maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

15. PKO Bytomski Półmaraton

15. PKO Bytomski Półmaraton
Miejsce i data imprezy: Bytom, 21 września 2024
Organizator: Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu
Centrum Handlowe Atrium Plejada
Castorama Bytom

Regulamin Regulamin

Wszystkie trasy posiadają atest!!

Wzór zgody na odebranie pakietu przez osobę trzecią
Kategorie:
- 15. PKO Bytomski PółmaratonWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2756
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2756
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2756
- Marsz Nordic Walking 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2756
- Marsz Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2756

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1FilipiakHieronimMPOL21KM, M501974BytomMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
2NowakAnnaKPOL21KM, K301991Piekary ŚląskieZapłacono
3LechKrzysztofMPOL10KM1979Piekary Slaskie
4GurgońMarcinMPOL21KM, M301990ChorzówAUGUSTEAMZapłacono
5KrupaMarcinMPOL10KM1994Bytom
6TokarzJoannaKPOL21KM, K401983Piekary ŚląskieLecymy DurśM
7SłotaPawełMPOL21KM, M301986RadzionkówLecymy Durś
8IwaniukPawełMPOL21KM, M301990Żarki LetniskoZapłacono
9MichalskiJarosławMPOL21KM, M401984Tarnowskie GórySrebrne miasto Tarnowskie GóryZapłacono
10GarncarzPawełMPOL21KM, M501974BędzinBiegowa KuźniaXLZapłacono
11BłaszczykAleksandraKPOL21KM, K30, MB1991Bytom
12SkowronekMariuszMPOL21KM, M401980KatowiceBDB TeamM
13JakusAndrzejMPOL21KM, M301985ZabrzeMZapłacono
14SzczukaAdrianMPOL21KM, M40, MB1976BytomMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
15KobusińskaJolantaKPOL21KM, K401984ChorzówSZapłacono
16GrudniewskiRafałMPOL21KM, M401980Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
17KozakPatrycjaKPOL10KM, MB1991BytomZapłacono
18PaszkiewiczMichałMPOL21KM, M30, MB1988BytomZapłacono
19MatućDariuszMPOL21KM, M501972BytomMiechowicka Grupa Biegowa
20WolnyKrzysztofMPOL21KM, M401981ZabrzeUltrakrewZapłacono
21MatućAleksandraKPOL10KM, MB1974BytomMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
22NowakAleksandraKPOL21KM, K301991Świętochłowice
23MarcelaMarcinMPOL21KM, M401976BytomFat Mama’s Sport ClubZapłacono
2480AUl. Aleksandra ZawadzkiegoMPOL21KM, M301989Nowa WieśLecymy Durś
25KarbowyMarzenaKPOL21KM, K301993ŻernicaZatyrani Gratisownia.pl Gmina PilchowiceZapłacono
26MuchaSylwiaKPOL21KM, K40, MB1978BytomS
27RogóżSoniaKPOL21KM, K501974ŻernicaZatyrani Gratisownia.pl Gmina PilchowiceZapłacono
28CzyżWiolaKPOL21KM, K401984Zabrze
29PłanetaGrzegorzMPOL10KM, MB1986Bytom
30WitkiewiczWojciechMPOL21KM, M301988Kotórz Mały
31DeptaŁukaszMPOL21KM, M401984Siemianowice ŚląskieM
32KorkoszAnnaKPOL5KM1978Siemianowice ŚląskieZapłacono
33JędrykaEdytaKPOL21KM, K401979KłobuckZapłacono
34RyśArturMPOLNW5KM1982MikołówSTS Biegaton Mikołów
35SzymskiTomaszMPOL21KM, M40, MB1979Bytom
36SchiemzikBrunoMDEU21KM, M60+1951SalzgitterMiechowicka Grupa Biegowa
37MusiołHelenaKPOL21KM, K401977RybnikZapłacono
38SlaniaDawidMPOL21KM, M301990LubinZapłacono
39PilarczykŁukaszMPOL21KM, M401984KatowiceKB Józefinka KatowiceZapłacono
40ZawadaPiotrMPOL21KM, M501973Lublin
41JasińskaKlaudiaKPOL21KM, K50, MB1974Bytom
42BogackiTomaszMPOL10KM1984Piekary ŚląskieLecymy DurśZapłacono
43MusialikKatarzynaKPOL10KM1978Piekary ŚląskieLecymy DurśS
44BaranekMarekMPOL21KM, M50, MB1970BytomWeber Active TeamZapłacono
