maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Data ImprezaDystansMiejscowośćWyniki Galeria
21.07.2024 Mistrzostwa Polski w pływaniu na wodach otwartych 10000 m
7500 m
5000 m
Rajgród Wyniki 5000 m kobiet
Wyniki 5000 m mężczyzn
Wyniki 7500 m kobiet
Wyniki 7500 m mężczyzn
Wyniki 10000 m kobiet
Wyniki 10000 m mężczyzn
galeria
21.07.2024 Mistrzostwa Polski Msters Open Water 3000 m Rajgród Wyniki galeria
21.07.2024 IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES 1/4 IronMan
1/8 IronMan
Koło Wyniki 1/4 IM
Wyniki 1/8 IM
Sztafety 1/4 IM
Sztafety 1/8 IM
galeria
20.07.2024 Mistrzostwa Polski w pływaniu na wodach otwartych - sztafety 3 x 1250 m Rajgród Wyniki sztafet galeria
20.07.2024 XVII Dobrodzieńska Dycha 10 km Dobrodzień Wyniki 10 km galeria
20.07.2024 VI Przedborska 10 10 km Przedbórz Wyniki 10 km
Wyniki Duety
galeria
19.07.2024 XI Bieg po Chrust 5 km Chróścice Wyniki 5 km galeria
11.07.2024 Bieg Festiwalowicza 2024 ok. 5 km Lubliniec-Kokotek Wyniki galeria1
galeria2
06.07.2024 III Bieg Rycerski 10 km
5 km
Lipki Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5km
galeria
06.07.2024 III Bieg Rycerski - biegi dzieci  1000 m
400 m
100 m
Lipki Wyniki 1000 m
Wyniki 400 m
Wyniki 100 m
galeria
06.07.2024 XXII Atlantis Bieg Opolski 10 km
5 km
Opole Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
Wyniki ROLKI
galeria 1
galeria 2
galeria 3
02.06-25.08.2024 IV Edycja SAMSUNG River Triathlon Series 1/4 IronMan
1/8 IronMan
Gorzów Wlkp., Międzychód, Wronki, Koło, Konin, Uniejów Cykl 1/4 IM
Cykl 1/8 IM
 
30.06.2024 IV Edycja SAMSUNG River Triathlon Series 1/4 IronMan
1/8 IronMan
Wronki Wyniki - 1/4 IM
Wyniki - 1/8 IM
Sztafety - 1/4 IM
Sztafety - 1/8 IM
galeria
29.06.2024 IV Bieg po Kwiat Paproci 10 km Rzędziwojowice Wyniki 10 km
galeria start/meta
galeria punkt

23.06.2024 Mały Tour Szutrowy  45 km
49 km

Kalety
Ciasna

Wyniki do 50km po 2 etapach  
23.06.2024 MTS: Ciasne Szutry 50 km Ciasna Wyniki do 50 km
Wyniki drużynowe do 50 km
Wyniki pary do 50 km
Wyniki Patroni do 50 km
Wyniki kierownica do 50 km
galeria
23.06.2024 ODRA TRIATHLON 2024 1/8 IM  Krapkowice

Wyniki 1/8 IM
Sztafeta

galeria
23.06.2024 IV Edycja SAMSUNG River Triathlon Series 1/4 IronMan
1/8 IronMan
Międzychód Wyniki - 1/4 IM
Wyniki - 1/8 IM
Sztafety - 1/4 IM
Sztafety - 1/8 IM
galeria
22.06.2024 I Szczercowski Bieg Świętojański 10 km
5 km
Szczerców Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
22.06.2024 XI Bieg Cichociemnych 14 km
10 km
5 km
Junior ok. 1 km
Junior ok. 2 km
Sochaczew Wyniki 14 km
Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki Junior 1 km 08-10 lat
Wyniki Junior 1 km 11-12 lat
Wyniki Junior 2 km 13-15 lat
galeria
16.06.2024 Letni Challenge Narciarski 2024 - Edycja III 7 konkurencji Karpacz Wyniki galeria
16.06.2024 III Zawody wrotkarskie „O Puchar Skarbnika” 10 km
2310 m
1540 m
770 m
500 m
200 m
Wieliczka Wyniki 10 km
Wyniki 2310 m
Wyniki 1540 m
Wyniki 770 m
Wyniki 500 m
Wyniki 200 m
galeria 10 km
galeria dzieci
15.06.2024 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim
- Wyścig ze startu wspólnego
7 x 3200 m (K)
8 x 3200 m (M-fA)
7 x 3200 m (M-fB)
Bielsko-Biała Wyniki - Kobiety
Wyniki - Mężczyźni finał A
Wyniki - Mężczyźni finał B
Wyniki drużynowe
Wyniki drużynowe kategorie
galeria
14.06.2024 Akademickie Mistrzostwa Śląska - Kolarstwo Górskie ok. 3200 m Bielsko-Biała Wyniki Kobiet
Wyniki Mężczyzn
galeria
14.06.2024 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim
- Jazda indywidualna na czas
ok. 3200 m Bielsko-Biała Wyniki Kobiet
Wyniki Mężczyzn
galeria
09.06.2024 8. Bieg po Gminie Świerczów 10 km Świerczów Wyniki Bieg
galeria

09.06.2024 XII Kłobucki Bieg Leśny i Nordic Walking 6,5 km
11 km
Kłobuck Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
09.06.2024 II Bieg RUNda 29 5 km Opole Wyniki 5 km
Wyniki Bieg Rodzinny - dziewczynki
Wyniki Bieg Rodzinny - chłopcy
Sztafety
galeria
09.06.2024 Srebrne Fale - Festiwal Pływania na Wodach Otwartych - SZTAFETA 3 x 500 m Jezioro Nakło - Chechło Wyniki Sztafet galeria
09.06.2024 Srebrne Fale - Festiwal Pływania na Wodach Otwartych - Wypłyń na otwarte wody 250 m
500 m
1 km
Jezioro Nakło - Chechło Wyniki 250 m
Wyniki 500 m
Wyniki 1 km
galeria
09.06.2024 Srebrne Fale - Festiwal Pływania na Wodach Otwartych - Grand Prix Polski 1 km
3 km
5 km
7,5 km
10 km
Jezioro Nakło - Chechło Wyniki 1 km
Wyniki 3 km
Wyniki 5 km
Wyniki 7,5 km
Wyniki 10 km
galeria
08.06.2024 XI MEGA Bieg Nyski 10 km (atest PZLA) Nysa Wyniki
galeria

08.06.2024 XI Smolecka (za)Dyszka 10 km (atest PZLA) Smolec Wyniki
galeria

08.06.2024 3. Bieg Królowej Bony - szlakiem Książąt Mazowieckich
10 km
5 km
Czersk Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki Bieg z psem 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
08.06.2024  Bieg dzieci i młodzieży o puchar Burmistrza Strzeleczek 500 m
400 m
300 m
200 m
100 m 
Strzeleczki Wyniki galeria
07-08.06.2024 24-godzinny Kwietny Bieg okr. 1351 m Lisowice Wyniki
Wyniki kategoriami
galeria
02.06.2024 Barbarian Race 2024 - RACE, OPEN ok. 15 km Dąbrowa Górnicza Wyniki ELITE PRO
Wyniki ELITE
Wyniki ELITE drużynowe
Wyniki OPEN
Wyniki JUNIOR OCR
galeria
02.06.2024 IV Edycja SAMSUNG River Triathlon Series 1/4 IronMan
1/8 IronMan
Gorzów Wielkopolski Wyniki - 1/4 IM
Wyniki - 1/8 IM
Sztafety - 1/4 IM
Sztafety - 1/8 IM
galeria
02.06.2024 II Bieg Charytatywny NA GRONIK o Puchar Wójta Gminy Stryszawa 5 km Stryszawa Wyniki bieg
Wyniki NW
galeria
01.06.2024 VI Bieg Dzika 10 km
5,5 km
Izbicko Wyniki 10 km
Wyniki NW
Wyniki 1 km
galeria
01.06.2024 Barbarian Race 2024 - ARROW ok. 400 m Dąbrowa Górnicza Wyniki ARROW eliminacje
Wyniki ARROW finał Kobiet
Wyniki ARROW finał Mężczyzn
galeria
01.06.2024 Barbarian Race 2024 - OPENER ok. 8 km Dąbrowa Górnicza Wyniki OPENER
Wyniki FAMILY
galeria
26.05.2024 XVI Parafialny Bieg Uliczny Św. Urbana 10 km Strzebiń Wyniki Bieg
Wyniki Nordic Walking
galeria
26.05.2024 Biegi Dziecięce i Młodzieżowe towarzyszące Ogólnopolskim Biegom Ulicznym różne Mińsk Mazowiecki Wyniki galeria
26.05.2024 Ogólnopolskie Biegi Uliczne:
28. Mazowiecka Piętnastka
9. Mazowiecka Piątka
15 km (atest PZLA)
5 km (atest PZLA)
Mińsk Mazowiecki Wyniki 5 km
Wyniki drużynowe 5 km
Wyniki 15 km
Wyniki drużynowe 15 km
Mazowiecki Nordic Walking
galeria
26.05.2024 SILESIAMAN TRIATHLON PSZCZYNA 2024 450 m / 22 km / 5 km Pszczyna Wyniki
galeria

26.05.2024 I Bieg po Kopalni 10 km
5 km
Górażdże Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
22.05.2024 VIII Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przelajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego ok. 8 km Bytom Wyniki PSM
Wyniki EMERYCI
Wyniki UCZNIOWIE
Wyniki CYWILE
Wyniki PSM drużynowe
galeria
19.05.2024 MTS: IV Kalyckie Szutry
do 100 km
do 50 km
Kalety Wyniki do 80 km
Wyniki do 45 km
Wyniki 80 km PATRONI
Wyniki 45 km PATRONI
Wyniki 80 km KIEROWNICA
Wyniki 45 km KIEROWNICA
Wyniki drużynowe 80 km
Wyniki drużynowe 45 km
Wyniki pary 80 km
Wyniki pary 45 km
galeria
19.05.2024 Festiwal Biegów Sylwana 2024 42,195 km
21,097 km
7 km
1 km

Lubliniec Wyniki Maraton
Wyniki Półmaraton
Wyniki 7 km
Wyniki dzieci
galeria
19.05.2024 Bieg Charytatywny dla Emilki - Kilometry Pomocy ok. 5 km Długołęka Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
18.05.2024 14 Bieg Częstochowski 10 km Częstochowa Wyniki
Kategorie Wiekowe
Mieszkańcy Częstochowy
Mistrzostwa B i A
galeria - meta
galeria - punkt
galeria - dekoracje
18.05.2024 IX Zawody Międzypokoleniowe "Od Jeziora do Jeziora" 10 km
5 km
Dobrzeń Wielki Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
18.05.2024 Biegi Przełajowe o Puchar Stoczka 2024 5 km Staniszcze Małe Wyniki bieg
Wyniki NW
galeria
18.05.2024 VIII Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca Wyniki bieg
Wyniki NW
galeria
11.05.2024 6. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY 16 x 1320 m Oleśnica Wyniki Sztafet
Wyniki indywidualne
galeria
11.05.2024 6 NSPF WIELTON 4KIDS ok. 650 m Oleśnica Wyniki
Kategorie wiekowe
galeria
11.05.2024 Rajd kolarski - Pole Powiatu 2024 60 km Oława Wyniki galeria
11.05.2024 IX Tworogowska Dycha po Trowie 10 km
5 km
Tworóg Wyniki Bieg 10 km
Wyniki NW 5 km
galeria
04.05.2024 SPORT TO KULTURA! 5 km Galewice Wyniki DZIKA LOCHA
Wyniki Drużynowe
galeria
03.05.2024 16 BYTOMSKI BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA  770 m Bytom Wyniki Kat-I
Wyniki Kat-II
Wyniki Kat-III
Wyniki Kat-IV
galeria
01.05.2024 20 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI 10 km
21,097 km
42,195 km
Jelcz-Laskowice Wyniki 10 km
Wyniki 21 km
Wyniki 42 km
Wyniki NW
galeria
01.05.2024 40. Krapkowicki Bieg Uliczny - Sztafeta Dobroczynności 2024 3 x 620 m Krapkowice Wyniki sztafet
galeria

01.05.2024 40. Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km (atest PZLA) Krapkowice Wyniki 10 km
galeria

01.05.2024 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży różne Krapkowice Wyniki Dzieci i Młodzieży
galeria

28.04.2024 3 x KOPA - Głucha Dyszka 10 km Głuchołazy Wyniki 10 km
galeria

27.04.2024 Festiwal Biegów Górskich 3xKOPA 20 km
42 km
63 km
100 km
Pokrzywna Wyniki - Półmaraton
Wyniki - Maraton
Wyniki - Ultramaraton
Wyniki - Petrovicka Setka
galeria
27.04.2024 SILESIAMAN DUATHLON KATOWICE 2024 5 km + 22 km + 3 km Katowice Wyniki
galeria

26.04.2024 Szkolna Liga Lekkoatletyczna 100 m.
300 m.
600 m.
1000 m.
4 x 100 m.
Oława Wyniki komplet galeria
25.04.2024 Wojskowy Dzień Sportu ok. 5 km
ok. 3 km
Tarnowskie Góry Wyniki M do 35 lat
Wyniki M pow. 35 lat
Wyniki K
Wyniki Uczniowie
galeria
21.04.2024 Barbarian Race 2024 - RACE, PAIN, OPEN ok. 30 km
ok. 15 km
Ustroń Wyniki ELITE PRO
Wyniki ELITE
Wyniki ELITE drużynowe
Wyniki OPEN
Wyniki PAIN
Wyniki JUNIOR OCR
galeria start
galeria meta
20.04.2024 Barbarian Race 2024 - ARROW ok. 400 m Ustroń Wyniki ARROW eliminacje
Wyniki ARROW FINAL K
Wyniki ARROW FINAL M
galeria start
galeria meta
20.04.2024 Barbarian Race 2024 - OPENER ok. 12 km Ustroń Wyniki OPENER
Wyniki FAMILY
galeria start
galeria meta
20.04.2024 Piątka na Piędziesiątke 5 km Staniszcze Małe Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
19.04.2024 Barbarian Race - PEAK28 ok. 1600 m Ustroń Wyniki PEAK28
galeria

14.04.2024 XIV Ogólnopolski Bieg Raszyński 10 km (Atest PZLA) Raszyn Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria1
galeria2
galeria3
13.04.2024 ARM RACE TORUŃ 10 km
5 km
Toruń Wyniki DZIK ELITA
Wyniki DZIK ELITA druż.
Wyniki LOSZKA ELITA
Wyniki LOSZKA ELITA druż.
Wyniki DZIK OPEN
Wyniki DZIK OPEN druż.
Wyniki LOSZKA OPEN
galeria1
galeria2
11.04.2024 Drużynowe Biegi Przełajowe - Mistrzostwa Śląska Szkół 800 m
1000 m
1200 m
Bytom Wyniki ID dziewcząt
Wyniki ID dz. drużynowa
Wyniki ID chłopców
Wyniki ID ch. drużynowe
Wyniki IMS dziewcząt
Wyniki IMS dz. drużynowe
Wyniki IMS chłopców
Wyniki IMS ch. drużynowe
Wyniki LO dziewcząt
Wyniki LO dz. drużynowe
Wyniki LO chłopców
Wyniki LO ch. drużynowe
galeria
07.04.2024 10 Bieg Miłosierdzia 5 km Częstochowa Wyniki Bieg 5 km
galeria

07.04.2024 IV Oleśnicki Bieg Leśny - COB GKN AUTOMOTIVE 21 km
10 km
8 km
Miodary Wyniki Bieg 21 km
Wyniki Bieg 10 km
Wyniki NW 8 km
galeria
06.04.2024 Bieg Daniela 10 km
5 km
500m (Junior)
Strzeleczki-Smolarnia Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 5 km
Wyniki Dziewczynki 9-12
Wyniki Chłopcy 9-12
Wyniki Junior 13-17
galeria
04.04.2024 Urodzinowy Półmaraton Skóry "Górka Śmierci" 47 pętli na Górce Śmierci Opole Wyniki galeria
01.04.2024 VII Bieg z Jajem - ŚMIGUS DYNGUS ok. 5 km Januszkowice Wyniki galeria
23.03.2024 Dziwna Challenge Open Water Winter Swimming Wolin 2024 1000 m
750 m
500 m
250 m
100 m
Wolin Wyniki 1000 m
Wyniki 750 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
galeria
23.03.2024 Zduńskowolski Festiwal Biegowy 21.097 km
10 km
5 km
Zduńska Wola Wyniki Półmaraton
Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki drużynowe
galeria
21.03.2024 II WYŚCIG HULAJNÓG W GMINIE WALCE ok. 1,4 km Walce Wyniki galeria
17.03.2024 NARATON 2024 - etap IV ok. 10,55 km Suchy Bór Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Bieg po 4 etapach
Wyniki NW po 4 etapach
galeria
filmiki od Łukasza
15/16.03.2024 VIII Setka Komandosa 100 km Lubliniec Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
10.03.2024 NARATON 2024 - etap III ok. 10,55 km Zawada Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Bieg po 3 etapach
Wyniki NW po 3 etapach
galeria
galeria by Tomek
03.03.2024 XII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
03.03.2024 Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963 m
5 km
Grodków Wyniki 1963 m
Wyniki 5 km
galeria
02.03.2024 LEWIŃSKIE SZUTRY 2024 ok. 150 km Lewin Brzeski Wyniki  
02.03.2024 VIII Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. P.Woźniaka "Wira" 5 km
10 km
Bytom Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki Nordic Walking
galeria
02.03.2024 Vistula Winter Swimming III - VII Runda Pucharu Polski - Ice Cup Poland 2024 1000 m
750 m
500 m
250 m
100 m
Stężyca Wyniki 1000 m
Wyniki 750 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
galeria
25.02.2024 XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - ETAP 7 - JOKER 7,033 km Jelcz-Laskowice

Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki Bieg z etapem JOKER
Wyniki NW z etapem JOKER
Wyniki drużynowe z etapem JOKER

 

galeria
18.02.2024 NARATON 2024 - etap II ok. 10,55 km Walidrogi Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Bieg po 2 etapach
Wyniki NW po 2 etapach
galeria
galeria trasa
18.02.2024 XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - ETAP 6 7,033 km Miłoszyce Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki Bieg po 6 etapach
Wyniki NW po 6 etapach
Wyniki drużynowe po 6 etapach
galeria
11.02.2024 NARATON 2024 - etap I ok. 10,55 km Opole (Grudzice) Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
galeria punkt
11.02.2024 XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - ETAP 5 7,033 km Janików Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki Bieg po 5 etapach
Wyniki NW po 5 etapach
Wyniki drużynowe po 5 etapach
galeria
10.02.2024 ARM RACE Walentynkowy 7 km Gucin Wyniki DZIKA LOCHA ELITE
Wyniki DZIKA LOCHA OPEN
Pary Sportowe DZIKA LOCHA ELITE
Pary Sportowe DZIKA LOCHA OPEN
Pary Zakochane DZIKA LOCHA ELITE
Pary Zakochane DZIKA LOCHA OPEN
galeria
04.02.2024 XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - ETAP 4 7,033 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki Bieg po 4 etapach
Wyniki NW po 4 etapach
Wyniki drużynowe po 4 etapach
galeria
03.02.2024 III Zmrożona Połówka
III Zmrożona Piątka
Zmrożony Maraton
21,1 km
5 km
42,2 km
Turawa Wyniki 21,1 km
Wyniki 5 km
Wyniki 42,2 km
galeria 01
galeria 02
galeria punkt
galeria Ultra Tury
28.01.2024 V BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ - Biegowe Światełko do Nieba 7,272 km Kamień Śląski Wyniki galeria
28.01.2024 4 BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ - KALETY ok. 5,8 km Kalety Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - Dzieci
galeria
28.01.2024 12. Opolski Bieg - "Policz się z cukrzycą" ok. 5 km Opole Wyniki galeria
28.01.2024 XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - ETAP 3 7,033 km Jelcz-Laskowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki Bieg po 3 etapach
Wyniki NW po 3 etapach
Wyniki drużynowe po 3 etapach
galeria
27.01.2024 6 Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" 300 m
500 m
1500 m
3,9 km
5,9 km
Krupski Młyn Wyniki Biegi Dzieci
Wyniki NW
Wyniki Bieg
galeria
20.01.2024 Zimowy Ultramaraton Annogórski 2024 50 km
30 km
21 km
Góra Św. Anny Wyniki 50 km
Wyniki 30 km
Wyniki 21 km
galeria
14.01.2024 XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - ETAP 2 7,033 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki Bieg po 2 etapach
Wyniki NW po 2 etapach
Wyniki drużynowe po 2 etapach
galeria
07.01.2024 XVI JELCZAŃSKO-OŁAWSKI TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - ETAP 1 7,033 km Chwałowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
galeria
31.12.2023 III Szybka Piątka Jurka Siemaszki 5 km Opole Wyniki galeria
31.12.2023 VIII TOYOTA Bieg Sylwestrowy 10 km
5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
17.12.2023 14 Bieg Mikołajkowy 5 km Lubliniec Wyniki  
16.12.2023 III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski 5,2 km Nysa Wyniki Bieg 5,2 km galeria
10.12.2023 III Bieg po Choinkę „Od Jeziora do Jeziora” 10 km
6 km
3 km
Dobrzeń Wielki Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 6 km
Wyniki NW 3 km 
galeria
09.12.2023 III Bieg Malinowy Mikołaj 5 km Opole Wyniki galeria
03.12.2023 XI Bieg Mikołajkowy 10 km
5 km
Police Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 5 km
Wyniki Bieg 10 km Rodzinna
galeria 1
25.11.2023 Nocne Szutry 49 km Tarnowskie Góry Wyniki
Wyniki PATRONI
Wyniki KIEROWNICA
Wyniki drużynowe
Wyniki par mieszanych
galeria
25.11.2023 Poznańska Piwna Mila na Targach Piwnych 1,6 km Poznań Wyniki galeria
25.11.2023 XX Maraton Komandosa 42 km Lubliniec-Kokotek Wyniki - MK
Wyniki - MN
Wyniki - Drużyny
Wyniki - Szlem
Wyniki - Dzieci
galeria
25.11.2023 VII Koszęcińska Dycha 10 km Koszęcin Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
19.11.2023 VII Bieg Tarnowski - Leśna Draka 10 km
5 km
Tarnów Opolski Wyniki - 10 km
Wyniki - 5 km
Wyniki - Nordic Walking
galeria
18.11.2023 XXVI Barbórkowy Bieg Skalnika 13,8 km Gracze Wyniki galeria
18.11.2023 ARM RACE MAZOWSZE 10 km
5 km
Radom Wyniki DZIK ELITE
Wyniki LOSZKA ELITE
Wyniki LOSZKA ELITE druż.
Wyniki DZIK OPEN
Wyniki DZIK OPEN druż.
Wyniki LOSZKA OPEN
galeria
12.11.2023 RUEDA Open Water Winter Swimming Januszkowice 2023 1000 m
500 m
250 m
100 m
50 m
Januszkowice Wyniki 1000 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
Wyniki 50 m
galeria
11.11.2023 Bieg Między Pomnikami 2023 12 km
5 km
Zdzieszowice Wyniki 12 km
Wyniki 5 km
Drużyny
galeria
11.11.2023 XI Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Kalety 10 km Kalety Wyniki galeria
11.11.2023 Bieg Biało-Czerwona Piątka 5 km Długołęka Wyniki galeria
11.11.2023 1 Opolski Bieg Niepodległości 10 km
5,3 km
Opole Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
08.11.2023 Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w biegach przełajowych 4 x 1 km
4 x 2 km
Gołdap listy startowe sztafet
Wyniki 4 x 1 km
Wyniki 4 x 2 km
Wyniki drużynowe końcowe
galeria
07.11.2023 Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w biegach przełajowych 3 km
5 km
8 km
Gołdap listy startowe indywidualnie
Wyniki 3K35
Wyniki 3K36+
Wyniki 3K41+
Wyniki 3M35
Wyniki 3M36+
Wyniki 5M46+
Wyniki 8M35
Wyniki 8M36+
Wyniki drużynowe po 1 dniu
galeria
05.11.2023 Chwałowicki Maraton Koleżeński CZTERY PORY ROKU - JESIEŃ 42,2 km Chwałowice Wyniki  
28.10.2023 I Duathlon Oławski - Godzina w Plecy 9,2 km + 22,6 km Oława Wyniki galeria
22.10.2023  X Otwarty Bieg Uliczny i Marsz Nordic Walking - Lewin Biega 10,88 km Lewin Brzeski Wyniki bieg
Wyniki NW
Wyniki drużyny
galeria - meta
galeria - punkt
22.10.2023 Bieg charytatywny dla Helenki - Kilometry Pomocy 5 km Długołęka Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
galeria
21.10.2023 Bieg Pełną Piersią - Bieg Kobiet ok. 5 km Oleśnica Wyniki galeria
21.10.2023 VII Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior 10 km Paczków Wyniki galeria
21.10.2023 VI Opolski Bieg Belfra 10 km
5 km
Grodków Wyniki BIEG
Wyniki NW
Wyniki BIEG kategoriami
Wyniki NW kategoriami
galeria
15.10.2023 VII Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega -               Bieg Główny 10 km
6 km
Oleśnica Wyniki - Bieg
Wyniki - Nordic Walking
galeria
15.10.2023 VII Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega -               Rodzinne Duety 2 km Oleśnica Wyniki galeria
15.10.2023 VII Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega -         Biegi Dzieci 200 m
400 m
500 m
1000 m
Oleśnica Wyniki galeria
14.10.2023 Walimskie Biegi Górskie 2023 51 km
22 km
Walim Wyniki - 51 km
Wyniki - 22 km
galeria
14.10.2023 III Mistrzostwa Farmaceutów - Bieg Dzieci 500 m
1000 m 
 Lubliniec Wyniki - Dziewczynki 500 m
Wyniki - Chłopcy 500 m
Wyniki - Dziewczynki 1000 m
Wyniki - Chłopcy 1000 m
galeria
14.10.2023 Bieg Przyjaciół Farmacji 5 km Lubliniec Wyniki - Bieg
Wyniki - Bieg z psem
Wyniki - Nordic Walking
galeria
14.10.2023 III Mistrzostwa Polski Farmaceutów w biegu przełajowym 5 km Lubliniec Wyniki - Bieg
Wyniki - Nordic Walking
galeria
08.10.2023 Bieg Godzinny - Częstochowa 2023 1 GODZINA Częstochowa Wyniki PROFI
Wyniki REKREACJA
galeria
08.10.2023 X Wzgórzowa Trzynastka 13 mil
13 km
Chrząszczyce Wyniki - 13 mil
Wyniki - 13 km
Wyniki - Sztafety
galeria
08.10.2023 XXII Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze 50 m
300 m
600 m
900 m
1200 m
ok. 13 km
Sobibór Wyniki Biegi Szkolne

