maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - MIĘDZYCHÓD 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Międzychód, 23 czerwca 2024
Organizator: Fundacja „Jeszcze więcej sportu”
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 262
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 262

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SpiechowiczBartoszMPOL1/8IM, M30Zielona GóraTriBar
2BłochArletaKPOL1/8IM, K50WronkiWroniecki Klub Biegacza
3MazanaAgnieszkaKPOL1/8IM, K40, MMiędzychódMMA Devil MiędzychódZapłacono
4MichalczewskiKarolMPOL1/8IM, M20Kamionki
5LehmannMaciejMPOL1/8IM, M40Nowy Tomyśl601-TechnologiaZapłacono
6WinieckiPiotrMPOL1/8IM, M50KoninKB WartkoZapłacono
7PrzybytkowskiMarekMPOL1/8IM, M30BydgoszczElenSport.pl Sklepy Sportowe
8BochenekJadwigaKPOLCCPoznańSEKTOR DOBREJ ZABAWYZapłacono
9SokalskiMateuszMPOL1/8IM, M30GubinLubuska Akademia Ratownictwa I Sportów Wodnych
10PochłopieńAgnieszkaKPOL1/8IM, K30WronkiSamsungZapłacono
11SzukalaAdrianMPOL1/8IM, M30WronkiSamsungZapłacono
12MajorekKrzysztofMPOL1/8IM, M40, MMiędzychód
13ZamrzyckiLeszekMPOL1/8IM, M60+Gorzow WlkpZapłacono
14KowalczykLeszekMPOL1/8IM, M30, MMiędzychódMMA Devil MiędzychódZapłacono
15MajchrzakŁukaszMPOL1/8IM, M30SwędówTeamochalZapłacono
16DudekFilipMPOL1/8IM, M20ŁódźGRB BUDOHURT TEAMZapłacono
17KwintalJanekMPOL1/8IM, M50GoleniówZapłacono
18WaluśRemigiuszMPOL1/8IM, M50WarszawaPrzegryw Bemowo
19BrzezińskiŁukaszMPOL1/8IM, M30ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
20BanachWiesławMPOL1/8IM, M50Kostrzyn N/OdrąZapłacono
21PalmowskiMaciejMPOL1/8IM, M50ŁódźZapłacono
22KałużnaMilenaKPOL1/8IM, K30ŁódźRunEat TeamZapłacono
23CzerwczakDawidMPOL1/8IM, M30GolinaZSGE KoninZapłacono
24CiechomskiRobertMPOL1/8IM, M50ŁódźGRB BUDOHURT TEAMZapłacono
25SidorAlicjaKPOL1/8IM, K40Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
26WalasikWieslawMPOL1/8IM, M60+PłockRodzinny Team Środkowa PłockZapłacono
27Jamrozik-KapelaBasiaKPOL1/8IM, K30PoznańMoldy UnicornsZapłacono
28KuśAdamMPOL1/8IM, M20PoznańUKS Cityzen_Zapłacono
29KufelKrzysztofMPOL1/8IM, M40WarzymicePatobieganieZapłacono
30BorackiMarcinMPOL1/8IM, M40Krzyż WielkopolskiThule TeamZapłacono
31StelmaszykMonikaKPOL1/8IM, K20PoznańBizon Coaching TeamZapłacono
32NowaczyńskaJagodaKPOL1/8IM, K20KwilczZapłacono
33ZiętkiewiczTomaszMPOL1/8IM, M30PoznańSRPOLZapłacono
34ZiukoMichałMPOL1/8IM, M30KutnoZapłacono
35DobrzańskiMaciejMPOL1/8IM, M30GdyniaZapłacono
36CedroKrzysztofMPOL1/8IM, M40Gorzów WielkopolskiZapłacono
37GrabowskaJustynaKPOL1/8IM, K40ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
38DutczakWojciechMPOL1/8IM, M40Zielona GóraLUG TEAM
39RosiakNataliaKPOL1/8IM, K20ŻychlinZapłacono
40JurczenkoPawełMPOL1/8IM, M30PoznańTriton KoninZapłacono
41JurućDariuszMPOL1/8IM, M50KrzeszyceBS JURUĆ
42ChwiałkowskiCyprianMPOL1/8IM, M30PoznańCHWIAŁKOWSKI TEAMZapłacono
43ChrzanPiotrMPOL1/8IM, M50SzczecinKS Ironman, IM Inspiration, Prima PCZapłacono
44ZającEwaKPOL1/8IM, K30PiasecznoZapłacono
45ŁukaszczukGrzegorzMPOL1/8IM, M40RokietnicaTM IRONTEAMZapłacono
46KałekMaksymilianMPOL1/8IM, M20PoznańZapłacono
47KubackiMarcinMPOL1/8IM, M16SkulksKoszal TriathlonZapłacono