45AdamskiMateuszMPOL21KM, M401983Krupski MłynSLAYER K####
46SancarWeronikaKPOL21KM, K16, MB2002BytomS
47UdałowskiRadosławMPOL10KM1984KomornikiZapłacono
48SowaIreneuszMPOL5KM1970OpoleXXL
49ŚliwkaAnetaKPOL10KM, MB1989Bytom
50SusełAlek RunnerMPOL21KM, M301988Ruda Śląska
51OrdonJustynaKPOL21KM, K301988CzekanówLZapłacono
52KozakiewiczPawełMPOL21KM, M301988NędzaEko-Okna RunnersM
53BębenekMieczysławMPOL21KM, M60+1962JaworznoNiezrzeszonyLZapłacono
54NiederlińskaGabrielaKPOLNW5KM1983Chybie
55MaślankaTomaszMPOL21KM, M50, MB1972BytomKRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
56JacyszynLechosławMPOL21KM, M60+, MB1963BytomUKS Orlik SP 3 BytomLZapłacono
57CofałkaPiotrMPOL21KM, M501971ŚwierklaniecUFOKI Świerklaniec
58KędzierskiKrzysztofMPOL21KM, M501972RybnikFoczki i Morsy Rybnik
59DziąborAndrzejMPOL21KM, M501974BędzinBEZ SPINY
60KotkowskiPrzemysławMPOL21KM, M401984Pawłowice
61BurnógMichałMPOL21KM, M161997ŁoniowaLZapłacono
62GłosMarcinMPOL21KM, M301991Katowice
63DziekanowskiJacekMPOL21KM, M401976KnurówKlub Leniwych Biegaczy
64ŁuszczKonradMPOL10KM1998BędzinBiegowaKuźnia
65FigasKrzysztofMPOL21KM, M401983Siemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
66GawlikowskaAgnieszkaKPOL21KM, K301992KatowiceZapłacono
67SiarkiewiczMarcinMPOL21KM, M401980ChorzówHiena TeamZapłacono
68WalaszekPawełMPOL21KM, M401982SosnowiecW pogoni za duchemZapłacono
69KrawczykElżbietaKPOL21KM, K401984Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchemZapłacono
70FlorekPiotrMPOL21KM, M301986RybnikZapłacono
71WacławczykRafałMPOL21KM, M301989ZakrzówSąsiedziteaMZapłacono
72MertasDominikMPOL21KM, M401977BabiceRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemZapłacono
73WoźniakMarcinMPOL21KM, M161997Kędzierzyn-KoźleKostera TeamLZapłacono
74JuszkowskiMichałMPOL21KM, M401975GliwiceLZapłacono
75WeberDominikMPOL21KM, M401980Nakło ŚląskieUFOKI Świerklaniec
76PykaArkadiuszMPOL21KM, M301985Paniówki
77PająkGrzegorzMPOL21KM, M401983Tarnowskie GóryHCMS
78WiśniowskiMichałMPOL21KM, M301991TychyL
79KukawkaDariuszMPOL21KM, M401978ZabrzeCiankie Bolki
80KuchtaKatarzynaKPOL21KM, K301989PyskowiceNight Runners Pyskowice
81KubusiakMaciejMPOL21KM, M401977Siemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele BiegająZapłacono
82RaczekKlaudiaKPOL21KM, K301985KatowiceMKTEAM
83KwiatkowskiMarcinMPOL21KM, M301985Gliwice
84KowalskiJacekMPOL21KM, M501971TychyRUNHOGS TychyZapłacono
85SadawaRafałMPOL21KM, M501973Siemianowice ŚląskieSiemianowice i Przyjaciele Biegają
86BasistaKasiaKPOL21KM, K501973PszówPiraci z Szarloty
87BarcikDawidMPOL21KM, M161997ŻywiecTeam Kopeć
88WosiewiczMichałMPOL21KM, M301991CzęstochowaZapłacono
89OstrowskiZygmuntMPOL21KM, M60+1959TychyMZapłacono
90BiałeckiAleksanderMPOL21KM, M401975MysłowiceBiegaMYsłowiceZapłacono
91BarwickaMarzenaKPOL21KM, K401979BoronówO co biega w KaletachZapłacono
92WójcikKarmenaKPOL21KM, K301988BytomOna i On
93WójcikMarcinMPOL21KM, M401979BytomOna i On
94KocurMartaKPOL21KM, K401981Tarnowskie GórySrebrne miasto Tarnowskie GóryZapłacono
95OłubekRobertMPOL21KM, M401975ŻoryHRmax ŻoryZapłacono
96LeśniakKrzysztofMPOL21KM, M161995ZabrzeLZapłacono
97PietrasDawidMPOL21KM, M301988BędzinSAMMAR TEAMZapłacono
98PikułaJacekMPOL21KM, M401981Bieruń
99GibekMarcinMPOL21KM, M301987Czerwionka-LeszczynyKruca_Fuks_Kaj_Ta_MetaZapłacono
100GibekArinaKPOL10KM1987Czerwionka-LeszczynyKruca_Fuks_Kaj_Ta_MetaZapłacono
Strona 1 z 3