Wyniki 13 km
galeria
07.10.2023 IX Bieg Przełajowy "Zdążyć Przed Rakiem" ok. 6 km Katowice Wyniki bieg
Wyniki drużynowe bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe NW
galeria
07.10.2023 27 Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa im gen. broni Włodzimierza Potasińskiego 10 km Lubliniec - Kokotek Wyniki - Mężczyźni
Wyniki - Kobiety
Drużyny - Mężczyźni
Drużyny - Kobiety
galeria
07.10.2023 IV Bieg Ku Słońcu 10 km
5 km
Jełowa Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
07.10.2023 30. Marszobieg na Czantorię Wielką ok. 9,2 km Ustroń Wyniki galeria
01.10.2023  I Opolski Bieg Rotmistrza Pileckiego 2,5 km
5 km
10 km 
 Głubczyce   galeria
01.10.2023 IV Duathlon Crossowy 5 km + 25 km +2,5 km Jelcz-Laskowice Wyniki
Drużyny
galeria
01.10.2023 SPORT na żywo, nie w TV - tor NINJA dla młodzieży ok. 400 m Stalowa Wola Wyniki NINJA galeria
01.10.2023 VI Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - OCR400 ok. 400 m Stalowa Wola Wyniki OCR400 galeria
01.10.2023 VI Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - STANDARD 12 km Stalowa Wola Wyniki ELITE
Wyniki AGE GROUP
Wyniki AG kategoriami
Wyniki MUNDUROWA
Wyniki OPEN
galeria
30.09.2023 Poligon Rudniki 2023 - Bieg Surviivalowy ok. 5 km Rudniki Wyniki OPEN
Wyniki Kat. I
Wyniki Kat. II
Wyniki Kat. III
Wyniki Kat. IV
Wyniki Kat. V
galeria
30.09.2023 III Bieg Gminny „DYCHA LASAMI NAD GÓRNĄ LISWARTĄ”  10 km
6,5 km
Chwostek Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - NW 6,5 km
Wyniki drużynowe
galeria
30.09.2023 III Bieg Gminny „DYCHA LASAMI NAD GÓRNĄ LISWARTĄ” - Biegi Dzieci 100 m
400 m
800 m
Chwostek Wyniki - 100 m chłopcy
Wyniki - 400 m chłopcy
Wyniki - 800 m chłopcy
Wyniki -100 m dziewczynki
Wyniki -400 m dziewczynki
Wyniki -800 m dziewczynki
galeria
30.09.2023 VI Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - TEAM 6 km Stalowa Wola Wyniki MĘSKA
Wyniki DAMSKA
Wyniki MIESZANA
galeria
30.09.2023  VI Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - KIDS ok. 1,2 km  Stalowa Wola Wyniki ELITKA
Wyniki ELITKA kategoriami
Wyniki OPEN
galeria
30.09.2023 VI Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - SHORT 3 km Stalowa Wola Wyniki ELITE
Wyniki AGE GROUP
Wyniki AG kategoriami
Wyniki OPEN
galeria
24.09.2023 Mały Tour Szutrowy 100 km
50 km
Kalety
Tarnowskie Góry
Woźniki
Koszęcin
Wyniki 100 km po 4 etapach
Wyniki drużynowe 100 km
Wyniki 50 km po 4 etapach
Wyniki drużynowe 50 km
-
24.09.2023 MTS: IV Koszęcińskie Szutry 100 km
50 km
Koszęcin Wyniki 100 km
Wyniki 100 km PATRONI
Wyniki 100 km KIEROWNICA
Wyniki drużynowe 100 km
Wyniki wyścig par 100 km
Wyniki 50 km
Wyniki 50 km PATRONI
Wyniki 50 km KIEROWNICA
Wyniki drużynowe 50 km
Wyniki wyścig par 50 km
galeria
24.09.2023 X Kluczborski Bieg Przełajowy - O Złotą Barć 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria NW
galeria bieg
24.09.2023 VII TOYOTA Półmaraton Crossowy 21,097 km
10,550 km
Jelcz-Laskowice Wyniki - Półmaraton
Wyniki - Bieg 10 km
.Wyniki - NW 10 km
galeria
24.09.2023 Bieg Wikinga 2023 10 km
5 km
Wolin Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
23.09.2023 7. PKO Bieg Charytatywny 60 min. Wieliczka Wyniki galeria
23.09.2023 II JESIENNY BIEG LEŚNY 10 km
5 km
Zabrze Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
galeria
23.09.2023 Bieg i Marsz Nordic Walking - 250 lat Suchego Boru 10 km
5 km
Suchy Bór Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
galeria
23.09.2023 7. PKO Bieg Charytatywny 60 min. Opole Wyniki galeria
22.09.2023 WYŚCIG HULAJNÓG W GMINIE WALCE 2400 m Walce Wyniki galeria
17.09.2023 45 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA 2023 m
5 km
10 km
Parzymiechy Wyniki - Służby Mundurowe
Wyniki - Nordic Walking
Wyniki - Bieg
galeria
16-17.09.2023 45 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA - Duathlon 36 km rower
10 km bieg
Parzymiechy Wyniki -
17.09.2023 III Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych 21,097 km  Wieruszów Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria punkt 10 km
galeria start/meta
17.09.2023 I Wilczy Pęd Na Trójmorski Wierch 10,6 km Jodłów Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
17.09.2023 45 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA - Bieg dzieci i młodzieży 50 m
200 m
400 m
800 m
1200 m
Parzymiechy Wyniki -
16.09.2023 14. PKO Bytomski Półmaraton 21,097 km
10,550 km
5 km
Bytom Wyniki Półmaraton
Wyniki Bieg 10,5 km
Wyniki NW 10,5 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki Półmaraton - wózki
galeria
16.09.2023  45 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA - VI Cross rowerowy 36 km   Parzymiechy Wyniki galeria
16.09.2023 II Mistrzostwa Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym szkół podstawowych i ponadpodstawowych 18 km Parzymiechy Wyniki szkoły podstawowe
Wyniki szkoły ponadpodstawowe
Wyniki szkoły podstawowe drużynowe
Wyniki szkoły ponadpodstawowe drużynowe
galeria
10.09.2023 XXI Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" 8,4 km Kłobuck Wyniki galeria
10.09.2023 VII Bieg Uliczny im. Janusza Smiatacza
o puchar Wójta Gminy Trzcinica
10 km Trzcinica Wyniki - Bieg 10 km galeria
10.09.2023 XV Bieg Koguta 10 km (atest PZLA) Oława Wyniki
Wyniki drużynowe
start/meta
punkt
09.09.2023 LETNI CHALLENGE NARCIARSKI 2023 - EDYCJA II 7 konkurencji Karpacz Wyniki galeria
09.09.2023 VI Bytomski Charytatywny Bieg „GONItwa” 5 km
2,5 km
Bytom Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 2,5 km
galeria
09.09.2023 Ultra Wrocław 3 - Przegoń Raka - Bieg 12-godzinny 12 godzin Wrocław Wyniki
Drużyny
galeria
03.09.2023 Barbarian Race - RACE, OPEN ok. 12 km Wisła Wyniki ELITA PRO
Wyniki ELITA
Wyniki ELITA drużynowe
Wyniki OPEN
galeria
03.09.2023 II TRIATHLON LEWIN BRZESKI 1/8 IM Lewin Brzeski Wyniki indywidualne
Wyniki sztafet
galeria 1
02.09.2023 Night Swim Open Water 100 m
200 m
400 m
1000 m
3800 m
10000 m
Oborniki Śląskie Wyniki 100 m bez pianki
Wyniki 200 m bez pianki
Wyniki 400 m z pianką
Wyniki 400 m bez pianki
Wyniki 1000 m z pianką
Wyniki 1000 m bez pianki
Wyniki 3800 m z pianką
Wyniki 3800 bez pianki
Wyniki 10000 z pianką
Wyniki 10000 bez pianki
galeria
02.09.2023 Wörthersee Swim 2023 17 km
10 km
5 km
3 km
500 m
Klagenfurt am Wörthersee Results 17 km Wetsuit
Results 17 km Without
Results 10 km Wetsuit
Results 10 km Without
Results 5 km Wetsuit
Results 5 km Without
Results 3 km Wetsuit
Results 3 km Without
Results 500 m
photo galery
02.09.2023 XXXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - IV Etap 21,097 Nielisz - Zamość Wyniki bieg
Wyniki rolki
Wyniki wózki
Wyniki drużynowe
Wyniki biegu po 4 etapach
Wyniki rolek po 4 etapach
Wyniki wózki po 4 etapach
Wyniki drużynowe po 4 etapach
galeria
02.09.2023 Barbarian Race - ARROW ok. 400 m Wisła Wyniki eliminacje
Wyniki Finał Kobiet
Wyniki Finał Mężczyzn
galeria
02.09.2023 Barbarian Race - OPENER ok. 8 km Wisła Wyniki OPENER
Wyniki FAMILY
galeria
01.09.2023 Wörthersee Swim 2023 34 km
1500 m
1000 m
3 x 1000 m
3 x 500 m
Klagenfurt am Wörthersee Results 34 km Wetsuit
Results 34 km Without
Results 1500 m Wetsuit
Results 1500 m Without
Results 1000 m Wetsuit
Results 1000 m Without
Results 3 x 1000 m
Results 3 x 500 m
photo galery
01.09.2023 XXXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - III Etap 16,6 km Sitaniec - Skierbieszów Wyniki bieg
Wyniki rolki
Wyniki wózki
Wyniki drużynowe
Wyniki biegu po 3 etapach
Wyniki rolek po 3 etapach
Wyniki wózki po 3 etapach
Wyniki drużynowe po 3 etapach
galeria
31.08.2023 XXXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - II Etap 34,9 km Mokre - Krasnobród Wyniki bieg
Wyniki rolki
Wyniki wózki
Wyniki drużynowe
Wyniki biegu po 2 etapach
Wyniki rolek po 2 etapach
Wyniki wózki po 2 etapach
Wyniki drużynowe po 2 etapach
galeria
30.08.2023 XXXIV Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - I Etap 27,4 km Zamość - Zwierzyniec

Wyniki bieg
Wyniki rolki
Wyniki wózki
Wyniki drużynowe

galeria
27.08.2023 SILESIAMAN TRIATHLON KATOWICE 2023 1/4 Ironman
1/8 Ironman
Katowice Wyniki - 1/4 Ironman
Wyniki - 1/8 Ironman
galeria - Punkt Zmian
galeria - Meta
26/27.08.2023 IV Maraton Zdrowia Od Zmierzchu Do Świtu 42,2 km
21,1 km
10,5 km
Turawa Wyniki 42,2 km
Wyniki 21,1 km
Wyniki 10,5 km
Wyniki NW 10,5 km
Wyniki Twardy Jak Stal
galeria 1
galeria 2
26.08.2023 VIII Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych - Grzybów Wyniki - wszystkie kategorie galeria
20.08.2023 Chwałowicki Maraton Koleżeński CZTERY PORY ROKU - LATO 42,2 km Chwałowice Wyniki  
19.08.2023 VI Bieg Św. Jacka 5,5 km Kamień Śląski Wyniki galeria
12-13.08.2023 Beskidy Run Challange 1,8 km
1 km
Rajcza - Ujsoły Wyniki Przełęcz Kotarz
Wyniki Trzy Kopce
galeria PrzełęczKotarz
galeria Trzy Kopce
13.08.2023 Mała Rycerzowa 20,5 km Rajcza - Ujsoły Wyniki galeria Start/Meta
galeria Młada Hora
12.08.2023 Ultramaraton Chudy Wawrzyniec 50 km
60 km
80 km
Rajcza - Ujsoły Wyniki - 50 km
Wyniki - 60 km
Wyniki - 80 km
galeria Zwardoń
galeria start, punkt Przegibek

galeria META
12.08.2023 31 Bieg Abstynenta pamięci Marka Grzyba 1 mila
5 km
10 km
Biegi dzieci - 200m
Biegi dzieci -300m
Parzymiechy Wyniki - 1 MILA
Wyniki - NW 5 km
Wyniki - 10 km
Wyniki Drużynowe
Wyniki Dz - 200 m Grupa A
Wyniki Chł - 200 m Grupa A
Wyniki - 300 m Grupa B
Wyniki - 300 m Grupa C
galeria
05.08.2023 V Kotowski Bieg I Marsz NW 6 km Koty Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
05.08.2023 XVIII Bieg Katorżnika ok. 13,9 km Lubliniec Godzina 10:00
Godzina 11:00
Godzina 12:00
Godzina 13:00
Godzina 13:50
Bieg VIPów
Bieg Dziennikarzy
Galernik Team
Biegi Towarzyszące
Ucieczka Zakładników
galeria biegi dzieci
galeria z trasy
galeria start/meta 1
galeria start/meta 2
galeria start/meta 3
02.08.2023 Testy szybkościowe piłkarzy (juniorów) UNIA Raszowa-Daniec 5 m
15 m
30 m
Raszowa Wyniki sprint 5 m
Wyniki sprint 15 m
Wyniki sprint 30 m
Analiza wyników
galeria
30.07.2023 ARM RACE TURAWA 10 km
5 km
Turawa Wyniki DZIK ELITE
Wyniki DZIK ELITE druż.
Wyniki LOSZKA ELITE
Wyniki LOSZKA ELITE druż.
Wyniki DZIK OPEN
Wyniki DZIK OPEN druż.
Wyniki LOSZKA OPEN
Wyniki LOSZKA OPEN druż.
galeria
29.07.2023 VI Bieg Lubliniecki 10 km Lubliniec Wyniki 10 km
Wyniki drużynowe
galeria
29.07.2023 VI Bieg Lubliniecki - Biegi Dzieci 1000 m
800 m
400 m
200 m
100 m
Lubliniec Wyniki galeria
23.07.2023 XI Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym 5000 m
7500 m
10000 m
Dąbrowa Górnicza Wyniki 5000 m Kobiety
Wyniki 5000 m Mężczyźni
Wyniki 7500 m Kobiety
Wyniki 7500 m Mężczyźni
Wyniki 10000 m Kobiety
Wyniki 10000 m Mężczyźni
galeria
22.07.2023 Barbarian Race 2023 - VI Mistrzostwa Polski w Biegu Na Skocznię ok. 250 m
ilość wbiegów w 3 h
Wisła Wyniki Hill
Wyniki Hill Finał
Wyniki One More Time 
Dziennikarze
Wiślanie
 galeria
22.07.2023 XI Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym - Sztafety 3750 m Dąbrowa Górnicza Wyniki sztafety galeria
22.07.2023 XVI Ogólnopolski bieg uliczny "Dobrodzieńska Dycha" 10 km Dobrodzień Wyniki 10 km galeria 5 km
galeria meta
14.05.2023
18.06.2023
16.07.2023
Mały Tour Szutrowy 81+88+88 km
34,5+44,4+46 km
Kalety
Tarnowskie Góry
Woźniki
Wyniki 100 km po 3 etapach
Wyniki 50 km po 3 etapach
 
16.07.2023 MTS: I Woźnickie Szutry 88 km
46 km
Woźniki Wyniki 88 km
Wyniki 88 km PATRONI
Wyniki 88 km KIEROWNICA
Wyniki drużynowe 88 km
Wyniki pary 88 km
Wyniki 46 km
Wyniki 46 km PATRONI
Wyniki 46 km KIEROWNICA
Wyniki druzyny 46 km
Wyniki pary 46 km
galeria
15.07.2023 V Bieg Przedborska 10 10 km Przedbórz Wyniki - Bieg
Wyniki - Duety
galeria
14.07.2023 X Bieg po Chrust - edycja 2023

Bieg 5 km
Duathlon (5 km bieg + 10 km rower)

Chróścice Wyniki Bieg 5 km
Wyniki Duathlon 15 km
galeria
08.07.2023 VII Rodzinne Podbiegi 2023 6 km Komprachcice Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
galeria
06.07.2023 Bieg Festiwalowicza 2023 ok. 5 km Lubliniec-Kokotek Wyniki galeria
01.07.2023 XXI Atlantis Bieg Opolski 10 km
5 km
Opole Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
Wyniki ROLKI
galeria
01.07.2023 II Bieg Rycerski 10 km
5 km
Lipki Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - Nordic Walking
galeria
24.06.2023 III Leśny Bieg po Kwiat Paproci 10 km Rzędziwojowice Wyniki galeria
24.06.2023 LETNI CHALLENGE NARCIARSKI 2023 7 konkurencji Karpacz Wyniki galeria
14.05.2023
18.06.2023
Mały Tour Szutrowy 81+88 km
34,5+44,4 km
Kalety, Tarnowskie Góry Wyniki 100 km po 2 etapach
Wyniki 50 km po 2 etapach
 
18.06.2023 MTS: I Tarnogórskie Szutry 88 km
44,4 km
Tarnowskie Góry Wyniki 88 km
Wyniki 88 km PATRONI
Wyniki 88 km KIEROWNICA
Wyniki drużynowe 88 km
Wyniki pary 88 km
Wyniki 44,4 km
Wyniki 44,4 km PATRONI
Wyniki 44,4 km KIEROWNICA
Wyniki drużynowe 44,4 km
Wyniki pary 44,4 km
galeria
18.06.2023 ODRA TRIATHLON w SERCU OPOLSZCZYZNY 2023 1/4 IM Krapkowice Wyniki 1/4 IM
Wyniki - sztafety
galeria
18.06.2023 II LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/4 IM
1/8 IM
Grudziądz Wyniki 1/4 IM
Wyniki 1/4 IM - sztafety
Wyniki 1/8 IM
Wyniki 1/8 IM - sztafety
galeria
17.06.2023 2. Bieg Królowej Bony - Szlakiem Książąt Mazowieckich 5 km
10 km
Góra Kalwaria Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - Nordic Walking
Wyniki - Bieg z Psem
Wyniki - Bieg 10 km
galeria
17.06.2023 X BEKO Open Water 2023 3.000 m
1.500 m
750 m
3 x 750 m
Garwolin Wyniki - 3000 OW
Wyniki - 1500 OW
Wyniki - 1500 TRI
Wyniki - 750 OW
Wyniki - 750 TRI
Wyniki - Sztafety
galeria
17.06.2023 X Bieg Cichociemnych 14 km
10 km
5 km
Sochaczew Wyniki 14 km
Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
11.06.2023 II Rocznicowy Bieg Odry Opole 10 km
5 km
Opole Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
11.06.2023 BIEG RUNda 29 - 5 km 5 km Opole Wyniki galeria
11.06.2023 BIEG RUNda 29 - SZTAFETY 2,5 km Opole Wyniki  
11.06.2023 BIEG RUNda 29 - BIEG RODZINNY 2,5 km Opole Wyniki galeria
11.06.2023 XI Kłobucki Bieg Leśny i Nordic Walking 10 km
6,5 km
Kołbuck Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki NW 6,5 km
galeria
11.06.2023 Bieg Kasprowicza 2023 10 km
5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
galeria
10.06.2023 X Bieg Nyski 10 km (Atest PZLA) Nysa Wyniki galeria 1
galeria 2
galeria 3
10.06.2023 BIEG JUBILEUSZOWY I LO im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach ok. 5 km Radzionków Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
04.06.2023 7 Bieg po Gminie Świerczów 10 km Dąbrowa Wyniki galeria
04.06.2023 II Zawody wrotkarskie "O Puchar Skarbnika" 10 km Wieliczka Wyniki galeria
04.06.2023 II Zawody wrotkarskie "O Puchar Skarbnika" - zawody dla dzieci i młodzieży 200 m
770 m
1540 m
Wieliczka Wyniki Junior-F
Wyniki Junior-E
Wyniki Junior-D
Wyniki Junior-C
Wyniki Kadet
galeria
03.06.2023 X Smolecka (za)Dyszka 10 km Smolec Wyniki galeria
03.06.2023 OKRrun 6 km Krapkowice Wyniki
Wyniki sztafet
galeria
03.06.2023 Bieg Szlakiem RIESE 2023 21,097 km
10 km
Głuszyca Wyniki - Półmaraton
Wyniki - 10 km
galeria
03.06.2023 V Izbicki Bieg Charytatywny - BIEG DZIKA 10 km
5,5 km
Izbicko Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
03.06.2023 V Izbicki Bieg Charytatywny - BIEG DZIKA - Sztafety firmowe 10 km Izbicko Wyniki Sztafety galeria
03.06.2023 OKRrun KIDS 2,5 km Krapkowice Wyniki galeria
02-03.06.2023 24-godzinny Kwietny Bieg okr. 1350,5 m Lisowice Wyniki
Wyniki kategoriami
galeria
28.05.2023 XV Parafialny Bieg Uliczny Św. Urbana 10 km Strzebiń Wyniki Bieg
Wyniki Nordic Walking
galeria
28.05.2023 Półmaraton ... Chce Ci się? 21 km Cisie Wyniki Bieg 21 km
Wyniki NW 21 km
Wyniki drużynowe
galeria
28.05.2023 Półmaraton ... Chce Ci się? - Biegi dzieci 1000 m
500 m
200 m
Cisie Wyniki 1000 m
Wyniki 500 m
Wyniki 200 m
galeria
28.05.2023 Barbarian Race - RACE
Barbarian Race - OPEN
ok. 12 km
ok. 12 km
Dąbrowa Górnicza Wyniki ELITA PRO
Wyniki ELITA
Wyniki drużynowe ELITA
Wyniki OPEN
galeria
27.05.2023 VII Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca Wyniki 10 km
Wyniki NW 10 km
galeria
27.05.2023 Charytatywny bieg rodzinny 'Jesteś, więc jestem' - Kilometry Pomocy 5 km Wrocław Wyniki - Bieg
Wyniki - Nordic Walking
galeria
27.05.2023 Barbarian Race - ARROW ok. 300 m Dąbrowa Górnicza Wyniki Eliminacje
Wyniki Finał Kobiet
Wyniki Finał Mężczyzn
galeria
27.05.2023 Barbarian Race - OPENER ok. 8 km Dąbrowa Górnicza Wyniki OPENER
Wyniki FAMILY
galeria
21.05.2023 SILESIAMAN TRIATHLON PSZCZYNA 2023 1/8 Ironman Pszczyna Wyniki galeria
20.05.2023 Maraton i Półmaraton Gajowego 42,195 km
21,095 km
ok. 1 km
Lubliniec Wyniki Maraton
Wyniki Półmaraton
Wyniki Dzieci
galeria
20.05.2023 VIII Międzypokoleniowe Zawody - Od Jeziora do Jeziora 10 km
5km
Dobrzeń Wielki Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
17.05.2023 VII Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegach Przełajowych im. st. sierż. Marka Sienickiego ok. 8 km Bytom Wyniki PSM
Wyniki EMERYCI
Wyniki UCZNIOWIE
Wyniki CYWILE
Wyniki PSM drużynowe
galeria
14.05.2023 Chwałowicki Maraton Koleżeński CZTERY PORY ROKU - WIOSNA 42,2 km Chwałowice Wyniki  
14.05.2023 MTS: III Kalyckie Szutry

81 km
34,5 km

Kalety Wyniki do 81 km
Wyniki 81 km PATRONI 
Wyniki 81 kmKIEROWNICA
Wyniki drużynowe 81 km
Wyniki do 34,5 km
Wyniki 34,5 km PATRONI
Wyniki 34,5 km KIEROWNICA
Wyniki drużynowe 34,5 km
galeria
13.05.2023 5 NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY 21,097 m Oleśnica Wyniki sztafet
Wyniki indywidualne
galeria
13.05.2023 5NSPF WIELTON 4KIDS 650 m Oleśnica Wyniki galeria
13.05.2023 13 Bieg Częstochowski 10 km (atest PZLA) Częstochowa Wyniki
Wyniki MPBiA
galeria
galeria punkt
13.05.2023 Rajd kolarski - Pole Powiatu 2023 65 km Oława Wyniki 65 km galeria
13.05.2023 VIII Tworogowska Dycha po Trowie 10 km Tworóg

Winiki bieg
Wyniki NW

galeria
11.05.2023 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim - wyścig ze startu wspólnego 3 x 4,3 km Kraków Wyniki - Finał A mężczyzn
Wyniki - Finał kobiet
Wyniki - Finał B mężczyzn
Wyniki drużynowe
galeria
10.05.2023 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim - jazda indywidualna na czas 4,3 km Kraków Wyniki - Kobiety
Wyniki - Mężczyźni
galeria
01.05.2023 18 Memoriał Barbary Szlachetki 10 km
21,097 km
42,195 km
Jelcz-Laskowice Wyniki 10 km
Wyniki 21 km
Wyniki 42 km
NW
Drużyny
galeria
01.05.2023 39. Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km (atest PZLA) Krapkowice Wyniki galeria
01.05.2023 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży 2023 ok. 130 m
ok. 300 m
ok. 400 m
ok. 500 m
ok. 800 m
ok. 1000 m
Krapkowice Wyniki galeria
29.04.2023 II Półmaraton Marianny Orańskiej 21,097 km Złoty Stok Wyniki galeria punkt
galeria
27.04.2023 Wojskowy Dzień Sportu ok. 5 km
ok. 3 km
Tarnowskie Góry Wyniki M do 35 lat
Wyniki M pow. 35 lat
Wyniki K
Wyniki Uczniowie
galeria
23.04.2023 Barbarian Race - RACE
Barbarian Race - OPEN
Barbarian Race - PAIN
ok. 12 km
ok. 12 km
ok. 24 km
Ustroń Wyniki ELITA PRO
Wyniki ELITA
Wyniki drużynowe ELITA
Wyniki OPEN
Wyniki PAIN
galeria
23.04.2023 3 x KOPA Głucha Dyszka 10 km Głuchołazy Wyniki 10 km galeria
22.04.2023 Barbarian Race 2023 - ARROW ok. 250 m Ustroń Wyniki - Eliminacje
Wyniki - Finał Kobiet
Wyniki - Finał Mężczyzn
galeria
22.04.2023 Barbarian Race 2023 - OPENER ok. 8 km Ustroń Wyniki OPENER
Wyniki FAMILY
galeria
22.04.2023 3 x KOPA 100 km
63 km
42 km
20 km
Pokrzywna Wyniki - Petrovicka Setka
Wyniki - Ultramaraton
Wyniki - Maraton
Wyniki - Półmaraton
Wyniki - Sztafety
galeria 1
galeria 2
21.04.2023 Barbarian Race 2023 - PEAK28 1600 m Ustroń Wyniki galeria
16.04.2023 III Oleśnicki Bieg Leśny 21 km
10 km
9 km
Miodary Wyniki 21 km
Wyniki 10 km
Wyniki NW
galeria
16.04.2023 9 Bieg Miłosierdzia 5 km Częstochowa Wyniki 5km galeria
16.04.2023 XIII OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI 10 km Raszyn Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
15.04.2023 Waligóra RUN Cross 2023 52 km
27 km
Głuszyca Wyniki ULTRA
Wyniki HALF
galeria
15.04.2023 SILESIAMAN DUATHLON 2023 5 km/22 km/3 km Katowice Wyniki galeria
01.04.2023 Bieg Daniela 10 km
5 km
500 m (Junior)
Strzeleczki - Smolarnia Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
Wyniki 9-12 lat
Wyniki 13-17 lat
galeria
25.03.2023 Dziwna Challenge OWWS Wolin 2023 - Ice Cup Poland 1000 m
750 m
500 m
250 m
100 m
Wolin listy startowe 
Wyniki 1000 m
Wyniki 750 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
galeria
19.03.2023 Samurai Gastro Run Progres 2 5 km
10 km
Długołęka Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
galeria
17.03.2023 VII Setka Komandosa 100 km Lubliniec Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
12.03.2023 NARATON 2023 - etap 6 7 km Suchy Bór Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Bieg po 6 etapach
NW po 6 etapach
Drużynowe po 6 etapach
galeria
11.03.2023 NARATON 2023 - etap JOKER 7 km cały świat Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 5 etapach z JOKER
NW po 5 etapach z JOKER
 
05.03.2023 NARATON 2023 - etap 5 7 km Zawada Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Bieg po 5 etapach
NW po 5 etapach
Drużynowe po 5 etapach
galeria
05.03.2023 Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963 m
5 km
Grodków Wyniki 1963 m
Wyniki 5 km
galeria
05.03.2023 XI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
04.03.2023 Vistula Winter Swimming II - XII Runda Pucharu Polski - Ice Cup Poland 22/23 1000 m
750 m
500 m
250 m
100 m
Stężyca Wyniki 1000 m
Wyniki 750 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
galeria
03.03.2023 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w biegach przełajowych 4 x 1 km
4 x 2 km
Węgorzewo listy startowe sztafet

Wyniki 4 x 1 km
Wyniki 4 x 2 km
drużynowe po 8 konkurencji
galeria
02.03.2023 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w biegach przełajowych 8 km Węgorzewo Wyniki 8kmM35
Wyniki 8kmM36
Wyniki 8kmM45
drużynowa po 2 dniu
galeria
01.03.2023 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w biegach przełajowych 3 km Węgorzewo Listy startowe

