maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XVII Dobrodzieńska Dycha

XVII Dobrodzieńska Dycha
Miejsce i data imprezy: Dobrodzień, 20 lipca 2024
Organizator: GOKSiBP Dobrodzień
tel. 34 357 53 46

Patronat Honorowy
Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła
Burmistrz Miasta i Gminy Dobrodzień Agnieszka Hurnik
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 463

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1UcieklakWaldemarMPOLM60CzęstochowaPszczółkowski TeamZapłacono
2HanoJanMPOLM70+GliwiceZapłacono
3RosinRyszardMPOLM60GliwiceZapłacono
4StępieńWaldekMPOLM70+WrocławZapłacono
5BaruchaAndrzejMPOLM40, MWOOpoleKB ODRA OPOLELZapłacono
6PawlikKrystynaKPOLK40, MWOOlesnoMafia Team LubliniecZapłacono
7NowakŁukaszMPOLM40, MGD, MWODobrodzień
8KotalaEwaKPOLK40WieluńWieluń Biega
9KaczorowskaAgataKPOLK40, MWOPrudnik
10ChruścińskiMarcinMPOLM40CzęstochowaZapłacono
11WalczyńskiGrzegorzMPOLM40, MWOPrudnik
12PaterakRobertMPOLM30, MWOGrodziecWKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
13WalkowiakArturMPOLM50, MWOZawadzkieDyrektor Biega po Windę dla Swoich Dzieciaków
14KolekRomanMPOLM60, MWOJemielnicaDyszka dla SercaZapłacono
15CichońSebastianMPOLM40, MWOJemielnicaDyszka dla SercaZapłacono
16HellmannnWiolettaKPOLK40, MWOJemielnicaDyszka dla SercaZapłacono
17WręczyckiŁukaszMPOLM30LubliniecM
18BłażewskiMarekMPOLM50, MGD, MWOJemielnica
19JungowskaMonikaKPOLK30CzarnożyłyWieluń BiegaM
20GarcorzDawidMPOLM30DzielnaMafia Team Lubliniec
21HaberlaPiotrMPOLM40, MGD, MWODobrodzieńStart DobrodzieńZapłacono
22WalidudaAnnaKPOLK40, MWOBrzegKotwica Brzeg
23DróżdżMarcinMPOLM40LubliniecZiomek
24DrabikMarcinMPOLM50WrocławPOCZTA POLSKAZapłacono
25NowakAndrzejMPOLM40SosnowiecNOWAK-TEAM
26SłodkowskiMarekMPOLM40, MWOZawadzkieMała Panew Team Zawadzkie
27JachymskiRyszardMPOLM60Praszka
28MońkaKlaudiaKPOLK20, MWORudnikiFalstart Rudniki
29ŁukaszyńskiMarekMPOLM30, MWOOpoleKB ODRA OPOLE
30KnefelSyntiaKPOLK30, MWOLuboszyceZapłacono
31PrzyłudzkiJanuszMPOLM70+MikołówZapłacono
32KęśminowiczKrzysztofMPOLM50, MWOBrzegPolaris Running Team / Stajniak Team
33PotempaWojciechMPOLM20BoronówZapłacono
34GrzelakDanutaKPOLK50WrocławZapłacono
35PodeszwaPrzemysławMPOLM40RecklinghausenZapłacono
36GrędaElżbietaKPOLK40, MWOSzczedrzykTim jest Tim
37KaczmarczykSebastianMPOLM40LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono