maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Bieg Rycerski

III Bieg Rycerski
Miejsce i data imprezy: Lipki k. Brzegu, 06 lipca 2024
Organizator: Koło Inicjatyw Lokalnych w Lipkach
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 272
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 272
- Marsz Nodric Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 272

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SitkowskiKonradMPOLNW051984Dobroszyce
2DżumałoAnnaKPOLBIEG051978ŻlobiznaSztuka Ruchu
3JackowiakPiotrMPOLBIEG101986BrzegSztuka RuchuZapłacono
4GawekŁukaszMPOLBIEG101985WojnowiceKB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice
5HorodyńskaMirosławaKPOLBIEG101975KarłowiceZapłacono
6KadłubowskiPiotrMPOLBIEG101977BrzegKL Kotwica Brzeg
7DziedzinaKatarzynaKPOLNW051982LipkiZapłacono
8GołębiowskiKornelMPOLBIEG101984Oława
9PaciorekMarcinMPOLBIEG051982Wojsław
10FilipowskaMartaKPOLNW051986LipkiZapłacono
11GawlikPiotrMPOLBIEG051988LipkiTeam Lipki
12KiedrowiczMonikaKPOLBIEG051992OławaKrasnale
13GawlikPawełMPOLBIEG051988LipkiTeam Lipki
14RaczkowskaMałgorzataKPOLNW051974BrzegZapłacono
15RaczkowskiAlbertMPOLBIEG101972BrzegKL Kotwica BrzegZapłacono
16GawlikAleksandraKPOLBIEG051989LipkiTeam Lipki
17SzulcKamilMPOLBIEG052005LipkiTeam Lipki
18KołodziejKazimierzMPOLBIEG101983Opole
19DrążkowskiGrzegorzMPOLBIEG051992PrzeczaStan Umysłu Lewin Biega
20ZiarkowskiMaksymilianMPOLBIEG101989OławaSynergia CrossCamp OŁAWA GB Odcisk
21PetryszynUlaKPOLBIEG051980Jelcz Laskowice
22KrólikowskaLucynaKPOLBIEG101968KościerzyceKL Kotwica Brzeg
23GawlikJustynaKPOLNW051988LipkiTeam Lipki
24UtratnyKamilaKPOLBIEG101994SobótkarehafizjoZapłacono
25EislerSebastianMPOLBIEG101991SobótkarehafizjoZapłacono
26KłyżWiktorMPOLBIEG052007Brzeg
27KłyżPawełMPOLBIEG051976Brzeg
28GregorczykMagdalenaKPOLBIEG101988Skarbimierz OsiedleKL Kotwica Brzeg
29RupMichałMPOLBIEG052000Ścinawa PolskaZapłacono
30WoźniakIwonaKPOLBIEG101981LipkiTeam Lipki
31LipińskiRafałMPOLBIEG101990BrzegPiastowski BiegaczZapłacono
32RakszawskaKingaKPOLBIEG101984OławaSynergia CrossCamp OŁAWA GB Odcisk
33RakszawskiMariuszMPOLBIEG101981OławaSynergia CrossCamp OŁAWA GB Odcisk
34MagierowskiAdrianMPOLBIEG101983MarszowiceSzypkie Żułfie
35SokółJoannaKPOLBIEG051989LubszaZapłacono
36MarszałekLudwikaKPOLNW051974BrzegZapłacono
37ZającAleksandraKPOLBIEG051989Oława
38KobusińskiMichałMPOLBIEG101990OławaBiegnij Oławo
39HrycajPiotrMPOLBIEG051983BrzegZapłacono
40HrycajAnnaKPOLBIEG051990BrzegZapłacono
41KubiakTomaszMPOLNW051976Jelcz-Laskowice
42MajkaBartoszMPOLBIEG051991OławaKrasnale
43KruczekAntoniMPOLNW051960BrzegZapłacono
44RóżalskiJanuszMPOLBIEG101964Bystrzyca
45KowalskaAdrianaKPOLBIEG051977Brzeg
46Sosnowska-SmykJoannaKPOLBIEG051981JanikówAUTOLIV RUN TEAM
47SmykSylwesterMPOLBIEG051981JanikówAUTOLIV RUN TEAM
48DomińskiHenrykMPOLBIEG101985BrzegZapłacono
49ŻymalskiMichałMPOLBIEG051982Chrząstawa MałaBLUEBIRDS RUNZapłacono
50MagieraZbigniewMPOLBIEG101965Brzeg
51DobrowolskiŁukaszMPOLBIEG101976OławaBiegnij Oławo
52BizańskiIreneuszMPOLNW051970MałujowiceKraina Miodem Płynąca
53BizańskaBarbaraKPOLNW051972MałujowiceKraina Miodem Płynąca
54DrozdMariaKPOLNW051967KruszynaZapłacono
55DrozdMagdalenaKPOLBIEG101981BrzegZapłacono
56KoprowskiPrzemysławMPOLBIEG101984OławaBiegnij Oławo
57BednarzKrzysztofMPOLBIEG051976LubszaPrzedwojewski TeamZapłacono
58StańczykDorotaKPOLBIEG101986Jelcz-Laskowice
59BalickiMichałMPOLBIEG052003BrzegKotwica BrzegZapłacono
60DrobczyńskiMarcinMPOLBIEG101974Bielany Wrocławskiegrupadoktora@gmail.com
61WołoszczukTomekMPOLBIEG051980BrzegAdient
62BednarzPatrycjaKPOLBIEG102003LubszaZapłacono
63ZatorRafałMPOLBIEG101994Opole
64KawońAndrzej,MPOLBIEG051954Namysłów
65RomanMichałMPOLBIEG051979BrzegKPP OławaZapłacono
66BieleckaMagdalenaKPOLBIEG101976GrodkówZapłacono
67WarchałPawełMPOLBIEG101976BrzegKPP BRZEG
68MroczkowskaMartaKPOLBIEG101985ŚcinawaSynergia CrossCamp OŁAWA GB Odcisk
69PyclikAnnaKPOLBIEG101972BrzegZapłacono
70StanisławskaSabinaKPOLBIEG051995Prudnik
71MargolMichałMPOLBIEG101990BrzegZapłacono
72DereńMarcinMPOLBIEG051979Jelcz-LaskowiceMoto-Jelcz Oława
73BalickiPiotrMPOLBIEG101972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica Biega
74KaczorowskaAgataKPOLBIEG051979Prudnik
75Bukowska-GolakJoannaKPOLBIEG101981Opole
76DudzikWojciechMPOLBIEG101990LipkiTeam LipkiZapłacono
77WojciechowskaMajaKPOLBIEG051992BrzegZapłacono
78PietrzykWojciechMPOLBIEG101977Kraków