Wyniki 3kmK35
Wyniki 3kmK36+
Wyniki 3kmM35
Wyniki 3kmM36+
 drużynowa po 1 dniu
galeria
26.02.2023 NARATON 2023 - etap 4 7 km Walidrogi Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Bieg po 4 etapach
NW po 4 etapach
Drużynowe po 4 etapach
galeria
26.02.2023 VII Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. P. Woźniaka - "Wira" 10 km
5 km
Bytom Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
galeria
26.02.2023 Etap VII Joker  - XV JELCZAŃSKO-OŁAWSKI
TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY
7 km Jelcz - Laskowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki Bieg z etapem JOKER
Wyniki NW z etapem JOKER
galeria
19.02.2023 Chwałowicki Maraton Koleżeński CZTERY PORY ROKU - ZIMA 42,2 km Chwałowice Wyniki  
19.02.2023 NARATON 2023 - etap 3 7 km Masów Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Bieg po 3 etapach
NW po 3 etapach
Drużynowe po 3 etapach
galeria
12.02.2023 Etap VI - XV JELCZAŃSKO-OŁAWSKI
TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY
7,195 km Miłoszyce Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Wyniki Bieg po 6 etapach
Wyniki NW po 6 etapach
Drużynowe po 6 etapach
galeria
12.02.2023 NARATON 2023 - etap 2 7,6 km Opole - Kolonia Gosławicka Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Bieg po 2 etapach
NW po 2 etapach
Drużyny po 2 etapach
galeria
05.02.2023 Etap V - XV JELCZAŃSKO-OŁAWSKI
TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY „Bieg Pamięci Zygmunta Pawlika”
7 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki Bieg po 5 etapach
Wyniki NW po 5 etapach
Drużynowe po 5 etapach
galeria
05.02.2023 NARATON 2023 - etap 1  7 km Opole - Grudzice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
galeria
29.01.2023 2 BIEG WOŚP - POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ 5 km Góra Kalwaria Certyfikat Ukończenia Biegu galeria 01
galeria 02
29.01.2023 IV Bieg "Policz się z cukrzycą" - Biegowe Światełko do Nieba 7,727 km Kamień Śląski Wyniki galeria
29.01.2023 3. Bieg "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" 5 km
1000 m
Kalety Wyniki 5 km
Wyniki 1000 m
galeria
29.01.2023 11. Opolski Bieg "Policz się z cukrzycą" 5 km Opole Wyniki galeria
29.01.2023 Etap IV - XV JELCZAŃSKO-OŁAWSKI
TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY
7 km Jelcz-Laskowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Wyniki Bieg po 4 etapach
Wyniki NW po 4 etapach
Dryżynowe po 4 etapach
galeria
28.01.2023 II Zmrożona Połówka
II Zmrożona Piątka
101 Maraton Smolnego
21,1 km
5 km
42,2 km
Turawa Wyniki 21,1 km
Wyniki 5 km
Wyniki 42,2 km
galeria
22.01.2023 Etap III - XV JELCZAŃSKO-OŁAWSKI
TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY
7 km Janików Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Wyniki Bieg po 3 etapach
Wyniki NW po 3 etapach
Drużynowe po 3 etapach
galeria
21.01.2023 Zimowy Ultramaraton Annogórski 50 km
30 km
21 km
Góra Św. Anny Wyniki 50 km
Wyniki 30 km
Wyniki 21 km
galeria
15.01.2023 Etap II - XV JELCZAŃSKO-OŁAWSKI
TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY
7 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Wyniki Bieg po 2 etapach
Wyniki NW po 2 etapach
Drużyny po 2 etapach
galeria
08.01.2023 Etap I - XV JELCZAŃSKO-OŁAWSKI
TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY
7 km Chwałowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
galeria
31.12.2022 II Szybka Piątka Jurka Siemaszki 5 km Opole Wyniki galeria
31.12.2022 VII TOYOTA Bieg Sylwestrowy 10 km
5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
18.12.2022 Chwałowicki Maraton Koleżeński - 200 Maraton Alka Szablickiego 42,2 km Chwałowice Wyniki 47,5 km galeria
17.12.2022 200 Maraton Alka Szablickiego 42,2 km Lubliniec Wyniki 42,2 km  
17.12.2022 Odra Winter Swimming Chellenge LODOWY KOZIOŁ 2022 1250 m
500 m
250 m
100 m
Kędzierzyn-Koźle Wynki 1250 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
galeria
11.12.2022 II Bieg Po Choinkę - Od Jeziora do Jeziora 6 km
3 km
Dobrzeń Wielki Wyniki 6 km
Wyniki NW 3 km
galeria
10.12.2022 II Bieg Malinowy Mikołaj 5 km Opole Wyniki galeria
03.12.2022 II Nocny Bieg Mikołajkowy 5,3 km Nysa Wyniki galeria
03.12.2022 IV Bieg Mikołajkowy  10 km
5km
Ozimek

Wyniki 10 km
Wyniki 5 km

galeria
27.11.2022 Pogoria Ice Beavers - Open Water Winter Swimming 1000 m
500 m
250 m
100 m
50 m
Dąbrowa Górnicza Wyniki galeria
26.11.2022 Maraton Komandosa 2022 42,195 km Lubliniec Wyniki
Wyniki drużynowe
Wyniki kategoriami
Wyniki Szlem
galeria
26.11.2022 Maraton 750-lecia Lublińca 42,195 km
21,097 km
Lubliniec Wyniki 42 km
Wyniki 21 km
galeria
26.11.2022 Mini Maraton Komandosa 2022 1 km Lubliniec Wyniki galeria
19.11.2022 VI Koszęcińska Dycha 10 km Koszęcin Wyniki
Drużyny
galeria
19.11.2022 Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych 800 m
1 km
2 km
3 km
4 km
Bytom Wyniki U12DZ
Wyniki U12CH
Wyniki U14DZ
Wyniki U14CH
Wyniki U16 1KM K
Wyniki U16 1KM M
Wyniki U16 2KM K
Wyniki U16 2KM M
Wyniki U18 2KM K
Wyniki U18 3KM M
Wyniki U18 3KM K
Wyniki U18 4KM M
Wyniki U20 2KM K
Wyniki U20 3KM M
Wyniki U20 3KM K
Wyniki U20 4KM M
Wyniki SENIORKI 3KM
Wyniki SENIORZY 4KM

 
galeria 
13.11.2022 VIII Komprachcicka Niepodległościowa Dycha 10 km
6 km
Komprachcice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria - start/meta
galeria - punkt
11.11.2022 Bieg Między Pomnikami 2022 13,5 km
5 km
Zdzieszowice Wyniki 13,5 km
Wyniki 5 km
galeria
11.11.2022 XXIX Bieg Niepodległości 5 km Góra Kalwaria Wyniki 5 km galeria
05.11.2022 RUEDA Open Water Winter Swimming 1000 m
500 m
250 m
100 m
50 m
Januszkowice Wyniki 1000 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
Wyniki 50 m
galeria
23.10.2022 IX Otwarty Bieg Uliczny i Marsz Nordic Walking "LEWIN BIEGA" 10,88 km
5,44 km
Lewin Brzeski Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
galeria Biegi Dzieci
galeria Bieg Główny
galeria Punkt
22.10.2022 II Mistrzostwa Polski Farmaceutów w biegu przełajowym 5 km
1000 m
500 m
Lubliniec - Kokotek Wyniki - Bieg przyjaciół
Wyniki - NW przyjaciół
Wyniki - Bieg z psem
Wyniki - Dziewczynki do 9 
Wyniki - Dziewczynki od 10
Wyniki - Chłopcy do 9
Wyniki - Chłopcy od 10 
galeria
22.10.2022 V Opolski Bieg Belfra 10 km
5 km
Grodków Wyniki BIEG
Wyniki NW
Wyniki BIEG kategoriami
Wyniki NW kategoriami
galeria
16.10.2022 IX Wzgórzowa Trzynastka 13 km Chrząszczyce Wyniki Bieg
Wyniki Sztafety
galeria
16.10.2022 XXI Bieg Sobiborski - Biegi dzieci 50 m
300 m
600 m
900 m
1200 m
Włodawa Wyniki galeria
16.10.2022 VI Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega 10 km
6 km
500 m
1250 m
2500 m
Oleśnica Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Dzieci
Wyniki Rodzinne Duety

galeria
16.10.2022 XXI Bieg Sobiborski 13 km Włodawa Wyniki 13 km galeria
15.10.2022 Bieg Godzinny - Częstochowa 2022 60 minut Częstochowa Wyniki PROFI
Wyniki REKREACJA
galeria
15.10.2022 VI Paczkowska Dycha 10 km Paczków Wyniki galeria
15.10.2022 Opolski Bieg Młodych - Sztafety Uniwersyteckie 4 x 400 m Opole Wyniki sztafety męskie
Wyniki sztafety kobiece
Wyniki sztafety mieszane
galeria
09.10.2022 III BIEG KU SŁOŃCU 10 km
5 km
Jełowa Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
08.10.2022 26 Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa" 15 km Lubliniec Wyniki Kobiet
Wyniki Mężczyzn
Wyniki Kategorie
Wyniki Drużynowe Kobiet
Wyniki Drużynowe Mężczyzn
galeria
08.10.2022 WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE 51 km
22 km
Walim Wyniki 51 km
Wyniki 22 km
galeria
08.10.2022  III Bieg Krzanowicki  10 km  Krzanowice Wyniki  
08.10.2022 Jesienny Bieg Leśny

10 km
5 km
5 km NW

Zabrze Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
02.10.2022  III Jelczański Duathlon Crossowy  5 – 25 – 2,5 km Jelcz-Laskowice Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
02.10.2022 29. Marszobieg na Wielką Czantorię ok. 9 km Ustroń Wyniki 9 km galeria
01.10.2022 VIII Bieg Przełajowy "Zdążyć Przed Rakiem" ok. 5 km Katowice Wyniki 5 km
Wyniki drużynowe
galeria
01.10.2022 II Bieg Gminny "Dycha Lasami Nad Górną Liswartą"  10 km
6,5 km NW
Chwostek Wyniki 10 km
Wyniki NW 6,5 km
Wyniki drużynowe
galeria
01.10.2022 V Bytomski Bieg Charytatywny „GONItwa”

5 km
2,5 km

Bytom Wyniki 5 km
Wyniki NW 2,5 km
galeria
25.09.2022 IX Kluczborski Bieg Przełajowy - O Złotą Barć 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
25.09.2022 VI TOYOTA Półmaraton Crossowy 21,097 km
10,548 km
Jelcz-Laskowice Wyniki Półmaraton
Wyniki 10,5 km
Wyniki NW 10,5 km
galeria
24.09.2022 Do biegu, dla serca, Start! Běh, pro srdce, Start! 5 km Krapkowice Wyniki 5 km
Wyniki dzieci
galeria
18.09.2022 II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych 21,097 km  Wieruszów Wyniki
Wyniki drużynowe
Wyniki kategoriami
galeria
18.09.2022 2. Charytatywny Bieg Plon Serca 10,6 km Legnica Wyniki - Bieg
Wyniki - Sztafety
galeria
31.07 - 18.09.2022 Mały Tour Szutrowy ok. 230 km Kalety, Wielowieś, Łubniany, Koszęcin Wyniki MTS  
18.09.2022 III Koszęcińskie Szutry ok. 50 km Koszęcin Wyniki galeria
17.09.2022 13. PKO Bytomski Półmaraton 21,097 km
10,548 km
5 km
Bytom Wyniki Półmaraton
Wyniki Bieg 10,5 km
Wyniki NW 10,5 km
Wyniki 5 km
galeria cz.1
galeria cz.2
galeria Punkt
17.09.2022 3. Górski Bieg Zająca 10 km
5 km
NW
Góra Kalwaria Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
11.09.2022 VI Bieg Uliczny im. Janusza Smiatacza o puchar Wójta Gminy Trzcinica 10 km Trzcinica Wyniki galeria
11.09.2022 XX Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" 8,4 km Kłobuck Wyniki galeria
11.09.2022 V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - STANDARD 12 km Sopot Wyniki ELITE
Wyniki AGE GROUP
Wyniki AGE GROUP - kategor.
Wyniki OPEN
Wyniki INTERNATIONALE
galeria
10.09.2022 V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - TEAM  6 km Sopot Wyniki MĘSKA
Wyniki DAMSKA
Wyniki MIX
Wyniki INTERNATIONALE
galeria
10.09.2022 V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - KIDS ok. 1,2 km  Sopot Wyniki ELITKA
Wyniki ELITKA - kategoriami
Wyniki KIDS OPEN
Wyniki KIDS INTERNATIONALE
galeria
10.09.2022 V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - SHORT 3 km Sopot Wyniki ELITE
Wyniki AGE GROUP
Wyniki AGE GROUP - kategor.
Wyniki OPEN
Wyniki INTERNATIONALE
galeria
10.09.2022 ULTRA Wrocław - Przegoń Raka 12 godzin Wrocław Wyniki
Drużyny
galeria
04.09.2022 Barbarian Race 2022 - RACE, OPEN ok. 13 km Wisła Wyniki ELITA PRO
Wyniki ELITA
Wyniki drużynowe ELITA
Wyniki OPEN
galeria
04.09.2022 XIV Bieg Koguta 10 km Oława Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
02-03.09.2022 Woerthersee Swim 2022 17 km
10 km
5 km
3 km
1500 m
3 x 1000 m
Woerthersee Lake Rsults 17 km
Results 10 km
Results 5 km
Results 3 km
Kids 500 m
Results 1500 m
Results 3x1000 m
Results 1000 m Butterfly
Results Team Cup
galeria
03.09.2022 XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap IV 21,0975 m Nielisz - Zamość Wyniki Bieg
Wyniki Rolki
Wyniki Wózki
Wyniki Drużynowe
Wyniki biegu po 4 etapach
Wyniki rolek po 4 etapach
Wyniki wózki po 4 etapach
Wyniki drużynowe po 4 etapach
galeria
03.09.2022 Barbarian Race 2022 - V Mistrzostwa Polski w Biegu Na Skocznię ok. 250 m Wisła Wyniki HILL galeria
03.09.2022 Barbarian Race 2022 - OPENER ok. 8 km Wisła Wyniki OPENER galeria
02.09.2022 Woerthersee Swim 2022 1500 m
3 x 1000 m
Woerthersee Lake Results 1500 m
Results 3x1000 m
Results 1000 m Butterfly
galeria
02.09.2022 XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap III 16,6 km Sitaniec - Skierbieszów Wyniki Bieg
Wyniki Rolki
Wyniki Wózki
Wyniki Drużynowe
Wyniki biegu po 3 etapach
Wyniki rolek po 3 etapach
Wyniki wózki po 3 etapach
Wyniki drużynowe po 3 etapach
galeria
01.09.2022 XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap II 37,7 km Zamość - Krasnobród Wyniki Bieg
Wyniki Rolki
Wyniki Wózki
Wyniki Drużynowe
Wyniki biegu po 2 etapach
Wyniki rolek po 2 etapach
Wyniki wózki po 2 etapach
Wyniki drużynowe po 2 etapach
galeria
31.08.2022 XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap I 27,4 km Zamość - Zwierzyniec Wyniki Bieg
Wyniki Rolki
Wyniki Wózki
Wyniki Drużynowe
galeria
28.08.2022 SILESIAMAN TRIATHLON KATOWICE 2022 1/4 Ironman
1/8 Ironman
Katowice Wyniki 1/4 IM
Wyniki 1/8 IM
galeria
28.08.2022 Przełajowa Ósemka 8 km Blachownia Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Dzieci
galeria
27/28.08.2022 III Maraton Od Zmierzchu Do Świtu 42,2 km
21,1 km
10 km
Turawa Wyniki 42,2 km
Wyniki 21,1 km
Wyniki 10 km
Wyniki NW 10 km 
Wyniki Twardzi Jak Stal
galeria 1
galeria 2
galeria 3
27.08.2022 VII Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych - Grzybów Wyniki - wszystkie kategorie galeria
27.08.2022 Ultra Fajna Ryba 52 km
22 km
NW
Góry Mokre Wyniki 52 km
Wyniki 22 km
Wyniki NW
galeria
21.08.2022 Chwałowicki Maraton Koleżeński 42,2 km Chwałowice Wyniki galeria
21.08.2022 I Łubniańskie Dukty 60 km Łubniany Wyniki
Wyniki po 3 etapach
galeria
20.08.2022 Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Korfantowa 3 km
5 km
Włodary Wyniki 3 km
Wyniki 5 km
galeria
galeria Dzieci
20.08.2022 V Bieg św. Jacka 5,5 km Kamień Śląski Wyniki galeria
15.08.2022 II CARDIO-SPORT UPHILL RACE Góra Św.Anny 2022 6.2 km Góra Św.Anny Wyniki
Wyniki Kategoriami
galeria
13.08.2022 Oceanman 10 km
5 km
1.5 km
500 m
3x750 m
Gdańsk Wyniki Oceanman
Wyniki Half Oceanman
Wyniki Sprint
Wyniki Oceankids
Wyniki Sztafety
Wyniki Kategorie Wiekowe
galeria
13.08.2022 XVII Bieg Katorżnika ok. 12 km Lubliniec Godzina 10:00
Godzina 11:00
Godzina 12:00
Godzina 13:00
Godzina 13:50
Godzina 14:30
Bieg VIPów
Bieg Dziennikarzy
Ucieczka Zakładników
Galernik Team
Biegi Towarzyszące
galeria 1
galeria 2
06.08.2022 IV Kotowski Bieg I Marsz Nordic Walking 6 km Koty Wyniki BIEG
Wyniki NW
galeria
31.07.2022 I Wielowiejskie Szutry ok. 70 km Wielowieś Wyniki
Wyniki po 2 etapach
galeria
31.07.2022 LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ

1/4 IM
1/8 IM

Grudziądz Wyniki 1/4
Wyniki 1/8
Wyniki sztafet 1/4
Wyniki sztafet 1/8
galeria
30.07.2022 5 Bieg Lubliniecki 10 km Lubliniec Wyniki 10 km
Wyniki drużynowe
Wyniki biegi dzieci
galeria
23.07.2022 IV Maraton Pływacki 3000 m
500 m
50 m
Wejsuny Wyniki 3000 m
Wyniki 500 m
Wyniki 50 m
galeria
16.07.2022 XV Dobrodzieńska Dycha ok. 10 km Dobrodzień Wyniki galeria Punkt&Trasa
galeria META
07.07.2022 Bieg Festiwalowicza 2022 ok. 5,5 km Lubliniec-Kokotek Wyniki galeria
03.07.2022 IV Przedborska 10 10 km Przedbórz Wyniki Bieg
Wyniki Duety
galeria
02.07.2022 XX Atlantis Bieg Opolski 10 km
5 km
NW
Rolki
Opole Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
Wyniki Rolki
galeria 10 km
galeria 5 km, NW, rolki
02.07.2022 IX Bieg Cichociemnych 5 km
10 km
14 km
Sochaczew Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki 14 km
galeria
02.07.2022 I Bieg Rycerski 10 km Lipki Wyniki galeria
26.06.2022 IX BEKO Open Water 2022 750 m
1500 m
3000 m
Garwolin Wyniki - OW 750
Wyniki - TRI 750
Wyniki - OW 1500
Wyniki - TRI 1500
Wyniki - OW 3000
galeria
25.06.2022 II Bieg Po Kwiat Paproci 10 km Rzędziwojowice Wyniki galeria punkt
galeria Meta
19.06.2022 ODRA TRIATHLON w SERCU OPOLSZCZYZNY 2022 475 m/22,5 km/5,5 km Krapkowice Wyniki galeria Start
galeria Strefa 2 - wej
galeria Strefa 1 - wej
galeria Strefa 2 - wyj 
galeria Meta z dekor.
18.06.2022 1. Bieg Królowej Bony – szlakiem Książąt Mazowieckich 10 km
NW
Góra Kalwaria Wyniki 10 km
Wyniki NW
Dyplom Wirtualny PDF
galeria
16.06.2022 Rocznicowy Bieg Odry Opole 10 km
5 km
Opole Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
12.06.2022 Bieg Szlakiem RIESE 10 km
21 km
Głuszyca Wyniki 10 km
Wyniki 21 km
galeria
12.06.2022 BIEG KASPROWICZA 10 km
5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
11.06.2022 IX Bieg Nyski 10 km Nysa Wyniki galeria
11.06.2022 12. Bieg Częstochowski 10 km Częstochowa Wyniki
 Wyniki MPBiA
galeria - start/meta
galeria - punkt
05.06.2022 X Kłobucki Bieg Leśny 11 km Kłobuck Wyniki galeria
04.06.2022 IX Smolecka (za)Dyszka 10 km Smolec Wyniki galeria
04.06.2022 I Półmaraton Miasteczkowskich Lasów 21,5 km
11 km
Miasteczko Śląskie Wyniki - 21,5 km
Wyniki - 11 km
galeria
03/04.06.2022 24-godzinny Kwietny Bieg okrążenie: 1350,5 m Lisowice Wyniki
Wyniki kategoriami
galeria
29.05.2022 6 Bieg po Gminie Świerczów 10 km Dąbrowa Wyniki galeria
29.05.2022 Bieg po życie dla Lenki - Kilometry Pomocy 5 km Wilczyce Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
29.05.2022 Zawody wrotkarskie "O Puchar Skarbnika" - Wyścigi główny 10 km Wieliczka Wyniki galeria
29.05.2022 Zawody wrotkarskie "O Puchar Skarbnika" - Wyścigi dzieci 200 m
770 m
1540 m
Wieliczka Wyniki - do 6 lat
Wyniki - 7-8 lat
Wyniki - 9-11 lat
Wyniki - 12-14 lat
galeria
22.05.2022 Barbarian Race 2022 - RACE
Barbarian RAce 2022 - OPEN
ok. 12 km Dąbrowa Górnicza Wyniki ELITA PRO
Wyniki ELITA
Wyniki drużynowe ELITA
Wyniki OPEN
galeria
22.05.2022 XIV Parafialny Bieg Uliczny Św. Urbana 10 km Strzebiń Wynik Bieg
Wynik NW
galeria
22.05.2022 PÓŁMARATON... CHCE CI SIĘ? 21,4 km Cisie Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
galeria
21.05.2022 Festiwal Biegów Sylwana 2022 42,195 km
21,093 km
10 km
1 km
Lubliniec Wyniki  
21.05.2022 VII Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora 10 km
5 km
Dobrzeń Wielki Wyniki 10 km
Wynki 5 km
Wyniki NW
Sztafety
galeria
21.05.2022 VI Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
21.05.2022 Barbarian Race 2022 - ARROW ok. 300 m Dąbrowa Górnicza Wyniki ARROW galeria
21.05.2022 Barbarian Race 2022 - OPENER ok. 8 km Dąbrowa Górnicza Wyniki OPENER galeria
19.05.2022 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim - Wyścig ze startu wspólnego 3500 m Spytkowice Wyniki Kobiety
Wyniki Mężczyźni A
Wyniki Mężczyźni B
Wyniki drużynowe kobiet
Wyniki drużynowe mężczyzn
galeria
18.05.2022 VI Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego 8,5 km Bytom Wyniki PiSM
Wyniki Open
Wyniki Emeryci
Wyniki Drużynowe
galeria
18.05.2022 AMP w Kolarstwie Górskim - jazda indywidualna na czas 3500 m Spytkowice Wyniki - Kobiety
Wyniki - Mężczyźni
galeria
15.05.2022 MAŁY TOUR SZUTROWY 2022 - Kalyckie Szutry 33 km
70 km
Kalety Wyniki 33 km
Wyniki 70 km
galeria
14.05.2022 XXIV OLESKIE ULICZNE BIEGI POKOJU 5 km Olesno Wyniki galeria
07.05.2022 4. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY 1320 m x 16 Oleśnica Wyniki - Sztafety
Wyniki - Indywidualne
galeria
07.05.2022 WIELTON "4KIDS" 650 m Oleśnica Wyniki galeria
07.05.2022 VII Tworogowska Dycha po Trowie 10 km Tworóg Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
6-7.05.2022 VI Setka Komandosa edycja B 100 km Lubliniec Wyniki
Wymiki drużynowe
galeria 1
galeria 2
06.05.2022 Bieg Wiosenny 2,5 km Opole   galeria
01.05.2022 38. Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km Krapkowice Wyniki galeria 1
galeria 2
galeria 3
01.05.2022 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży ok. 300 m
ok. 400 m
ok. 500 m
ok. 800 m
ok. 1000 m
Krapkowice Wyniki galeria
30.04.2022 I Półmaraton Marianny Orańskiej 21.097 km Złoty Stok Wyniki galeria - start-meta
galeria - punkt
30.04.2022 OKR RUN - Drużynowy Bieg Zakładow Pracy 2,5 km Krapkowice Wyniki Drużynowe
Wyniki indywidualne
galeria
30.04.2022 OKR RUN - bieg terenowy z przeszkodami 2,5 km
6 km
Krapkowice Wyniki 2,5 km
Wyniki 6 km
galeria
27.04.2022 Biegi Przełajowe o Puchar Dowódcy Garnizonu Tarnowskie Góry 5 km
3 km
Tarnowskie Góry Wyniki Kobiet
Wyniki mężczyzn do 35 lat
Wyniki mężczyzn pow. 35 lat
Wyniki Uczniowie
 
24.04.2022 Barbarian Race - RACE
Barbarian Race - OPEN
Barbarian Race - PAIN
ok. 12 km
ok. 12 km
ok. 24 km
Ustroń Wyniki ELITA PRO
Wyniki ELITA
Wyniki drużynowe ELITA
Wyniki OPEN
Wyniki PAIN
galeria
24.04.2022 8. Bieg Miłosierdzia 5 km Częstochowa Wyniki 5 km galeria
23.04.2022 3 x KOPA 75 km
63 km
42 km
20 km
10 km
Pokrzywna Wyniki - Ultramaraton Plus
Wyniki - Ultramaraton
Wyniki - Maraton

Wyniki - Półmaraton
Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Sztafety
galeria
23.04.2022 Barbarian Race - ARROW ok. 300 m Ustroń Wyniki ARROW galeria
23.04.2022 Barbarian Race - OPENER ok. 8 km Ustroń Wyniki OPENER galeria
22.04.2022 Barbarian Race - PEAK28 1,6 km Ustroń Wyniki PEAK28 galeria
16.04.2022 Bieg z jajem 5 km Suchy Bór Wyniki galeria
10.04.2022 Biegi Przełajowe "Powitanie Wiosny" 5 km Mińsk Mazowiecki Wyniki 5 km
Wyniki Biegi Dzieci
galeria
10.04.2022 XII Ogólnopolski Bieg Raszyński 10 km Raszyn Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
09.04.2022 Silesiaman Duathlon 2022 5 km + 22 km + 3 km Katowice Wyniki galeria
02.04.2022 I Bieg Wiosenny po zdrowie 10 km
5 km
0,6 km (junior)
Strzeleczki - Smolarnia Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki 0,6 km
galeria
24.03.2022 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w biegach przełajowych 4 x 1 km
4 x 2 km
Węgorzewo listy startowe sztafet

Wyniki 4 x 1 km
Wyniki 4 x 2 km
drużynowa końcowe
galeria
23.03.2022 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w biegach przełajowych 8 km Węgorzewo Wyniki 8kmM35
Wyniki 8kmM36
Wyniki 8kmM46
drużynowa po 2 dniu
galeria
22.03.2022 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w biegach przełajowych 3 km Węgorzewo listy startowe

Wyniki 3kmK35
Wyniki 3kmK36+
Wyniki 3kmM35
Wyniki 3kmM36+
drużynowa po 1 dniu
galeria
20.03.2022 Samurai Gastro Run Progres 5 km
10 km
Długołęka Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki Drużynowe
galeria
19.03.2022 Waligóra RUN Cross 53 km
25 km
Głuszyca Wyniki - ULTRA
Wyniki - HALF
galeria
19.03.2022 Dziwna Challenge Open Water Winter Swimming Wolin 2022 1000 m
750 m
500 m
250 m
100 m
Wolin Wyniki 1000 m
Wyniki 750 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
galeria
13.03.2022 NARATON 2022 - Etap 6  7,195 m Suchy Bór Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 6 etapach
NW po 6 etapach
Drużyny po 6 etapach
galeria
11/12.03.2022 VI Setka Komandosa 101 km Lubliniec Wyniki
Wyniki Drużynowe
galeria cz.1
galeria cz.2
12.03.2022 BIEGNIEMY DLA MIKOŁOWA I POMAGAMY ARTUROWI - Bieg Jubileuszowy z okazji 800-lecia Miasta  10 km
5 km
Mikołów Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
08.03.2022 NARATON 2022 - Etap JOKER 7 km Cała Polska Wyniki Bieg
Wyniki NW
 
