maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - KOŁO 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Koło, 21 lipca 2024
Organizator: Fundacja „Jeszcze więcej sportu”
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 197
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 197

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1111AdamczewskiMichałMPOL1/8IM, M301986KoninZapłacono
2112AdamczykBartoszMPOL1/8IM, M301990ŁódźPrzedostatniZapłacono
3113AnusiakMichałMPOL1/8IM, M301988WarszawaZapłacono
4114BanachWiesławMPOL1/8IM, M501966Kostrzyn N/OdrąZapłacono
5115BanasiakPatrykMPOL1/8IM, M202004BełchatówZapłacono
6116BarańczukMichałMPOL1/8IM, M16, M2007KołoZapłacono
7117BochenekJadwigaKPOL1/8IM, K401981PoznańSEKTOR DOBREJ ZABAWYZapłacono
8118BogdańskiWaldemarMPOL1/8IM, M60+1954KoninTRITON KONINZapłacono
9119BorowczykOskarMPOL1/8IM, M201996KołoGEBERIT TEAMZapłacono
10120BrożKrzysztofMPOL1/8IM, M401976KołoTRI for MEZapłacono
11121BrożMichałMPOL1/8IM, M20, M2002KołoTRI for MEZapłacono
12122BrzezińskiŁukaszMPOL1/8IM, M301987ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
13123CalEwaKPOL1/8IM, K501966Stare MiastoTriton KoninZapłacono
14124CalRobertMPOL1/8IM, M501967Stare MiastoTriton KoninZapłacono
15125ChrzanPiotrMPOL1/8IM, M501973SzczecinKS Ironman, IM Inspiration, Prima PCZapłacono
16126ChwiałkowskiCyprianMPOL1/8IM, M30, MI1994PoznańZapłacono
17127CiemińskiPiotrMPOL1/8IM, M201996PoznanAdidas Runners PoznańZapłacono
18128CzajkaLeszekMPOL1/8IM, M401981PniewySamsungZapłacono
19129CzerwczakDawidMPOL1/8IM, M301986GolinaZSGE KoninZapłacono
20130FuczyłoMateuszMPOL1/8IM, M201998Warszawa7PRO SIÓDMIAK TEAMZapłacono
21131GłodowskiHubertMPOL1/8IM, M202002Oborniki ŚląskieZapłacono
22132GrabarekKonradMPOL1/8IM, M401975WrocławGEBERIT TEAMZapłacono
23133GrabowskaJustynaKPOL1/8IM, K401977ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
24134GrubaJacekMPOL1/8IM, M60+, MI1960BrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
25135GryszpińskiMarcinMPOL1/8IM, M401976Miasteczko KrajeńskieGryszpińscy teamZapłacono
26136Jamrozik-KapelaBasiaKPOL1/8IM, K301988PoznańMoldy UnicornsZapłacono
27137JaskólskaJuliaKPOL1/8IM, K162008GubinTriBoy TEAMZapłacono
28138JaśkiewiczPawełMPOL1/8IM, M301989KaliszZdun Triathlon TeamZapłacono
29139JodkoMagdalenaKPOL1/8IM, K401978BydgoszczZapłacono
30140KacprzakTadeuszMPOLCC1955Konstantynów ŁodzkiZapłacono
31141KałowskiBartoszMPOL1/8IM, M301993OtwockPylkiZapłacono
32142KałużnaMilenaKPOL1/8IM, K301994ŁódźRunEat TeamZapłacono
33143KarwackiAndrzejMPOL1/8IM, M201999PoznańZapłacono
34144KaszubaAndrzejMPOL1/8IM, M401978JanowiceTriton KoninZapłacono
35145KlepackiTomaszMPOL1/8IM, M60+, MI1956WarszawaKS Triathlon RawaZapłacono
36146KlupczyńskiPiotrMPOL1/8IM, M301992WągrowiecZapłacono
37147KochanekDariuszMPOL1/8IM, M40, MI1976Godziesze MałeBorsuki od NutraZapłacono
38148KokotDariuszMPOL1/8IM, M301988KoninTriton KoninZapłacono
39149KolasaPiotrMPOL1/8IM, M301987ŁódźTrio ŁódźZapłacono
40150KolosekKacperMPOL1/8IM, M202001KoninKoszal TriathlonZapłacono
41151KoszelaPiotrMPOL1/8IM, M401983KoninZapłacono
42152KoślaPawełMPOL1/8IM, M401983ŻyrardówRun de GirardZapłacono
43153KowalczykMartaKPOL1/8IM, K202003Czempiń7PRO SIÓDMIAK TEAMZapłacono
44154KrólikowskiMichałMPOL1/8IM, M401980ŁódźTRIO ŁódźZapłacono
45155KubackiMarcinMPOL1/8IM, M162006SkulskKoszal TriathlonZapłacono
46156KubanekŁukaszMPOL1/8IM, M401983NiemczŁapa _Tri_Run CrewZapłacono
47157KuriataZofiaKPOL1/8IM, K202003Stary WielisławKAZIKIZapłacono
