiMariuszMPOLM50, MGKW1973SmolecSmolecka ZadyszkaZapłacono
51KiełbikBeataKPOLK30, MGKW1987SmolecSmolecka ZadyszkaZapłacono
52PielaKrzysztofMPOLM30, MGKW1989SmolecZapłacono
53MatelskiAndrzejMPOLM50, MGKW1965Mokronos GórnyTRENINGOWOZapłacono
54GrysPawełMPOLM301988Wrocław
55ŁukaszewskiKrzysztofMPOLM301992WrocławNAŚLADOWCA CHRYSTUSAZapłacono
56SłowikMichałMPOLM30, MGKW1985SmolecTRITOGOZapłacono
57ŁęckiMariuszMPOLM30, MGKW1987SmolecSmolecka ZadyszkaZapłacono
58KoteckiMarcinMPOLM401977WrocławTRITOGOZapłacono
59RadzikowskiGrzegorzMPOLM401978KurczówZapłacono
60SarnickaAgataKPOLK301985WrocławZapłacono
61ZawadzkiKrzysztofMPOLM30, MGKW1985KrzeptówZapłacono
62RodakMartynaKPOLK30, MGKW1986KębłowiceZapłacono
63WojcieszonekKrzysztofMPOLM301986WrocławZapłacono
64AdamskiKrzysztofMPOLM40, MGKW1979SmolecSmolecka Zadyszka, Górskie SapaczeZapłacono
65Iwanicka-AdamskaMałgorzataKPOLK40, MGKW1980SmolecGórskie Sapacze, Smolecka Zadyszka
66NowakPiotrMPOLM401975SadkówZapłacono
67FigajKamilMPOLM401979WrocławMatner Running TeamZapłacono
68BalwierczakPiotrMPOLM30, NR1990WrocławZapłacono
69GrońskiRobertMPOLM401976WrocławTrenujznami.plZapłacono
70KuligaTomaszMPOLM501966WrocławZapłacono
71BarskiŁukaszMPOLM30, MGKW1985SmolecZapłacono
72SiwerskiDariuszMPOLM501968WrocławWSK KENDOZapłacono
73HawronAgnieszkaKPOLK501972WrocławParkrun WrocławZapłacono
74HawronTomaszMPOLM501972WrocławParkrun WrocławZapłacono
75MiarkaMarcinMPOLM40, MGKW1982SmolecZapłacono
76WysoczańskiAdrianMPOLM401976Pietrzykowice
77SmoterEwaKPOLK40, MGKW1982BogdaszowiceSmolecka ZadyszkaZapłacono
78ChudyAgnieszkaKPOLK40, MGKW1982SmolecZapłacono
79ŚwiętySławomirMPOLM401982SmolecZapłacono
80PacynaGrzegorzMPOLM50, MGKW1965Kąty WrocławskieZapłacono
81ZaskórskiŁukaszMPOLM40, MGKW1984Mokronos GórnyTRENINGOWOZapłacono
82BaranskiWojciechMPOLM401981WrocławZapłacono
83CzerwińskiMaciejMPOLM40, MGKW1983Mokronos GórnyZapłacono
84PyrkaPatrykMPOLM301988WrocławZapłacono
85ŻuchowskiDawidMPOLM40, MGKW1977SmolecLitwin SportsZapłacono
86KuczmaKrystianMPOLM301992WrocławZapłacono
87ChromiczKrzysztofMPOLM30, MGKW1985SmolecCOMATEC POLANDZapłacono
88KowalczykAnetaKPOLK401982MikołówGood MoveZapłacono
89KowalczykPiotrMPOLM301986MikołowGood MoveZapłacono
90SłowikBartoszMPOLM30, MGKW1990SmolecTRITOGOZapłacono
91SłowikMartaKPOLK30, MGKW1993SmolecTRITOGOZapłacono
92OlbertAgataKPOLK501969ŻórawinaGood MoveZapłacono
93SłowikPiotrMPOLM301992SiedlceTRITOGO
94JoachimiakMarekMPOLM30, MGKW1991SmolecTRITOGOZapłacono
95ChmielSylwiaKPOLK40, MGKW1983SmolecZapłacono
96GeroudetPierreMFRAM401979WrocławZapłacono
97PrzemienieckiPawełMPOLM30, MGKW1987MałkowiceZapłacono
98RóżańskaMagdalenaKPOLK401976WrocławZapłacono
99BurdaAnnaKPOLK30, MGKW1985SmolecZapłacono
100BurdaDamianMPOLM30, MGKW1985SmolecZapłacono
Strona 1 z 4