06.03.2022 X Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
06.03.2022 Bieg Tropem Wilczym, "Bieg Żelaznego" i Fortu II 2022 10 km
5 km
Nysa Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
06.03.2022 VI Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. P. Woźniaka - "Wira" 10 km
5 km
Bytom Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
galeria
06.03.2022 NARATON 2022 - Etap 5 7 km Zawada Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 5 etapach
NW po 5 etapach
Drużyny po 5 etapach
galeria
06.03.2022 Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963 m
5 km
Grodków Wyniki 5 km
Wyniki 1963 m
galeria
05.03.2022 Vistula Winter Swimming - Ice Cup Poland 2022 1000 m
750 m
500 m
250 m
100 m
Stężyca Wyniki 1000 m
Wyniki 750 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
galeria
27.02.2022 NARATON 2022 - Etap 4 7 km Masów Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 4 etapach
NW po 4 etapach
Drużyny po 4 etapach
galeria
27.02.2022 Etap 6-XIV Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton Na Raty 7,195 km Jelcz-Laskowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 6 etapach
NW po 6 etapach
Drużyny po 6 etapach
galeria
20.02.2022 NARATON 2022 - Etap 3 7 km Dąbrowa Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 3 etapach
NW po 3 etapach
Drużyny po 3 etapach
galeria
20.02.2022 Etap 5-XIV Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton Na Raty 7 km Miłoszyce Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 5 etapach
NW po 5 etapach
Drużyny po 5 etapach
galeria
13.02.2022 NARATON 2022 - Etap 2 7 km Opole Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 2 etapach
NW po 2 etapach
Drużyny po 2 etapach
galeria
13.02.2022 Etap 4-XIV Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton Na Raty 7 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 4 etapach
NW po 4 etapach
Drużyny po 4 etapach
galeria
06.02.2022 NARATON 2022 - Etap 1 7 km Opole Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
galeria
06.02.2022 8. MARCIN M. RUN 1 km
5 km
Kielce Wyniki 1 km
Wyniki 5 km
galeria
30.01.2022 III BIEG "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ" - Biegowe Światełko do Nieba 7 km Kamień Śląski Wyniki galeria
30.01.2022 10. Opolski Bieg "Policz sie z cukrzycą" ok. 2,5 km Opole Wyniki galeria
30.01.2022 Bieg Jubileuszowy 30 kilometrów na 30-lecie WOŚP - etap3 ok. 2,5 km Opole Wyniki Opole
Wyniki po 3 etapach
 
29.01.2022 Zmrożona Połówka, Zmrożona Piątka 21,097 km
5 km
Turawa Wyniki - Połówka
Wyniki - Piątka
galeria 1
galeria 2
29.01.2022 Bieg Jubileuszowy 30 kilometrów na 30-lecie WOŚP - etap2 10 km Opole (Grudzice) Wyniki Grudzice
Wyniki po 2 etapach
 
28.01.2022 Bieg Jubileuszowy 30 kilometrów na 30-lecie WOŚP - etap1 10 km Opole (Świerkle) Wyniki Świerkle  
23.01.2022 Etap 3- XIV Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton Na Raty 7 km Janików Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 3 etapach
NW po 3 etapach
Drużyny po 3 etapach
galeria
16.01.2022 TRANSANNABERG UTRAMARATON ANNOGÓRSKI 50 km
30 km
21 km
Góra Świętej Anny Wyniki 50 km
Wyniki 30 km
Wyniki 21 km
galeria
16.01.2022 Etap 2- XIV Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton Na Raty 7 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
Bieg po 2 etapach
NW po 2 etapach
Drużyny po 2 etapach
galeria
09.01.2022 Etap 1- XIV Jelczańsko-Oławski Toyota Zimowy Maraton Na Raty 7 km Chwałowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
galeria
31.12.2021 Szybka Piątka Jurka Siemaszki 5 km Opole Wyniki 5 km galeria
31.12.2021 VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - w rytmie disco 10 km
5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
19.12.2021 13 Bieg Mikołajkowy 5 km
1000 m
Lubliniec Wyniki 5 km
Wyniki Dzieci
galeria z mety
galeria z trasy
12.12.2021 I Bieg Po Choinkię "Od Jeziora do Jeziora" 6 km
3 km
Dobrzeń Wielki Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
12.12.2021 Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2021 1000 m
500 m
250 m
100 m
Kędzierzyn-Koźle Wyniki 1000 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m

galeria
11.12.2021 VIII Bieg Azotowy 10 km Kędzierzyn-Koźle Wyniki galeria
11.12.2021 Malinowy Mikołaj 5 km Opole Wyniki 5 km galeria
05.12.2021 Mikołajkowy Bieg Prezentów 5 km Opole Wyniki 5 km galeria
04.12.2021 Gliwice Biegają Dla Seniorów 24 h Gliwice Wyniki  
04.12.2021 I Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski 5,5 km Nysa Wyniki 5,5 km galeria
04.12.2021 III Bieg Mikołajkowy 10 km
5 km
Ozimek Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
28.11.2021 Charytatywny Bieg KILOMETRY POMOCY dla Szymona Siuzdaka pętla 2 km Bytom Wyniki galeria
27.11.2021 Pogoria Ice Beavers Open Water Winter Swimming  1000 m
500 m
250 m
100 m
50 m
Dąbrowa Górnicza Wyniki 1000 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
Wyniki 50 m
galeria
27.11.2021 V Koszęcińska Dycha 10 km Koszęcin Wyniki
Drużyny
galeria
27.11.2021 XVIII Maraton Komandosa 42,195 km
21,097
ok. 1 km
Lubliniec Wyniki OPEN
Wyniki Kategorie
Wyniki Drużyny
Wyniki Dzieci
galeria
galeria Dzieci
21.11.2021 II STAWIGUDA PÓŁMARATON  21,097 km
10,55 km
Stawiguda Wyniki Półmaraton
Wyniki 10,55 km
Bieg Dzieci
galeria
14.11.2021 RUEDA Open Water Winter Swimming 1000 m
500 m
250 m
100 m
50 m
Januszkowice Wyniki 1000 m
Wyniki 500 m
Wyniki 250 m
Wyniki 100 m
Wyniki 50 m
galeria
14.11.2021 VII Komprachcicka Niepodległościowa Dycha 10 km
6 km
Komprachcice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
11.11.2021 Bieg "Między Pomnikami 2021" 13,5 km
5 km
Zdzieszowice Wyniki 13,5 km
Wyniki 5 km
Klasyfikacja drużynowa
galeria
11.11.2021 Opolski Bieg Wolności 5 km Opole Wyniki OPEN
Wyniki Wiekowe MWO
galeria
07.11.2021 PIKNIK CROSS COUNTRY OSTROGÓRSKA RZEŹ III 30 minut
105 minut
Borki k. Opola Wyniki KIDS
Wyniki JUNIOR
Wyniki EXPERT
Wyniki HOBBY
Wyniki MASTER
Wyniki WOMAN
galeria dziegi
galeria dorośli
24.10.2021 VIII Otwarty Bieg Uliczny - Lewin Biega 10,880 km
5,440 km
Lewin Brzeski Wyniki Bieg
Wyniki NW
Drużyny
galeria
23.10.2021 Bieg Przyjaciół Farmacji 5 km Lubliniec Wyniki Biegu 5 km
Wyniki NW
Wyniki Canicross
Wyniki Dzieci Starsze 1000 m
Wyniki Dzieci Młodsze 500 m
galeria
23.10.2021 Bieg po zdrowie dla Patrycji - Kilometry Pomocy 5 km Długołęka Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Bieg Wirtualny
Wyniki NW Wirtualny
galeria
17.10.2021 II Bieg ku Słońcu 10 km
5 km
Jełowa Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
16.10.2021 Bieg godzinny dookoła zbiornika Kluczbork 60 min Kluczbork Wyniki galeria
16.10.2021 Walimskie Biegi Górskie 51 km
22 km
Walim Wyniki 51 km
Wyniki 22 km
galeria
16.10.2021 IV Opolski Bieg Belfra 10 km
5 km
Grodków Wyniki BIEG
Wyniki NW
Wyniki BIEG kategoriami
Wyniki NW kategoriami
galeria
10.10.2021 Barbarian Race - RACE
Barbarian Race - OPEN
Barbarian Race - PAIN
ok. 13 km
ok. 13 km
ok. 20 km
Ustroń Wyniki ELITA
Wyniki ELITA drużynowe
Wyniki OPEN
Wyniki PAIN
galeria
10.10.2021 VIII Wzgórzowa Trzynastka 13 km Chrząszczyce Wyniki Bieg
Wyniki Sztafety
galeria
10.10.2021 IV Memoriał Elżbiety Wojdyły 5 km Oława Wyniki 5 km galeria
09.10.2021 25. Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa" 10 km Lubliniec Wyniki Mężczyźni
Wyniki Kobiety
Kategorie
Drużyny Mężczyźni
Drużyny Kobiety
galeria
09.10.2021 Barbarian Race - ARROW ok. 300 m Ustroń Wyniki ARROW galeria
09.10.2021 Barbarian Race - OPENER ok. 8 km Ustroń Wyniki OPENER galeria
08.10.2021 Barbarian Race - PEAK28 1,6 km Ustroń Wyniki PEAK28 galeria
03.10.2021 Bieg Godzinny - Częstochowa 2021 60 min. Częstochowa Wyniki PROFI
Wyniki REKREACYJNY
galeria
26.09.2021 VIII Kluczborski Bieg o Złotą Barć 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
26.09.2021 Rajd Nordic Walking 10 km Kluczbork Wyniki galeria
26.09.2021 V TOYOTA Półmaraton Crossowy 21,097 km
10,5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki Półmaraton
Wyniki Bieg 10,5 km
Wyniki NW 10,5 km
galeria
25.09.2021 Bieg Przełajowy z okazji 39 lecia MONAR Zbicko 6,2 km
12,4 km
Zbicko Wyniki 6 km
Wyniki 12 km
galeria
25.09.2021 X POZYTYWNY BIEG PRZEŁAJOWY 10 km
NW 5 km
Kalej Wyniki bieg 10 km
Wyniki NW
galeria
19.09.2021 Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych 21,097 km Wieruszów Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
19.09.2021 VI Rodzinne Podbiegi 2021 6 km Komprachcice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
19.09.2021 XI OGÓLNOPOLSKI BIEG RASZYŃSKI 10 km Raszyn Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
18.09.2021 12. PKO Bytomski Półmaraton  21,097 km
10,5 km
5 km
 Bytom Wyniki 21 km
Wyniki 10,5 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria cz. 01
galeria cz. 02
galeria PUNKT
18.09.2021 Koszęcińskie Szutry 50 km Koszęcin Wyniki galeria
12.09.2021 XIX Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" 8,4 km Kłobuck Wyniki galeria
12.09.2021 V Bieg Kasprowicza 5 km Jelcz-Laskowice Wyniki galeria
12.09.2021 Mazowieckie Biegi Uliczne: 
25. Mazowiecka Piętnastka
6. Mazowiecka Piątka
15 km
5 km
dzieci - różne
Mińsk Mazowiecki Wyniki 15 km
Wyniki 5 km
Wyniki Dzieci
Wyniki Drużynowe 5 km
Wyniki Drużynowe 15 km
galeria
11.09.2021 Bieg z przeszkodami - KRATA 2021 8 km Dzierżoniów Wyniki galeria
11.09.2021 VI Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora 10 km
5 km
NW
Dobrzeń Wielki Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
11.09.2021 IV Bytomski Charytatywny Bieg  "GONItwa" 5 km
2,5 km
Bytom Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 2,5 km
galeria
05.09.2021 Colour Run, czyli polsko-czeski Bieg Kolorów 10 km Krzanowice Wyniki 10 km galeria
05.09.2021 XIII Bieg Koguta 10 km Oława Wyniki 10 km
Drużyny
galeria
05.09.2021 V Jura Run 10 km Krasiejów Wyniki 10 km galeria
04.09.2021 PROGRES tour de Rabka-Zdrój ETAP III 20 km Rabka-Zdrój Wyniki 20 km
Wyniki po 3 etapach
galeria
04.09.2021 ULTRA Wrocław - Przegoń Raka - bieg 12 godzinny okrążenie 1,85 km Wrocław (Park Skowroni) Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria do 13:00
galeria po 13:00
04.09.2021 2 Górski Bieg Zająca 10 km Góra Kalwaria Wyniki 10 km
Wyniki NW
galeria
29.08.2021 XIX Przełajowa Ósemka i Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Nordic Walking 8 km Blachowania Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
29.08.2021 VII Letni Bieg Jaćwingów Na Nartorolkach 8,4 km
25,2 km
Gołdap Wyniki - Junior
Wyniki - Senior
galeria
28.08.2021 II Maraton Od Zmierzchu Do Świtu 10 km
21 km
42 km
Turawa Wyniki 10 km
Wyniki 21 km
Wyniki 42 km
Twardzi Jak Stal
galeria
28.08.2021 III Przedborska 10 10 km Przedbórz Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Duety
galeria
22.08.2021 Silesiaman Triathlon 1/8 IM 450m/21km/5,25km Katowice Wyniki 1/8 IM galeria
22.08.2021 Silesiaman Triathlon 1/4 IM 900m/42km/10,5km Katowice Wyniki 1/4 IM galeria
21.08.2021 4 Satisfashion.pl Bieg Lubliniecki 10 km Lubliniec Wyniki 10 km
Wyniki drużynowe
galeria
15.08.2021 IX Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
15.08.2021 Bieg Tropem Wilczym  10 km
5 km
Nysa Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
15.08.2021 CARDIO-SPORT UPHILL RACE Góra Św. Anny 2021 2 x 4 km Góra Św. Anny Wyniki Wyścig 1
Wyniki Wyścig 2
Wyniki łączne
galeria
14.08.2021 XVI Bieg Katorżnika 2021 ok. 10,5 km Lubliniec - Kokotek Godzina 10:00
Godzina 11:00
Godzina 12:00
Godzina 13:00
Godzina 13:50
Godzina 14:30
Bieg VIPów
Bieg Dziennikarzy
Ucieczka Zakładników
Galernik Team
Biegi Towarzyszące
galeria 1
07.08.2021 III Kotowski Bieg I Marsz NW 6 km Koty Wyniki bieg
Wyniki NW
galeria
24.07.2021 Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkółek Kolarskich o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego na pętlach:
ok. 190 m i ok. 1250 m 
Biała Wyniki
Wyniki z okrążeniami
galeria
24.07.2021 Sztafety Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików  na pętli ok. 1250 m Biała Wyniki
Wyniki z okrążeniami
 
03.07.2021 XIX ATLANTIS Bieg Opolski im. Rodła 10 km
5 km
Opole Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
Wyniki branży teleinformat.
galeria
27.06.2021 MotoPoligon Rędziny 2021 - MOTOCYKLOWA JAZDA KONKURSOWA   Rudniki Wyniki Kids 50/65
Wyniki Kids 85
Wyniki Junior
Wyniki S1
Wyniki S2
Wyniki Masters
galeria
27.06.2021 MotoPoligon Rędziny 2021 - Bieg Survivalowy ok. 5 km Rudniki Wyniki galeria
27.06.2021 MotoPoligon Rędziny 2021 - Biegi Dzieci 800 m Rudniki Wyniki - 3-5 lat
Wyniki - 6-8 lat
Wyniki - 9-11 lat
Wyniki - 12-13 lat
Wyniki - 14-16 lat
galeria
26.06.2021 Bieg Po Kwiat Paproci 10 km Rzędziwojowice Wyniki galeria 1
galeria 2
galeria 3
galeria 4
20.06.2021 ODRA TRIATHLON w SERCU OPOLSZCZYZNY" 475m/22km/5,5km Krapkowice Wyniki
Wyniki sztafet
galeria 1
galeria 2
20.06.2021 PROGRES tour de Rabka-Zdrój ETAP II 12,5 km Rabka-Zdrój Wyniki 12,5 km
Wyniki po 2 etapach
galeria
19.06.2021 PROGRES tour de Rabka-Zdrój ETAP I 5,5 km Rabka-Zdrój Wyniki 5,5 km galeria
19.06.2021 VIII Bieg Cichociemnych 5 km
10 km
15 km
Sochaczew Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki 14 km
galeria starty
galeria 5 km
galeria 10 km
galeria 14 km
19.06.2021 V Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior 10 km Paczków Wyniki galeria
18/19.06.2021 V Setka Komandosa 100 km Lubliniec  Wyniki
Wymiki drużynowe
galeria 1
galeria 2
galeria 3
galeria 4
13.06.2021 IX Bieg Leśny 11 km Kłobuck Wyniki galeria
13.06.2021 Barbarian Race 2021 - RACE 13 km Dąbrowa Górnicza Wyniki ELITA
Wyniki ELITA drużyny
Wyniki OPEN
galeria cz.1
galeria cz.2
12.06.2021 Barbarian Race 2021 - ARROW 300 m Dąbrowa Górnicza Wyniki ARROW galeria
12.06.2021 Barbarian Race 2021 - OPENER 8 km Dąbrowa Górnicza Wyniki OPENER
Wyniki KAT. MUNDUROWA
galeria
06.06.2021 Xtream Półmaraton Stobrawski 10,5 km
21,1 km
Dąbrówka Łubniańska Wyniki 10,5 km
Wyniki 21,1 km
galeria
05.06.2021 VIII Bieg Nyski 10 km Nysa Wyniki galeria
04/05.06.2021 24-godzinny Kwietny Bieg 24 godziny (okrążenie: 1350,5 m) Lisowice Wyniki
Wyniki kategoriami
galeria
30.05.2021 Festiwal Biegów Sylwana 7 km, 21 km, 42 km Lubliniec Wyniki 42 km
Wyniki 21 km
Wyniki 7 km
Wyniki Dzieci
galeria maraton - półmetek

galeria maraton - meta
27.05.2021 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim - Wyścig ze startu wspólnego 14 km
24,5 km
Spytkowice Wyniki - kobiety
Wyniki - mężczyźni
Wyniki - kobiety okr.
Wyniki - mężczyźni okr. 
galeria
26.05.2021 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim - Wyścig Indywidualny na Czas 3,8 km Spytkowice Wyniki - kobiety
Wyniki - mężczyźni
galeria kobiet
galeria mężczyzn 
23.05.2021 Bieg Charytatywny dla Antosia - Kilometry Pomocy 5 km Wrocław Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
23.05.2021 Silesiaman Triathlon Pszczyna 450/22,5/5 Pszczyna Wyniki galeria
23.05.2021 Barbarian Race 2021 - RACE 13 km Wisła Wyniki ELITA
Wyniki OPEN
Wyniki Drużyny
galeria 01
galeria 02
22.05.2021 Barbarian Race 2021 - IV Mistrzostwa Polski w Biegu Na Skocznię 340 m Wisła Wyniki HILL galeria
22.05.2021 Barbarian Race 2021 - OPENER 8 km Wisła Wyniki OPENER galeria
16.05.2021 II Leśny Półmaraton Oławski 10 km
21,1 km
Oława Wyniki 10 km
Wyniki 21 km
galeria
15.05.2021 Wyścig Rowerowy KALYCKIE SZUTRY ok. 33 km Kalety Wyniki galeria
09.05.2021 SILVERMAN CROSS TRIATHLON - trening 475m/20km/5,5km Januszkowice Wyniki
Wyniki sztafet
galeria
08.05.2021 6 Tworogowska Dycha po Trowie - trening 10 km Tworóg Wyniki 10 km
Wyniki NW
galeria
03.05.2021 Festiwal Biegów Konstytucji 3 Maja 7 km
21,1 km
42,2 km
50 km
Lubliniec Wyniki 7 km
Wyniki 21 km
Wyniki 42 km
Wyniki 50 km
galeria
03.05.2021 Bieg dla Przemka 5 km Oława Wyniki galeria
01.05.2021 IV Koszęcińska Dycha - trening 10 km Koszęcin Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
24.04.2021 trening trasami 3xKOPA 21 km, 42 km, 65 km Pokrzywna lista 21 km
lista 42 km
lista 65 km
galeria
24.04.2021 SILESIAMAN Duathlon 2021 5 km x 20 km x 3 km Katowice Wyniki galeria
11.04.2021 Turawska Siódemka #wiosna 2021 - trening 7 km Zawada Wyniki galeria
18.03.2021 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej (Dowództwo Generalne RSZ 3) w Biegach Przełajowych 4 x 1 km
4 x 2 km
Gołdap listy startowe sztafet
Wyniki 4 x 1 km
Wyniki 4 x 2 km
drużynowa końcowa
galeria
17.03.2021 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej (Dowództwo Generalne RSZ 3) w Biegach Przełajowych 8 km Gołdap Wyniki 8kmM35
Wyniki 8kmM36-45
Wyniki 8kmM46+
drużynowa po 2 dniach
galeria
16.03.2021 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej (Dowództwo Generalne RSZ 3) w Biegach Przełajowych 3 km Gołdap listy startowe
Wyniki 3kmK35
Wyniki 3kmK36+
Wyniki 3kmM35
Wyniki 3kmM36+
drużynowa po 1 dniu
galeria
13.03.2021 NARATON - trening 6 7 km Suchy Bór Wyniki biegu
Wyniki NW
Wyniki biegu po 6 etapach
Wyniki NW po 6 etapach
Wyniki drużynowe po 6 etapach
galeria
 07.03.2021 XIII TOYOTA ZiMNaR 2021 - Budowanie odporności w Gminie Jelcz-Laskowice 3 7 km Jelcz-Laskowice Wyniki biegu
Wyniki biegu po 3 etapach
galeria
06.03.2021 NARATON - trening 5 7,1 km Zawada Wyniki biegu
Wyniki NW
Wynik biegu po 5 etapach
Wyniki NW po 5 etapach
Wyniki drużynowe po 5 etapach
galeria
28.02.2021 XIII TOYOTA ZiMNaR 2021 - Budowanie odporności w Gminie Jelcz-Laskowice 2 7 km Miłoszyce Wyniki biegu
Wyniki biegu po 2 etapach
galeria
27.02.2021 NARATON - trening 4 7 km Opole - Grudzice Wyniki bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki bieg po 4 etapach
Wyniki NW po 4 etapach
Wyniki drużynowe po 4 etapach
galeria
21.02.2021 XIII TOYOTA ZiMNaR 2021 - Budowanie odporności w Gminie Jelcz-Laskowice 1 7 km Chwałowice Wyniki biegu galeria
20.02.2021 NARATON - trening 3 7,1 km Zawada Wyniki biegu
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
Wyniki biegu po 3 etapach
Wyniki NW po 3 etapach
Wyniki drużynowe po 3 etapach
galeria
13.02.2021 NARATON - trening 2 7 km Suchy Bór Wyniki biegu
Wynik NW
Wyniki drużynowe
Wyniki biegu po 2 etapach
galeria
06.02.2021 NARATON - trening 1 7 km Opole - Grudzice Wyniki bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
galeria
31.01.2021 9. Opolski Bieg "Policz Się Z Cukrzycą" - trening ok. 5,2 km Opole Wyniki galeria
24.01.2021 Ultramaraton - trening 50 km
30 km
Góra Św. Anny Wyniki 30 km
Wyniki 50 km
galeria
13.12.2020 - 03.01.2021 XVII Maraton Komandosa - ver. COVID 42, 195 km cały świat Wyniki OPEN
Wyniki Lubliniec
Wyniki kategoriami
Wyniki drużynowe
 
13.12.2020 - 03.01.2021 24 Bieg Przełajowy o "Nóż Komandosa" - ver. COVID 10 km cały świat Wyniki Kobiety
Wyniki Mężczyźni
Wyniki Lubliniec
Kategoriami Kobiety
Kategoriami Mężczyźni
Drużynowa Kobiet
Drużynowa Mężczyzn
galeria
13.12.2020 - 03.01.2021 Mini Maraton Komandosa - ver. COVID ok. 1 km cały świat Wyniki 1 km galeria
13.12.2020 Leśne Run Śląsk #zima2020 5 km
10 km
Zabrze Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki NW 5 km
GP Śląsk - 5 km
GP Śląsk - 10 km
GP Śląsk - NW
galeria
12.12.2020 Leśne Run Warmia #zima2020 5 km
10 km
Ruś Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
GP Warmia2020 - 5km
GP Warmia2020 - 10 km
galeria
24-30.10.2020 Wirtualny III Opolski Bieg Belfra 10 km
5 km
cały świat Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
25.10.2020 VIII Smolecka (za)Dyszka ONLINE 10 km cały świat Wyniki  
25.10.2020 Turawska Siódemka #jesień 2020 7 km Zawada Wyniki galeria
18.10.2020 Barbarian Race 2020 - RACE 13 km Wisła Wyniki Elite
Wyniki Open
Wyniki Elite Drużynowe
galeria
dekoracje
17.10.2020 Barbarian Race 2020 - Mistrzostwa Polski w Biegu Na Skocznię 340 m Wisła Wyniki Hill galeria
17.10.2020 Barbarian Race 2020 - OPENER 8 km Wisła Wyniki Opener galeria
11.10.2020 Kocierz Extreme Triathlon  1 km/55 km/12 km Mucharz/Targanice Wyniki galeria
11.10.2020 VII Wzgórzowa Trzynastka 13 km Chrząszczyce Wyniki - Bieg
Wyniki - Sztafety
galeria
11.10.2020 III Memoriał Elżbiety Wojdyły 10 km
5 km
Oława Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
04.10.2020 Bieg Godzinny "Częstochowa 2020" 60 min. Częstochowa Wyniki PROFI
Wyniki REKREACYJNY
galeria
04.10.2020 I Jelczański Duathlon Crossowy 5 km/25 km/2,5 km Jelcz-Laskowice Wyniki galeria
03.10.2020 CROSS GOŁDAP 2020 7,2 km Gołdap Wyniki galeria
03.10.2020 Wyścig Rowerowy KOSZĘCIŃSKIE SZUTRY  47,5 km Koszęcin Wyniki galeria
27.09.2020 Barbarian Race - ELITE
Barbarian Race - OPEN
Barbarian Race - PAIN
13 km
7 km
20 km
Ustroń Wyniki Elite
Wyniki Open
Wyniki Pain
Wyniki Elite Dryżynowe
galeria
26.09.2020 Barbarian Race - ARROW ok. 800 m Ustroń Wyniki Arrow galeria
26.09.2020 Barbarian Race - OPENER 8 km Ustroń Wyniki Opener galeria
20.09.2020 LEŚNE RUN ŚLĄSK #jesień2020 10 km
5 km
Zabrze Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
Wyniki Dzieci Młodszych
Wyniki Dzieci Starszych
galeria
20.09.2020 Charytatywny Bieg Dla Daniela 7 km Janików Wyniki galeria
20.09.2020 Silesiaman Duathlon Katowice 2020 5 km/20,5 km/3 km Katowice Wyniki galeria
19.09.2020 LEŚNE RUN WARMIA #jesień2020 10 km
5 km
Ruś Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
13.09.2020 XVIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" 8,25 km Kłobuck Wyniki galeria
06.09.2020 Kanclerz Triathlon Zabrze 1/8 IM 450m/22 km/5 km Zabrze Wyniki galeria
05.09.2020 Oleski Sprawdzian Lekkoatletyczny 1000 m
3000 m
5000 m
Olesno Wyniki 1000 m
Wyniki 3000 m
Wyniki 5000 m
galeria
30.08.2020 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim - jazda ze startu wspólnego 17 km
27,2 km
Orawka Wyniki Kobiety
Wyniki Mężczyźni
galeria
29-30.08.2020 Maraton od Zmierzchu do Świtu 10 km
21 km
42 km
Jezioro Średnie, Turawa Wyniki 10 km
Wyniki 21 km
Wyniki 21 km NW
Wyniki 42 km
Twardzi jak stal
galeria
29.08.2020 Akademickie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim - jazda na czas ok. 3,4 km Orawka Wyniki Kobiety
Wyniki Mężczyźni
galeria
29.08.2020 17 Bieg Namysłowian 10 km Namysłów Wyniki 10 km galeria
25.08.2020 Lubliniecki Sprawdzian Lekkoatletyczny 1000 m
3000 m
400 m
Lubliniec Wyniki 1000 m
Wyniki 3000 m
Wyniki 400 m (dzieci)
galeria
23.08.2020 Silesiaman Triathlon 1/8 IM 450m/11,5km/5,25km
Katowice Wyniki 1/8 IM galeria 3
galeria 4
23.08.2020 Silesiaman Triathlon 1/4 IM 900m/23km/10,5km Katowice Wyniki 1/4 IM galeria 1
galeria 2
22.08.2020 7 Bieg Cichociemnych 5 km
10 km
14 km
Sochaczew Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki 14 km
galeria 5 km
galeria 10 km
galeria 14 km
21.08.2020 LEŚNE RUN WARMIA #wiosna2020 10 km
5 km
Bieg dzieci
Ruś Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki dzieci
galeria
15.08.2020 Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym - Sztafety 3x1250m Olsztyn OPEN
MMP
Kat 14
Kat 15
Kat 16
Kat 17-18
 
