maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

6. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY

6. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY
Miejsce i data imprezy: Oleśnica, 11 maja 2024
Organizator: Oleśnicka Grupa Triathlonowa
Gmina Miasto Oleśnica

Kontakt:

Zapisy na bieg:
Anna Dudziak–Błach Tel.: 510-253-167 e-mail: nspfolesnica@gmail.com
Media, obsługa imprezy, sprawy techniczne, Sponsoring:
Marek Błach tel.: 501-687-501 e-mail: blachmarek@tlen.pl
Scena główna i występy:
Anna Dudziak–Błach Tel.: 510-253-167 e-mail: nspfolesnica@gmail.com
Regulamin Regulamin biegu

KARTA DRUŻYNY - pobiera kapitan drużyny i odsyła na mail nspfolesnica@gmail.com  

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorem Biegu: nspfolesnica@gmail.com

Zachęcamy do dokonywania większych opłat niz wynosi wpisowe. Wszystkie nadpłaty będą przekazane na konto Hani Domańskiej z Oleśnicy. Więcej o Hani przeczytasz na 4 stronie Regulaminu.
Kategorie:
- Sztafeta żeńska 16 x 1320 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 27
- Sztafeta męska 16 x 1320 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 27
- Sztafeta mieszana (2 mężczyzn + 2 kobiety) 16 x 1320 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 27

