maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

SILESIAMAN TRIATHLON PSZCZYNA 2024

SILESIAMAN TRIATHLON PSZCZYNA 2024
Miejsce i data imprezy: Pszczyna - OSW Łąka, 26 maja 2024
Organizator: Holistix Events marka handlowa firmy KAPF Daniel Wójcik
Regulamin Regulamin Zawodów
.
Kategorie:
- Triathlon 1/8 IM [450 m / 22 km / 5 km]Wolne miejsca: 0

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka bawełnianaKoszulka technicznaPł.
11AdamczykGrzegorzMPOLM50+1974TychySTS Biegaton L męskaZapłacono
22AndruszkiewiczArkadiuszMPOLM401978TychyZapłacono
33AndruszkiewiczMateuszMPOLM202005TychyZapłacono
44BaduraMarcinMPOLM301987Tychybez klubu L męskaZapłacono
55BanaśArturMPOLM401981TurówZapłacono
66BanaśŁukaszMPOLM401983RzeszówSWIM TRI RzeszówZapłacono
77BanderJerzyMPOLM50+1970Wodzisław Śląski L męskaZapłacono
88BaraMichałMPOLM401984MikołówZapłacono
99BaranekAlicjaKPOLK301985GliwiceTriDivision Triathlon TeamZapłacono
1010BarteckaSabinaKPOLK401977ŻoryIM InspirationZapłacono
1111BarteckiAleksanderMPOLM50+1972ŻorySuper TRI ŻoryZapłacono
1212BartosikSebastianMPOLM301986Wodzisław ŚląskiSilesian Triathlon TeamZapłacono
1313BąbkaTomaszMPOLM401981Tarnowskie GóryZapłacono
1414BenekJakubMPOLM201997StrumienZapłacono
1515BlaszkiewiczMateuszMPOLM30, MZP1989TychyZapłacono
1616BłasiakLeszekMPOLM50+1965KętyZapłacono
1717BogdałKrzysztofMPOLM301987Pewel ŚlemieńskaZapłacono
1818BojdaDawidMPOLM301991SkoczówKW BB L męskaZapłacono
1919BombaŁukaszMPOLM301992KrakówZapłacono
2020BorońRafałMPOLM301989Bielsko-BiałaTomica CoachingZapłacono
2121BrachmańskiŁukaszMPOLM30, MZP1988Rybnik M męskaZapłacono
2222BrandysTomaszMPOLM301985KrakówZapłacono
2323BryłaŁukaszMPOLM301985SkawinaZapłacono
2424BryńskaMonikaKPOLK301993TychyZapłacono
2525BryńskiGrzegorzMPOLM201996TychyZapłacono
2626BrzyskiMaciejMPOLM301985KrakówB3TZapłacono
2727BuczekSebastianMPOLM401977KaniówZapłacono
2828BudyńskaKatarzynaKPOLK401980KrakówZapłacono
2929BuryDominikMPOLM201995Huta Stara BDomino TeamZapłacono
3030ButyńskiŁukaszMPOLM401983Tychy L męskaZapłacono
3131CekieraRobertMPOLM401976KrakówAZS AWF KRAKÓW MASTERSZapłacono
3232ChylińskiAdamMPOLM401976Siemianowice ŚląskiKP Sukces ChorzówZapłacono
3333CieślikSławomirMPOLM301991KnurówDrugi w kulachZapłacono
3434CisłowskiArkadiuszMPOLM401980Dąbrowa GórniczaTKKF Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
3535CisowskiPawełMPOLM401983Zmysłówka M męskaZapłacono
3636CiszewskiMarekMPOLM50+1974ZawiercieKTS Czwórka Zawiercie L męskaZapłacono
3737CiupakMarcinMPOLM401979Bielsko-Biała M męskaZapłacono
3838CofałaJakubMPOLM301988Bielsko-BiałaZapłacono
3939CzaganDawidMPOLM301985KatowiceZapłacono
4040CzarneckiMikołajMPOLM202003Bielsko-BiałaZapłacono
4141CzornikJarosławMPOLM401982LisówLucky LosresZapłacono
4242CzubaMałgorzataKPOLK201997KrakówB3TZapłacono
4343CzuczMichałMPOLM401983ChrzanówSeppeler Ocynkownia Śląsk SCHC Team ChrzanówZapłacono
4444CzugaPrzemysławMPOLM401984RybnikZapłacono
4545DereńKarolMPOLM301989RybnikZapłacono
4646DittmannGrzegorzMPOLM301991ChorzówGiant GliwiceZapłacono
