maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - WRONKI 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Wronki, 30 czerwca 2024
Organizator: Fundacja „Jeszcze więcej sportu”
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 254
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 254

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1MistowskiDominikMPOL1/8IM, M20Wronki
2MichalczewskiKarolMPOL1/8IM, M20Kamionki
3LehmannMaciejMPOL1/8IM, M40Nowy Tomyśl601-TechnologiaZapłacono
4WinieckiPiotrMPOL1/8IM, M50KoninKB WartkoZapłacono
5PrzybytkowskiMarekMPOL1/8IM, M30BydgoszczElenSport.pl Sklepy Sportowe
6WojcieszakPrzemysławMPOL1/8IM, M50PiłaKP PiłaZapłacono
7Anonim#369033MPOL1/8IM, M20, SWGdańskAreszt Śledczy w GdańskuZapłacono
8SienkiewiczPatrykMPOL1/8IM, M50, SWGdyniaCZSW BSZZapłacono
9SokalskiMateuszMPOL1/8IM, M30GubinLubuska Akademia Ratownictwa I Sportów Wodnych
10SzukalaAdrianMPOL1/8IM, M30, S, MWronkiSamsungZapłacono
11ZamrzyckiLeszekMPOL1/8IM, M60+Gorzow WlkpZapłacono
12BogdańskiWaldemarMPOL1/8IM, M60+KoninTRITON KONINZapłacono
13BochenekJadwigaKPOL1/8IM, K40PoznańSEKTOR DOBREJ ZABAWYZapłacono
14MajchrzakŁukaszMPOL1/8IM, M30SwędówTeamochal
15LeszczyńskiMichałMPOL1/8IM, M40DeszcznoSHTZapłacono
16KwintalJanekMPOL1/8IM, M50GoleniówZapłacono
17WaluśRemigiuszMPOL1/8IM, M50WarszawaPrzegryw Bemowo
18BrzezińskiŁukaszMPOL1/8IM, M30ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
19BanachWiesławMPOL1/8IM, M50Kostrzyn N/OdrąZapłacono
20PalmowskiMaciejMPOL1/8IM, M50ŁódźZapłacono
21KałużnaMilenaKPOL1/8IM, K30ŁódźRunEat TeamZapłacono
22CzerwczakDawidMPOL1/8IM, M30GolinaZSGE KoninZapłacono
23CiechomskiRobertMPOL1/8IM, M50ŁódźGRB BUDOHURT TEAMZapłacono
24SidorAlicjaKPOL1/8IM, K40Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
25WalasikWieslawMPOL1/8IM, M60+PłockRodzinny Team Środkowa PłockZapłacono
26KrólikowskiMichałMPOL1/8IM, M40ŁódźTRIO ŁódźZapłacono
27Jamrozik-KapelaBasiaKPOL1/8IM, K30PoznańMoldy UnicornsZapłacono
28KuśAdamMPOL1/8IM, M20PoznańUKS Cityzen_Zapłacono
29JagielskiŁukaszMPOL1/8IM, M30BydgoszczZapłacono
30SzcześniakSzymonMPOL1/8IM, M30Suchy LasSUCHOLESKIE NIEDŹWIEDZIEZapłacono
31BorackiMarcinMPOL1/8IM, M40Krzyż WielkopolskiThule TeamZapłacono
32NowaczyńskaJagodaKPOL1/8IM, K20KwilczZapłacono
33MrówczyńskaPaulaKPOL1/8IM, K30KoninKoszal Coaching / Triton KoninZapłacono
34KolosekKacperMPOL1/8IM, M20KoninKoszal TriathlonZapłacono
35DudekFilipMPOL1/8IM, M20ŁódźGRB BUDOHURT TEAMZapłacono
36KubackiMarcinMPOL1/8IM, M16SkulskKoszal TriathlonZapłacono
37RosiakNataliaKPOL1/8IM, K20ŻychlinZapłacono
38BrożKrzysztofMPOL1/8IM, M40KołoTRI for ME / www.projektowakb.pl
39MierzwaAgataKPOL1/8IM, K20CzarnkówZapłacono
40BlArletaKPOL1/8IM, K50, MWronki
41StachowiakSandraKPOL1/8IM, K20, MWronkiSqoora TrainingZapłacono
42KuleszaKacperMPOL1/8IM, M16ŚwięteZapłacono
43BalickiRafałMPOL1/8IM, M16Nadolice WielkieZapłacono
44KoźlikŁukaszMPOL1/8IM, M16WrocławZapłacono
45PituchaTymonMPOL1/8IM, M16WrocławZapłacono
46MendykaPawełMPOL1/8IM, M30, SWSzczecinNSZZFiPW w SzczecinieZapłacono
47ChwiałkowskiCyprianMPOL1/8IM, M30PoznańZapłacono
48BartkowiakDawidMPOL1/8IM, M50Piła
49ChrzanPiotrMPOL1/8IM, M50SzczecinKS Ironman, IM Inspiration, Prima PCZapłacono
50ZającEwaKPOL1/8IM, K30PiasecznoZapłacono
51ŁukaszczukGrzegorzMPOL1/8IM, M40RokietnicaTM IRONTEAMZapłacono
52KubaMikołajMPOL1/8IM, M20PabianiceZapłacono
53KlupczyńskiPiotrMPOL1/8IM, M30Wągrowiec
54WitkowskiBartoszMPOL1/8IM, M40KoziegłowyZapłacono
55GalasMichałMPOL1/8IM, M40, MPoznańZapłacono
56SzczukaAdrianMPOL1/8IM, M20Gorzów Wielkopolski
57ZagórskaAnnaKPOL1/8IM, K20PoznańCityzen
58RybarczykAdamMPOL1/8IM, M20SierakówZapłacono
59WitekJakubMNOR1/8IMStavangerSpirit Tri