Miejsce i data imprezy: | Lipki k. Brzegu, 06 lipca 2024 |
Organizator: | Koło Inicjatyw Lokalnych w Lipkach |
Regulamin | Regulamin |
Kategorie: | |
- Biegi dzieci do lat 6 - ok. 100 m | Wolne miejsca: 14 |
- Biegi dzieci do lat 11 - ok. 400 m | Wolne miejsca: 10 |
- Biegi dzieci powyżej 11 lat - ok. 1000 m | Wolne miejsca: 33 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub/Szkoła/Przedszkole | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Golonka | Emilia | K | POL | BD1000 | 2013 | Lipki | |||
2 | Golonka | Wiktoria | K | POL | BD1000 | 2010 | Lipki | |||
3 | Dziedzina | Grzegorz | M | POL | BD400 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
4 | Gołębiowski | Adam | M | POL | BD1000 | 2014 | Oława | |||
5 | Gołębiowski | Franek | M | POL | BD1000 | 2016 | Oława | |||
6 | Pieróg | Wojciech | M | POL | BD400 | 2014 | Gać | |||
7 | Pieróg | Maciej | M | POL | BD400 | 2014 | Gać | |||
8 | Filipowski | Maksymilian | M | POL | BD1000 | 2013 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
9 | Filipowski | Jan | M | POL | BD400 | 2016 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
10 | Gawlik | Gracjan | M | POL | BD400 | 2016 | Lipki | |||
11 | Gawlik | Cyprian | M | POL | BD400 | 2016 | Lipki | |||
12 | Gawlik | Fabian | M | POL | BD1000 | 2010 | Lipki | Burza Lipki | ||
13 | Gawlik | Leon | M | POL | BD1000 | 2012 | Lipki | Burza Lipki | ||
14 | Gawlik | Tola | K | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
15 | Żurawska | Adela | K | POL | BD400 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
16 | Żurawski | Tobiasz | M | POL | BD1000 | 2012 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
17 | Czarnik | Karol | M | POL | BD400 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
18 | Czarnik | Blanka | K | POL | BD100 | 2020 | Lipki | Przedszkole | ||
19 | Zając | Ada | K | POL | BD100 | 2020 | Oława | Przedszkole | ||
20 | Zając | Artur | M | POL | BD400 | 2016 | Oława | Szkoła | ||
21 | Dela | Jagoda | K | POL | BD400 | 2017 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
22 | Dela | Michał | M | POL | BD400 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
23 | Zok | Aleksander | M | POL | BD100 | 2019 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
24 | Stencel | Witold | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
25 | Stencel | Tadeusz | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
26 | Piecuch | Julia | K | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
27 | Palacz | Marta | K | POL | BD400 | 2013 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
28 | Bujak | Antonina | K | POL | BD400 | 2017 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
29 | Jania | Andrzej | M | POL | BD400 | 2014 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
30 | Jania | Sławomir | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
31 | Podgórski | Jan | M | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
32 | Dobrowolski | Oskar | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
33 | Kłyż | Mieszko | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
34 | Kownacka | Zofia | K | POL | BD1000 | 2011 | Gać | |||
35 | Dobrowolski | Igor | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
36 | Kownacki | Stanisław | M | POL | BD400 | 2013 | Gać | |||
37 | Podgórski | Mikołaj | M | POL | BD100 | 2021 | Lipki | Przedszkole | ||
38 | Iwanowiec | Małgorzata | M | POL | BD100 | 2022 | Brzeg | Przedszkole | ||
39 | Cichy | Wanda | K | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
40 | Cichy | Tadeusz | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
41 | Staroń | Stanisław | M | POL | BD400 | 2017 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
42 | Kocik | Oliwia | K | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
43 | Dubas | Jakub | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