48158KuśAdamMPOL1/8IM, M201997PoznańUKS Cityzen_Zapłacono
49159KutyłowskiPawełMPOL1/8IM, M301986WarszawaZapłacono
50160KwaśniewskiAdamMPOL1/8IM, M301985KoninZapłacono
51161KwintalJanekMPOL1/8IM, M501973GoleniówZapłacono
52162LehmannMaciejMPOL1/8IM, M401975Nowy Tomyśl601-TechnologiaZapłacono
53163ŁęckiMichałMPOL1/8IM, M301990PiastówZapłacono
54164ŁyszczakRomanMPOL1/8IM, M501966Zielona GóraZapłacono
55165MarszałekMartaKPOL1/8IM, K40, M1983KołoGEBERIT TEAMZapłacono
56166MasłowskiMarcinMPOL1/8IM, M401979ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
57167MaślankoMaciejMPOL1/8IM, M301992JeżówTM IRON TEAMZapłacono
58168MeissnerKacperMPOL1/8IM, M301994Środa WlkpStary KulfonaZapłacono
59169MichalakMateuszMPOL1/8IM, M301994Góra Św. MałgorzatyPrzedostatniZapłacono
60170MrówczyńskaPaulaKPOL1/8IM, K301994KoninKoszal Coaching / Triton KoninZapłacono
61171OlczakJakubMPOL1/8IM, M202003KościelecMLUKS Triathlon KołoZapłacono
62172PalmowskiMaciejMPOL1/8IM, M501970ŁódźZapłacono
63173PartykaRafałMPOL1/8IM, M401977BydgoszczŁapa _Tri_Run CrewZapłacono
64174PawlakMariuszMPOL1/8IM, M401976DobraIndywidualnieZapłacono
65175PietruchaGrzegorzMPOL1/8IM, M401981WąwałResortMOCY.plZapłacono
66176PietrusińskiRobertMPOL1/8IM, M60+1962AntoniewZapłacono
67177PietrzakRomekMPOL1/8IM, M60+1963RakowniaZapłacono
68178PochłopieńAgnieszkaKPOL1/8IM, K301994WronkiSamsungZapłacono
69179PrzybylakArkadiuszMPOL1/8IM, M501974KsawerówZapłacono
70180PrzybylakWiktorMPOL1/8IM, M162006KsawerówZapłacono
71181PustyTomaszMPOL1/8IM, M301985KoninZapłacono
72182RosiakNataliaKPOL1/8IM, K201998ŻychlinZapłacono
73183RóżańskiSebastianMPOL1/8IM, M201997ŁódźZapłacono
74184RucińskiMarcinMPOL1/8IM, M401975BarcinTT SODAZapłacono
75185RusztykBartoszMPOL1/8IM, M40, MI, M1981KołoMTB Koło team / architektura 2Zapłacono
76186SarlejBartłomiejMPOL1/8IM, M301986SulejówZapłacono
77187SidorAlicjaKPOL1/8IM, K401984Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
78188SiekanGrzegorzMPOL1/8IM, M401983LędzinyZapłacono
79189SkoniecznyMaciejMPOL1/8IM, M202004KołoZapłacono
80190SokalskiMateuszMPOL1/8IM, M301989GubinLubuska Akademia Ratownictwa I Sportów WodnychZapłacono
81191SolarskiMaksMPOL1/8IM2012PoznańGEBERIT TEAMZapłacono
82192StachowiakSandraKPOL1/8IM, K201997WronkiSqoora TrainingZapłacono
83193StefańskiWojciechMPOL1/8IM, M20, MI1997GnieznoTyczyński TriathlonZapłacono
84194SzczepaniakMateuszMPOL1/8IM, M30, MI1991KoninKlub Żeglarski Energetyk KoninZapłacono
85195SzelągJędrzejMPOL1/8IM, M201997ŁódźZapłacono
86196SzukalaAdrianMPOL1/8IM, M301990WronkiZapłacono
87197SzymańskiMateuszMPOL1/8IM, M301989PoznańArya TeamZapłacono
88198TokarskiDamianMPOL1/8IM, M501972Piotrków KujawskiZapłacono
89199TusińskiMarcinMPOL1/8IM, M301988SkierniewiceZapłacono
90200TwardowskiMaciejMPOL1/8IM, M401980ŁódźZapłacono
91201WalasikWieslawMPOL1/8IM, M60+1955PłockRodzinny Team Środkowa PłockZapłacono
92202WalczakJakubMPOL1/8IM, M202004PoznańZduń Triathlon TeamZapłacono
93203WiatrMichałMPOL1/8IM, M40, MI1979Konstancin-JeziornaSofttutor TeamZapłacono
94204WieczorkowskiPatrykMPOL1/8IM, M301991WarszawaTriathletic TeamZapłacono
95205WinieckiPiotrMPOL1/8IM, M501968KoninKB WartkoZapłacono
96206WinieckiSławekMPOL1/8IM, M401984GąsawaTT SODAZapłacono
97207WojnickiŁukaszMPOL1/8IM, M30, M1990KołoANDRE TEAMZapłacono
98208WróblewskiMieczysławMPOL1/8IM, M60+1956WrocławWKT-ri WroclawZapłacono
99209ZającEwaKPOL1/8IM, K301985PiasecznoTM IRON TEAMZapłacono
100210ZawadzkiGrzegorzMPOL1/8IM, M50, M1965KołoZapłacono
Strona 1 z 2