maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III TRIATHLON LEWIN BRZESKI

III TRIATHLON LEWIN BRZESKI
Miejsce i data imprezy: Lewin Brzeski, 01 września 2024
Organizator: FIZJOTERAPIA WESOŁOWSKI

Dyrektor zawodów głównych - Marek Lewandowski
Dyrektor imprez towarzyszących - Łukasz Wesołowski

WSPÓŁORGANIZATOR
Urząd Miasta i Gminy Lewin Brzeski
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- 1/8 IM [475 m, 22,5 km, 4,5 km]Wolne miejsca: 98

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1PospiszylMaciejMPOL1987Strzelce OpolskiePOSPISZYL SQADLZapłacono
2SygitGrzegorzMPOL1981StrzelnikiStan umysłu Lewin biegaL
3KlimczyńskiRafałMPOL1982Tarnów OpolskiXL
4LataPiotrMPOL1973TłustorębyXL
5KaczmarekPawełMPOL1984BrzegPKO BPM
6DomańskaMałgorzataKPOL1979Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaM
7WrukRemigiuszMPOL1971OpoleS
8StefaniszynMarcinMPOL1986BrzegSztuka RuchuXLZapłacono
9GądzikWaldemarMPOL1979ChróścinaL
10PawlikSławekMPOL1981KościerzyceADIENT Metal SkarbimierzL
11BrychcyKarolMPOL1986WrocławL
12LechMiroMPOL1986BrzegOTTTXLZapłacono
13BocianMichałMPOL1986BrzegGANG BAWARII TRIATHLON TEAMXLZapłacono
14JanickiWojciechMPOL1988PrószkówLZapłacono
15KalińskiKrzysztofMPOL1981GrodkówGTC GraczeXL
16LataRobertMPOL1970Lewin BrzeskiZaLATAni TeamLZapłacono
17JasekDominikaKPOL1976GrobliceMatner Running TeamM
18NowakAdamMPOL1985Lewin BrzeskiOTTTLZapłacono
19PołońskiMarcinMPOL1986KołobrzegSztorm KołobrzegM
20ZimermanAdrianMPOL1981ZdzieszowiceGANG BAWARII TRIATHLON TEAML
21BabisBartekMPOL1979KomprachciceXL
22WłodarskiKarolMPOL1988OpoleKTS WczorajsiL
23BobrowskaMałgosiaKPOL1977KrapkowiceW wodzie urodzonaM
24BrychcyPawełMPOL1982PrzeczaStan umysłu Lewin biegaLZapłacono
25ChowaniecRadekMPOL1973GrodkówGTC GraczeLZapłacono
26GrędaElżbietaKPOL1979SzczedrzykTim jest TimS
27TkaczykJustynaKPOL1995OpoleS
28SobońJanuszMPOL1968Lewin BrzeskiXL
29HoczekArkadiuszMPOL1973KolanowiceKiedy się zmęczysz? Jutro!MZapłacono
30ŚwiątekMariuszMPOL1991NiemodlinM
31SoberkaKrzysztofMPOL1970PraszkaM
32WołoszczukTomekMPOL1980BrzegADIENT Metal SkarbimierzL
33PiechuraMateuszMPOL2001DąbrowaM
34ZwierzKrzysztofMPOL1982OpoleProfireha TeamM
35MichalskaBeataKPOL1977MikolinStan umysłu Lewin biegaL
36WiesnerMartaKPOL1993OpoleM
37LegarskaNataliaKPOL1993WrocławMZapłacono
38MachulaAnnaKPOL1994OpoleZdrowiej w RuchuM
39WozniakDamianMPOL1981BrzezinaL
40SokołowskiMaMPOL1972LuboszyceM
41SztajglikIreneuszMPOL1975SkorogoszczXLZapłacono
42JagiełłoMałgorzataKPOL1968Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaLZapłacono
43KarpDariuszMPOL1973Biały KościółKarp Sport TeamL
44KotowiczWiktorMPOL1986WieruszówCrazy TeamSZapłacono
45KotowiczJustynaKPOL1987WieruszówCrazy TeamSZapłacono
46ŁopuszańskiSebastianMPOL2002LubszaM
47ProńAdamMPOL1975KatoMINISTERSTWO DOBRAS
48GrabnyAndrzejMPOL1981BrzegKomenda Powiatowa Policji w BrzeguXXL
49StudnickiAdamMPOL1994Brzegtaruma składL
50ZaługowiczKatarzynaKPOL1994Brzegtaruma składM
51ZaługowiczPawełMPOL1993Brzegtaruma składL
52Gaj-JurczykRenataKPOL1973Lewin BrzeskiM