maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - KOŁO 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Koło, 21 lipca 2024
Organizator: Fundacja „Jeszcze więcej sportu”
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 252
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 252

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1TwardowskiMaciejMPOL1/8IM, M40ŁódźZapłacono
2MichalczewskiKarolMPOL1/8IM, M20Kamionki
3LehmannMaciejMPOL1/8IM, M40Nowy Tomyśl601-TechnologiaZapłacono
4WinieckiPiotrMPOL1/8IM, M50KoninKB WartkoZapłacono
5PrzybytkowskiMarekMPOL1/8IM, M30BydgoszczElenSport.pl Sklepy Sportowe
6KokotDariuszMPOL1/8IM, M30KoninTriton KoninZapłacono
7AdamczykBartoszMPOL1/8IM, M30ŁódźPrzedostatniZapłacono
8WojnickiŁukaszMPOL1/8IM, M30, MKołoANDRE TEAM
9PochłopieńAgnieszkaKPOL1/8IM, K30WronkiSamsungZapłacono
10SzukalaAdrianMPOL1/8IM, M30WronkiZapłacono
11ZawadzkiGrzegorzMPOL1/8IM, M50, MKołoZapłacono
12KaszubaAndrzejMPOL1/8IM, M40JanowiceTriton KoninZapłacono
13KolasaPiotrMPOL1/8IM, M30ŁódźTrio ŁódźZapłacono
14BogdańskiWaldemarMPOL1/8IM, M60+KoninTRITON KONINZapłacono
15BochenekJadwigaKPOL1/8IM, K40PoznańSEKTOR DOBREJ ZABAWYZapłacono
16KutyłowskiPawełMPOL1/8IM, M30WarszawaZapłacono
17TokarskiDamianMPOL1/8IM, M50Piotrków KujawskiZapłacono
18MichalakMateuszMPOL1/8IM, M30Góra Św. MałgorzatyPrzedostatniZapłacono
19KwintalJanekMPOL1/8IM, M50GoleniówZapłacono
20WaluśRemigiuszMPOL1/8IM, M50WarszawaPrzegryw Bemowo
21BrzezińskiŁukaszMPOL1/8IM, M30ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
22BanachWiesławMPOL1/8IM, M50Kostrzyn N/OdrąZapłacono
23PalmowskiMaciejMPOL1/8IM, M50ŁódźZapłacono
24KałużnaMilenaKPOL1/8IM, K30ŁódźRunEat TeamZapłacono
25CzerwczakDawidMPOL1/8IM, M30GolinaZSGE KoninZapłacono
26CiechomskiRobertMPOL1/8IM, M50ŁódźGRB BUDOHURT TEAMZapłacono
27SidorAlicjaKPOL1/8IM, K40Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
28WalasikWieslawMPOL1/8IM, M60+PłockRodzinny Team Środkowa PłockZapłacono
29KrólikowskiMichałMPOL1/8IM, M40ŁódźTRIO ŁódźZapłacono
30Jamrozik-KapelaBasiaKPOL1/8IM, K30PoznańMoldy UnicornsZapłacono
31KuśAdamMPOL1/8IM, M20PoznańUKS Cityzen_Zapłacono
32GrubaJacekMPOL1/8IM, M60+, MIBrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
33KubackiMarcinMPOL1/8IM, M16SkulskKoszal TriathlonZapłacono
34MrówczyńskaPaulaKPOL1/8IM, K30KoninKoszal Coaching / Triton KoninZapłacono
35BrożKrzysztofMPOL1/8IM, M40KołoTRI for MEZapłacono
36BrożMichałMPOL1/8IM, M20, MKołoTRI for MEZapłacono
37MasłowskiMarcinMPOL1/8IM, M40ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
38KolosekKacperMPOL1/8IM, M20KoninKoszal TriathlonZapłacono
39DudekFilipMPOL1/8IMŁódźGRB BUDOHURT TEAMZapłacono
40GrabowskaJustynaKPOL1/8IM, K40ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
41RosiakNataliaKPOL1/8IM, K20ŻychlinZapłacono
42KałowskiBartoszMPOL1/8IM, M30OtwockPylkiZapłacono
43KaczmarekŁukaszMPOL1/8IM, M30KoninZapłacono
44AdamczewskiMichałMPOL1/8IM, M30KoninZapłacono
45WalczakJakubMPOL1/8IM, M20PoznańZduń Triathlon TeamZapłacono
46ChwiałkowskiCyprianMPOL1/8IM, M30, MIPoznańZapłacono
47ChrzanPiotrMPOL1/8IM, M50SzczecinKS Ironman, IM Inspiration, Prima PCZapłacono
48ZającEwaKPOL1/8IM, K30PiasecznoZapłacono
49KlupczyńskiPiotrMPOL1/8IM, M30Wągrowiec
50ŁęckiMichałMPOL1/8IM, M30PiastówZapłacono
51RóżańskiSebastianMPOL1/8IM, M20ŁódźZapłacono
52SzelągJędrzejMPOL1/8IM, M20ŁódźZapłacono
53ZielińskiMarcinMPOL1/8IM, M20, MIŁódźTier One Sports GroupZapłacono