44 | Pupka | Emilka | K | POL | BD400 | 2014 | Oława | |||
45 | Pupka | Marcel | M | POL | BD1000 | 2012 | Oława | |||
46 | Pupka | Tymon | M | POL | BD100 | 2018 | Oława | |||
47 | Józefkiewicz | Mikołaj | M | POL | BD100 | 2019 | Brzeg | Przedszkole | ||
48 | Balicka | Lara | K | POL | BD400 | 2017 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
49 | Sewruk | Maria | K | POL | BD100 | 2019 | Lubcz | |||
50 | Dobrzańska | Kinga | K | POL | BD400 | 2014 | Czepielowice | KOTWICA BRZEG | ||
51 | Tchórzewska | Róża | K | POL | BD1000 | 2011 | Oława | Synergia CrossCamp Oława | ||
52 | Rakszawska | Jagoda | K | POL | BD400 | 2017 | Oława | Synergia CrossCamp Oława | ||
53 | M | Alan | M | POL | BD100 | 2019 | Marszowice | Szypkie Żułfie | ||
54 | Magierowski | Alan | M | POL | BD100 | 2019 | Marszowice | Szypkie Żułfie | ||
55 | Sokół | Lena | K | POL | BD400 | 2013 | Lubsza | Kotwica Brzeg | ||
56 | Sokół | Nina | K | POL | BD400 | 2016 | Lubsza | Szkoła | ||
57 | Dudzik | Julia | K | POL | BD100 | 2021 | Lipki | Przedszkole | ||
58 | Szczepański | Daniel | M | POL | BD1000 | 2009 | Brzeg | Sztuka Ruchu | ||
59 | Jania | Mieszko | M | POL | BD100 | 2021 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
60 | Kobusiński | Olaf | M | POL | BD100 | 2018 | Oława | Przedszkole Magdalenka | ||
61 | Hrycaj | Kacper | M | POL | BD400 | 2015 | Brzeg | |||
62 | Hrycaj | Jakub | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | |||
63 | Jabłońska | Sonia | K | POL | BD1000 | 2012 | Lipki | Team Lipki | ||
64 | Rup | Wojtek | M | POL | BD1000 | 2011 | Ścinawa Polska | Ścinawa Polska | ||
65 | Podworska | Wiktoria | K | POL | BD400 | 2015 | Brzeg | Szkoła | ||
66 | Jasiak | Oliwier | M | POL | BD400 | 2017 | Oława | Przedszkole Magdalenka | ||
67 | Drozd | Oliwia | K | POL | BD100 | 2016 | Lipki | |||
68 | Zwardoń | Oskar | M | POL | BD100 | 2018 | Skorogoszcz | PP Skorogoszcz | ||
69 | Zwardoń | Nela | K | POL | BD100 | 2020 | Skorogoszcz | PP Skorogoszcz | ||
70 | Szewczuk | Aleksander | M | POL | BD400 | 2017 | Skorogoszcz | Przedszkole | ||
71 | Klimisz | Otylia | K | POL | BD100 | 2018 | Skorogoszcz | Przedszkole | ||
72 | Klimisz | Franciszka | K | POL | BD100 | 2016 | Skorogoszcz | PP Skorogoszcz | ||
73 | Dendys | Zofia | K | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | |||
74 | Fifielska | Natalia | K | POL | BD400 | 2017 | Świecie | |||
75 | Trzaskowski | Miłosz | M | POL | BD400 | 2016 | Brzeg | Szkoła | ||
76 | Sulikowski | Ignacy | M | POL | BD100 | 2019 | Skarbimierz Osiedle | Przedszkole Poziomka | ||
77 | Baranowska | Hanna | K | POL | BD400 | 2013 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
78 | Margol | Liliana | K | POL | BD400 | 2017 | Brzeg | Kotwica Brzeg | ||
79 | Borowska | Kinga | K | POL | BD1000 | 2012 | Brzeg | Szkoła | ||
80 | Borowska | Lena | K | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | |||
81 | Tymków | Karol | M | POL | BD1000 | 2011 | Brzeg | |||
82 | Dudzik | Wiktor | M | POL | BD400 | 2015 | Gliwice | Sośnica Gliwice | ||
83 | Dudzik | Blanka | K | POL | BD100 | 2021 | Gliwice | Sośnica Gliwice | ||
84 | Pieklik | Zosia | K | POL | BD100 | 2017 | Lipki | Przedszkole | ||
85 | Kowalczyk | Kasi | K | POL | BD400 | 2012 | Lipki | SZKOŁA LIPKI | ||
86 | Semba | Oskar | M | POL | BD1000 | 2010 | Lipki | Szkoła | ||
87 | Semba | Ariana | K | POL | BD400 | 2015 | Lipki | Szkoła | ||
88 | Semba | Gabriel | M | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
89 | Siuda | Patryk | M | POL | BD100 | 2018 | Brzeg | Przedszkole Publiczne nr 3 w Brzegu | ||
90 | Janas | Mikołaj | M | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
91 | Zygmunt | Basia | K | POL | BD400 | 2013 | Oława | SP2 Oława | ||
92 | Podgorski | Dorian | M | POL | BD100 | 2018 | Lipki | Przedszkole | ||
93 | Uryga | Martyna | K | POL | BD400 | 2016 | Lipki | Szkoła Podstawowa Gać |