maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXXV Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

XXXV Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
Miejsce i data imprezy: Zamość, 28 sierpnia 2024
Organizator: Miasto Zamość
OSiR Zamość

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Powiat Zamojski
Gmina Zamość
Gmina Nielisz
Miasto Zwierzyniec
Miasto Krasnobród
Gmina Skierbieszów
Regulamin Regulamin biegu

TERMIN
1. I ETAP: Zamość - Zwierzyniec 31,500 km - 28.08.2024 r. (środa), START godz. 10:30
2. II ETAP: Hubale - Krasnobród 30,8025 km" -> II ETAP: Wychody - Krasnobród 30,8025 km
3. III ETAP: Sitaniec - Skierbieszów 16,600 km - 30.08.2024 r. (piątek), START godz. 10:30
4. IV ETAP: Nielisz – Zamość /Półmaraton im. Czesławy Kwoki/ 21,0975 km – 31.08.2024 r. (sobota), START godz. 10:00
Kategorie:
- Udział we wszystkich etapach XXXV Biegu Pokoju Pamięci Dzieci ZamojszczyznyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 148
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartowaćWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 148

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KabzaGrzegorzMPOL4 ETAPY, RNowy TomyślSkate2CityZapłacono
2AdamczukSebastianMPOL4 ETAPYZamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY
3PawlakGrzegorzMPOL4 ETAPYTopola3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY
4BrzozowskiAndrzejMPOL4 ETAPYZamośćWarszawskie Koło ZamościanZapłacono
5RepeckiMarcinMPOL4 ETAPYZamośćZAMOŚĆ BIEGA
6ŚliwaAnnaKPOL4 ETAPYTomaszów LubelskiZAMOŚĆ BIEGAZapłacono
7SokalskiSławomirMPOL4 ETAPYZamośćZAMOŚĆ BIEGA
8WachMagdalenaKPOL4 ETAPYZamośćZAMOŚĆ BIEGA
9KisielRadosławMPOLETAP, I ETAP, IV ETAPZamośćZapłacono
10SzczurekMariuszMPOLETAP, IV ETAPZamość
11KoguciukKonradMPOL4 ETAPYHorodyszcze19.Chełmski Batalion Zmechaniziwany
12PańkoAnna EmiliaKPOL4 ETAPYZamoscMarinelli ComendunoZapłacono
13KuryłowiczMariuszMPOL4 ETAPYTyszowceKKRoztocze
14KycAndrzejMPOLETAP, IV ETAPZawadaZapłacono
15StrzałkowskiMichałMPOL4 ETAPYSiedlceMKS Pogoń Siedlce
16HaskaKasiaKPOL4 ETAPYSuchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
17KowalJarosławMPOLETAP, IV ETAPZwierzyniecZapłacono
18MazurekMonikaKPOLETAP, IV ETAPZamośćZAMOŚĆ BIEGA
19LisekJozefMPOLETAP, I ETAP, II ETAP, III ETAP, IV ETAPStrzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
20WojciechowskiMarekMPOL4 ETAPYSkórzewoZapłacono
21TymoszPiotrMPOLETAP, IV ETAPZamość4 Pułk SaperówZapłacono
22LizutKrzysztofMPOL4 ETAPY, RStargardStarBlade
23BrogowskiMichałMPOL4 ETAPYZamośćZapłacono
24KlusekPrzemysławMPOL4 ETAPYZamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY
25SudołPatrykMPOLETAP, IV ETAPZwierzyniecZapłacono
26BrychcyWioletaKPOL4 ETAPYGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
27MichałekMarzannaKPOLETAP, I ETAPKrakow
28GałanTomaszMPOLETAP, IV ETAPZamośćZapłacono
29KamińskiKrzysztofMPOL4 ETAPYPotrzebnaGąbin Biega
30WołkKacperMPOLETAP, IV ETAPZamość
31StarzakAnetaKPOLETAP, IV ETAPZawadaZapłacono
32JarzynkaKrzysztofMPOL4 ETAPYLublinK2
33KrzakMariuszMPOLETAP, I ETAP, III ETAPChybyTarnowo Podgórne BiegaZapłacono
34PieczykolanMaciejMPOLETAP, IV ETAPZamośćIgnacTeamZapłacono
35PieczykolanKingaKPOLETAP, IV ETAPZamośćIgnacTeamZapłacono
36ZdunekMartaKPOLETAP, III ETAPZamość
37HolonaWojciechMPOL4 ETAPYRybnikAKMB Pędziwiatr Gliwice
38TiraboschiMarcoMITA4 ETAPYCeneMarinelli ComendunoZapłacono
39BrógWojciechMPOL4 ETAPYOlkusz
40BlicharzMateuszMPOLETAP, IV ETAPZamośćZapłacono
41OleksyPrzemysławMPOL4 ETAPYRadecznica
42PacułaPiotrMPOL4 ETAPYGliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice
43JakubczakAleksandraKPOL4 ETAPYZamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYZapłacono
44PitulaJakubMPOL4 ETAPYPoznańZapłacono
45Sokalska-PizunRoksanaKPOL4 ETAPYZamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY
46KluczekPawełMPOLETAP, IV ETAPHrubieszówZapłacono
47WójcikRafałMPOL4 ETAPYRudnik3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY
48KopytJanMPOL4 ETAPY, RKonstancin JeziornaWłasny
49GrzonkaSebastianMPOL4 ETAPY, WOpoleVictorious
50WiśniewskiMarekMPOL4 ETAPY, WNamysłówNamysłów
51PiechAgnieszkaKPOL4 ETAPYZamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANY
52PiechŁukaszMPOL4 ETAPYZamoscZAMOŚĆ BIEGA