maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 10:00

XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 10:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew, ul. Podzamcze, 22 czerwca 2024
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pll
Kategorie:
- Bieg na 14 km - start 10:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SikorskiMateuszMPOLMS1988SochaczewOCR SOCHACZEWZapłacono
2SałekPiotrMPOLMS1991SochaczewLZapłacono
3NowakMaciejMPOL1984WarszawaZapłacono
4NowakMagdalenaKPOL1988WarszawaMZapłacono
5JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieZapłacono
6CiesielskiKrystianMPOLSP1991SochaczewOSP KSRG MokasZapłacono
7ZajączkowskiDawidMPOLMS1989SochaczewL
8KrólickiKonradMPOL1981WarszawaSTG WarszawaZapłacono
9SekleckaAgataKPOL1984WarszawaSTG WarszawaZapłacono
10KupniewskiSebastianMPOLMS1987Nowa SuchaMZapłacono
11WójciakMateuszMPOL1995ŁódźZapłacono
12SobańskaAnnaKPOL1978BłędówBłędowska Wataha
13TulczyńskiMarcinMPOL1968WarszawaCwałujące ŻółwieZapłacono
14WójcikPiotrMPOL1965WarszawaWarszawiakyLZapłacono
15WójcikKamilMPOL2001WarszawaWarszawiakyXLZapłacono
16WalczukMarcinMPOLSM1976BrzeźnioKS Sieradz Biega
17ChojeckiAdrianMPOL1995SochaczewLZapłacono
18TomczakWioleta E.KPOL1983PrzepitkiZapłacono
19SiejkŁukaszMPOL1991WarszawaL
20TomaszewskaMałgorzataKPOLMS1990SochaczewNa Kocią ŁapęZapłacono
21StępniakPiotrMPOLMS1984SochaczewNa Kocią ŁapęZapłacono
22JaniszewskiMichałMPOL1983KobyłkaZabiegany WołominZapłacono
23GrzegołowskaMajaKPOL2004Borowa GóraXLZapłacono
24StefaniakMarcinMPOLMS1991JanuszewZapłacono
25KowalczykMaciejMPOLMS1984SochaczewXLZapłacono
26MajewskiKonradMPOL2001BolimówZapłacono
27PawłowiczArturMPOL2002DomaniewiceZapłacono
28KozakiewiczNataliaKPOL2002DomaniewiceZapłacono
29ChojnackiJarosławMPOLSM1994Biała Podlaska18 Batalion RozpoznawczyL
30OlesińskiPiotrMPOLMS1981SochaczewDrużyna Orzecha ŻyrardówZapłacono
31OszkielRafałMPOL1978TeresinLZapłacono
32KucharskiMirosławMPOL1984LubiejewMZapłacono
33BojdaJakubMPOLSM1994Kraśnik24 batalion lekkiej piechotyMZapłacono
34BardziakPiotrMPOLSM1982Piaseczno61blpZapłacono
35PętlakGrzegorzMPOL1988SochaczewZapłacono
36SzymańskiArkadiuszMPOL1983KutnoKutno BiegaZapłacono
37MagdaŁukaszMPOL1984GuzówDrużyna Orzecha Żyrardów
38OstrowskiMichałMPOL1989SochaczewMZapłacono
39TilzenMikołajMPOL2005ŻyrardówDrużyna Orzecha Żyrardów
40KrawczykRadosawMPOL1978ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówZapłacono
41WolentarskiPrzemysławMPOL1985KobyłkaZabiegany Wołomin
42PawłowskiAndrzejMPOL1984SkierniewiceASW TIGER SKIERNIEWICEZapłacono
43ŁagowskiKrzysztofMPOL1977KlaudynZapłacono
44LiśkiewiczMarzenaKPOL1982BłonieMZapłacono
45DunajewskiRafałMPOL1989BłonieBeeDzimiLZapłacono
46SurmaGrzegorzMPOLSM1989Nowa Wieś (Silesia), 42-46034 dr OPL
47FidelokMichałMPOLSM2000Tarnowskie Góry34 dr OPLZapłacono
48ZastawnaAnetaKPOL1979WarszawaZapłacono
49KalwarczykMariuszMPOL1986Izabelin CIzabelin Na Start
50RatyńskiPawełMPOL1985Mogielnica