4747DobrzańskaMartaKPOLK301985KrakówAZS AWF KRAKÓW MASTERSZapłacono
4848DolaJakubMPOLM301987KatowiceZapłacono
4949DrabikMarcelMPOLM401981JaworznoZapłacono
5050DragonPiotrMPOLM401981MikołówZapłacono
5151DudziakTomaszMPOLM401982KrakówPOLAR TeamZapłacono
5252DulębaJuliuszMPOLM301986GliwiceSocios SilesiaZapłacono
5353DurbasFilipMPOLM202003WysokaZapłacono
5454DurdaJakubMPOLM201996KrakówKolonia Specjalna XL męska XL męskaZapłacono
5555DurdaMaciejMPOLM201995KrakówKolonia Specjalna L męskaZapłacono
5656DygdońPawełMPOLM401975KatowiceSOFT-PONTZapłacono
5757DziczekMateuszMPOLM301988KatowiceZapłacono
5858DzidaKarolinaKPOLK201995LigotaZapłacono
5959FajferMartynaKPOLK202004KrakówZapłacono
6060FajferekMichałMPOLM201998Bielsko BiałaZapłacono
6161FarońWiktoriaKPOLK202001TychyZapłacono
6262FedkoTomaszMPOLM401975Bielsko-Białabez klubuZapłacono
6363FerdekAleksandraKPOLK301988TychyWodnik29Zapłacono
6464ForyśPrzemysławMPOLM201995KrakówKolonia Specjalna L męskaZapłacono
6565FrankowskiAdamMPOLM401978Bielsko-BiałaZapłacono
6666FrączekMaciejMPOLM201998KrakówChmura TeamZapłacono
6767GamzaBognaKPOLK401978Siemianowice ŚląskieZapłacono
6868GawlikMateuszMPOLM301992Będzin XL męska XL męskaZapłacono
6969GembickiMariuszMPOLM401976BytomTriDivision Triathlon TeamZapłacono
7070GibasIreneuszMPOLM401980Goczałkowice-ZdrójMG SPORTZapłacono
7171GiebelDawidMPOLM401983ChorzówZapłacono
7272GieroMarcinMPOLM401979Bielsko-BiałaZapłacono
7373GłówczyńskiMarcinMPOLM401977Jastrzębie-Zdrój M męskaZapłacono
7474GollyArkadiuszMPOLM201995ChorzówSilesia Marathon ClubZapłacono
7575GołubowskiJerzyMPOLM50+, MZP1961SkoczówNiezrzeszonyZapłacono
7676GonetRadosławMPOLM50+1973KrosnoGONET TeamZapłacono
7777GontarzDamianMPOLM301993TychyStreet Workout TychyZapłacono
7878GotzHenrykMPOLM50+1962JankowiceZniczowcy M męskaZapłacono
7979GórskiDamianMPOLM201998Włoszczowa L męskaZapłacono
8080GórskiPawełMPOLM301987Jastrzebie-ZdrójTKKF PonierZapłacono
8181GromyszJanMPOLM202003RybnikAZS UEK KRAKÓWZapłacono
8282GruszkaMichałMPOLM401975Siemianowice Śląskie4Tri Team / IronsilesiaZapłacono
8383GrygierMaciejMPOLM401980PszczynaMG SPORTZapłacono
8484GrygierMichałMPOLM40, MZP1982PszczynaMG SPORTZapłacono
8585GrygierPawełMPOLM202006PszczynaMG SPORTZapłacono
8686GuzowskiJacekMPOLM50+1972KrakówAW SportZapłacono
8787HajnszRobertMPOLM301989Ruda ŚląskaYesCzelendż!Zapłacono
8888HalaczekJaroslawMPOLM401980Będzin M męskaZapłacono
8989HalaczekMarekMPOLM301992BędzinZapłacono
9090HarazinKarolinaKPOLK20, MZP1995PszczynaMG SPORTZapłacono
9191HarmansaPiotrMPOLM50+1969GogolinTriathlon GogolinZapłacono
9292HeródMagdalenaKPOLK201998KrakówAZS AWF KRAKÓW MASTERSZapłacono
9393HnatiukMateuszMPOLM301993ŁodygowiceZapłacono
9494IzdebskiMariuszMPOLM50+1970OlkuszOSV TEAMZapłacono
9595JamrózAlexMPOLM201995Katowice S męskaZapłacono
9696Janicka-JaworJoannaKPOLK401978Mysłowiceemjot tri teamZapłacono
9797JanikDawidMPOLM301986LigotaFADZapłacono
9898JanikKrzysztofMPOLM401975Czerwionka-LeszczynyTMWR M męskaZapłacono
9999JarczokSławomirMPOLM301990PszczynaZapłacono
100100JaskólskiDariuszMPOLM50+1968LubeckoYAWAL TeamZapłacono
Strona 1 z 4