maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Wróżek i Elfów 2024 - Dzieci rocznik 2017-2021

Bieg Wróżek i Elfów 2024 - Dzieci rocznik 2017-2021
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2024
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o. www.mosir.org.pl
Klub Sportowy BARAKUDA - www.barakuda.net.pl
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg Wróżek i Elfów ok. 200 m dziewczęta i chłopcyWolne miejsca: 0

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1169KuźmaOliwiaKPOL2018Mińsk MazowieckiPrzedszkole Publiczne KredkaZapłacono
2184StachowiczAlicjaKPOL2018Mińsk MazowieckiPrzedszkole Klub MaluchaZapłacono
3159GągolWojciechMPOL2018Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr 6Zapłacono
4181SadochMikołajMPOL2018KrólewiecRace Fighter JuniorZapłacono
5187TruszczyńskaJuliaKPOL2019ŻukówPubliczne Przedszkole Chatka PuchatkaZapłacono
6172MatyszewskiMaciejMPOL2018Minsk MazowieckiPrzedszkole Publiczne KredkaZapłacono
7185StańczakAleksandraKPOL2019ŻukówPubliczne Przedszkole Chatka PuchatkaZapłacono
8188UścińskaAleksandraKPOL2019Mińsk MazowieckiPubliczne Przedszkole Chatka PuchatkaZapłacono
9168KujdaAleksanderMPOL2018KałuszynPrzedszkole Publiczne w KałuszynieZapłacono
10166KrasuskiAndrzejMPOL2018Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr 6Zapłacono
11177OniskMarcelinaKPOL2021Mińsk MazowieckiZapłacono
12174MokrzewskaBarbaraKPOL2019WarszawaZapłacono
13152BartnickaPolaKPOL2021Mińsk MazowieckiZapłacono
14180RedaAntoninaKPOL2020Mińsk MazowieckiŚwiat Odkrywców Przedszkole NiepubliczneZapłacono
15178ParszutaGrzegorzMPOL2019Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 5 Tęczowa DolinaZapłacono
16151AdamczukNelaKPOL2018Mińsk MazowieckiZapłacono
17157DragulskiJakubMPOL2018Mińsk MazowieckiZapłacono
18182SmoleńskaLilianaKPOL2019WarszawaZapłacono
19183SmoleńskiAntoniMPOL2021WarszawaZapłacono
20175NowakowskaKarolinaKPOL2020Mińsk MazowieckiPrzedszkole Publiczne KredkaZapłacono
21186TomasiewiczMarcelMPOL2018OsinyKajda Athletics Team WandówZapłacono
22154BuśkoJagodaKPOL2021Mińsk MazowieckiKlub Dziecięcy Tik-Tak Mińsk MazowieckiZapłacono
23179PaździerskaMartynaKPOL2020Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4Zapłacono
24158GągolKalinaKPOL2018Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr 6Zapłacono
25176OchAleksanderMPOL2018Mińsk MazowieckiPrzedszkole wesoła ciuchciaZapłacono
26SikoraSzymonMPOL2018LublinLublin
27167KudelskiMarcelMPOL2020WarszawaSzkoła Pływania NEMOZapłacono
28153BonieckiLudwik JanMPOL2020Mińsk MazowieckiSzkoła Pływania NEMOZapłacono
29191WoźnicaJuliaKPOL2020SiennicaAkademia SmykaZapłacono
30160GłąbskiMarcinMPOL2017Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
31164KolasztMarcelMPOL2017IłżaPubliczna Szkoła Podstawowa w IłżyZapłacono
32165KosickiKajetanMPOL2017Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5Zapłacono
33SchneiderSzymonMPOL2017Rogow OpolskiZSP Rogów Opolski ul.Boleslawa Chrobrego 15
34189UścińskiTymonMPOL2017Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa w ŁadzyniuZapłacono
35190WłodarekPatrykMPOL2017Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
36194ŻakKorneliaKPOL2017Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 5 Tęczowa DolinaZapłacono
37171ŁozaNelaKPOL2017Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr 6Zapłacono
38155CiukGabryjelaKPOL2018WarszawaZapłacono
39170LubaszkaRobertMPOL2017StojadłaPrzedszkole w StojadłachZapłacono
40192WójcikIgaKPOL2017Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie Nr 6Zapłacono
41193WójcikMiaKPOL2017Mińsk MazowieckiŻłobek Niepubliczny "Michałek"Zapłacono
42161GrabowskiKacperMPOL2019Minsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 5 Tęczowa DolinaZapłacono
43173MłotJuliaKPOL2020Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 4Zapłacono
44162JarekKacperMPOL2018Mińsk MazowieckiKlub Dziecięcy Tik-Tak Mińsk MazowieckiZapłacono
45163KiełczewskiBartłomiejMPOL2017MrozyZapłacono
46CudnaNikolaKPOL2017Brzóze
47156DębskaRozaliaKPOL2020Mińsk MazowieckiZapłacono
48GozdanMichalinaKPOL2017PułtuskFabryka Wellness
49JastrzębskaNataliaKPOL2018Ostrów MazowieckaJasienica
50195SzafrańskiMaciejMPOL2021WarszawaZapłacono