15.08.2020  OPEN WATER BY DECATHLON OLSZTYN 2020 1500 m
3000 m
 Olsztyn 1500 m bez pianki
1500 m w piance
3000 m bez pianki
3000 m w piance
 
15.08.2020 Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym 2500 m
5000 m
7500 m
10000 m
 Olsztyn Wyniki 2500 m DZ
Wyniki 2500 m CH
Wyniki 5000 m K15
Wyniki 5000 m M15
Wyniki 5000 m K16
Wyniki 5000 m M16
Wyniki 7500 m K
Wyniki 7500 m M
Wyniki 10000 m MMP Kobiet
Wyniki 10000 m MMP Mężczyzn
Wyniki 10000 m K
Wyniki 10000 m M
 
09.08.2020  LEŚNE RUN ŚLĄSK #lato2020 5 km
10 km
Zabrze Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
08.08.2020 IX Bieg Nowej Wsi 5 km Nowa Wieś Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
06.08.2020 Częstochowski Sprawdzian Lekkoatletyczny 1000 m
3000 m
Częstochowa Wyniki 1000 m
Wyniki 3000 m
galeria
30.07.2020 Oławski Sprawdzian Lekkoatletyczny 1000 m
3000 m
Oława Wyniki 1000 m
Wyniki 3000 m
galeria
26.07.2020 LEŚNE CROSS TRIATHLON 200m/10km/5km Ruś Wyniki galeria
25.07.2020 LEŚNE RUN WARMIA #wiosna2020 10 km
5 km
NW
Bieg dzieci
Ruś Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
Wyniki bieg dzieci
galeria
17.07.2020 Opolski Sprawdzian Lekkoatletyczny  400 m
1000 m
3000 m
Opole Wyniki 400 m
Wyniki 1000 m
Wyniki 3000 m
galeria
11.07.2020 Silesian Highland 11 KM 12 km Nowa Wieś Wyniki 12 km galeria
11.07.2020 Silesian Highland Marathon V 44 km Nowa Wieś Wyniki 44 km galeria punkt 1
galeria punkt 3
galeria META
11.07.2020 Silesian Highland Half Marathon V 22 km Nowa Wieś Wyniki 22 km galeria
04.07.2020 XVIII Bieg Opolski 10 km
5 km
Opole Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki kat. Teleinf.
galeria
26.06.2020 LEŚNE RUN ŚLĄSK #wiosna2020 10 km
5 km
NW
200 m
Zabrze Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
Wyniki bieg dzieci
galeria
21.06.2020 KANCLERZ0 LEŚNE GAMES 2020 5,5 km Zabrze Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
21.06.2020 Diablak Beskid Extreme Triathlon - TT jazda na czas 90 km Żywiec Wyniki TT galeria
21.06.2020 Diablak Beskid Extreme Triathlon - 1/2 IM 1900m/94km/21km Żywiec Wyniki 1/2 IM galeria
20.06.2020 Diablak Beskid Extreme Triathlon - 1/4 IM 950m/49km/10km Żywiec Wyniki 1/4 IM galeria
20.06.2020 BEKO Challenge Open Water 2020 3 000 m
1 500 m
Garwolin Wyniki - 3000 OW PRO
Wyniki - 1500 OW
Wyniki - 1500 TRI
Wyniki - kategorie
galeria
06.06.2020 Silesiaman Triathlon 1/8 IM 450m/19,5km/5,5km Katowice Wyniki galeria
01.04.2020 I Mistrzostwa Polski w biegu dookoła stołu 5 km z całej Polski Wyniki  
13.03.2020 IV Setka Komandosa  100 km Lubliniec Wyniki
Wyniki Drużynowe
 
08.03.2020 VI Bieg "Dzień Kobiet" 5 km Koszwice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
01.03.2020 Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963 m
5 km
Grodków Wyniki - Bieg 1963 m
Wyniki - Bieg 5 km
galeria
01.03.2020 VIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
galeria
23.02.2020 V Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – Wira 5 km Bytom Wyniki galeria
16.02.2020 Etap 7 JOKER - XII Jelcz-Laskowice TOYOTA Zimowy Maraton Na Raty 7 km Jelcz-Laskowice Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
Wyniki - Bieg z etapem JOKER
Wyniki - NW z etapem JOKER
Kategorie z etapem JOKER
Drużyny po 6 etapach
galeria
 09.02.2020 Etap 6 - XII Jelczańsko-Oławski TOYOTA Zimowy Maraton Na Raty 7,195 km Janików Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
Bieg po 6 etapach
NW po 6 etapach
Kategorie po 6 etapach
Drużyny po 6 etapach
galeria
08.02.2020 VII Bieg Charytatywny "Biegamy dla Piotrusia" 10 km
5 km
Mikołów Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
02.02.2020 6. MARCIN M. RUN  5 km
1 km
Kielce Wyniki - 5 km
Wyniki - 1 km
start/meta
półmetek
dekoracja
02.02.2020 Etap 5 - XII Jelczańsko-Oławski TOYOTA Zimowy Maraton Na Raty 7 km Miłoszyce Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
Bieg po 5 etapach
NW po 5 etapach
Kategorie po 5 etapach
Drużyny po 5 etapach
galeria
26.01.2020 Etap 4 - XII Jelczańsko-Oławski TOYOTA Zimowy Maraton Na Raty 7 km Oława Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
Bieg po 4 etapach
NW po 4 etapach
Kategorie po 4 etapach
Drużyny po 4 etapach
galeria
19.01.2020 Etap 3 - XII Jelczańsko-Oławski TOYOTA Zimowy Maraton Na Raty 7 km Janików Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
Bieg po 3 etapach
NW po 3 etapach
Kategorie po 3 etapach
Drużyny po 3 etapach
galeria
12.01.2020 Etap 2 - XII Jelczańsko-Oławski TOYOTA Zimowy Maraton Na Raty 7 km Oława Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
Bieg po 2 etapach
NW po 2 etapach
Drużyny po 2 etapach
galeria
12.01.2020 8. Opolski Bieg "Policz się z cukrzycą" 5,2 km
2,5 km
Opole Wyniki 5,2 km
Wyniki 2,5 km
galeria
12.01.2020 II Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" 5 km Kamień Śląski Wyniki 5 km galeria
05.01.2020 Etap 1 - XII Jelczańsko-Oławski TOYOTA Zimowy Maraton Na Raty 7 km Chwałowice Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
Wyniki - Drużyny
galeria
31.12.2019 V TOYOTA Bieg Sylwestrowy 10 km
5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
galeria 1
galeria 2
21.12.2019 Bieg po Choinkę 2019 5 km
1000 m
500 m
Lubliniec  Wyniki - Dzieci
Wyniki - Bieg 5 km
galeria dzieci
galeria dorośli
15.12.2019 LEŚNE RUN ŚLĄSK 2019 #zima  10 km
5 km
Zabrze  Wyniki galeria
14.12.2019 9. Bieg Zająca 10 km
5 km
Legionowo Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
galeria
14.12.2019 LEŚNE RUN WARMIA 2019 #zima 10 km
5 km
Ruś Wyniki galeria
08.12.2019 12 Bieg Mikołajkowy 5 km
1000 m
500 m
Lubliniec Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - Dzieci
galeria
30.11.2019 XVI Maraton Komandosa 42,195 km Lubliniec Wyniki - Open
Wyniki - Kategorie
Wyniki - Drużyny
Wyniki - Dzieci 1 okr.
Wyniki - Dzieci 2 okr.
galeria
30.11.2019 III Koszęcińska Dycha 10 km Koszęcin Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
30.11.2019 I Świętochłowicki Bieg Andrzejkowy - biegamy dla Mateusza 5 km Świętochłowice Wyniki galeria
24.11.2019 I STAWIGUDA PÓŁMARATON 21 097 m
10 549 m
Stawiguda Wyniki Półmaraton
Wyniki 10,55 km
Wyniki NW 10,55 km
galeria
24.11.2019 I STAWIGUDA PÓŁMARATON - Biegi Dzieci ok. 100 m
ok. 200 m
Stawiguda Wyniki 100 m
Wyniki 200 m
galeria
17.11.2019 V Komprachcicka Niepodległościowa Dycha 10 km
3,1 km
Komprachcice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
17.11.2019  II KANCLERZ PÓŁMARATON ZABRZE 21 097 m
10 549 m
Zabrze Wyniki Półmaraton
Wyniki 10,55 km
Wyniki NW 10,55 km
Electrolux Biega
Drużynowe Półmaraton
Drużynowe 10,55 km
galeria
17.11.2019 II KANCLERZ PÓŁMARATON ZABRZE - Biegi dzieci ok. 100 m
ok. 200 m
Zabrze Wyniki 100 m
Wyniki 200 m
galeria
11.11.2019 2.CZĘSTOCHOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 5 km Częstochowa Wyniki galeria
10.11.2019 Bieg i NW o Puchar wójta gminy Mykanów Dariusza Pomady 6 km Nowy Broniszew Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
10.11.2019 Górska Przygoda 2019 - edycja VI 17 km
12,5 km
Wisła Wyniki - Bieg 17 km
Wyniki - NW 12,5 km
Wyniki - Dzieci
galeria
dzieci
09.11.2019 5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie, "Czarno to widzę" 10,55 km Czarne Wyniki Open
Wyniki MPSM
Wyniki KS
Drużyny OPEN
Drużyny MPSM
galeria
26.10.2019 II Opolski Bieg Belfra 10 km
5 km
Grodków Wyniki BIEG
Wyniki NW
Wyniki BIEG kategoriami
Wyniki NW kategoriami
Wyniki BIEG drużynowe
Wyniki NW drużynowe
galeria
20.10.2019 II Memoriał Elżbiety Wojdyły - III Oławski Park Run 5 km
10 km
15 km
NW
Oława Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki 15 km
Wyniki NW
galeria
19.10.2019 IV Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior 10 km Paczków Wyniki galeria
13.10.2019 VII Otwarty Bieg Uliczny "Lewin Biega" 10,880 m
NW
Lewin Brzeski Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
galeria
13.10.2019 VI Wzgórzowa Trzynastka 13 km Chrząszczyce Wyniki - Bieg
Wyniki - Sztafeta
galeria
13.10.2019 XX BIEG SOBIBORSKI Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze 12,5 km Włodawa Wyniki galeria
12.10.2019 2. Bieg "Czas Na Wzrok" 5 km Warszawa Wyniki galeria
12.10.2019 2. Bieg "Czas Na Wzrok" - Biegi Dzieci 50 m
150 m
200 m
300 m
Warszawa Wyniki 50 m Gr.I
Wyniki 50 m Gr.II
Wyniki 150 m Gr.I
Wyniki 150 m Gr.II
Wyniki 200 m Gr.I
Wyniki 200 m Gr.II
Wyniki 300 m
galeria
06.10.2019 I Bieg Ku Słońcu 10 km
5 km
Jełowa Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
06.10.2019 V Bieg im. Marka Kotańskiego 6 km
11 km
Częstochowa Wyniki 6 km
Wyniki 11 km
galeria
06.10.2019 DotlenieniRUN Bieg Dla Klimatu 42,195 km
21,097 km
10 km
5 km
Brzeg Wyniki - Maraton
Wyniki - Półmaraton
Wyniki - 10 km
Wyniki - 5 km
galeria
05.10.2019 XXIII Bieg Przełajowy "O nóż komandosa" 10 km Lubliniec Wyniki - meżczyźni
Wyniki - kobiety
Wyniki - kategorie
Drużyny - mężczyźni
Drużyny - kobiety
galeria
05.10.2019 I Bieg Gminny „Dycha Lasami Nad Górną Liswartą"  10 km
6,5 km
Chwostek Wyniki 10 km
Wyniki NW
Wyniki drużynowe
galeria
05.10.2019 II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy 7 km Mińsk Mazowiecki Wyniki galeria
05.10.2019 II Bieg Pamięci Powstańców Warszawy - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY 100 m
400 m
600 m
1000 m
Mińsk Mazowiecki Wyniki Przedszkole
Wyniki Kl. I-III
Wyniki Kl. IV-VI
Wyniki Kl. VII-VIII
galeria 
galeria ZSZ
29.09.2019 Barbarian Race 2019   Ustroń Race - Elita
Race - Drużyny
Race - Open
galeria
29.09.2019 LEŚNE RUN WARMIA 2019 #jesień  10 km
5 km
 Ruś Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
Wyniki dzieci młodszych
Wyniki dzieci starszych
galeria
29.09.2019 Bieg Godzinny - Wieczorne Bieganie Po Tartanie 60 min. Częstochowa Wyniki REKREACJA
Wyniki PROFI
8 km Zabiegani Cz.
galeria
29.09.2019 IV TOYOTA półmaraton crossowy 21,097 km
10,550 km
Jelcz-Laskowice Wyniki - Półmaraton
Wyniki - Bieg 10,5 km
Wyniki - NW 10,5 km
galeria
28.09.2019 Barbarian Race 2019   Ustroń Wyniki Opener
Wyniki Arrow
Wyniki Arrow Finał
Wyniki Drużyny
galeria
28.09.2019  III Przełajowy Bieg TERYTORIALSA  17 km
8,5 km
100 m
500 m
1000 m
1500 m
 Izabelin, polana Opaleń Wyniki 17 km
Wyniki 8,5 km
Wyniki biegów dzieci
Wyniki drużynowe
Mistrzostwa WOT drużynowe
galeria
28.09.2019 VII Cross Doliny Małej Panwi – W Pogoni za Bobrem 12,5 km
7 km
Zawadzkie Wyniki - 12,5 km
Wyniki - 7 km
galeria
28.09.2019 V Bieg Przełajowy ZDĄŻYĆ PRZED RAKIEM 5 km Katowice Wyniki
Wyniki drużynowe
galeria
22.09.2019 41 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA 10 km
5 km
2019 m
<1000 m
Parzymiechy Wyniki Bieg 10 km
Wyniki NW 5 km
Wyniki BSM
Wyniki Dzieci
Wyniki Duathlon
galeria
22.09.2019 V Bieg Harpagana 10 km
5 km
Piekary Śląskie Wyniki Endurance
Wyniki Sprint
Endurance - kat. dodatk.
Sprint - kat. dodatk.
Endurance - drużyny
Sprint - drużyny
galeria
22.09.2019 VII Kluczborski Bieg Przełajowy "O Złotą Barć" 10 km
6 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 6 km
Wyniki NW 6 km
galeria
22.09.2019 LEŚNE RUN ŚLĄSK 2019 #jesień 200 m
5 km
10 km
Zabrze Wyniki galeria
21.09.2019 II CROSS ROWEROWY 29 km Parzymiechy Wyniki galeria
21.09.2019 8. Bieg Zająca 10 km
5 km
Nieporęt Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
15.09.2019 XVII Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" 8,4 km Kłobuck Wyniki galeria
15.09.2019 Bieg Leśny RUDZKA DYCHA 10 km
5 km
Ruda Śląska Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
14.09.2019 11 Bytomski Półmaraton 21,097 km
10,550 km
5 km
Bytom Wyniki Półmaraton
Wyniki Bieg 10,5 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 10,5 km
Służby mundurowe
galeria META

galeria PUNKT
08.09.2019 VIII Orzeski Bieg Uliczny 10 km
5 km
Orzesze Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 5 km
Wyniki Wózki 5 km
galeria
08.09.2019 Biegi Młodzieżowe przy VIII Orzeskim Biegu Ulicznym 1200 m
600 m
Orzesze Dziewczyny 600 m
Dziewczyny 1200 m
Chłopcy 1200 m
 
08.09.2019 Bieg z przeszkodami KRATA 2019 11 km Dzierżoniów Wyniki galeria
08.09.2019 XIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie 10 km
5 km
Kąty Wrocławskie Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Grand Prix
galeria
07.09.2019 Bieg charytatnywny dla Kornelii 5 km Wójcicie Wyniki  
07.09.2019 V Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega 10 km
5 km
1200 m
600 m
Oleśnica Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
Wyniki - 1200 m
Wyniki - 600 m
Wyniki - Duety Rodzinne
galeria
01.09.2019 Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych 2500 m
5000 m
7500 m
10000 m
Dąbrowa Górnicza Wyniki 2500 m DZ
Wyniki 2500 m CH
Wyniki 5000 m DZ 15 lat
Wyniki 5000 m CH 15 lat
Wyniki 5000 m DZ 16 lat
Wyniki 5000 m CH 16 lat
Wyniki 7500 m DZ
Wyniki 7500 m CH
Wyniki 10000 m K do 23 lat
Wyniki 10000 m M do 23 lat
Wyniki 10000 m K ponad 23 lata
Wyniki 10000 m M ponad 23 lata
galeria
01.09.2019 XII Bieg Koguta 10 km Oława Wyniki
Drużyny
Termathlon
galeria
01.09.2019 KANCLERZ TRIATHLON ZABRZE 2019 27,45 km  Zabrze Wyniki galeria
01.09.2019 IV Jura Run 10,6 km Krasiejów Wyniki galeria
31.08.2019 16 Bieg Namysłowian 10 km
5 km
Namysłów Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
31.08.2019 XXXII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap IV 15 km Zamość Wyniki bieg
Wyniki rolki
Wyniki handbike
Wyniki niedowidzący
Wyniki drużynowe

WYNIKI PO 4 ETAPACH
Wyniki drużynowe po 4 etapach
galeria
31.08.2019  Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych  3 x 1250 m  Dąbrowa Górnicza Wyniki Sztafet galeria
31.08.2019 POGORIA OPEN WATER - V Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu na Wodach Otwartych 400 m
1250 m
2500 m

2 x 100 m
4 x 200 m
Dąbrowa Górnicza Wyniki 400 m DZ
Wyniki 400 m CHŁ
Wyniki 1250 m K
Wyniki 1250 m M
Wyniki 2500 m K
Wyniki 2500 m M
Wyniki Sztafet
galeria
30.08.2019 XXXII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap III 21,097 km Skierbieszów Wyniki bieg
Wyniki rolki
Wyniki wózki
Wyniki niedowidzący
Wyniki drużynowe

WYNIKI PO 3 ETAPACH
Wyniki drużynowe po 3 etapach
galeria
29.08.2019 XXXII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap II 31 km Krasnobród Wyniki bieg
Wyniki rolki
Wyniki wózki
Wyniki niedowidzący
Wyniki drużynowe

WYNIKI PO 2 ETAPACH
galeria
28.08.2019 XXXII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap I 32,8 km Zwierzyniec Wyniki bieg
Wyniki rolki
Wyniki wózki
Wyniki niedowidzący
Wyniki drużynowe
galeria
25.08.2019 Cross Country Motocykli Zabytkowych i Klasycznych 30 min
15 min
Kurdwanów Wyniki galeria
25.08.2019 Przełajowa Ósemka i Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Nordic Walking 8 km Blachownia Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
25.08.2019 Przełajowa Ósemka - biegi dzieci i młodzieży 200 m
400 m
800 m
Blachownia Wyniki galeria
24.08.2019 Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Korfantowa 3 km Włodary Wyniki galeria
24.08.2019 Run4Vines - III Bieg Dookoła Zachowic 6,5 km Zachowice Wyniki
Małżeństwa
galeria
24.08.2019 Bieg po Miód 10 km
5 km
Karłowice Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
galeria
24.08.2019 Bieg po Miód - Biegi Dzieci 50 m
200 m
400 m
800 m
Karłowice Wyniki galeria
17.08.2019 Bieg Charytatywny w Piotrowicach 5,5 km Piotrowice Wyniki galeria
17.08.2019 II Bieg Św. Jacka 5,5 km Kamień Śląski Wyniki galeria
15.08.2019 Leśne Cross Triathlon 200/10/5 Ruś Wyniki galeria
11.08.2019 I Gniechowicki Bieg Św. Filomeny 10 km
5 km
2,5 km
Gniechowice Wyniki - 10 km
Wyniki - 5 km
Wyniki - 2,5 km
galeria
11.08.2019 Urodziny i dekada biegania PREZESA 5 km Koszwice Wyniki galeria
10.08.2019 XV Bieg Katorżnika 2019 ok. 12 km Lubliniec - Kokotek Godzina 10:00
Godzina 11:00
Godzina 12:00
Godzina 13:00
Godzina 14:00
Godzina 15:00
Bieg VIPów
Bieg Dziennikarzy
Godzina 10:00 Drużyny
Ucieczka Zakładników
Biegi towarzyszące
starty dzieci

galeria
03.08.2019 II Charytatywny Bieg i Marsz NW w Kotach 6 km Koty Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
28.07.2019 9 Bieg Kamienny 10 km Koszwice Wyniki galeria
28.07.2019 I Bieg Krzanowicki 10 km Krzanowice Wyniki galeria
20.07.2019 IX POZYTYWNY BIEG PRZEŁAJOWY KALEJ 2019 10 km
5 km
Kalej Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
20.07.2019 XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny "Dobrodzieńska Dycha" 10,4 km Dobrodzień Wyniki galeria META
galeria PUNKT
20.07.2019 XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny "Dobrodzieńska Dycha" - Biegi Dzieci różne Dobrodzień Wyniki  
06.07.2019 XVII Atlantis Bieg Opolski im. Rodła 10 km
5 km
Opole Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW
Wyniki kat. Tele-inf.
galeria
06.07.2019 52 Międzynarodowy Maraton Pływacki "Wpław przez Kiekrz" 9 500 m Kiekrz Wyniki galeria
30.06.2019 V Rodzinne Podbiegi 2019 6 km
3,4 km
Komprachcice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
29.06.2019 VI Maestrocafe Półmaraton Chełmski 21,097 Chełm Wyniki galeria
29.06.2019 Bieg towarzyszący na 5 km
przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim
5 km Chełm Wyniki galeria
23.06.2019 Triathlon Opole 2019 950/45/10,5
475/22,5/5,25
Opole Wyniki 1/4 Ironman
Wyniki 1/8 Ironman
galeria
22.06.2019 I Nocny Bieg Świętojański 10 km Biała Nyska Wyniki galeria
16.06.2019 6 Bieg Cichociemnych 14 km
10 km
5 km
Sochaczew Wyniki 14 km
Wyniki 10 km
Wyniki 5 km 11:00

Wyniki 5 km 10:00
galeria - meta
galeria - punkt
16.06.2019 IV Bieg Harpagana - Endurance 10 km Bytom Wyniki
Kategoriami
Drużynowe
galeria
16.06.2019 VIII Kłobucki Bieg Leśny 11 km Kłobuck Wyniki galeria
15.06.2019 Zachowicka Roweriada - Rajd Doliną Bystrzyc 25 km Zachowice Wyniki galeria
15.06.2019 VI Edycja Biegu Cross Extreme 21 km „ MASTERS' KILLER" 21 km Kotlarnia Wyniki Mundurowi
Wyniki Cywile
galeria
15.06.2019 1. Górski Bieg Zająca 5 km
10 km
13 km
Góra Kalwaria Wyniki 13 km
Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
15.06.2019 IV Bieg Harpagana - Sprint 5 km Bytom Wyniki galeria
15.06.2019 III Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych "GONItwa" 5 km
2,5 km
Bytom Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW 2,5 km
galeria
09.06.2019 4 Bieg po Gminie Świerczów 10 km Dąbrowa k. Namysłowa Wyniki galeria
09.06.2019 5. Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking 10 km
5 km
Częstochowa  Wyniki galeria
08.06.2019 VII Smolecka (za)Dyszka 10 km Smolec Wyniki galeria
08.06.2019 VII Bieg Nyski 10 km Nysa Wyniki galeria
08.06.2019 OKRun 2019 1500 m
6 km
Krapkowice Wyniki galeria
07/08.06.2019 11. 24-godzinny Kwietny Bieg 24 godziny  Lisowice Wyniki
Wyniki kategoriami
galeria
02.06.2019 Bieg TOYOTY 5 km Jelcz-Laskowice Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
02.06.2019 III Edycja Biegu Charytatywnego "WYBIEGAJ ŻYCIE!" 10 km
5 km
1 km
Częstochowa Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki 1 km
galeria
02.06.2019 Rodzinny Duathlon- Sportowa Politechnika 4400 m Częstochowa Wyniki galeria
02.06.2019 Barbarian Race - Race 13 km Wisła Elita Kobiet
Elita Mężczyzn
Race Open
galeria
01.06.2019 Barbarian Race - Hill 134 m HS Wisła Hill Finał
Hill
galeria

01.06.2019
Barbarian Race - Opener
7 km


Wisła Opener (limit 13:45)
galeria
01.06.2019 MultiBieg - Biegnę by pomóc! 10 km
1 km
6,6 km
Strzelce Opolskie Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 1 km

Wyniki Bieg Rodzinny
Wyniki NW
galeria
01.06.2019 BEKO Open Water 2019 3000 m
1500 m
750 m
Garwolin Wyniki - GP3000
Wyniki - MW3000
Wyniki - MW1500OW
Wyniki - MW1500Tri
Wyniki - MW750OW
Wyniki - MW750Tri
galeria
31.05-02.06.2019 Puchar Dowódcy WOT w Biathlonie Letnim 3 x 1 km
5 x 1,5 km
Kiry Wyniki Sprint
Wyniki Klasyk
Wyniki dwudniowe
 
26.05.2019 XXV Ogólnopolski Bieg Masowy "Pętla Rudnicka" 13,3 km Rudniki Wyniki
Wyniki Drużynowe
galeria
26.05.2018 24. Mazowiecka Piętnastka
5. Mazowiecka Piątka
15 km
5 km
Mińsk Mazowiecki Wyniki - 15 km
Wyniki - 5 km
Wyniki Dzieci
Drużyny 15 km
Drużyny 5 km
galeria
26.05.2019 Leśne Run Śląsk 2019 #lato 10 km
5 km
Zabrze Wyniki galeria
25.05.2019 Leśne Run Warmia 2019 #lato 10 km
5 km
Ruś Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW
Wyniki Dzieci 400 m
Wyniki Dzieci 200 m
galeria
25.05.2019 3 SATISFASHION Bieg Lubliniecki 10 km Lubliniec Wyniki
Dzieci
Drużyny
galeria
galeria biegi dzieci
25.05.2019 Bieg charytatywny dla Oliwiera - Kilometry Pomocy 5 km Wrocław Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
25.05.2019 V Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca Wyniki 10 km
Wyniki NW
galeria
19.05.2019 Silesiaman Triathlon Pszczyna 450/22,5/5 Pszczyna Wyniki galeria
19.05.2019 Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia 10 km
4 km
Wrocław Wyniki galeria
18.05.2019 Kluczborski Bieg Nocny 5 km Kluczbork Wyniki galeria
18-19.05.2019 IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI  100 Mm
50 Mm
25 Mm
Przywidz Wyniki 100 Mm
Wyniki 50 Mm
Wyniki 25 Mm
galeria
18.05.2019 Festiwal Biegów Leśnych - Sylwan 2019 42 km
21 km
10 km
1000 m
500 m
Lubliniec Wyniki galeria
18.05.2019 V Gminne Zawody Międzypokoleniowe - Od jeziora do jeziora - Polska biega 10 km
5 km
Dobrzeń Wielki Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
15.05.2019 V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego ok. 9 km Bytom Wyniki PiSM
Wyniki Cywile
Wyniki Emeryci
Wyniki Drużynowe
galeria
12.05.2019 VIII Bieg Nowej Wsi 5 km Nowa Wieś Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
12.05.2019 X Działoszyńska Dziesiątka 10 km
5 km
Działoszyn Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Bieg Strażaka
galeria
12.05.2019 Rowerowa Lipówka Rock Rędziny okr. 300 m
okr. 3,5 km
Rędziny Wyniki galeria
11.05.2019 3. Nocny Sztafetowy Półmaraton Firmowy "Biegnij z Gwiazdami" 21,097 km Oleśnica
Wyniki - Sztafety
Wyniki indywidualne
galeria
11.05.2019 2. Sztafeta "4KIDS" 4 x 800 m Oleśnica Wyniki galeria
11.05.2019 Silesian Highland Marathon IV 42 km
21 km
10 km
Nowa Wieś Wyniki galeria
11.05.2019 V Tworogowska Dycha po Trowie 10 km Tworóg Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
galeria
10.05.2019 XI Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach ok. 10 km Częstochowa Wyniki
Wyniki KATEGORIAMI
Wyniki DRUŻYNOWE
galeria
05.05.2019 II Bieg Floriana 7 km Lubliniec

