maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX Międzypokoleniowe Zawody - Od Jeziora do Jeziora

Miejsce i data imprezy: "Balaton" w Dobrzeniu Wielkim, 18 maja 2024
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”
Współorganizatorzy:
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim,
Grupa biegowa "Od Jeziora do Jeziora"
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 157
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 39
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: 25

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1FirlusMilenaKPOLNW5Opole
2KurkowskaMartaKPOLNW5OpoleZapłacono
3KarwatAndrzejMPOL10KMStare BudkowiceZapłacono
4WielechowiczMartaKPOL5KMOpoleZapłacono
5GolanowskaNataliaKPOLNW5OpoleZapłacono
6Anonim#380594KPOL5KMOpole
7PolakŁukaszMPOL10KMOpoleZapłacono
8TymuraMarzenaKPOL5KMOpolwSlow Jogg Team WołczynZapłacono
9BaruchaAndrzejMPOL10KMOpoleKB Odra Opole
10WockaAgnieszkaKPOL5KMChróściceZapłacono
11ChuchlaIwonaKPOL5KMKurznieBiegam bo lubięZapłacono
12KubiakAdamMPOL5KMKarłowiceBiegam bo lubięZapłacono
13DrążkowskiGrzegorzMPOL5KMPrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
14Anonim#380711KPOL5KMOpole
15BaronMarekMPOL5KMOpoleZapłacono
16MikolaszekPatrykMPOL5KMDobrzeń WielkiZapłacono
17DrabAnetaKPOLNW5Kolonia LisowiceZapłacono
18BernardKamilMPOL5KMOpoleZapłacono
19MałoszycRenataKPOLNW5Kolonia LisowiceZapłacono
20BroyKatarzynaKPOL10KMTarnów OpolskiKB Odra Opole
21AndrzejewskaMonikaKPOL10KMTarnów OpolskiKB Odra Opole
22MarkowskaJuliaKPOLNW5OpoleZapłacono
23Anonim#380789DudeczkaKPOL5KMOpoleCzarny SkładZapłacono
24MarkowskaAlicjaKPOLNW5OpoleZapłacono
25DanieliszynDominikaKPOL5KMOpoleCzarny SkładZapłacono
26StupakAdaKPOL10KMTarnow OpolskiKB Odra Opole
27GołębiowskiDariuszMPOL10KMOpoleStruxi DeweloperZapłacono
28DudzińskaKatarzynaKPOL10KMOpole
29KwosekIzabelaKPOL5KMChróścice
30FilaRafałMPOL10KMOpole
31RozakAlicjaKPOL5KMRadlinRadlinioki z DziadkiemZapłacono
32RóżakPawełMPOL5KMRadlinRadlinioki z DziadkiemZapłacono
33KonarskiLeszekMPOLNW5LeśnaRadlinioki z DziadkiemZapłacono
34KokotNataliaKPOL5KMDobrzeń Wielki
35WiszniewskiSebastianMPOL5KMKarłowice
36Anonim#380961KPOL5KMŁadza
37PoniżyŁukaszMPOL5KMOpoleDomix-PZapłacono
38PoniżyAgataKPOLNW5OpoleDomix-PZapłacono
39MilejskaJoannaKPOL10KMOpole#RZapłacono
40ZarzyckaMariaKPOLNW5OsinyZapłacono
41StanisławskiJerzyMPOL10KMNysaNysaZapłacono
42BodziochMarianMPOL10KMKonradowaKonradowaZapłacono
43KaminskaBarbaraKPOLNW5OpoleZapłacono
44KaminskaAdrianaKPOLNW5OpoleZapłacono
45HanzelIgorMPOL10KMDobrzeń WielkiOd Jeziora do JezioraZapłacono
46WojtasekGabrielaKPOLNW5ChróściceZapłacono
47WiesnerMartaKPOL10KMOpole
48NamyślikIzabelaKPOL5KMPoręba