51GębskiMariuszMPOLSM1978Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESMZapłacono
52ZawadaŁukaszMPOLSM1988Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESMZapłacono
53ChajęckaPaulinaKPOLSM2003Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESLZapłacono
54PieczyńskiDawidMPOLSM2002Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESMZapłacono
55KaliczyńskiGrzegorzMPOLSM1983Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESLZapłacono
56BachŁukaszMPOLSM1985Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESLZapłacono
57JurkowskiArkadiuszMPOLSM1989Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESLZapłacono
58PieniukJarosławMPOLSM1982Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESMZapłacono
59MakiełkowskaKatarzynaKPOLSM1994Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESSZapłacono
60DziaduszekWiktorMPOLSM1977Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESLZapłacono
61ŁysekTomaszMPOLSM1967Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESLZapłacono
62BachorskiFabianMPOLSM1993PoznańSPWLMZapłacono
63PiskorskiMarcinMPOLSM1989WarszawaBrygada OchronyM
64WójcikAnnaKPOLSM1994WarszawaBrygada OchronyS
65BoczkowskaEwelinaKPOLSM1992WarszawaBrygada OchronyS
66MatejczukAgataKPOLSM1981Parzęczew1BKPowXS
67AchramowiczAdrianMPOLSM1999WarszawaBrygada OchronyXS
68JędrejMarekMPOLSM1983WarszawaBrygada OchronyXL
69ŚwiderskiMichałMPOLSM2000WarszawaBrygada OchronyM
70GralewskiPawełMPOLSM1992WarszawaBrygada OchronyXS
71TaradajczykAgnieszkaKPOL1975LegnicaBest BeastsS
72JakubikFilipMPOL2001LesznoObstacle Center TeamZapłacono
73MangoldŻanetaKPOLSM1989WarszawaM
74JanikPawełMPOLSM1983Garbatka Letnisko63blp/6MBOTZapłacono
75ŁapaczDamianMPOLSP1993MaciejowiceOSP KSRG MACIEJOWICEL
76ŚwiergułaMariuszMPOL1981Babice
77MaskiewiczMagdalenaKPOLSP1982JabłonnaOSP JabłonnaS
78OlejniczakAdamMPOLMS1970SochaczewL
79OstapowiczMichałMPOLSM1992Łowicz1 batalion kawalerii powietrznejLZapłacono
80JanickiMariuszMPOL1983ŁódźZrew Running TeamZapłacono
81CzarnotaDanielMPOLMS1980SochaczewMZapłacono
82StrugWiktoriaKPOL2003Sochaczew
83CieślaBenedyktMPOL2003SochaczewZapłacono
84CzarnotaKrzysztofMPOL1982ZiąbkiM
85SadowskiMichałMPOLSM1994Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESMZapłacono
86WichowskiMichałMPOL1996WiskitkiZapłacono
87CzubakAdrianMPOLMS2002SochaczewdraMZapłacono
88ŻałobaPiotrMPOL1986WarszawaL
89NitekKamilMPOLSP1998SochaczewOSP JanaszówekZapłacono
90WichowskiŁukaszMPOL1997ŻyrardówZapłacono
91ParadowskiKamilMPOL1994WrocławZapłacono
92JakubikMichałMPOL1978LesznoMZapłacono
93GlinkaKarolMPOLSM1985PułtuskASB
94ŁawrenczukPawełMPOL1983ŁowiczWOLF TEAMZapłacono
95BalcerakJakubMPOLSM2003Lidzbark WarmińskiWeterani ZAB-DESMZapłacono
96GajdaKacperMPOL2006SochaczewMZapłacono
97DeptułaAdamMPOL2005MłodzieszynSZapłacono
98LisMateuszMPOL1996SochaczewM
99MałotaBartłomiejMPOL1984SochaczewDRAGONLZapłacono
100CzaplińskiMarcinMPOLSM2000Sochaczew38 dzab OPSZapłacono
Strona 1 z 2