maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Rocznicowy bieg Odry Opole

III Rocznicowy bieg Odry Opole
Miejsce i data imprezy: Opole, park na os. AK, 16 czerwca 2024
Organizator: Stowarzyszenie Sympatyków Odry Opole "Jedna Odra"
Partnerzy:
OKS Odra Opole S.A.
Klub Biegowy Odra Opole
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Bieg 1945 mWolne miejsca: 200

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1OgioldaAlbertM1990OpoleOdra OpoleZapłacono
2WielichowskaMilenaK2010OpoleUKS MOS OpoleZapłacono
3WielichowskiŁukaszM1982OpoleWielka Odra OpoleZapłacono
4WaleszczykKrzysztofM1992SkorogoszczKB Odra OpoleZapłacono
5SapichMarcinM1984OpoleWielka Odra OpoleZapłacono
6BaruchaAndrzejM1980OpoleKB Odra OpoleZapłacono
7BaruchaJanM2013OpoleKB Odra OpoleZapłacono
8KuchciakKarolM1978KępnoZP'03Zapłacono
9PapkallaPawełM1993OpoleOdra OpoleZapłacono
10SędkowskiWiktorM1984OpoleZP'03Zapłacono
11CzypekDominkM1995OpoleZapłacono
12LibudaRadosławM1981MechniceKB Odra Opole
13WłodarczykPawełM1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
14StupakAdaK1990Tarnow OpolskiKB Odra OpoleZapłacono
15WalczakSławomirM1969GałązczyceZapłacono
16AbramMarcinM1980OpoleZapłacono
17GarusŁukaszM1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
18SzalugJustynaK1996GórażdżeZapłacono
19SzalugMajaK2019GórażdżeZapłacono
20WiesnerEdytaK2016OpoleUKS 10 OpoleZapłacono
21WiesnerMartaK1993OpoleZapłacono
22KlimasMarcinM1981GrodkówZapłacono
23SarnaOskarM2012OpoleAkademia Odra OpoleZapłacono
24PiotrowskiJanM1980OpoleKB Odra OpoleZapłacono
25BareckiJarosławM1981JaworznoZP'03
26RygielWiesławM1978OpoleKB Odra OpoleZapłacono
27PawlakZbigniewM1980OpoleKB Odra OpoleZapłacono
28PawlakMarcinM2010Opole
29HulbójMonikaK1983Opole
30FeusetteMateuszM2016OpoleCFC OPOLEZapłacono
31HulbójPiotrM2011Opole
32HulbójMichałM2019Opole
33FeusetteMaciejM1976OpoleCFC OPOLEZapłacono
34PaciorekMarcinM1982WojsławKSW WOJSŁAW
35AndrzejewskaMonikaK1991Tarnów OpolskiKB Odra OpoleZapłacono
36BroyKatarzynaK1983Tarnów OpolskiOdra OpoleZapłacono
37StemplewskaMartaK1991Tarnów OpolskiKB Odra OpoleZapłacono
38WalczakAdrianM1995GałązczyceZapłacono
39WłodarczykAmeliaK2015OpoleKB Odra OpoleZapłacono
40CzechKatarzynaK1978OpoleZapłacono
41JagielaJakubM2015OpoleKB Odra OpoleZapłacono
42JagielaJoannaK1981OpoleKB Odra OpoleZapłacono
43JagielaRafałM1982OpoleKB Odra OpoleZapłacono
44ChęcińskiAdamM2016OpoleUKS 10 OpoleZapłacono
45ChęcińskiŁukaszM1982OpoleZapłacono
46KrulRadosławM1986Opole
47PaciorekFilipM2012WłodaryKSW WOJSŁAW
48PaciorekAntekM2014WłodaryKSW WOJSŁAW
49ZarzecznyJanM2015WojsławŻabki
50ZarzecznyMateuszM1985WojsławŻabki
51WęgrzynMieszkoM2016OpoleThe Zigers
52WęgrzynMarcinM1982OpoleThe Zigers
53PaciorekGrzegorzM1987WłodaryKSW WOJSŁAW
54PaciorekPiotrM1990WojsławKSW WOJSŁAW
55BielaKrzysztofM1970OpoleKB Odra OpoleZapłacono
56PancerzJoannaK1979Tarnów OpolskiZapłacono
57SzwedowskiMarcinM1982OpoleNiebieskoCzerwoni
58OlejnikPiotrM1986OpoleOdra Opole
59AntoniewiczGrzegorzM1985OpoleKB Odra OpoleZapłacono
60AntoniewiczMajaK2017OpoleKB Odra OpoleZapłacono
61BuhlNataliaK1995OpoleZapłacono
62MałkowiakMajaK2013MasówZapłacono
63KotLauraK2014MasówZapłacono
64WojnarowskiBartoszM1983OpoleOKS
65WojnarowskaKatarzynaK1987OpoleZapłacono
66ŁaskawskiDominikM2008GłubczyceOdra OpoleZapłacono
67KaczkowskiDawidM2014OpoleUKS MOS OpoleZapłacono
68KaczkowskiDamianM1984OpoleKiteTurawaZapłacono
69WołoszynMonikaK1987OpoleZapłacono
70GonetAlicjaK1969OtmiceZapłacono
71GonetMarekM1969OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
72StrzelczakRobertM1974OpoleTrail Is Our Way Team / Eurovent Athletics
73BolekAdamM1995OpoleZWM
74KoziakAgnieszkaK1987OpoleKB Odra Opole
75KoziakBartoszM1987OpoleKB Odra Opole
76KoziakWojciechM2012OpoleKB Odra Opole
77TrepkaMateuszM2008OpoleOdra OpoleZapłacono
78DrozdJagodaK2015MechniceAkademia Odra Opole
79DrozdJoannaK1985Mechnice
80DrozdMilenaK2013Mechnice
81KorżenewskiArtemM2002OpoleZapłacono
82KorżenewskaDianaK2002OpoleZapłacono
83MikołajczykHannaK2014OpoleAkademia Odra OpoleZapłacono
84MikołajczykLeszekM1983OpoleZapłacono
85JagloEvelineK1996OpoleZapłacono
86BłaszkiewiczWeronikaK1996OpoleZapłacono
87KoprekDominikM1996Tarnów OpolskiSportowe TeOPeZapłacono
88StelmachKingaK2009PrzysieczOdra OpoleZapłacono
89StelmachAnastazjaK2014PrzysieczOdra OpoleZapłacono
90StelmachSebastianM1984PrzysieczOdra OpoleZapłacono
91BondarenkoŁukaszM1982OpoleZapłacono
92BondarenkoLeonM2018OpoleZapłacono
93BondarenkoKatarzynaK1989OpoleZapłacono
94BondarenkoLenaK2013OpoleZapłacono
95AdamiszynRafałM1983OpoleZP'03Zapłacono
96WidełMichałM1990OpoleZapłacono
97SuslikDawidM1992KamionekSąsiedziteaM
98GumińskiWiktorM1991OzimekZapłacono
99GockaMonikaK1983CiepielowiceZapłacono
100GockiCyprianM2007CiepielowiceZapłacono
Strona 1 z 2