Wyniki - Bieg 7 km
Wyniki - Dzieci 1000 m
Wyniki - Dzieci - 500 m

galeria
04.05.2019 Bieg Hutnika 2019 8,8 km Zawadzkie Wyniki galeria
03.05.2019 Bieg Wokół Stadionu 10 km
5 km
Twardogóra Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - Bieg 5 km
Wyniki - NW 5 km
Wyniki - Dzieci
galeria
03.05.2019 13 BYTOMSKI BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA 4,2 km Bytom Wyniki galeria
01.05.2019 14 Memoriał Barbary Szlachetki 42,195 km
21,097 km
10 km
Jelcz-Laskowice Wyniki - 42,195 km
Wyniki - 21,097 km
Wyniki - 10 km
Wyniki - NW
galeria
01.05.2019 V Krapkowicki Bieg Sztafetowy Zakładów Pracy 5 x 1 km Krapkowice Wyniki galeria
01.05.2019 37. Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km Krapkowice Wyniki galeria
01.05.2019 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży 300 m
400 m
500 m
800 m
1000 m
Krapkowice Wyniki galeria
28.04.2019 6 BIEG MIŁOSIERDZIA 5 km Częstochowa Wyniki galeria
28.04.2019 Silesiaman Duathlon Katowice 5/22/3 km Katowice Wyniki galeria
27.04.2019 VII Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej 10 km Mińsk Mazowiecki Wyniki open
Wyniki kategoriami
Wyniki drużynowe
galeria
27.04.2019 III Bieg im. Marka Pawłowskiego "BIEG PO ZDROWIE" 5 km Kotulin Wyniki galeria
16.04.2019 Otwarte Mistrzostwa o puchar Dowódcy Garnizonu Tarnowskie Góry oraz o puchar Dowódcy 5 pułku chemicznego w biegach przełajowych ok. 3 km
ok. 8 km
Tarnowskie Góry wyniki 3 km K
wyniki 8 km M
wyniki drużynowe
galeria
14.04.2019 Charytatywny Bieg dla Wiktorii 5 km Janików Wyniki galeria
13.04.2019 1. Radomszczański Duathlon 17,5 km Radomsko Wyniki galeria
13.04.2019 Szczęśliwa Siódemka - 2. Radomszczański Bieg Charytatywny 7 km Radomsko Wyniki galeria
07.04.2019 III Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Cross Triathlonie - Mińsk Mazowiecki Wyniki galeria
06.04.2019 11 Bieg Częstochowski 10 km Częstochowa Wyniki galeria
06.04.2019

07.04.2019
Barbarian Race 2019 OPENER, ARROW

Barbarian Race 2019 RACE
8 km

13 km
Siemianowice Śląskie Opener
Arrow

Race ELITA
Race OPEN
galeria
31.03.2019 Biegi Przełajowe POWITANIE WIOSNY 5 km
1500 m
1000 m
800 m
600 m
400 m
200 m
Mińsk Mazowiecki Wyniki 5 km
Wyniki biegi dzieci
galeria
31.03.2019 KANCLERZ LEŚNE GAMES WIOSNA - ŚLĄSK 5,75 km Zabrze Wyniki
Drużyny
galeria
30.03.2019 7. Bieg Zająca 10 km
5 km
Nieporęt Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
galeria
16.03.2019 III Setka Komandosa 100 km Lubliniec Wyniki
Drużynowa
galeria 1
galeria 2
galeria 3
galeria dekoracje
13.03.2019 Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Biegach Przełajowych 4 x 1000 m
4 x 2000 m
Winów Wyniki sztafety 4x1000
Wyniki sztafety 4x2000
Drużynowe końcowe
galeria
12.03.2019 Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Biegach Przełajowych 3 km
8 km
Winów Wyniki 3km K35
Wyniki 3km K35+
Wyniki 3km M35
Wyniki 3km M35+
Wyniki 8km M35
Wyniki 8km M36-45
Wyniki 8km M45+
Drużynowe po 1 dniu
galeria
10.03.2019 V Dzień Kobiet w Koszwicach 5 km Koszwice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
10.03.2019 LEŚNE RUN WARMIA 2019 #wiosna 10 km
5 km
Ruś Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
09.03.2019 Hardkorowa Kumowa 30 km
8 km
Janów Wyniki 30 km
Wyniki 8 km
galeria
03.03.2019 Bieg Tropem Wilczym. "Pamięci Żołnierzy Wyklętych" 5 km, 1963 m 800 m Gorlice Wyniki  
03.03.2019 VII Edycja Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
03.03.2019 Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963 m
5 km
Grodków Wyniki 1963 m
Wyniki 5 km
galeria
03.03.2019 LEŚNE RUN ŚLĄSK 2019 #wiosna 10 km
5 km
NW
200 m
Zabrze Wyniki galeria
24.02.2019 IV Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – Wira 5 km Bytom Wyniki galeria
24.02.2019 XI Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - Joker 7 km Jelcz-Laskowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
23.02.2019 2 Cross wokół Małego Giewontu 8 km Olsztyn k. Częstochowy Wyniki galeria
17.02.2019 XI Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - Etap VI 7,195 km Janików Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 6 etapach
NW po 6 etapach
Drużyny po 6 etapach
Kategorie po 6 etapach
galeria
10.02.2019 XI Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - Etap V 7 km Miłoszyce Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 5 etapach
NW po 5 etapach
Drużyny po 5 etapach
Kategorie po 5 etapach
galeria
03.02.2019 XXIX Bieg Jaćwingów - 14,4 km Stylem Klasycznym 14,4 km Gołdap Wyniki galeria
03.02.2019 XXIX Bieg Jaćwingów - 7,2 km Stylem Klasycznym 7,2 km Gołdap Wyniki galeria
03.02.2019 5. MARCIN M. RUN 5 km
1 km
Kielce Wyniki 5 km
Wyniki 1 km
galeria
02.02.2019 XXIX Bieg Jaćwingów - 20 km Stylem Dowolnym 20 km Gołdap Wyniki galeria
02.02.2019 XXIX Bieg Jaćwingów - 10 km Stylem Dowolnym 10 km Gołdap Wyniki galeria
02.02.2019 XXIX Bieg Jaćwingów - Biegi Towarzyszące 200 m
1 km
1,5 km
3 km
5 km
Gołdap Wyniki galeria
02.02.2019 VI Bieg Charytatywny "Biegniemy dla Karolinki i Alexa" 10 km
5 km
Mikołów Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
27.01.2019 XI Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - Etap IV 7 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 4 etapach
NW po 4 etapach
Drużyny po 4 etapach
galeria
20.01.2019 XI Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - Etap III 7 km Miłoszyce Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 3 etapach
NW po 3 etapach
Drużyny po 3 etapach
galeria
13.01.2019 VII OPOLSKI BIEG „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ I UCZ SIĘ PIERWSZEJ POMOCY” 3,2 km Opole Wyniki galeria
13.01.2019 XI Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - Etap II 7 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 2 etapach
NW po 2 etapach
Drużyny po 2 etapach
galeria
13.01.2019 I Bieg POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ I UCZ SIĘ PIERWSZEJ POMOCY 5,2 km Kamień Śląski Wyniki
galeria
06.01.2019 XI Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMOWY MARATON NA RATY - Etap I 7 km Chwałowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Drużynowe
galeria
31.12.2018 IV TOYOTA Bieg Sylwestrowy 10 km
5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
16.12.2018 Bieg po choinkę 2018 5 km Lubliniec Wyniki 5 km
Wyniki Dzieci
galeria
16.12.2018 LEŚNE RUN ŚLĄSK 2018 #zima 10 km
5 km
NW
Zabrze Wyniki galeria
15.12.2018 6. Bieg Zająca 10 km
5 km
Legionowo Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
15.12.2018 LEŚNE RUN WARMIA #zima 10 km
5 km
100 m
Ruś wyniki 10 km
wyniki 5 km
wyniki NW 5 km
wyniki Dzieci 100 m
galeria
09.12.2018 11 Bieg Mikołajkowy 5 km Lubliniec Wyniki 5 km
Wyniki - dzieci
galeria
02.12.2018 Bieg Charytatywny "Stu Bohaterów" 9 km
3 km
Legnica Wyniki - Bieg 9 km
Wyniki - Bieg 3 km
Wyniki - Marszobieg
galeria
01.12.2018 II Koszęcińska Dycha 10 km Koszęcin Wyniki  
24.11.2018 XV Maraton Komandosa 42,195 Lubliniec Wyniki
Kategorie
Drużyny
Wyniki Dzieci 1okr.
Wyniki Dzieci 2okr.
galeria 1
galeria 2
15.11.2018 Biegi Przełajowe o Puchar Dowódcy 5 pułku chemicznego ok. 5 km
ok. 3 km
Tarnowskie Góry wyniki 5km OPEN
wyniki 5km M35
wyniki 5km M36
wyniki 3km K
wyniki 3km Kl.Mun.
wyniki 5km ZESP.
 
11.11.2018 XIII Bieg Niepodległości Lubliniec 10 km Lubliniec Wyniki galeria
11.11.2018 I Zabrzański Kanclerz Półmaraton 21,097 km
10, 550 km
Zabrze Wyniki 21,097 km
Wyniki 10,550 km
Wyniki NW
galeria
11.11.2018 VIII Brzeski Bieg Niepodległości 7 km
3,5 km
Brzeg Wyniki BIEG
Wyniki NW
galeria
11.11.2018 1 Częstochowski Bieg Niepodległości 10 km Częstochowa Wyniki galeria
11.11.2018 IV Komprachcicka Niepodległościowa Dycha 10 km
4,6 km
Komprachcice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
10.11.2018 Górska Przygoda edycja V 17 km
12,5 km
Wisła Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Dzieci
galeria
27.10.2018 Opolski Bieg Belfra dla Niepodległej 10 km
5 km
Grodków Wyniki Bieg
Wyniki NW
Kategorie Bieg
Kategorie NW
Drużyny Bieg
Drużyny NW
galeria
21.10.2018 Częstochowskie MTB - IV ETAP Finał 50 km
27,5 km
4 km
1,5 km
Częstochowa Wyniki galeria
21.10.2018 II Bieg charytatywny dla Poli - Kilometry Pomocy 5 km Wrocław Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
20.10.2018 III Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior 10 km Paczków Wyniki galeria
20.10.2018 V Wzgórzowa Trzynastka 13 km
13 mil
Chrząszczyce Wyniki - Bieg 13 km
Wyniki - Bieg 13 mil
Wyniki - Sztafety
galeria
14.10.2018 VI Otwarty Bieg Uliczny Lewin Biega 10,88 km Lewin Brzeski Wyniki
Drużyny
galeria
14.10.2018 XIX Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze 11,600 km Sobibór - Włodawa Wyniki galeria
13.10.2018 1. Bieg Czas na Wzrok 5 km Warszawa Wyniki galeria
11.10.2018 Mistrzostwa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Biegach Przełajowych 4 x 1 km
4 x 2 km
Węgorzewo sztafeta 4 x 1 km
sztafeta 4 x 2 km
Drużynowe końcowe
galeria
10.10.2018 Mistrzostwa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Biegach Przełajowych 3 km
8 km
Węgorzewo wyniki 3kmK35
wyniki 3kmK36+
wyniki 3kmM35
wyniki 3kmM36+
wyniki 8kmM35
wyniki 8kmM36+
Drużynowe po 1 dniu
galeria 1
galeria 2
07.10.2018 Drugi Krapkowicki Dogtrekking 15 km
10 km
5 km
Krapkowice Wyniki 15 km
Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
07.10.2018 Bieg Harpagana III   Bytom Wyniki
Drużyny
Masters
Open
Elite
galeria
06.10.2018 XXII Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa" 10 km
5 km
Lubliniec -Kokotek Wyniki MSM Mężczyźni
Wyniki MSM Kobiety
Kategorie Mężczyźni
Kategorie Kobiety
Drużyny Mężczyźni
Drużyny Kobiety
galeria
06.10.2018 Bieg Harpagana III 5 km Bytom Wyniki
Drużyny
Masters
Open
Elite
galeria
06.10.2018 I Bieg Pamięci Powstańców Warszawy 7 km Mińsk Mazowiecki Wyniki galeria
06.10.2018 I Bieg Pamięci Powstańców Warszawy - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY 400 m
600 m
1000 m
1500 m
Mińsk Mazowiecki Wyniki 400 m
Wyniki 600 m
Wyniki 1000 m
Wyniki 1500 m
galeria
30.09.2018 Bieg Godzinny 400 m Częstochowa Wyniki galeria
30.09.2018 VII Orzeski Bieg Uliczny 10 km
5 km
Orzesze Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW 5 km
Wyniki WÓZKI 5 km
galeria
30.09.2018 Biegi Młodzieżowe przy VII Orzeskim Biegu Ulicznym 600 m
1200 m
Orzesze DZ2007-2006 600 m
DZ2005-2002 1200 m
CH2007-2006 1200 m
CH2005-2002 1200 m
 
30.09.2018 III TOYOTA Półmaraton Crossowy 21,097 km
10,5 km
Jelcz-Laskowice Wyniki Półmaraton
Wyniki 10,5 km
Wyniki NW
galeria
29.09.2018 PrzełajowyBieg"Terytorialsa" 17 km
8,5 km
1500 m
1000 m
600 m
100 m
Izabelin 17 km
8,5 km
Drużyny
Dzieci
galeria 1
galeria 2
29.09.2018 VI Cross Doliny Małej Panwi - W Pogoni Za Bobrem 12,5 km
7 km
Zawadzkie Wyniki 12,5 km
Wyniki 7 km
galeria
29.09.2018 IV Bieg Przełajowy "Zdążyć przed rakiem" 5 km Katowice Wyniki
Drużyny
galeria
23.09.2018 Barbarian Race III 13 km Zielona Góra Wyniki galeria
23.09.2018 I CROSS ROWEROWY "ZIELONY WIERZCHOŁEK ŚLĄSKA" W PARZYMIECHACH 29 km Parzymiechy Wyniki galeria
23.09.2018 JAMAR 40  Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA 10 km
5 km
Parzymiechy Wyniki Bieg 10 km
Wyniki NW 5 km
Drużyny
galeria 1
galeria 2
23.09.2018 Leśne Run Śląsk 2018 #jesień 5 km
10 km
Zabrze Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki NW
galeria
22.09.2018 VII Bieg Piastów Śląskich 10 km
5 km
Brzeg Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Winiki NW
 
22.09.2018 5. Bieg Zająca 10 km
5 km
Nieporęt Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
22.09.2018 Barbarian Race III 6 km Zielona Góra

Rebelia
Arrow
Arrow Finał

galeria
22.09.2018 Leśne Run Warmia 2018 #jesień 5 km
10 km
200m
400m
Ruś Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
Wyniki NW
Wyniki Dzieci Młodsze
Wyniki Dzieci Starsze
galeria
16.09.2018 MultiBieg - Biegnę by pomóc! 2 km
ok. 11 km
Ornontowice Wyniki 2 km ind.
Wyniki 2 km drużynowe
Wyniki 11 km
galeria
16.09.2018 VIII Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta 2018” 100 km Dobrodzień Wyniki galeria
16.09.2018 Jura Bike Rock Rędziny - Rędziny Wyniki galeria
15.09.2018 10 Półmaraton Bytomski 21,097 km
10,5 km
Bytom Wyniki - Półmaraton
Wyniki - Bieg 10,5 km
Wyniki - NW 10,5 km
Służby Mundurowe
galeria Punkt
galeria Meta
galeria2
galeria3
09.09.2018 Bieg z przeszkodami KRATA 2018 9 km Dzierżoniów Wyniki galeria
09.09.2018 III Jura Run 10 km Krasiejów Wyniki galeria
08.09.2018 II Maraton 7 Jezior, IV Rogocross 43 km
11 km
6,7 km
Rogoźnik Wyniki - Maraton
Wyniki - Rogocross
Wyniki - NW
galeria

galeria - punkt
02.09.2018 Letni Ultramaraton Na Raty - Oława Klasyfikacja końcowa
Klasyfikacja drużynowa
Etap V - wyniki

2 nogi i 4 łapy - etap V

2 nogi i 4 łapy - klasyfikacja generalna
 
02.09.2018 XI Bieg Koguta 10 km Oława

Wyniki
Drużyny
Termathlon

galeria 5 km
galeria Meta cz.1
galeria Meta cz.2
02.09.2018 Przełajowa Ósemka i Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Nordic Walking 8 km Blachownia Wyniki galeria
01.09.2018 XXXI Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap IV 15 km Zamość Wyniki Bieg
Wyniki Rolki
Wyniki Wózki
Drużyny po IV etapach
Bieg po IV etapach
Rolki po IV etapach
Wózki po IV etapach
Niewidomi/Słabowidzący  po IV etapach
galeria1
galeria2
31.08.2018 XXXI Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap III - Półmaraton Hetmański 21,097 km Skierbieszów Wyniki Bieg
Wyniki Rolki
Wyniki Wózki
Drużyny po III etapach
Bieg po III etapach
Rolki po III etapach
Wózki po III etapach
Niewidomi/Słabowidzący po III etapach
galeria
30.08.2018 XXXI Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap II 28,900 km Krasnobród Wyniki Bieg
Wyniki Rolki
Wyniki Wózki
Drużyny po II etapach
Bieg po II etapach
Rolki po II etapach
Wózki po II etapach
galeria
29.08.2018 XXXI Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap I 35 km Zwierzyniec Wyniki Bieg
Wyniki Rolki
Wyniki Wózki
Drużyny po I etapie
galeria
25.08.2018 XXIV MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARATON GUSIEW–GOŁDAP Гусев–Голдап 21,097 km Gusiew - Gołdap Wyniki galeria - granica 
galeria - meta
25.08.2018 Run4Vines - II Bieg dookoła Zachowic 6,5 km Zachowice Wyniki galeria
19.08.2018 V Letni Bieg Jaćwingów na nartorolkach o Puchar Burmistrza Gołdapi 25,2 km Gołdap Wyniki galeria
19.08.2018 V Letni Bieg Jaćwingów na nartorolkach - Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 8,4 km Gołdap Wyniki galeria
19.08.2018 Barbarian Race III   Tychy Furia
Kary Furia
Furia Open
Furia Elite Drużyny
 
18.08.2018 Barbarian Race III   Tychy Rebelia
Kary Rebelia
Arrow
Kary Arrow
Final Arrow
Rebelia Elite Drużyny
Rebelia Open
 
18.08.2018 VIII Pozytywny Bieg Przełajowy 10 km
5 km
Kalej Wyniki - Bieg
Wyniki - NW
galeria 
18.08.2018 I BIEG ŚW. JACKA 5,5 km Kamień Śląski Wyniki galeria
12.08.2018 Letni Ultramaraton na Raty - Etap IV 10 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Drużyny po 4 etapach 
Bieg po 4 etapach
NW po 4 etapach
Bieg na 2 nogi i 4 łapy po 4 etapach
galeria
11.08.2018 XIV Bieg Katorżnika 2018 ok. 10 km Lubliniec Wyniki Ucieczka
Wyniki godz. 10:00
Drużyny godz. 10:00
Wyniki godz. 11:00
Wyniki VIP
Wyniki Dzinnikarze
Wyniki godz. 12:00
Wyniki godz. 13:00
Wyniki godz. 14:00
Wyniki godz. 15:00
galeria2 
galeria3
galeria4
galeria5
11.08.2018 XIV Bieg Katorżnika-Biegi Towarzyszące ~ Lubliniec  VI Katorżnik Babci i Dziadka
Mały Katorżnik-Chłopcy
Mały Katorżnik-Dziewczęta
Mini Katorżnik-Chłopcy
Mini Katorżnik-Dziewczęta
Mikro Katorżnik-Chłopcy
Mikro Katorżnik-Dziewczęta
galeria1
11.08.2018 Dziki Rejs 2018 5 km Kołobrzeg Wyniki galeria
06.10.2018 Bieg Harpagana III 5 km Bytom Wyniki
Drużyny
Masters
Open
Elite
 
04.08.2018 Bieg i Marsz Nordic Walking charytatywny 6 km Koty Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria 1
04.08.2018 KANCLERZ LEŚNE GAMES 2018 - edycja II 8 km Zabrze Wyniki galeria 
22.07.2018 8 Bieg Kamienny w Koszwicach 10 km Koszwice Wyniki galeria
22.07.2018 Letni Ultramaraton na Raty - Etap III 10 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Drużyny po 3 etapach
NW po 3 etapach
Bieg po 3 etapach
Bieg na 2 nogi i 4 łapy po 3 etapach
galeria
21.07.2018 XIII Dobrodzieńska Dycha 10 km Dobrodzień Wyniki galeria 1
galeria 2
galeria 3
galeria 4
galeria 5
08.07.2018 Barbarian Race III 20 km Ustroń Pain Falami
Pain Open
Pain Elita Drużyny
galeria
07.07.2018 XVI Atlantis Bieg Opolski 10 km
5 km
Opole Wyniki Bieg 10 km
Wyniki Bieg 5 km
Wyniki NW
Wyniki Kat. Teleinf.
galeriaMETA
galeriaSTART/Dzieci
07.07.2018 Barbarian Race III 12 km Ustroń Furia Falami
Furia Open
Furia Elita Drużyny
Arrow
Arrow Finał
galeria
01.07.2018 VII BIEG NOWEJ WSI 5 km Nowa Wieś Wyniki galeria
01.07.2018 IV Rodzinne Podbiegi 2018 9,5 km
5,9 km
3,4 km
Komprachcice Bieg 9,5 km
Bieg 5,9 km
NW 3,4 km
galeria
01.07.2018 Letni Ultramaraton na Raty - Etap II 10 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Drużyny po 2 etapach
Bieg po 2 etapach
NW po 2 etapach
Bieg na 2 nogi i 4 łapy po 2 etapach
galeria
30.06.2018 Silesian Highland Marathon III 42 km
21 km
10 km
Nowa Wieś Wyniki galeria I
galeria II
30.06.2018 II Bytomski Charytatywny Bieg Godności „GONItwa” 5 km
2,5 km
Bytom Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
30.06.2018 Przedborska 10 10 km Przedbórz Wyniki galeria
24.06.2018 Dębska Piątka - Bieg o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie 5 km Dębe Wielkie Wyniki 5 km galeria
24.06.2018 LEŚNE RUN WARMIA 2018 #lato 10 km
5 km
NW 5 km
Ruś Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
 
24.06.2018 Triathlon Opole 1/4 Ironman
1/8 Ironman
Opole Wyniki 1/4 Ironman
Wyniki 1/8 Ironman
galeria
24.06.2018 V BIEG CICHOCIEMNYCH 2018 14 km
5 km
Sochaczew Wyniki galeria
23.06.2018 V Edycja Biegu Cross Extreme 21 km „ MASTERS' KILLER" 21 km Kotlarnia Wyniki Mundurowi
Wyniki Cywile
galeria
17.06.2018 II Bieg Harpagana - Ekstremalna Dolina 11 km Bytom Wyniki Elite
Wyniki Open K
Wyniki Open M
Masters Kobiety
Masters Mężczyźni
Drużynówka
galeria
17.06.2018 MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W NORDIC WALKING O PUCHAR PREZYDENTA WROCŁAWIA 8 km
4 km
Wrocław Profi
Amator
galeria
16.06.2018 III Bieg Pod Pochodniami 5,5 km Rogoźnik Wyniki galeria
16.06.2018 III Rogoźnicki Półmaraton Leśny 11,8 km
6,8 km
Rogoźnik Wyniki - półmaraton
Wyniki - NW
galeria PUNKT
galeria META
14.06.2018 V Bieg „Akademicka Trójka”  3 km
1,5 km
Częstochowa wyniki 3 km
wyniki 1,5 km
galeria
10.06.2018 IV Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking 10 km
5 km
Częstochowa Wyniki galeria
10.06.2018 VII Kłobucki Bieg Leśny 11 km Kłobuck Wyniki 11 km galeria
10.06.2018 Bieg Uliczny MultiBieg 11 km
2 km
Izbicko Wyniki 11 km
Wyniki 2 km
Drużyny 2 km
galeria
10.06.2018 Letni Ultramaraton na Raty - Etap I 10 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Drużyny
"Bieg na 2 nogi i 4 łapy"
galeria
09.06.2018 VI Smolecka (Za)Dyszka 10 km Smolec Wyniki galeria
09.06.2018 OKRun 2018 6 km
1000 m
Krapkowice Wyniki 6 km
Wyniki 1000 m
galeria
09.06.2018 2 Bieg Lubliniecki - Biegi Dzieci ok. 100m
ok. 400m
ok.800m
ok. 1600m
Lubliniec Wyniki 100m DZ
Wyniki 100m CH
Wyniki 400m DZ
Wyniki 400m CH
Wyniki 800m DZ
Wyniki 800m CH
Wyniki 1600m
galeria
09.06.2018 2 Bieg Lubliniecki 10 km Lubliniec Wyniki 10 km
Wyniki Drużyny
galeria
09.06.2018 Leśne Run Śląsk 2018 #lato 10 km
5km
NW
Zabrze Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
09.06.2018 Commando Race 6 km
3 km
Kraków Wyniki 6 km
Drużyny 6 km
Wyniki 3 km
Drużyny 3 km
galeria
06.06.2018 Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w półmaratonie 21,097 km Gołdap Wyniki
Wyniki KATEGORIE
Wyniki ZESPOŁOWE
galeria
03.06.2018 Bieg charytatywny dla Rafałka - Kilometry Pomocy 5 km
10 km
Wrocław Wyniki 5 km
Wyniki 10 km
galeria
03.06.2018 Barbarian Race III   Wisła Furia Elita
Furia Open
galeria
03.06.2018 I Bieg z okazji Spółdzielni Mieszkaniowej 5 km Jelcz-Laskowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria 
02.06.2018 I OPOLSKI CHARYTATYWNY DOGTREKKING   Opole/Czarnowąsy/Świerkle Wyniki MINI
Wyniki FITNESS
Wyniki MID
Wyniki Rodzinne
galeria
02.06.2018 Barbarian Race III   Wisła Rebelia Elita i Fale
Rebelia Open
Hill
Hill Finał
galeria1
galeria2
01-02.06.2018 10. 24-godzinny Kwietny Bieg 24 godziny Lisowice Wyniki galeria
31.05.2018 3 Bieg po Gminie Świerczów 10 km Dąbrowa k. Namysłowa Wyniki 10 km galeria
27.05.2018 VIII BIEG KOZIOŁKÓW pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle 10 km
5 km
Kędzierzyn-Koźle Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
27.05.2018 Ogólnopolskie Biegi Uliczne 15 km
5 km
Mińsk Mazowiecki Wyniki 15 km
Wyniki 5 km
Drużyny 15 km
Drużyny 5 km
Dzieci
galeria 1
galeria 2
galeria 3
27.05.2018 5.Maestrocafe Półmaraton Chełmski 21 km
5 km
Chełm Wyniki 21 km
Wyniki 5 km
galeria
24.05.2018 II Ekstremalny Bieg "POGOŃ KACZORA" ok. 3 km
ok. 6 km
Kaczki Średnie wyniki 3 km
wyniki 6 km
galeria
20.05.2018 Częstochowskie MTB okr. 10 km
okr. 1,5 km
Częstochowa Wyniki Galeria
19.05.2018 Bieg Sylwana 2018 10 km
1000 m
500 m
Lubliniec Wyniki 10 km
Wyniki 1000 m
Wyniki 500 m CH
Wyniki 500 m DZ
Galeria
19.05.2018 Zielony Maraton i Półmaraton Leśny o Puchar Leśniczego 42 km
21 km
Lubliniec Wyniki 42 km
Wyniki 21 km
Galeria
19.05.2018 Bieg "Pęd po Wiedzę II" 5 km Bytom – Stolarzowice Bieg
Nordic walking
galeria
13.05.2018 IX Działoszyńska Dziesiątka 10 km
5 km
Działoszyn Wyniki - bieg
Wyniki - NW
galeria
dzieci
13.05.2018 XLII Bieg Zwycięstwa 10 km
5 x 500 m
Gołdap Wyniki Bieg
Wyniki Sztafety
galeria Bieg
gal. Sztafety
12.05.2018 2. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY "WARTO POMAGAĆ" 21,097 km Oleśnica Sztafety
Kategorie
Dzieci
Wyniki indywidualne
galeria 
12.05.2015 Bieg "TrafoRun" 42 km
21 km
7km
Lubliniec Wyniki 42 km
Wyniki 21 km
Wyniki 7 km
 
