maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

9 Mazowiecka Piątka

9 Mazowiecka Piątka
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2024
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o. www.mosir.org.pl
Klub Sportowy BARAKUDA - www.barakuda.net.pl
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 330
- Marsz Nordic Walkig 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 330

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#379383MPOL5KM, M501972WarszawaZapłacono
2FabianEwaKPOL5KM, K60+1961Biała PodlaskaZapłacono
3WyrwiszDamianMPOL5KM, M401977LublinINTROGRAF TEAMS
4ChoszczJakubMPOL5KM, M20, MMM2001Mińsk MazowieckiZapłacono
5WęglińskaJoannaKPOL5KM, K401979ŁękawicaKS Barakuda
6GazdaOlgaKPOL5KM, K301992Mińsk MazowieckiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.MZapłacono
7WęglinskaPawełMPOL5KM, M132010ŁękawicaAleCzas
8SobolewskiPiotrMPOL5KM, M301992Mińsk MazowieckiZapłacono
9KlimczakPiotrMPOL5KM, M301991Mińsk MazowieckiZapłacono
10KulikMaciejMPOL5KM, M401979Biała Podlaska23 Batalion Lekkiej PiechotyXLZapłacono
11StefaniukTomaszMPOL5KM, M401982Siedlce18. Dywizja ZmechanizowanaZapłacono
12MarkowskiJacekMPOL5KM, M301989Siedlce18 Dywizja ZmechanizowanaZapłacono
13TruszczyńskaKatarzynaKPOL5KM, K301987ŻukówMZapłacono
14Kozikowska-LelonekAleksandraKPOL5KM, K40, MMM, N1981Mińsk MazowieckiPobrykaniXSZapłacono
15ZagwockiMaximilianMPOL5KM, M162008Mińsk MazowieckiKS BarakudaM
16TruszczyńskiRadosławMPOL5KM, M401983ŻukówMZapłacono
17KulmaBeataKPOL5KM, K301985ŻukówLZapłacono
18PuchowskaKrystynaKPOLNW1953CegłówZapłacono
19WójcikEwaKPOL5KM, K202002Otwock
20WójcikEwaKPOL5KM, K401983OtwockPolska
21GryzKrzysztofMPOL5KM, M401976TargówkaMKB DreptakZapłacono
22GerlachAnnaKPOLNW1985Grodzisk MazowieckiXXL
23MorelowskaMariaKPOL5KM, K40, MMM1979Mińsk MazowieckiWalhallaMZapłacono
24ZdanowiczArkadiuszMPOLNW1978StanisławówK.S. Victoria PotęgowoZapłacono
25KrasuskiRafałMPOL5KM, M301988Mińsk MazowieckiLZapłacono
26GrubaJacekMPOL5KM, M301987Mińsk MazowieckiZapłacono
27KryczkaJoannaKPOL5KM, K301989Mińsk MazowieckiZapłacono
28JackowiczMartaKPOLNW1981Mińsk MazowieckiZapłacono
29MorelowskaMarikaKPOL5KM, K16, MMM2008Mińsk MazowieckiWalhallaZapłacono
30DanielRedaMPOL5KM, M301992Mińsk MazowieckiZapłacono
31ParszutaKrystianMPOL5KM, M401980Mińsk MazowieckiXLZapłacono
32JastrzębskiPawełMPOL5KM, M401975SiedlceYulo Run Team SiedlceMZapłacono
33JackowiczPawełMPOL5KM, M40, MMM1981Mińsk MazowieckiTeam 7:30
34RogalaMariuszMPOL5KM, M401978Budy JanowskieMZapłacono
35OlszewskaPaulinaKPOL5KM, K301986Mińsk MazowieckiMZapłacono
36Anonim#380345CalineczkaKPOL5KM, K301994Mińsk MazowieckiMKB DreptakMZapłacono
37Anonim#380347KomisarMPOL5KM, M301993Mińsk MazowieckiXLZapłacono
38Anonim#380348WawaMPOL5KM, M401983Mińsk MazowieckiXLZapłacono
39KrzewniakLidiaKPOL5KM, K401978PrzygodyZapłacono
40JackowiczMartaKPOL5KM, K162005WarszawaTeam 7:30Zapłacono
41ZagańczykKacperMPOL5KM, M162005ZamienieM
42WietrzyckiMarcinMPOL5KM, M401983WarszawaRebellion Of Free RunnersZapłacono
43WietrzyckaMonikaKPOL5KM, K301986WarszawaLOCO ClubMZapłacono
44LewandowskaJoannaKPOL5KM, K501972WarszawaZapłacono
45ZdanowiczMartaKPOLNW1976StanisławówK.S. Victoria PotęgowoZapłacono
46JackiewiczHannaKPOL5KM, K401975Mińsk MazowieckiZapłacono
47JackiewiczAdamMPOL5KM, M501972Mińsk MazowieckiZapłacono
48LegatBasiaKPOL5KM, K501966LatowiczZapłacono
49PieńkowskaMonikaKPOL5KM, K50, MMM1973Mińsk MazowieckiMZapłacono
50KotAmeliaKPOL5KM, K162006Wólka MińskaSZapłacono
51KotAniaKPOL5KM, K401981Wólka MińskaMZapłacono
52KotAndrzejMPOL5KM, M401981Wólka MińskaLZapłacono
53ŚwiętochowskiSzymonMPOL5KM, M162005Połazie ŚwiętochowskieM
54WierciochIzabelaKPOL5KM, K202000CygankaRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.MZapłacono
55PachnikKatarzynaKPOL5KM, K202000GrębkówMZapłacono
56CzechKatarzynaKPOL5KM, K301994Mińsk MazowieckiSZapłacono
57PrzywaraMichałMPOL5KM, M401979WarszawaZapłacono
58SachanowiczIreneuszMPOL5KM, M501974Siedlceirek998@gmail.comLZapłacono
59SachanowiczAgnieszkaKPOL5KM, K501973SiedlceSZapłacono
60Anonim#381209MPOL5KM, M60+1962SiedlceZapłacono
61ZawadzkiMateuszMPOL5KM, M301992WarszawaZapłacono
62SzczepaniukKrzysztofMPOL5KM, M13, MMM2010Mińsk MazowieckiRace Fighter GOSIR Dębe WielkieZapłacono
63LęgasAngelinaKPOL5KM, K201997WarszawaSZapłacono
64BarszczMagdaKPOL5KM, K301993WarszawaZapłacono
65ZbiećBożenaKPOL5KM, K60+1960SiedlceDARFIK TeamZapłacono
66ZbiećJanuszMPOL5KM, M60+1956SiedlceDARFIK TeamZapłacono
67KanderLeszekMPOL5KM, M401977SiedlceYulo Run Team SiedlceMZapłacono
68RutaTomaszMPOL5KM, M50, MMM1970Mińsk MazowieckiNiezrzeszonyMZapłacono
69WojtalDawidMPOL5KM, M301993ChełmIntrograf teamS
70GóreckiLeszekMPOL5KM, M60+1955Mińsk MazowieckiSZapłacono
71TusińskiTomaszMPOL5KM, M301990StarachowiceINTROGRAF TEAML
72WójcikAgataKPOL5KM, K201996PodgłębokieINTROGRAF TEAMM
73PyszelZuzannaKPOL5KM, K20, MMM1997Mińsk MazowieckiZapłacono
74PomarańskaMałgorzataKPOLNW1980Lublinintrograf teamM
75WasiliewChristoMPOLNW1952WarkaZapłacono
76MikołajcztkMartaKPOL5KM1948Warka
77MikołajczykMartaKPOL5KM1948WarkaZapłacono
78GrelewskiKrzysztofMPOL5KM, M401975Mińsk MazowieckiZapłacono
79ŚwierczewskiMarcinMPOL5KM, M301991SierakówSfora BMK
80SzulcŁukaszMPOL5KM, M20, N1995ŚwidnikINTROGRAF TEAMXL
81GlabskaEdytaKPOL5KM, K401983Mińsk MazSZapłacono
82GlabskiPawełMPOL5KM, M401981Mińsk MazMZapłacono
83ŚliwińskaKarinaKPOL5KM, K16, MMM2008Mińsk MazowieckiZSE MMM
84ŚliwińskiMarcinMPOL5KM, M40, MMM1981Mińsk MazowieckiSILVERL
85ŁobodowskiMarcinMPOLNW1981SiennicaRace Fighter GOSIR Dębe WielkieLZapłacono
86Kaska-ŁobodowskaEwelinaKPOLNW1984SiennicaFIT&JOY/Chodzę Bo Lubie Mińsk MazowieckiZapłacono
87MituraMarekMPOL5KM, M401979KozłówkaINTROGRAF TEAMS
88KajdaPiotrMPOL5KM, M301989ŻelechówKajda Athletics TeamZapłacono
89WierciochBożenaKPOL5KM, K401978CygankaOrange PolskaMZapłacono
90ChłopikKamilMPOL5KM, M401984Mińsk MazowieckiFight ClubXLZapłacono
91PodsiadlikŁukaszMPOL5KM, M401984OtwockZapłacono
92CzajkowskiMarcinMPOL5KM, M301992Nowe OsinyRakieta_Biega_TeamZapłacono
93NowakowskiDominikMPOL5KM, M401984Mińsk MazowieckiZapłacono
94KowalczykWojciechMPOL5KM, M401976ZakrętLZapłacono
95KolasztDariuszMPOL5KM, M401976IłżaTeam 7:30Zapłacono
96KolasztElżbietaKPOL5KM, K401976Stara NiedziałkaZIKO RIDERS ON THE STORMZapłacono
97MadziarMarcinMPOL5KM, M401979Minsk MazowieckiZapłacono
98KotowiczTadeuszMPOL5KM, M60+1953OtwockZapłacono
99WójtowiczAgnieszkaKPOL5KM, K301991Mińsk MazowieckiSZapłacono
100WójtowiczBartoszMPOL5KM, M301988Mińsk MazowieckiXLZapłacono
Strona 1 z 2