maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

8 Bieg po Gminie Świerczów

8 Bieg po Gminie Świerczów
Miejsce i data imprezy: Dąbrowa k. Namysłowa, 09 czerwca 2024
Organizator: Gmina Świerczów
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Świerczowie
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 99

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1RudnerJanuszMPOLM401979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
2ZapalskiMarekMPOLM50, MGS1974MiodaryZapłacono
3BoduchMariuszMPOLM40, MGS1979ŚwierczówPartycypanci TeamZapłacono
4MekitówMaciejMPOLM401983GłuszynaNKB ZRYW NAMYSŁÓWZapłacono
5SkalskaAnnaKPOLK401980BytomAlpin Sport Team
6BulukGrzegorzMPOLM401981Namysłów40 letni emeryt :-)Zapłacono
7MichalakŁukaszMPOLM40, MGS1982Świerczów
8ŁebzuchMarzenaKPOLK401983NamysłówBiegam bo lubię
9MalerczykJózefMPOLM301988NamysłówZapłacono
10WiesnerMartaKPOLK301993OpoleZapłacono
11JodłowskiKrzysztofMPOLM501970MarcinkowiceOławska Grupa Biegowa
12KamińskiMichałMPOLM30, MGS1988DąbrowaZapłacono
13KozimorGrzegorzMPOLM501974Lewin BrzeskiLewin BrzeskiZapłacono
14KozimorAlicjaKPOLK401975Lewin BrzeskiLewin BrzeskiZapłacono
15ZychRafałMPOLM401977MikolinLewin BrzeskiZapłacono
16OlasKrzysztofMPOLM401983KomprachcicePolaris Running Team
17KiedrowiczMonikaKPOLK301992OławaKrasnale
18BednarczykWiesławMPOLM60+1956Myśliborzycekotwica brzegZapłacono
19NiekrawiecDariuszMPOLM401979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
20PiechuraMateuszMPOLM20, MGS2001Dąbrowa
21StefaniszynAnnaKPOLK202002Brzeg
22JędrysikJacekMPOLM301988KarłowiceJellyTechZapłacono
23StylskaMartaKPOLK301988Opole
24BiałasEwaKPOLK50+1962Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
25BiałasStanisławMPOLM60+1956Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
26PrzybyłElżbietaKPOLK401978Radzionków
27PrzybyłRafałMPOLM401978Radzionków
28PuszczewiczZenonMPLWM60+1941Koscierzycekotwica brzeg
29GawekŁukaszMPOLM301985WojnowiceKB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice
30WołkowiczMateuszMPOLM301987NamysłówZapłacono
31TołłoczkoArkadiuszMPOLM401977ChwałowiceKB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice
32SkoniecznyAndrzejMPOLM401981WłochyVeluxZapłacono
33WalidudaAnnaKPOLK401981BrzegKotwica Brzeg
34PaciorekMarcinMPOLM401982WojsławKSW
35LechowskiJanMPOLM60+1958Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK Jelcz -LaskowiceZapłacono
36StanczykDorotaKPOLK301986Jelcz-Laskowice
37SarneckiRomanMPOLM401978PrzysieczAdrian Kostera TeamZapłacono
38SarneckiJakubMPOLM162007PrzysieczZapłacono
39SochaRenataKPOLK401979KarłowiceZapłacono
40KucyperaWojciechMPOLM401983WrocławZapłacono
41KosekPawełMPOLM301991Tychywww.pawelkosek.pl
42SzczepaniakRafałMPOLM401983KarłowicePredator
43MiśPiotrMPOLM301990NamysłówZapłacono
44StańczykDorotaKPOLK301986Jelcz-LaskowiceZapłacono
45MakarowskaBeataKPOLK30, MGS1993DębinaZapłacono
46GałaszewskiŁukaszMPOLM301990Bystrzyca#zaliniametyZapłacono
47RygielWiesławMPOLM401978OpoleKB ODRA OPOLE
48HudaschOliwiaKPOLK201995Krogulna
49MendelRolandMPOLM401983BażanyTRI SEBUS TIMEZapłacono
50DziwińskiWojciechMPOLM202004Byczyna
51SochaBartoszMPOLM162006KarłowiceZapłacono