12.05.2018 IV Tworogowska Dycha po Trowie 10 km Tworóg Wyniki galeria
12.05.2018 IV Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca Wyniki - bieg
Wyniki - NW
galeria
11.05.2018 X Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach ok. 10 km Częstochowa Wyniki
Drużyny
galeria
09.05.2018 IV Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego ok. 9 km Bytom Wyniki PiSM
Wyniki Cywile
Wyniki Drużyny
galeria
06.05.2018 Erowery Rock Rędziny   Rędziny Wyniki
Duathlon
galeria
05.05.2018 XXIII OLESKIE ULICZNE BIEGI POKOJU 5 KM Olesno Wyniki galeria
03.05.2018 12 Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja 4,8 KM Bytom Wyniki galeria
01.05.2018 13 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI XVII Maraton Jelcz-Laskowice 42,195 KM
21,097 KM
10 KM
Jelcz-Laskowice Wyniki 42,195 KM
Wyniki 21,097 KM
Wyniki 10 KM
Wyniki NW
galeria
01.05.2018 SILESION EXTREME RUN 50 KM
10 KM
5 KM
Bobolice Wyniki 50 km
Wyniki 10 km

Wyniki 5 km
galeria
01.05.2018 Sztafeta Dobroczynności 5 x 1 km Krapkowice Wyniki  
01.05.2018 XXXVI Krapkowicki Bieg Uliczny (10 km) 10 km Krapkowice Wyniki galeria1
galeria2
 galeria3 
01.05.2018 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży 300 m
400 m
500 m
800 m
1000 m
Krapkowice Wyniki  
21.04.2018 VI Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej 10 km  Mińsk Mazowiecki Wyniki
Drużyny Cywile
Drużyny ŻW
galeria
21.04.2018 II Bieg im. Marka Pawłowskiego i Dnia Rodziny ,,BIEG PO ZDROWIE” 5 km Kotulin Wyniki galeria
19.04.2018 VI Oławski Bieg Maturzystów 2 km Oława Wyniki
Kategorie
 
15.04.2018 KANCLERZ LEŚNE GAMES 2018 - edycja I 5 km Zabrze Wyniki galeria
15.04.2018 III Cross Ozimski – PagóRace 11 km Ozimek Wyniki galeria
15.04.2018 Barbarian Race III Furia:
13 km
30 przeszkód
Wieliszew Furia Elita K
Furia Elita M
Furia Masters K
Furia Masters M
Furia Elita Drużyny
Furia Sztafety
Furia Open K
Furia Open M
galeria IV
galeria V
14.04.2018 Barbarian Race III Rebelia:
6 km
20 przeszkód


Arrow:
300 m
8 przeszkód
Wieliszew Rebelia Elita K
Rebelia Elita M
Rebelia Masters K
Rebelia Masters M
Rebelia Elita Drużyny
Rebelia Open K
Rebelia Open M

Arrow K

Arrow M
Arrow FINAŁ K
Arrow FINAŁ M
galeria I
galeria II
galeria III
08.04.2018 II Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Cross Triathlonie - Mińsk Mazowiecki Dzieci
Młodzik
Junior
Senior IV
Senior V
Senior VI
Senior VII
Senior open
galeria
08.04.2018 Częstochowskie MTB - Etap Trek okr. ~18 km Częstochowa Wyniki Hard
Wyniki Easy
Wyniki D3
Wyniki D2
Wyniki D1
galeria
07.04.2018 10 Bieg Częstochowski 10 km Częstochowa Wyniki
Kategorie wiekowe
Pozostałe kategorie
galeria I
galeria II
galeria III
25.03.2018 Biegi Przełajowe POWITANIE WIOSNY 4,5 km Mińsk Mazowiecki Wyniki dzieci
Wyniki open
galeria
25.03.2018 Charytatywny Bieg Dla Sebastiana 5 km Jelcz-Laskowice Wyniki galeria
25.03.2018 LEŚNE RUN WARMIA 2018 #wiosna 10 km
5 km
NW 5km
Ruś Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
24.03.2018 LEŚNE RUN ŚLĄSK 2018 #wiosna 10 km
5 km
NW 5 km
Zabrze Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki NW
galeria
17.03.2018 4. Bieg Zająca 10 km
5 km
Nieporęt Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
16-17.03.2018 II Setka Komandosa 100 km Lubliniec - Kokotek Wyniki galeria
11.03.2018 IV Dzień Kobiet w Koszwicach 5 km Koszwice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
04.03.2018 Bieg Tropem Wilczym. „Pamięci Żołnierzy Wyklętych”  10 km
1963 m
Gorlice Wyniki  
04.03.2018 Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 10 km
5 km
1963 m
Katowice Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki 1963 m
galeria
04.03.2018 Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
galeria
04.03.2018 Tropem Wilczym, Pamięci Żołnierzy Wyklętych 5 km
1963 m
Grodków Wyniki 5 km
Wyniki 1963 m
galeria
25.02.2018 III Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – „Wira” 5 km Bytom Wyniki  
25.02.2018 X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap Joker 7 km Jelcz-Laskowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
galeria
24.02.2018 CROSS WOKÓŁ MAŁEGO GIEWONTU 8 km Olsztyn Wyniki galeria
24.02.2018 Biegniemy dla Michała Bieg Charytatywny  5,2 km Święta Katarzyna Wyniki galeria
18.02.2018 X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap 6 7,195 Chwałowice Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 6 etapach
NW po 6 etapach
Drużyny po 6 etapach
Kategorie po 6 etapach
galeria
11.02.2018 X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap 5 7 km Miłoszyce Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 5 etapach
NW po 5 etapach
Drużyny po 5 etapach
Kategorie po 5 etapach
galeria
04.02.2018 X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap 4 7 km Oława Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 4 etapach
NW po 4 etapach
Drużyny po 4 etapach
galeria
28.01.2018 X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap 3 7 km Miłoszyce Wyniki Bieg
Wyniki NW
Bieg po 3 etapach
NW po 3 etapach
Drużyny po 3 etapach
galeria
20.01.2018 IV Bieg Przełajowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, „Czarno to widzę” czyli Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem 10,55 km Czarne Wyniki OPEN
Wyniki MPSM
Wyniki KS

Drużyny OPEN
Drużyny MPSM
galeria
14.01.2018 VI OPOLSKI BIEG „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ I UCZ SIĘ PIERWSZEJ POMOCY” 3,6 km Opole wyniki galeria
14.01.2018 X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap 2 7 km Oława Bieg
NW
Bieg po 2 etapach
NW po 2 etapach
Drużyny po 2 etapach
galeria
07.01.2018 X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap 1 7 km Jelcz-Laskowice Bieg
NW
Drużyny
galeria
31.12.2017 III TOYOTA BIEG SYLWESTROWY 5 km
10 km
Jelcz-Laskowice Bieg 10 km
Bieg 5 km
NW
galeria
17.12.2017 BIEG PO CHOINKĘ 2017 5 km
500 m
1000 m
Lubliniec - Leśniczówka (przy obwodnicy) Dorośli
Dzieci
galeria
16.12.2017 3. Bieg Zająca 10 km
5 km
2 km
Legionowo Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Wyniki 2 km
galeria
16.12.2017 LEŚNE RUN 2017 #generalna 10 km
5 km
NW 5 km
Zabrze generalna 10 km
generalna 5 km
generalna NW
 
16.12.2017 LEŚNE RUN 2017 #zima 5 km NW
5 km
10 km
Zabrze Wyniki galeria
10.12.2017 ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie przełajowym - CX KATOWICE   Katowice Cyklosport
Junior
Orlik + Elita
Orlik
Orliczka

Orliczka i Elita Kobiety

Masters Kobiety
Junior Młodszy

Juniorka Młodsza
Młodziczka

Młodzik
Żakini
Żak
Masters II
Masters I
Masters III

Masters IV
Amatorzy
 galeria
09.12.2017 Koszęcińska Dycha 10 km Koszęcin Wyniki galeria 
03.12.2017 10 Bieg Mikołajkowy 5 km
500 m
1000 m
Lubliniec Wyniki 5 km
Dziewczynki 1
Dziewczynki 2
Chłopcy 1
Chłopcy 2
galeria
25.11.2017 XIV Maraton Komandosa 42,195 km Lubliniec Wyniki
Kategorie
Drużyny
Wyniki Dzieci
galeria
19.11.2017 II Leśne Cross Triathlon 200 m
10 km
5 km
Zabrze Wyniki galeria
12.11.2017 Górska Przygoda edycja IV 17 km
12,5 km
400 m
Wisła Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Dzieci
galeria
12.11.2017 III Komprachcicka Niepodległościowa Dycha 10 km Komprachcice Wyniki galeria
11.11.2017 II Chełmski Bieg Niepodległości 10 km Chełm Wyniki  
11.11.2017 VII Brzeski Bieg Niepodległości 7 km
3,5 km
Brzeg Bieg
NW
galeria
11.11.2017 KANCLERZ LEŚNE GAMES – czyli SURVIVALOWY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2017 5 km Zabrze Wyniki
Drużyny
galeria
08.11.2017 Mistrzostwa DG RSZ III w Biegach Przełajowych - dzień drugi 4 x 1 km
4 x 2 km
Gołdap sztafeta 4 x 1 km
sztafeta 4 x 2 km
DRUŻYNOWA po 2 dniu
galeria
07.11.2017 Mistrzostwa DG RSZ III w Biegach Przełajowych - dzień pierwszy 3 km
8 km
Gołdap 3 km - kobiety35
3 km - kobiety36+
3 km - mężczyźni35
3 km - mężczyźni36+
8 km - mężczyźni35
8 km - mężczyźni36+
DRUŻYNOWA po 1 dniu
galeria
22.10.2017 V Otwarty bieg uliczny pn. "Lewin Biega" 10,880 km Lewin Brzeski Wyniki
Drużyny
galeria
21.10.2017 II Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior 10 km Paczków Wyniki galeria
15.10.2017 V Dolnośląski Bieg po Zdrowie dla Chorych na Raka 10 km Oława Wyniki galeria
14.10.2017 IV Wzgórzowa Trzynastka 13 km Chrząszczyce Wyniki
Sztafety
galeria
14.10.2017 V Bieg(z)USiem 5 km Chorzów Bieg (5 km)
Nordic Walking
Niepełnosprawni
galeria
13.10.2017
14.10.2017
Zawody sportowo-obronne PROOBRONNI 2017  ok. 10 km
ok. 20 km
Lubliniec Wyniki - I dzień
Wyniki - II dzień
galeria
08.10.2017 VI Orzeski Bieg Uliczny 10 km
5 km
Orzesze Wyniki  
08.10.2017 VI Orzeski Bieg Uliczny - Towarzyszący bieg młodzieży 600 m
1200 m
Orzesze Wyniki  
08.10.2017 I Charytatywny Bieg „Pomagamy Durś" 11 km
5,5 km
Piekary Śląskie Wyniki 11 km
Wyniki 5,5 km
Wyniki NW
galeria
08.10.2017 XVIII Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze 12,5 km Sobibór - Włodawa Wyniki galeria 
08.10.2017 I Cross Run Sulisław 10,8 km Sulisław Wyniki galeria
07.10.2017 III Bierutowski Bieg Leśny 21.195 km
10 km
5 km
Bierutów Wyniki Półmaraton
Wyniki Bieg 10 km
Wyniki NW
galeria
07.10.2017 III Bieg Przełajowy „Zdążyć Przed Rakiem" 4,4 km Katowice Wyniki galeria 
06.10.2017 XXI Bieg Przełajowy "O nóż Komandosa" 10 km
5 km
Lubliniec MSM Meżczyźni
MSM Kobiety
PK Meżczyźni
PK Kobiety
MSM Meżczyźni-Kategorie
MSM Kobiety-Kategorie
Drużynowe Mężczyzn
Drużynowe Kobiet
galeria
01.10.2017 Maraton MTB Jasne, że Częstochowskie Trek Demo Challenge 3 – Mistrzostwa Polski Adwokatów ok. 20 km
ok. 40 km
Częstochowa wyniki EASY
wyniki HARD
galeria
01.10.2017 XXXIX Bieg Jesienny im. red. Tomasza Hopfera
II Mistrzostwa Polski Środowisk Trzeźwościowych
10 km
5 km
Parzymiechy Wyniki - Bieg 10 km
Wyniki - NW 5 km
Wyniki - Drużyny
galeria
30.09.2017 „V Cross Doliny Małej Panwi – W Pogoni za Bobrem” 12,5 km
7 km
Zawadzkie Wyniki - 12,5 km
Wyniki - 7 km
galeria
30.09.2017 Aquathlon DELFIN 500 m i 5 km Krapkowice Wyniki galeria
24.09.2017 Bieg Godzinny 400 m Częstochowa Wyniki galeria
24.09.2017 Wyścig Rowerowy - Erowery Rock Rędziny 3 300 m/okr
2100 m/okr
Rudniki k. Częstochowy Dzieci
Dorośli
galeria Dzieci
galeria Dorośli
24.09.2017 V Kluczborski Bieg Przełajowy "O Złotą Barć" 10 km
5 km
Kluczbork Wyniki 10 km
Wyniki 5 km
Galeria
24.09.2017 II Crossowy Półmaraton Harcownika 21,195 km
10 km
NW
Jelcz-Laskowice Wyniki - Półmaraton
Wyniki - 10 km
Wyniki - NW
galeria - cz. 1
galeria - cz. 2
24.09.2017 Bieg "Biskupice Biegają" II 3 km
6 km
Zabrze-Biskupice Wyniki 3 km
Wyniki 6 km
galeria
23.09.2017 Maraton 7 jezior
ROGOCROSS
Nordic Walking
43 km
11 km
5,5 km
Rogoźnik Maraton
ROGOCROSS - brutto
ROGOCROSS - netto
NW
Maraton
 Maraton - 23 km
Rogocross i NW
23.09.2017 LEŚNE RUN 2017 #jesień 5 km
10 km
NW
Zabrze Wyniki Galeria
17.09.2017 XV Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" 10,650 km Kłobuck Wyniki
Dzieci
Galeria
17.09.2017 Bieg „GAZ-SYSTEM NA PIĄTKĘ!” 5 km Kędzierzyn-Koźle Wyniki Galeria 
17.09.2017 9 Bytomski Półmaraton 21.097 km
10,5 km
5 km
Bytom Półmaraton
10,5 km
5 km
NW
Kategorie
galeria - meta
galeria - półmetek
galeria - dekoracje
10.09.2017 VII Maraton Kolarski „Dobrodzieńska Seta 2017” 100 km Dobrodzień Wyniki galeria
10.09.2017 Multibieg 2017 - Biegnę by pomóc ok. 10 km
ok. 2 km
Chudów 10 km OPEN
2 km OPEN
2 km DRUŻYNOWO
galeria
09.09.2017  II Bieg Zająca  10 km Chotomów Bieg 10 km
Bieg 2 km
galeria1
galeria2
03.09.2017 Przełajowa Ósemka i Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Nordic Walking 8 km Blachownia Bieg
Bieg kategorie
Nordic Walking
NW kategorie
 
03.09.2017 X Bieg Koguta. 10 km Oława Wyniki
Kategorie
Drużyny
Termathlon
galeria
03.09.2017 XXX Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap 4 15 km Zamość Bieg
Rolki
Wózki
Bieg po IV etapach
Rolki po IV etapach
Wózki po IV etapach
Drużyny IV etapach
galeria - okrążenia

galeria - meta
02.09.2017 XXX Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap 3 - Półmaraton Hetmański 21,0975 km Skierbieszów Bieg
Rolki
Wózki
Bieg po III etapach
Rolki po III etapach
Wózki po III etapach
Drużyny po III etapach
galeria
01.09.2017 XXX Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap 2 28,900 km Krasnobród Bieg
Rolki
Wózki
Bieg po II etapach
Rolki po II etapach
Wózki po II etapach
Drużyny po II etapach
galeria
31.08.2017 XXX Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny - Etap 1 35 km Zwierzyniec Bieg
Rolki
Wózki
Drużyny
galeria
26.08.2017 XXIII Międzynarodowy Półmaraton Gusiew-Gołdap 21,095 km Gusiew, Gołdap Wyniki galeria - granica 
galeria - meta
26.08.2017 VI Bieg Piastów Śląskich 10 km Brzeg Wyniki  
20.08.2017 IV Letni Bieg Jaćwingów „IRYD SKI TOUR” Półmaraton Na Nartorolkach o Puchar Burmistrza Gołdapi 21,095 km Gołdap Wyniki galeria 
20.08.2017 IV Letni Bieg Jaćwingów „IRYD SKI TOUR” - Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2 km
4 km
Gołdap Wyniki 2 km
Wyniki 4 km
19.08.2017 VII Pozytywny Bieg Przełajowy 10 km
5 km
Szarlejka Wyniki galeria
19.08.2017 Bieg dla Poli - Kilometry Pomocy 5 km Wrocław Wyniki
Sztafety
galeria
12.08.2017 XIII Bieg Katrorżnika 2017 13 km Lubliniec Wyniki godz. 10:00
Wyniki godz. 11:00
Wyniki godz. 12:00
Wyniki godz. 13:00
Wyniki godz. 14:00

Wyniki godz. 15:00
Wyniki - VIP
Wyniki - Dziennikarze
Wyniki - drużynówka

Wyniki - zakładnicy
Wyniki - Mały
Wyniki - Mikro Dz
Wyniki - Mikro Ch
Wyniki - Mini Dz
Wyniki - Mini Ch
Wyniki - Babcie i Dziadki
galeria1
galeria2


foto Meta1
foto Meta2
12.08.2017 Bieg dookoła Zachowic ok. 5 km Zachowice k. Wrocławia Wyniki Open Galeria 
29.07.2017 Gąsiorowo 33 3 km
13 km
33 km
Gąsiorowo, gmina Pudra Wyniki 3 km
Wyniki 13 km
Wyniki 33 km
 
29.07.2017 Silesian Highland Marathon II 10 km
42,195 km
Nowa Wieś Wyniki 10 km
Wyniki 42 km
punkt 32 km 
23.07.2017 VII Bieg Kamienny w Koszwicach 10 km Koszwice Wyniki galeria
22.07.2017 XII Dobrodzieńska Dycha 10 km Dobrodzień Wyniki punkt 5 km 
galeria 10km
16.07.2017 III Bieg z Rozbójnikiem Ramża 3,7 km
~5 km
~10 km
Bełk, gm. 
Czerwionka-Leszczyny
Wyniki galeria
15.07.2017 II Leśne Cross Triathlon - edycja I 200 m
2x5 km
5 km
Zabrze Wyniki galeria
01.07.2017 XV Atlantis Bieg Opolski 10 km
5 km
Opole Bieg 10 km
Bieg 5 km
NW 5 km
galeria
01.07.2017 Maraton MTB Jasne, że Częstochowskie – Trek Demo Challenge 2 20 km
40 km
Częstochowa Easy
Hard
galeria
25.06.2017 VI Bieg Nowej Wsi 5 km Nowa Wieś 5 km
Nordic Walking
Kategorie
galeria
24.06.2017 Bieg dzieciaka za piątaka dla Ali 800 m
600 m
400 m
Smolec 800m
600m
400m
galeria
24.06.2017 V Smolecka (za)Dyszka 10 km Smolec Wyniki
Kategorie
galeria
24.06.2017 8 Marsz Nordic Walking 7 km Koszwice Kategorie
Open
galeria
24.06.2017 IV Edycja Biegu Cross Extreme „MASTERS' KILLER" 21 km Kotlarnia k. Gliwic Open
Kategorie
Drużyny
Dzieci
galeria
24.06.2017 LEŚNE RUN 2017 #lato 10 km
5 km
NW 5 km
Zabrze 10 km
5 km
Nordic Walking
Kategorie
galeria
18.06.2017 2 Bieg po Gminie Świerczów 10 km Dąbrowa 10 km
Kategorie
galeria
18.06.2017 III Rodzinne Podbiegi 2017 5,9 km
9,5 km
Komprachcice Wyniki
Kategorie
galeria
17.06.2017 Bieg Sylwana 2017 10 km
1000 m
500 m
Lubliniec - Leśniczówka 10 KM
1000 M
500 M
Kategorie
galeria
11.06.2017 Erowery Rock Rędziny 2 okr. 300 m
okr. 2100 m
Rędziny Wyniki  
11.06.2017 VI Kłobucki Bieg Leśny 11 km Kłobuck Wyniki galeria
11.06.2017 I Bieg Kasprowicza 5 km Jelcz-Laskowice Wyniki
Kategorie
galeria
10.06.2017 Puchar Polski MTB XCO UCI 3 Puchar Burmistrza Białej   Biała Wyniki
Wyniki Dzieci
galeria
02-03.06.2017 24-godzinny Kwietny Bieg 24 godziny Lisowice Wyniki
Kategorie
galeria
28.05.2017 III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking 10 km
5km
Częstochowa 10 km kobiety
10 km mężczyźni
5 km rekreacja
Niepełnosprawni
Drużyny
galeria
28.05.2017 Biegi Dzieci i Młodzieży   Mińsk Mazowiecki Wróżki i Elfy
Chłopcy 2004-2005
Dziewczęta 2004-2005
Chłopcy 2006-2007
Dziewczęta 2006-2007
Chłopcy 2008-2010
Dziewczęta 2008-2010
Dzieci 2001-2003
galeria 1

galeria 2
28.05.2017 XXIII Mazowiecka Piętnastka 15 km Mińsk Mazowiecki 15 km galeria foto1
galeria foto2
28.05.2017 III Mazowiecka Piątka 5 km Mińsk Mazowiecki 5 km
galeria foto1
galeria foto2
28.05.2017 5-tka z espresso italiano przy 4.Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5 km Chełm 5 km  
28.05.2017 4.Maestrocafe Półmaraton Chełmski 21,095 km Chełm Półmaraton  
27.05.2017 Bieg "Pęd po wiedzę" 5 km Bytom - Stolarzowice 5 km
Nordic Walking
galeria 
27.05.2017 XII REKREACYJNY BIEG DOOKOŁA DŁUGOŁĘKI
BOSCH – BIEG PO SZACUNEK
5 km Długołęka Wyniki galeria
27.05.2017 Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych - GONItwa 5 km Bytom Wyniki  
21.05.2017 Bieg Harpagana   Bytom Elite
Open
Drużyny
galeria
20.05.2017 II Bieg Pod Pochodniami 5,1 km Rogoźnik Wyniki galeria
20.05.2017 ROGOŹNICKI PÓŁMARATON LEŚNY 21,095 km
5,5 km
Rogoźnik Wyniki - półmaraton
Wyniki - NW
galeria
galeria5,5km
20.05.2017 Wyścig Kolarski O Puchar Wójta Gminy Walce 1900 m
3800 m
5700 m
Walce Wyniki galeria
20.05.2017 Maraton MTB Jasne, że Częstochowskie – Trek Demo Challenge 46 km
23 km
Częstochowa Wyniki - 46 km
Wyniki - 23 km
20.05.2017 III Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca Wyniki galeria
20.05.2017 Zielony Maraton i Półmaraton Leśny o Puchar Nadleśniczego 21,095 km
42,195 km
500 m
1000 m
Lubliniec 42,2 KM
21,1 KM

500 M
1000 M
galeria
14.05.2017 VIII Działoszyńska Dziesiątka 10 km Działoszyn 10 km
Nordic Walking
Kategorie
galeria
10.05.2017 III Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego ok. 9 km Bytom Wyniki SM
Wyniki Cywile
Drużynówka
galeria
07.05.2017 Leśne Games 5 km Zabrze Wyniki galeria
07.05.2017 Bieg na 7 kilometrów - 70-lecie nadania praw miejskich Miastu Świętochłowice pod patronatem Prezydenta Miasta 7 km Świętochłowice Wyniki
Kategorie
galeria
06.05.2017 XXII Oleskie Biegi Uliczne "Bieg o Różę Olesna" 5 km Olesno Wyniki
Kategorie
galeria
06.05.2017 III Tworogowska dycha po trowie 10 km Tworóg Wyniki galeria
03.05.2017 11 Bytomski Bieg Konstytucji 3 maja 4,8 km Bytom Wyniki galeria
03.05.2017 II Tarnogórski Półmaraton "Tak dla transplantacji" 10,550 km
21,097 km
Tarnowskie Góry Półmaraton
10km
galeria
galeria punkt
01.05.2017 12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI
XVI Faurecia Maraton Jelcz-Laskowice
2 Półmaraton Jelcz-Laskowice
13 Bieg na jedno okrążenie maratonu
42,195 km
21,097 km
10 km
Jelcz-Laskowice Maraton
Półmaraton

10 km
NW
Drużyny
galeria 1
galeria 2
01.05.2017 Sztafeta Dobroczynności 5 km Krapkowice Wyniki galeria
01.05.2017 XXXV Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km Krapkowice Wyniki
Kategorie dodatkowe
galeria
01.05.2017 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży   Krapkowice Wyniki  
30.04.2017 erowery.pl Rock Rędziny okr. 300 m
okr. 2100 m
Rędziny Wyniki
Dorośli
galeria
28.04.2017  IX Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Częstochowa 2017 ok. 6 km   Częstochowa Wyniki Open
SM
Policja
Wyniki Drużynowe
galeria 
22.04.2017 9 Bieg Częstochowski 10 km Częstochowa Wyniki
MPBA
SM
Najlepszy Polak
Częstochowianie
Kat. wiek.
 galeria z 5km
22.04.2017 V BIEG PAMIĘCI POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
im. sierż. Marcina PASTUSIAKA i kpr. Grzegorza BUKOWSKIEGO
10 km Mińsk Mazwowiecki Wyniki
Kategorie
Drużyny
galeria 
12.04.2017
13.04.2017
Mistrzostwa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Biegach Przełajowych 3 km
8 km
4 x 1 km
Winów Dzień 1 - Biegi indywidualne
Dzień 1 - Zespoły
Dzień 2 - Sztafety
Podsumowanie
galeria 1
galeria 2
09.04.2017 I Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Cross Triathlonie Triathlon Mińsk Mazowiecki Kategoria I
Kategoria II
Kategoria III
Kategoria IV
Rodzina I
Rodzina II
galeria
08.04.2017 I Bieg Zająca 10 km Nieporęt Wyniki galeria
01.04.2017 Marynarska Dycha 10 km
5 km
Ustka Kategorie
Bieg
Służby Mundurowe
Nordic Walking
galeria
25.03.2017 7 Bieg o Złote Gacie 10 km Brzeszcze Bieg
NW
Mieszkańcy Gm. Brzeszcze
galeria
17-18.03.2017 I Setka Komandosa 100 km Lubliniec - Kokotek Wyniki galeria 1 
galeria
11.03.2017 Leśne Run 2017 #wiosna 10 km
5 km
Zabrze Bieg 10 km
Bieg 5 km
NW 5 km
galeria
05.03.2017 III Dzień Kobiet w Koszwicach 5 km Koszwice Bieg
NW
galeria
26.02.2017 Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – “Wira” 5 km Bytom wyniki galeria
26.02.2017 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym 5 km
10 km
Kluczbork 5 km
10 km
Kategorie
galeria
26.02.2017 Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963 m
5 km
10 km
Katowice 1963 m
5 km
10 km
galeria
26.02.2017 IX Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty z DECATHLON KORONA - etap Joker 7 km Jelcz-Laskowice Bieg
NW
Bieg - wyniki końcowe
Kategorie - wyniki końcowe
NW - wyniki końcowe
galeria
12.02.2017 IX Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty z DECATHLON KORONA - etap VI 7,195 km Chwałowice Bieg
Nordic Walking
Bieg po 6 etapach
NW po 6 etapach
Kategorie po 6 etapach
Drużyny po 6 etapach
galeria
05.02.2017 IX Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty z DECATHLON KORONA - etap V 7 km Miłoszyce Bieg
Nordic Walking
Bieg po 5 etapach
NW po 5 etapach
Kategorie po 5 etapach
Drużyny po 5 etapach
galeria
29.01.2017 IX Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty z DECATHLON KORONA - etap IV 7 km Oława Bieg
Nordic Walking
Bieg po 4 etapach
NW po 4 etapach
Kategorie po 4 etapach
Drużyny po 4 etapach
galeria
22.01.2017 IX Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty z DECATHLON KORONA - etap III 7 km Miłoszyce Bieg
Nordic Walking
Bieg po 3 etapach
NW po 3 etapach
Kategorie po 3 etapach
Drużyny po 3 etapach
galeria
15.01.2017 IX Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty z DECATHLON KORONA - etap II 7 km Oława Bieg
Nordic Walking
Drużyny
Bieg po 2 etapach
NW po 2 etapach
Kategorie po 2 etapach
Drużyny po 2 etapach
galeria
14.01.2017

III Bieg Przełajowy o Puchar Prezesa OSP m. Czarne,
„Czarno to widzę” czyli Ćwierćmaraton Komandosa

10,550 km Czarne wyniki
drużyny
galeria
08.01.2017 IX Jelczańsko-Oławski Zimowy Maraton na Raty z DECATHLON KORONA - etap I 7 km Jelcz-Laskowice Bieg
Nordic Walking
Drużyny
galeria
06.01.2017 Bieg Trzech Króli 10 km Częstochowa Wyniki  
31.12.2016 II Bieg Sylwestrowy 10 km
5 km
Jelcz-Laskowice 10 km
5 km
NW 5 km
galeria
17.12.2016 Puchar Polski w Kolarstwie przełajowym  2,5 km / okr. Katowice Junior Młodszy
Cyklosport
Juniorka Mł. + Młodziczka
Kobiety Open
Masters I + Masters II
Masters III
Masters IV
Mężczyźni Open
Młodzik
Żak
Żakini
Open
 
17.12.2016 Bieg po Choinkę 2016 5 km
500 m
1000 m
Lubliniec Wyniki  
04.12.2016 9 Bieg Mikołajkowy 5 km
1000 m
500 m
Lubliniec bieg 5 km
dziewczynki 500 m
chłopcy 500 m
dziewczynki 1000 m
chłopcy 1000 m
galeria
26.11.2016 XIII Maraton Komandosa 42,195 km Lubliniec Wyniki
Kategorie
Szlemy
Mini MK
Drużyny
galeria 1
galeria 2
20.11.2016 Bieg Niepodległości 5 km Bytom Wyniki galeria
12.11.2016 Górska Przygoda edycja III 17 km
12,5 km
Wisła Wyniki Bieg
Wyniki NW
Wyniki Dzieci
galeria
11.11.2016 VI Brzeski Bieg Niepodległości 7 km
3,5 km NW
Brzeg Wyniki 7 km
Wyniki NW
Kategorie
galeria
11.11.2016 Chełmski Bieg Niepodległości 10 km Chełm Wyniki galeria
11.11.2016 II Komprachcicka Niepodległościowa Dycha 10 km Komprachcice Wyniki galeria
27.10.2016
26.10.2016
Mistrzostwa Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Biegach Przełajowych 8 km
3 km
3x1000 m
3x2000 m
Gołdap Wyniki galeria 1
galeria 2
23.10.2016 IV Otwarty Bieg Uliczny pn. "Lewin Biega" 10,9 km Lewin Brzeski Wyniki
Drużyny
galeria
22.10.2016 I Bieg Serduszek   Oława Sprawozdanie galeria
22.10.2016 I Bieg Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior 10 km Paczków Wyniki 10 km
Kategorie
galeria
22.10.2016 I Walimski Półmaraton Górski 21,5 km Walim Wyniki galeria
16.10.2016 IV Dolnośląski Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka 10 km Oława wyniki galeria
15.10.2016 III Wzgórzowa Trzynastka 13 km Chrząszczyce Wyniki
Sztafety
galeria
14-15.10.2016 Zawody sportowo - obronne "Proobronni 2016"   Lubliniec Wyniki galeria - 1 dzień
galeria - 2 dzień
09.10.2016 SCOUT CROSS RACE II 8 km
38 km
15 km
Częstochowa bieg 8 km
MTB 38 km
MTB 15 km
 
09.10.2016 XVII BIEG SOBIBORSKI
Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze
12,5 km Sobibór - Włodawa Wyniki
Kategoria MNOSG
galeria
09.10.2016 MultiBieg - Biegnę by pomóc 2 km
ok. 10 km
Gierałtowice Wyniki 2 km
Wyniki 10 km
Kategoria K/M
galeria
08.10.2016 Bieg Przełajowy „Zdążyć Przed Rakiem" 4,5 km Katowice wyniki galeria
08.10.2016 „Bieg(z)USiem pod Egidą” 4,8 km Chrorzów Wyniki bieg
Wyniki NW
galeria
07.10.2016 XX Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa" 10 km
5 km
Lubliniec - Kokotek MSM mężczyźni
MSM kobiety
PK mężczyźni
PK kobiety
galeria 
02.10.2016 IV Cross Duathlon Częstochowa 16 km Częstochowa wyniki
kategorie
galeria
01.10.2016 III Przełaj Bałtyk Częstochowski Marsz Nordic Walking 7 km Częstochowa wyniki  
25.09.2016 Bieg Godzinny 2016 400 m Częstochowa wyniki galeria
25.09.2016 XXXVIII Bieg Jesienny im. red. Tomasza Hopfera, I Mistrzostwa Polski Środowisk Trzeźwościowych 10 km
5 km
Parzymiechy bieg 10 km
NW 5 km
kategorie
galeria 
25.09.2016 IV Kluczborski Bieg Przełajowy "O Złotą Barć" 5 km
10 km
Kluczbork wyniki 5 km
wyniki 10 km
galeria
24.09.2016 IV Cross Doliny Małej Panwi – W Pogoni za Bobrem 12,5 km
7 km
Zawadzkie wyniki 12,5 km
wyniki 7 km
galeria
24.09.2016 V Bieg Piastów Śląskich 10 km Brzeg Wyniki 10 km
dzieci 2-3 lata
dzieci 4-6 lat
dzieci 7-8 lat
dzieci 9-10 lat
galeria
18.09.2016 8 Bytomski Półmaraton 21,097 km
10,5 km
Bytom wyniki 21 km
wyniki 10,5 km
wyniki 10,5 km NW
wyniki 21 km Wózki
galeria 1
galeria 2
17.09.2016 Biegi w Rogoźniku 5 km
5 km (NW)
21,1 km
Rogoźnik bieg 5 km
NW 5 km
bieg 21 km
 
11.09.2016 Bieg Leśnika 2016 10 km Wielbark wyniki  
11.09.2016 XIV Ogólnopolski Bieg Uliczny Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" 10 km Kłobuck wyniki galeria
11.09.2016 VI Maraton Kolarski "DOBRODZIEŃSKA SETA 2016" 100 km Dobrodzień wyniki galeria
04.09.2016 IX Bieg Koguta 10 km Oława wyniki
kategorie
galeria 5 km
galeria
28.08.2016 "Przełajowa Ósemka" im. Zdzisława Nowaka
I Mistrzostwa Makroregionu Ślaskiego w Nordic Walking
8 km Blachownia bieg
NW
kategorie
galeria
27.08.2016 V Orzeski Bieg Uliczny 10 km
5 km
5 km (NW)
Orzesze bieg 10 km
bieg 5 km
NW 5 km
 
19-20.08.2016 XXII Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzyszeń Obronnych o Puchar MON ok. 3,5 km
ok. 12 km
Lubliniec dzień 1
dzień 2
galeria 1
galeria 2
14.08.2016 Bieg "Pod Prąd" 5 km Szczecin wyniki  
13.08.2016 VI Pozytywny Bieg Przełajowy 10 km Szarlejka wyniki galeria
24.07.2016 Leśne Cross Triathlon 200 m 
10 km
5 km
Zabrze wyniki galeria
23.07.2016 6 Bieg Kamienny w Koszwicach 10 km Koszwice wyniki galeria
17.07.2016 II Bieg z Rozbójnikiem Ramża 10 km
5 km
3,7 km
Bełk bieg 10 km
bieg 5 km
NW 3,7 km
galeria
16.07.2016 XI Dobrodzieńska Dycha 2016 10 km Dobrodzień wyniki galeria
03.07.2016 III Cienińska Szóstka 6 km
3 km (NW)
Cienin Zaborny bieg
NW
 
02.07.2016 XIV ATLANTIS BIEG OPOLSKI 10 km
5 km
Opole wyniki 10 km
wyniki 5 km
galeria 1
galeria 2
26.06.2016 Scout Cross Race 25 km
11 km
Częstochowa kolarstwo przełajowe
bieg przełajowy
galeria
25.06.2016 V Bieg Nowej Wsi 5 km Nowa Wieś wyniki
kategorie
NW
 
25.06.2016 7 Edycja Marszu Nordic Walking w Koszwicach 7 km Koszwice wyniki
kategorie
galeria
25.06.2016 III Edycja Biegu Cross Extreme 21 km „ MASTERS' KILLER" 21 km Kotlarnia k. Gliwic wyniki
kategorie
killerek
galeria
12.06.2016 V Kłobucki Bieg Leśny 11,1 km Kłobuck wyniki
NGB
galeria
12.06.2016 Biskupice Biegają 3 km Zabrze wyniki galeria
11.06.2016 Bieg pod Pochodniami 5 km Rogoźnik wyniki galeria
11.06.2016 IV Smolecka (za)Dyszka 10 km Smolec wyniki
kategorie
galeria
11.06.2016 Bieg Sylwana 2016 10 km
500 m
1000 m
Lubliniec open
do lat 9
do lat 15
WSZW
galeria
05.06.2016 II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking 10 km
3,5 km
Częstochowa trasa profesjonalna
kategorie
drużyny
trasa rekreacyjna
galeria
05.06.2016 Maraton MTB Jasne, że Częstochowskie, Trek Demo Challange 37 km  Częstochowa wyniki
kategorie
galeria
03.06.2016
04.06.2016
24-godzinny Kwietny Bieg okr. 1352 m Lisowice wyniki
sztafeta
galeria
29.05.2016 III Półmaraton Chełmski 21 km
5 km
Chełm wyniki - półmaraton
kategorie - półmaraton
wyniki 5km
galeria
29.05.2016 XXI Mazowiecka Piętnastka 15 km Mińsk Mazowiecki wyniki
kategorie
galeria
29.05.2016 II Mazowiecka Piątka 5 km Mińsk Mazowiecki wyniki
kategorie
galeria
29.05.2016 Biegi Dziecięce i Młodzieżowe Towarzyszące Ogólnopolskim Biegom Ulicznym ok. 450 m
ok. 820 m
ok. 1650 m
Mińsk Mazowiecki wyniki  
22.05.2016 ekoSTART Warmia i Mazury 2016 10 km
 40 km 
Nowa Wieś gm. Purda wyniki bieg 10 km
wyniki rower 40 km
 
21.05.2016 II Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca wyniki galeria
15.05.2016 Bieg dla Wiktora Kusz 6,5 km Pawłowice wyniki  
14.05.2016 7 Edycja Akcji Polska Biega w Koszwicach 5 km Koszwice wyniki galeria
14.05.2016 Wyścig Kolarski "O Puchar Wójta Gminy Walce" 1900 m
3800 m
5700 m
Walce wyniki galeria
11.05.2016 II Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego 9 km Bytom wyniki
drużyny
galeria
07.05.2016 BIEG O „RÓŻĘ OLESNA” 5 km Olesno open
kategorie
galeria
07.05.2016 OLESKI BIEG NA ROLKACH 8 km Olesno wyniki  
07.05.2016 II Tworogowska dycha po trowie 10 km 10 km Tworóg wyniki galeria
03.05.2016 10 Bytomski Bieg Konstytucji 3 Maja 4,5 km Bytom open
kategorie
galeria
03.05.2016 "Tak dla transplantacji" 21 km
10 km
Tarnowskie Góry wyniki
mieszkańcy
galeria
01.05.2016 I Maraton 42-200 Częstochowa 2016 42,200 km
5 km
Częstochowa maraton
maraton kategorie
5 km

5 km kategorie
galeria
01.05.2016 XXXIV Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km Krapkowice wyniki
kategorie
sztafety
galeria
01.05.2016 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży   Krapkowice wyniki  
23.04.2016 IV Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej 10 km Mińsk Mazowiecki wyniki
drużyny
galeria
16.04.2016 CROSS DUATHLON LEŚNY o Puchar Starosty Lublinieckiego 27 km
5 km
Lubliniec wyniki galeria
10.04.2016 XXI Ogólnopolski Bieg Uliczno - Przełajowy „Świętochłowice 2016” 600 m
1000 m
3000 m
5000 m
Świętochłowice wyniki
drużyny
galeria
20.03.2016 Bieg Bohaterów na rzecz Społecznego Towarzystwa Hospicjum „Cordis” 5 km Katowice wyniki galeria
06.03.2016 Dzień Kobiet w Koszwicach 5 km Koszwice wyniki galeria
05.03.2016 VI Bieg o Złote Gacie 10 km Brzeszcze wyniki
Mieszkańcy g. Brzeszcze
galeria
28.02.2016 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - TROPEM WILCZYM 5 km Kluczbork wyniki
Gmina Kluczbork
galeria
14.02.2016 II Parkowe Hercklekoty 5,5 km Chorzów wyniki galeria
16.01.2016 9 Festiwal Spełnionych Marzeń
8 Rajd Nordic Walking
15,3 km
11,7 km
Mysłowice Bieg open
NW open
Bieg kategorie
NW kategorie
Małżeństwa
Drużyny
galeria
 
16.01.2016 „Czarno to widzę” czyli II Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem 10,550 km Czarne wyniki
drużyny
galeria
19.12.2015 Bieg po choinkę 5 km
1000 m
500 m
Lubliniec wyniki galeria
06.12.2015 8 Bieg Mikołajkowy 5 km Lubliniec Open
Kategorie
Dzieci
 
06.12.2015 II Bieg Mikołajkowy w Parku Śląskim 5 km Chorzów bieg
NW
galeria
28.11.2015 XII Maraton Komandosa 42,195 km Lubliniec wyniki
drużyny
galeria
14.11.2015 Górska Przygoda edycja II 17 km
12,5 km
Wisła bieg open
bieg kategorie
NW open
NW kategorie
dzieci
galeria
11.11.2015 Bieg Uliczny św. Marcina 10 km Kępno wyniki open
kategorie wiek.
służby mundurowe
gmina Kępno
 
11.11.2015 V Brzeski Bieg Niepodległości 7 km
3,5 km
Brzeg bieg
nw
galeria
25.10.2015 III Otwarty Bieg Uliczny "Lewin Biega" 10,5 km Lewin Brzeski wyniki open
wyniki kategorie
wyniki drużyny
galeria
18.10.2015 I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking 3,5 km
10 km
Częstochowa trasa rekreacyjna
trasa profesjonalna
 
18.10.2015 III Dolnośląski Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka 10 km Oława wyniki galeria
17.10.2015 Wzgórzowa Trzynastka 13,6 km Chrząszczyce wyniki open
wyniki kategorie
wyniki sztafety
galeria
17.10.2015 Bieg Przełajowy „Zdążyć Przed Rakiem" 5 km Katowice wyniki galeria
11.10.2015 XVI Bieg Sobiborski  12,5 km Włodawa wyniki galeria
10.10.2015 XX Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika 4 km Kraków - Nowa Huta open
galeria
10.10.2015 II Bieg Sylwana 10 km
1000 m
500 m
Rędziny k. Dobrodzienia wyniki 10km
wyniki 1000m
wyniki 500m
 
04.10.2015 III Cross Duathlon Częstochowa 13 km  Częstochowa wyniki galeria
02.10.2015 XIX Bieg Przełajowy "O nóż Komandosa" 5 km
10 km
Lubliniec MPSM kobiety
służby kobiety
MPSM mężczyźnisłużby mężczyźni
cywile
drużyny mężczyzn
drużyny kobiet
galeria
27.09.2015 Bieg Godzinny   Częstochowa wyniki galeria
26.09.2015 III Cross Doliny Małej Panwi - W Pogoni za Bobrem 12,5 km
7 km 
Zawadzkie 12,5 km
7 km
galeria
26.09.2015 III Kluczborski Bieg Przełajowy "O Złotą Barć" 10 km
5 km
Kluczbork 10km
5km
mieszkańcy
galeria
20.09.2015 7 Półmaraton Bytomski 21,097 km
10 km
Bytom półmaraton
10,5 km
nw
niepełnosprawni
mieszkańcy
mgb
służby mundurowe
galeria 1

galeria 2
19.09.2015 PKO Bieg Charytatywny   Łódź sztafeta
kategorie

galeria
13.09.2015 V Maraton Kolarski "Dobrodzieńska Seta 2015" 100 km Dobrodzień wyścig 100 km
maraton rekreacyjny
galeria
06.09.2015 VIII Bieg Koguta 10 km Oława wyniki
galeria półmetek
galeria meta
06.09.2015 Bieg Leśnika 2015 10 km Wielbark wyniki  
05.09.2015 III City Cross Częstochowa 7 km Częstochowa wyniki
galeria
30.08.2015 Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet w biegu ulicznym na 5 km 5 km Siedlce wyniki
galeria
30.08.2015 VI Bieg Siedleckiego Jacka 5 km
21 km
Siedlce mężczyźni 5km
nw
półmaraton
galeria
30.08.2015 VI Bieg Siedleckiego Jacka - biegi dzieci   Siedlce  wyniki
 
29.08.2015 III Leśny Bieg Zbiega Służb Mundurowych 11 km Ostrów Mazowiecka indywidualnie
drużynowo
galeria 
21-22.08.2015 Mistrzostwa Sportowo-Obronne Stowarzyszeń Obronnych o Puchar MON 3 km
15 km
Lubliniec dzień 1
dzień 2
galeria1
galeria2
15.08.2015 IV Ogólnopolski Bieg Nowej Wsi 5 km Nowa Wieś bieg
nw
mieszkańcy
 
09.08.2015 Bieg Prezesa Lentexu 7 km
3 km
400 m
Lubliniec kobiety 3km
mężczyźni 7km
dziewczynki 400m
chłopcy 400m
 
08.08.2015 V Pozytywny Bieg Przełajowy 10 km
5 km
Szarlejka bieg
kat. miejscowi
nw
galeria
08.08.2015 Gąsiorowo 33 3 km
13 km
Gąsiorowo wyniki  
02.08.2015 Katowicki Piknik Sportowy 22 km
16 km
11 km
5,5 km
Katowice rolki sport
rolki amator
bieg
nw
bieg dzieci
rowery
elita
open kobiety
open mężczyźni
galeria 1

galeria 2

galeria 3

25.07.2015 V Bieg Kamienny w Koszwicach 10 km Koszwice 10 km
galeria
18.07.2015 X Ogólnopolski Bieg Uliczny „Dobrodzieńska Dycha” 10 km Dobrodzień 10 km galeria
04.07.2015 XIII Bieg Opolski  10 km
7,5 km
5 km
Opole 10 km
7,5 km
5 km
galeria
28.06.2015 VI Bieg Uliczny "Biegiem Przez Platerów" 10 km
3333 km
NW
Platerów open
drużynowa
galeria
27.06.2015 III Smolecka (za)Dyszka 10 km Smolec open galeria
21.06.2015 III Świętojański Bieg Trzeźwości 10 km
5 km (NW)
Mysłowice open
NW
 
21.06.2015 II Cienińska Szóstka 6 km
3 km (NW)
1 km (GIM)
Cienin Zaborny open
NW
gimnazjum
 
20.06.2015 VI Marsz Nordic Walking w Koszwicach 7 km Koszwice wyniki
open
 
20.06.2015 Bieg Piastów Śląskich - Bajkowy Oddział 2015 6,8 km Brzeg open
dzieci
 
14.06.2015 IV Kłobucki Bieg Leśny 11,1 km Kłobuck open galeria
14.06.2015 200. Bieg wokół Jeziora Durowskiego 11 km Wągrowiec open  
31.05.2015 XX Mazowiecka Piętnastka 15 km Mińsk Mazowiecki open
kat. wiek.
kat. dod.
galeria
31.05.2015 I Mazowiecka Piątka 5 km Mińsk Mazowiecki open
kat.wiek.
kat. dod.
galeria
29-30.05.2015 24-godzinny Kwietny Bieg 24 godziny Lisowice wyniki galeria
30.05.2015 I Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca open
NW
galeria
24.05.2015 I Lisiecki Półmaraton Fundacji im. ks. Siemaszki 21,097 km Piekary k. Krakowa open 
kat. wiek.
kat. dod.
galeria
23.05.2015 V Półmaraton Leśny o Puchar Nadleśniczego 21/14/7 km Leśniczówka Lubliniec open 
dzieci 400 m
dzieci 800 m
WSzW
galeria
23.05.2015 VI Edycja Akcji Polska Biega w Koszwicach 5 km Koszwice wyniki (pdf) galeria
16.05.2015 Katowicki maraton na rolkach, bieg oraz nordic walking 21 km Katowice rolki sport
rolki sport op.
galeria
 16.05.2015 Katowicki maraton na rolkach, bieg oraz nordic walking  16 km Katowice rolki amator
rolki amator op.
 
16.05.2015 Katowicki maraton na rolkach, bieg oraz nordic walking 8 km Katowice biegbieg open
nw
nw open
 
16.05.2015 Katowicki maraton na rolkach, bieg oraz nordic walking 1 km Katowice dzieci  
10.05.2015 V Szóstka Pogorii 5 km
6 km
Dąbrowie Górnicza bieg (pdf)
NW (pdf)
galeria
09.05.2015 XX Jubileuszowe Oleskie Uliczne Biegi Uliczne, "Bieg o Różę Olesna" 10 km Olesno open (pdf)
kat. wiek (pdf)
kat. (pdf)
rolki (pdf)
galeria
09.05.2015 Tworogowska dycha po trowie 10 km Tworóg wyniki (pdf)  
02.05.2015 Sztafeta Dobroczynności 5 x 1 km Krapkowice wyniki (pdf)  
01.05.2015 XXXIII Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km Krapkowice open (pdf)
kategorie (pdf)
galeria
01.05.2015 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży   Krapkowice wyniki (pdf) galeria
26.04.2015 X Ogólnopolski Bieg Zajączkowski 10 km
3 km NW
Zajączki Drugie open (pdf)
NW (pdf)
galeria
24.04.2015 III Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej 10 km Mińsk Mazowiecki open
drużynowa
cywilni
mundurowe
galeria
19.04.2015 II Lubliniecki Półmaraton NW i Lubliniecka Piątka NW 21,097 km
5 km
Lubliniec open 21 km
21 km kat.
5 km
galeria
09.04.2015 Mistrzostwa Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Biegach Przełajowych   Gołdap wyniki końcowe (pdf) galeria 1
galeria 2
08.03.2015 Bieg Charytatywny DECRUN 5 km Bytom wyniki (pdf)  
01.03.2015 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - TROPEM WILCZYM 5 km Kluczbork wyniki (pdf) galeria
08.02.2015 IV Bieg Walentynkowy 5,5 km Dąbrowa Górnicza wyniki BIEG
wyniki PARY
wyniki NW
wyniki NW PARY
galeria
18.01.2015 Żółta Trójka 3 km Lubliniec wyniki (pdf)  
17.01.2015 FENIX Run & Walk 15,7 km
10,5 km NW
Mysłowice wyniki (pdf)
wyniki NW (pdf)
małż. (pdf)
drużyny (pdf)
galeria
20.12.2014 Bieg po Choinkę 4,7 km
1,7 km
Lubliniec wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
galeria
06.12.2014 VII Bieg Mikołajkowy 3 km
600 m
Lubliniec wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
galeria
29.11.2014 XI Maraton Komandosa 42,195 km Lubliniec wyniki (pdf)
drużyny (pdf)
kategorie (pdf)
mini (pdf)
galeria
11.11.2014 IV Brzeski Bieg Niepodległości 7 km Brzeg wyniki (pdf) galeria
26.10.2014 III Cross Czwórki 10 km
7 km NW
Dąbrowa Górnicza wyniki (pdf) galeria
19.10.2014 II Dolnośląski Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka 10 km Oława wyniki (pdf)  
12.10.2014 II Cross Duathlon Częstochowa - Puchar Polski 2014 14 km Częstochowa wyniki (pdf)  
28.09.2014 Bieg Godzinny 1 godz. Częstochowa wyniki (pdf) galeria
27.09.2014 II Cross Doliny Małej Panwi – W Pogoni za Bobrem 12,5 km
ok. 7 km
 Zawadzkie wyniki (pdf) galeria
21.09.2014 I Cienińska Szóstka 6 km
NW 3 km
1000 m
Cienin Zborny wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
galeria
20.09.2014 II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic 10 km
5 km
Mysłowice wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
galeria
14.09.2014 III Orzeski Bieg Uliczny 10 km
5 km
NW 5 km
Wózki 5 km
Dzieci i mł.
Orzesze wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
galeria
13.09.2014 II City Cross Częstochowa 2014 ok. 7 km Częstochowa wyniki (pdf)  galeria 
09.08.2014 IV Pozytywny Bieg Przełajowy Szarlejka 2014 10 km
5 km NW
Szarlejka wyniki (pdf) galeria
05.07.2014 XII Bieg Opolski 10 km
5 km
Opole wyniki (pdf)
wyniki (pdf)

 galeria 

29.06.2014 VII Bieg Koguta 10 km Oława wyniki (pdf) galeria
galeria
28.06.2014 Biegiem Przez Platerów 10 km
6666 m NW
3333 m
Platerów wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
 galeria 
21.06.2014 II Smolecka (za)Dyszka 10 km Smolec wyniki (pdf)  galeria 
15.06.2014 III Kłobucki Bieg Leśny 11 km Kłobuck wyniki (pdf) galeria
06-07.06.2014 24-godzinny Kwietny Bieg 24 godz. Lisowice wyniki (pdf) galeria
01.06.2014 XIX Mazowiecka Piętnastka 15 km Mińsk Mazowiecki wyniki (pdf)
kat. (pdf)
galeria
01.06.2014 II Mazowiecka Dziesiątka 10 km Mińsk Mazowiecki wyniki (pdf)
kat. (pdf)
galeria
31.05.2014 VIII Parafialny Bieg Uliczny św. Urbana 10 km Strzebiń wyniki (pdf) galeria
31.05.2014 II Parafialny Marsz Nordic Walking św. Urbana 6 km Strzebiń wyniki (pdf)  
04.05.2014 IV Półmaraton Leśny o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Lubliniec 21,097 km Leśniczówka Lubliniec wyniki (pdf) galeria
11.05.2014 IV Szóstka Pogorii 5 km (bieg)
6 km (NW)
Dąbrowa Górnicza wyniki (pdf)
wyniki (pdf)
galeria
10.05.2014 XIX Oleskie Uliczne Biegi Pokoju, Bieg o „Różę Olesna" 5 km Olesno wyniki (pdf) galeria
01.05.2014 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży   Krapkowice wyniki (pdf)  
01.05.2014 XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km Krapkowice wyniki (pdf)  
26.04.2014 Bieg Sylwana - Obręb Patoka 10 km Zborowskie wyniki (pdf)  
12.01.2014 Żółta Trójka 3 km Leśniczówka Liubliniec wyniki (pdf)  
03.11.2013 II Półmaraton Baszta. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego i Gminy Godów w Półmaratonie 21,1 km Krostoszowice wyniki (pdf) galeria
19.10.2013 I Dolnośląski Bieg Po Zdrowie Dla Chorych Na Raka 10 km Oława wyniki (pdf) galeria
12.10.2013 Bieg Sylwana 10 km Leśnictwo Rędziny, Sieraków wyniki (pdf)  
04.08.2013 BIEG i Marsz NW DLA KRZYŚKA 6 km Oława wyniki (pdf) galeria
07.07.2013 I Wodzisławski Bieg Piwosza 10 km Wodzisław Śląski wyniki (pdf)  
06.07.2013 XI Bieg Opolski 10 km Opole wyniki (pdf)  
25.05.2013 VII Parafialny Bieg Uliczny św. Urbana 10 km Strzebiń wyniki (pdf)  
21.04.2013 Mila Cygana 1609 m Lubliniec wyniki (pdf)  

Wyniki ZmierzymyCzas.pl
45 Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA