maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

NIGHT SWIM OPEN WATER 2024

Miejsce i data imprezy: Wrocław, Kopalnia - Strefa Wakacji, 31 sierpnia 2024
Organizator: Stowarzyszenie Pływanie Bez Piany
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Start na 10000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147
- Start na 3800 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147
- Start na 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147
- Start na 400 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1SalomonBrygidaKPOL400MKatowiceTermoklina Swietochlowice
2PawłowskaAgnieszkaKPOL3800MWarszawa
3MaćkowiakPatrykMPOL1000MLesznoZapłacono
4Dziublińska-WalczukAnnaKPOL3800MWarszawaZapłacono
5NoskoJędrzejMPOL10000MOborniki ŚląskieGST
6SkulimowskiJerzyMPOL1000MCzarny LasMazovia Ice Swimming TeamZapłacono
7LiberackiAdamMPOL3800MPoznańChcę wygrać z MireląZapłacono
8KubicaArielKPOL3800MZory
9GrzelczakTomaszMPOL1000MŚroda WielkopolskaZapłacono
10CiszekPrzemysławMPOL3800MWarszawaMazovia Ice Swimming TeamZapłacono
11UrbańczykMonikaKPOL1000MWarszawaMazovia Ice Swimming TeamZapłacono
12MiśkoRafałMPOL10000MNowy ŚwiatZapłacono
13KubiakAleksandraKPOL10000MRedaOpen Water Team SopotZapłacono
14StrachowskaMonikaKPOL1000MOborniki ŚląskieZapłacono
15CiszekMaksymilianMPOL400MWarszawaUKS307Zapłacono
16BorysMarcin ⁷MPOL1000MKraków
17KwiecieńTomekMPOL3800MKrakówKKM KaloryferZapłacono
18KosiniakLidiaKPOL3800MKrakowKKM Kaloryfer
19WróżMirosławMPOL10000MKaliszSupermaratończyk Kalisz
20GrysMarekMPOL400MBrzezinaGST TEAM & SCORPION
21MaćkowiakŁukaszMPOL400MLesznoTeam BGM LESZNOZapłacono
22SkowrońskaAldona MariannaKPOL10000MKrakówKr WOPRZapłacono
23CzumaUrszulaKPOL1000MKrakówKKM Kaloryfer
24GórskaMałgorzataKPOL400MWrocławZapłacono
25SzklarzewskiRafalMPOL10000MGłogówW2M Głogów
26WietrzykowskaMałgorzataKPOL1000MWarszawaMazovia Ice Swimming TeamZapłacono
27ZradzińskaWiolettaKPOL3800MBiala PodlaskaTeam Envol Polska
28RzeszutkoAleksandraKPOL3800MWarszawaKuźnia Triathlonu
29NowakPawełMPOL1000MOpolePolskie Stowarzyszenie Trenerów ZdrowiaZapłacono
30KruszyńskaAnnaKPOL3800MJózefówZapłacono
31PaśkoPawełMPOL10000MRzeszówRKM SopelekZapłacono
32Popławska-StankiewiczAlinaKPOL1000MRzeszówRKM Sopelek
33WasilewiczKatarzynaKPOL3800MWarszawaZapłacono
34MajdzińskiAdrianMPOL3800MŻoryHRmax Żory
35Wojtysiak-ReyKatarzynaKPOL400MWarszawaMazovia Ice Swimming Team
36WojtysiakPrzemysławMPOL1000MWarszawaMazovia Ice Swimming Team
37ŚmietanaKatarzynaKPOL10000MWrocław
38BruździakAndrzejMPOL400MWrocławTermoklina SwietochlowiceZapłacono
39GaszewskiAdrianMPOL10000MLesznoZapłacono
40PrzydróżnyMikołajMPOL3800MStarkowo
41NykowskiAndrzejMPOL10000MWarszawaTeam Karaś
42ŁojczykMarchMPOL1000MRzeszówRKM Sopelek
43WalenciakGrzegorzMPOL1000MLeszno
44KątnyRafałMPOL1000MWarszawaSWIM VICTORY
45PyszkówBogdanMPOL1000MWarszawaSWIM VICTORY
46DemachkovychRomanMPOL10000MKrakowZapłacono
47SzcześniakMartaKPOL3800MWarszawaMazovia Ice Swimming Team
48NiedźwiadekJakubMPOL10000MWarszawa5Styl WarszawaZapłacono
49UrbanMarekMPOL400MKrakówKKM KaloryferZapłacono
50WilkoszPiotrMPOL10000MWrocławOdobenus
51OsowieckiKarolMPOL1000MWrocławZapłacono
52RzepeckiBartłomiejMPOL3800MWrocławWrocławskie Morsy
53GawleKingaKPOL3800MKrakowHeineken Swim TeamZapłacono