maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - KONIN 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Konin, 11 sierpnia 2024
Organizator: Fundacja „Jeszcze więcej sportu”
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 260
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 260

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KrzyżanowskaElżbietaKPOL1/8IM, K50, MKoninZapłacono
2MichalczewskiKarolMPOL1/8IM, M20Kamionki
3LehmannMaciejMPOL1/8IM, M40Nowy Tomyśl601-TechnologiaZapłacono
4WinieckiPiotrMPOL1/8IM, M50, MKoninKB WartkoZapłacono
5PrzybytkowskiMarekMPOL1/8IM, M30BydgoszczElenSport.pl Sklepy Sportowe
6SzczepaniakDawidMPOL1/8IM, M30Konin
7AdamczykBartoszMPOL1/8IM, M30ŁódźPrzedostatniZapłacono
8WojnickiŁukaszMPOL1/8IMKołoANDRE TEAM
9PochłopieńAgnieszkaKPOL1/8IM, K30WronkiSamsungZapłacono
10Ziółkowski-RamzaRitaKPOL1/8IM, K30WarszawaEasyRunning Team
11ZawadzkiGrzegorzMPOL1/8IM, M50KołoZapłacono
12KaszubaAndrzejMPOL1/8IM, M40JanowiceTriton KoninZapłacono
13MostowyMarianMPOL1/8IM, M50Łódź (Łódź-Bałuty)Zapłacono
14BogdańskiWaldemarMPOL1/8IM, M60+, MKoninTRITON KONINZapłacono
15BochenekJadwigaKPOL1/8IM, K40PoznańSEKTOR DOBREJ ZABAWYZapłacono
16TokarskiDamianMPOL1/8IM, M50Piotrków KujawskiZapłacono
17MichalakMateuszMPOL1/8IM, M30Góra Św. MałgorzatyPrzedostatniZapłacono
18KwintalJanekMPOL1/8IM, M50GoleniówZapłacono
19WaluśRemigiuszMPOL1/8IM, M50WarszawaPrzegryw Bemowo
20BrzezińskiŁukaszMPOL1/8IM, M30ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
21BanachWiesławMPOL1/8IM, M50Kostrzyn N/OdrąZapłacono
22PalmowskiMaciejMPOL1/8IM, M50ŁódźZapłacono
23KałużnaMilenaKPOL1/8IM, K30ŁódźRunEat TeamZapłacono
24CzerwczakDawidMPOL1/8IM, M30GolinaZSGE KoninZapłacono
25CiechomskiRobertMPOL1/8IM, M50ŁódźGRB BUDOHURT TEAMZapłacono
26SidorAlicjaKPOL1/8IM, K40Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
27WalasikWieslawMPOL1/8IM, M60+PłockRodzinny Team Środkowa PłockZapłacono
28KrólikowskiMichałMPOL1/8IM, M40ŁódźTRIO ŁódźZapłacono
29Jamrozik-KapelaBasiaKPOL1/8IM, K30PoznańMoldy UnicornsZapłacono
30KuśAdamMPOL1/8IM, M20PoznańUKS Cityzen_Zapłacono
31BurdaJakubMPOL1/8IM, M20PoznańZapłacono
32ImbiorowiczDariaKPOL1/8IM, K30SłupcaPanie, daleko jeszcze?Zapłacono
33MostowyMarcinMPOL1/8IM, M20ŁódźZapłacono
34KubackiMarcinMPOL1/8IM, M16SkulskKoszal TriathlonZapłacono
35MrówczyńskaPaulaKPOL1/8IM, K30, MKoninKoszal Coaching / Triton KoninZapłacono
36BartoszqBartoszMPOL1/8IM, M16, MKoninKoszal Triathlon
37RosiakNataliaKPOLCCŻychlinZapłacono
38TylmanPiotrMPOL1/8IM, M50, MKoninTeamAdam/TYLMAN SPORTSPHOTOGRAPHYZapłacono
39KolosekKacperMPOL1/8IM, M20, MKoninKoszal TriathlonZapłacono
40GrabowskaJustynaKPOLCCŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
41BrożKrzysztofMPOL1/8IM, M40KołoTRI for ME / www.projektowakb.pl
42RojekMichałMPOL1/8IM, M16Golina
43ChoryanAleksandraKPOL1/8IM, K20, MKoninPistacjola
44ChrzanPiotrMPOL1/8IM, M50SzczecinKS Ironman, IM Inspiration, Prima PCZapłacono
45ZającEwaKPOL1/8IM, K30PiasecznoZapłacono
46WojciechowskiTomaszMPOL1/8IM, M50JanowiceTriton KoninZapłacono
47ŁukaszczukGrzegorzMPOL1/8IM, M40RokietnicaTM IRONTEAMZapłacono
48SochaBartoszMPOL1/8IM, M30, MKoninTeamAdamZapłacono
49MęczyńskiWaldemarMPOL1/8IM, M50Aleksandrów KujawskiZapłacono
50ChojnackiTomaszMPOL1/8IM, M40ŚlesinTeamAdamZapłacono