49LisowskiBrygidaKPOLNW5Dobrzeń WielkiOd Jeziora do Jeziora
50LaskowskiPiotrMPOL10KMOpoleOpole biegaZapłacono
51HaczykNataliaKPOL10KMOpoleBeerrunners
52SeiffertWiktorMPOLNW5Brzeg
53NowoszyńskaIwonaKPOL5KMDobrzeń WielkiOd Jeziora do JezioraZapłacono
54KrupchenkoValeriiaKPOL10KMOpoleKB Odra OpoleZapłacono
55HulbójMonikaKPOL5KMOpoleZapłacono
56BaziukDagmaraKPOL10KMDobrzeń WielkiZapłacono
57BaziukHannaKPOL5KMDobrzeń WielkiZapłacono
58GerstelAndrzejMPOL10KMKupZapłacono
59GerstelEmiliaKPOL10KMKupZapłacono
60PikosPatrykMPOL10KMPolska Nowa Wieś
61DoszakTomaszMPOL10KMDobrzeń Wielki
62DoszakBrunoMPOL5KMDobrzeń WielkiLuks Podium Kup
63BłaszkiewiczWeronikaKPOL5KMSkorogoszczZapłacono
64KudlarczykJoannaKPOL5KMKrakówZapłacono
65LasekMagdaKPOL5KMDobrzeń WielkiZapłacono
66ChamalaKrzysztofMPOL10KMLuboszyceWeegree
67Anonim#382304KPOL5KMOpoleZapłacono
68LepszyWeronikaKPOL10KMOpoleZapłacono
69GajekMartaKPOL5KMJełowaZapłacono
70OpolskiMateuszMPOL10KMDąbrowaSprinter Prądy
71PoniżyBeataKPOLNW5OpoleDOMIX-PZapłacono
72PoniżyJoannaKPOLNW5OpoleDOMIX-PZapłacono
73EliaszMarekMPOL5KMDobrzeń Wielki
74KłakowiczMarekMPOL5KMOpoleDamboniaZapłacono
75DrozdMariaKPOLNW5Kruszyna
76SitkowskiKonradMPOLNW5Dobroszyce
77NowakDariaKPOL10KMOpoleOd Jeziora do Jeziora
78KabarowskiBartoszMPOL5KMOpoleOd Jeziora do Jeziora
79OgonowskiPawelMPOL10KMOpoleZapłacono
80Kafka-KopkaKarolinaKPOLNW5Murów
81WolniaczykDawidMPOL10KMDobrzeń WielkiStobrawskie Centrum Medyczne w KupZapłacono
82BuchtaKarinaKPOLNW5JelowaStobrawskie Centrum Medyczne w KupZapłacono
83PasierbekMartaKPOL5KMDobrzeń WielkiStobrawskie Centrum Medyczne w KupZapłacono
84Wojtas-FortunaEwaKPOL5KMKupStobrawskie Centrum Medyczne w Kup
85SinickaMartaKPOL5KMOpoleStobrawskie Centrum Medyczne w KupZapłacono
86LisiakiewiczBartoszMPOL10KMOpoleZapłacono
87KleemannTeresaKPOLNW5Dobrzeń WielkiStobrawskie Centrum Medyczne w KupZapłacono
88Węgrzyn-GawełSabinaKPOLNW5Kotórz MałyZapłacono
89WankeJoannaKPOL5KMOpoleStobrawskie Centrum Medyczne w KupZapłacono
90GawekŁukaszMPOL5KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK Jelcz -LaskowiceZapłacono
91PeszkoDanielMPOL5KMLuboszyceDomix-PZapłacono
92MalekWojciechMPOL10KMChrząstowice
93WojsTomaszMPOL10KMOpoleParkrun/BBLZapłacono
94WojsAgnieszkaKPOL10KMOpoleBBL/ParkrunZapłacono
95CichockaIzabelaKPOL5KMDobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
96GajdaPawełMPOL5KMPrzyworyGajda GarageZapłacono
97BartkowskiMarcinMPOL5KMKrapkowiceZasłużony Dawca KrwiZapłacono
98SidorAlicjaKPOL5KMJelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK Jelcz -LaskowiceZapłacono
99ZachariaszWojciechMPOLNW5Dobrzeń WielkiZapłacono
100WystrachPawełMPOL5KMPrzyworyZapłacono
Strona 1 z 2