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.Imię i nazwisko zawodnika nr 1Imię i nazwisko zawodnika nr 2Imię i nazwisko zawodnika nr 3Imię i nazwisko zawodnika nr 4MiejscowośćKlubPł.
12Katarzyna ChochółTeresa KrywkoJacek DżugajRafał JaroszewskiTwardogóraBiegające EchoZapłacono
23Marta JankowskaDagmara Strachulska-JabłońskaIzabela DworaczyńskaAgnieszka Waszkiewicz-CzaplaOleśnicaJakoś to będzieZapłacono
34Sebastian PikulskiPaweł GrzędaGrzegorz CiepluchKrzysztof DawidziukOleśnicaAmarena Gentlemen's ClubZapłacono
45KRYSTIAN KULAKPATRYK NOWAKCEZARY KRAWCZYKMATEUSZ DĘBIŃSKIOleśnica82. batalion ewakuacji sprzętuZapłacono
56Maciej KornaszewskiAleksandra SamólIrena SamólMariusz KośćOleśnicaMeritum COBZapłacono
67Katarzyna TerkaBożena CiosekEwelina BorysBarbara Młyniec-KuleczkaOleśnicaindoor cyclingZapłacono
78Alicja SzwabińskaHalina SzwabińskaJulia IzydorczykAdrianna SzwabińskaOleśnicaTeam BarbieZapłacono
89Grzegorz SiworskiDariusz WróbelRobert PontusDawid SmolakOleśnicawrapmania.euZapłacono
910Łukasz SzopaKrzysztof TschirchKacper SkibiakPaweł CzerniakDobraRUN AUTOBLOKZapłacono
1011Karolina KoprowskaAgnieszka NoculakRafał KozłowskiKonstiantyn RomanovSycówCart-packZapłacono
1112Dominik Terka Jarosław KowalskiJan CiszewskiŁukasz Cichy OleśnicaDROGOWCYZapłacono
1213Łukasz Czarnecki Łukasz GłuszekŁukasz PlewaMateusz DoruchWrocław31 batalion radiotechnicznyZapłacono
1314Marcin CiepluchZbigniew ZawadaZbigniew RodziewiczPrzemek OlkowskiOleśnicaZBITA CZWÓRKAZapłacono
1415Monika KawczyńskaMałgorzata Turaj-KaczyńskaOlga PilarskaMonika OlczakOleśnicaDamy bez DramyZapłacono
1516Grzegorz KubiszynSzymon KubiszynMateusz MałolepszyDariusz KowalOleśnicaKodefixZapłacono
1617Aleksander KociembaPaweł WajdaJoanna WoźniakRenata PiechTwardogóra-PolskaEcho-TwardogóraZapłacono
1718Adam ŻakKamila Pawłowska Magdalena BednarczykSebastian NicpońOleśnicaGRUPA AGRO - METZapłacono
1819Łukasz GałanAgnieszka Permus Michał Permus Jagoda GałanOleśnicaMONDELEZZapłacono
1920Marta Kossok-Zawada Angelika KlimalaJustyna HadułaKlaudia MajderOleśnicaŻYWIOŁYZapłacono
2021Radosław Szukała Joanna Szukała Ewelina Żyszkiewicz Jakub StachOleśnicaMuzeum Foteli KatapultowychZapłacono
2122Wiktor Wyrwał Paweł SkrzypekKrzysztof Wyrwał Julia Wyrwał OlesnicaWyrwał FamilyZapłacono
2223Marek BudziszewskiArkadiusz BilickiDawid PieprzyckiGrzegorz TabakaOleśnicaBest Boys Guillin PolskaZapłacono
2324Paweł WicherMateusz JawdykAdrian OkulskiMarcin OkulskiNiepruszewoGuillin Polska - Wojownicy VoltarenuZapłacono
2425Julia ŚwierczyńskaKornelia HellerEwelina CichońskaNikola JędrzejczykDobroszyceDIAM GirlsZapłacono
2526Paweł ChwedorukKrzysztof MarchewkaMarek StrugMarek KyciaDobroszyceDIAM BoysZapłacono
2627Łukasz BiłoganEdyta BiłoganMilena BatorPiotr BalickiOleśnicaCOBy do MetyZapłacono
2728Marcin StawianyWojciech PiekarczykMałgorzata RycombelAlicja KozyraOleśnicaAliaxis PolandZapłacono
2829Patryk KrzemieńArtur Staroń Agata GonciarzAdam WójcickiOleśnicaAliaxis Do MetyZapłacono
2930Joanna SakowskaSzymon DaćkówOliwia Pocałujko Paweł GajekOleśnicaZadyszka TeamZapłacono
3031Marcin BiłosMagdalena KsiążkiewiczPaulina WojtkowiakTomasz OkońskiOleśnicaOsadkowski RUN 4FUNZapłacono
3132PIOTR KAWCZYŃSKIADAM WOJTKIEWICZMAREK PIOTROWSKIMARIUSZ SURMAOleśnicaELEKTRO-PLUSZapłacono
3233Kinga KlatMarcin BeraAnita Fojna-KlatRafał KlatZbytowaHYDROINSTALZapłacono
3334Piotr ŚwiątekŁukasz SkowronAgnieszka StankiewiczMagdalena FastWrocławFarmaceuci Dolnośląskiej Izby AptekarskiejZapłacono
3435Piotr GłogowskiAnna PerdekKatarzyna MusiałMarcin NowakOleśnicaKuźnia FIT PointZapłacono
3536Jacek StengertArtur SobczyszynGrzegorz KierzkowskiNazarii KostiukWrocławIGLOTEX TEAMZapłacono
3637Piotr PUDŁOBartosz DRÓŻDŻGrzegorz ZIMOCHŁukasz ZIMNIAKOleśnicaKERRY RUNNERSZapłacono
3738Dawid WnukIryna MatsMarcin DrążekJustyna NagórskaWrocławAVE CARGOZapłacono
3839Michał ArtemczukAgnieszka NowakAndżelika Ławniczak Marta Artemczuk OleśnocaSzalona LamaZapłacono
3940Szymon MieczkowskiPiotr GołdynekGrzegorz PopławskiMateusz StanisławczykOleśnicaOKIENNE CHULIGANYZapłacono
4041Damian ChorążkiewiczEwa MieczkowskaMarta Haba- PełkaGrzegorz SałataOleśnicaPRZEZ OKNOZapłacono
4142Marcin GajdaKatarzyna GajdaPiotr PiaseckiMirella Skubij OleśnicaPOROBIENI BIEGIEMZapłacono
4243Piotr RzepkaMałgorzata KiragaPaweł JankiewiczMonika TopolnickaOleśnicaJANKESIZapłacono
4344Bartłomiej KoprowskiKatarzyna SzarekMariusz GołdynKlaudia StreichOleśnicaPodaj pałkęZapłacono
4445Magdalena ŚwirkJustyna BąkMarta BilickaMagdalena OrlakOleśnicaStars of Guillin PolskaZapłacono
4546Grzegorz ŻyłaGrzegorz JędrysiakMichał KasprzyszakEdyta Małys - NiczyporOleśnicaOleśniczanieZapłacono
4647Jacek ŁyczewskiBartłomiej MichalakMichał KokotŁukasz WiewiórowskiOleśnicadebestoZapłacono
47TOMASZ BIAŁEK ROBERT WILKOWIECKIKAROLINA LEMPARTYMAGDALENA WRÓBELOleśnicaBIMAC
48PAWEŁ CZUCHNOWSKI KATARZYNA CZUCHNOWSKA MAREK KOHUT DOROTA JANUSZ DobroszyceLIDL TEAM
49Ilona Grzela Maciej PronobisKarolina Drob Andrzej Poznański DobroszyceLIDERSI
50Kamil PapierskiMateusz GmyrekTomasz PołomMarek BucaDobroszyceRUN LIDL
51MAGDALENA BISKUPSKA - BORCZYKKINGA HANDZLIKDOMINIKA DŁUGOŁECKAKAROLINA HUBEROleśnicaBABECZKI W FORMIE
52MYKOLA PECHARVITALII ALEKSIIENKOVITALI KOVALOVVLAS HORUTSKYBykówMIWRO TEAM
53Jacek SudolskiDamian DyduchBartłomiej StajniakFabian ŚwiątekOleśnicaStajniak Team