maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 14:00

XI BIEG CICHOCIEMNYCH - start 14:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew, ul. Podzamcze, 22 czerwca 2024
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 5 km - start 14:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1MazgajskaSylwiaKPOL1991Puszcza MariańskaMZapłacono
2SkolikAndrzejMPOL1967Cybulice MałeMuzeum Wojska PolskiegoXLZapłacono
3MazgajskiJarosławMPOL1994Puszcza MariańskaZapłacono
4KapałkaMariuszMPOL1977SochaczewXXLZapłacono
5JeznachWioletaKPOL1985SochaczewSZapłacono
6MikołajczykDominikMPOL1996SochaczewL
7MatlaŁukaszMPOL1979SochaczewZapłacono
8StepaniukNataliaKPOL1991SochaczewM
9Szczutowska.karolina@Gmail.comKarolinaKPOL1989SochaczewS
10NowickaMałgorzataKPOL1978Warszawa
11JankowskiPiotrMPOL1972WarszawaMZapłacono
12KsiążekJustynaKPOL1981MłodzieszynZapłacono
13TomaszkiewiczŁukaszMPOL1987ŁowiczJust Hero TeamZapłacono
14WałęsaEmilaKPOL1999ŁódźZapłacono
15WójciakWiktorMPOL1999ŁódźZapłacono
16NowakKrystianMPOL2003PłockLZapłacono
17GrefkowiczDagmaraKPOL1998SochaczewLZapłacono
18JeznachAdriannaKPOL1992SochaczewSZapłacono
19JeznachŁukaszMPOL1990SochaczewXLZapłacono
20SiemiątkowskiRadosławMPOL1993WarszawaZapłacono
21KiwerskiMaciejMPOL1973SochaczewKM "Aktywni" SochaczewMZapłacono
22KaraśAgnieszkaKPOL1981WymysłówMZapłacono
23WalczakMarcinMPOL1978KałuszynXLZapłacono
24LeśkiewiczPawełMPOL1992SochaczewInter Cars SochaczewSZapłacono
25LeśkiewiczMałgorzataKPOL1984BibiampolXLZapłacono
26GalaEwelinaKPOL1985SichaczewXSZapłacono
27KwiecińskaAnitaKPOL1984SochaczewPOLTRANS SOCHACZEWZapłacono
28ObcowskiŁukaszMPOL1982SochaczewPOLTRANS SOCHACZEWZapłacono
29KobylańskiDamianMPOL1998SochaczewPOLTRANS SOCHACZEWZapłacono
30MajorekDamianMPOL1997SochaczewPOLTRANS SOCHACZEWZapłacono
31StańczewskiDamianMPOL1993RybnoPOLTRANS SOCHACZEWZapłacono
32SejdakArturMPOL1988SochaczewPOLTRANS SOCHACZEWZapłacono
33PrzybylskiSebastianMPOL1987SochaczewPOLTRANS SOCHACZEWZapłacono
34KwiecińskiMariuszMPOL1981SochaczewLZapłacono
35JeznachJoannaKPOL1987Nowy DębskZapłacono
36GuzikMajaKPOL2007SkotnikiZapłacono
37BalcerakAgnieszkaKPOL1979KątyZapłacono
38NalborskiSebastianMPOL1987SochaczewPSP SOCHACZEWXL
39FabisiakAnnaKPOL1981SochaczewMZapłacono
40FabisiakTomaszMPOL1979SochaczewLZapłacono
41WyszogrodzkaJoannaKPOL1991DzierzgówekSZapłacono
42FabisiakJakubMPOL2004SochaczewXLZapłacono
43KaczorOliwiaKPOL2004SochaczewSZapłacono
44MarszałekDorotaKPOL1977SkierniewiceZapłacono
45BizońTomaszMPOL1978SkierniewiceZapłacono
46PniewskiDawidMPOL1978SkierniewiceXLZapłacono
47PniewskaAnnaKPOL1979SkierniewiceZapłacono
48KozyraAgataKPOL1983SkierniewiceSZapłacono
49KiełtykaAnetaKPOL1972PrzemyślMZapłacono
50CieślaAgnieszkaKPOL1982PrzemyślFAJTERKIZapłacono
51KalinowskiJakubMPOL1998SochaczewCyber stworyLZapłacono
52DobaczewskaOlaKPOL1997ŚwiekatowoCyber stworyZapłacono
53BiałeckaKlaudiaKPOL2004SerockCyber stworyZapłacono
54DałekJarosławMPOL1999BolimówCyber stworyMZapłacono
55WłodarskiJakubMPOL1998SochaczewCyber stworyZapłacono
56BuczekNataliaKPOL1999SochaczewCyber stworyZapłacono
57WłodarskaWeronikaKPOL1996SochaczewCyber stworyZapłacono
58WłodarskiBartłomiejMPOL1998SochaczewCyber stworyMZapłacono
59MarkucinskiŁukaszMPOL1982SochaczewXXLZapłacono
60CholujAgataKPOL1977MarkiMarkowi BiegaczeZapłacono
61SzewczykRadosławMPOL1984SochaczewMZapłacono
62Tabinowska-OsadaMałgorzataKPOL1980PrzemyślZapłacono
63SanockaMałgorztaaKPOL1980PrzemyślFAJTERKIZapłacono
64ZimochockiKarolMPOL1991SochaczewGołębie PocztoweXLZapłacono
65ZimochockaŁucjaKPOL1986SochaczewGołębie PocztoweLZapłacono
66BorowskiMateuszMPOL1992Sochaczew38 Dywizjon Zabezpieczenia Obrony PowietrznejLZapłacono
67KaweckaAleksandraKPOL1994WyszogródLZapłacono
68SkoniecznyDawidMPOL1984KutnoKutno Biega
69GalaDanielMPOL1985SochaczewZapłacono
70MilczarekSebastianMPOL1995ZalesieSzkoła Podoficerska Żandarmerii WojskowejZapłacono
71KowalczykKatarzynaKPOL1987SochaczewZapłacono
72PodwójciKrzysztofMPOL1986SkierniewiceZapłacono
73GrzegorowskiGrzegorzMPOL1977BrochówZapłacono
74RutkowskiArturMPOL1978BrochówXLZapłacono
75RutkowskaDariaKPOL2008BrochówZapłacono
76ŻurawskaNataliaKPOL1987PrzemyślFAJTERKIZapłacono
77SzyszkowskiPiotrMPOL1969TerespolXLZapłacono
78WrońskiKrzysztofMPOL1975PiastówStraż PożarnaZapłacono
79ZnójTomaszMPOL1979WiśniewSFORA - Bieg Morskiego KomandosaLZapłacono
80ProchKamilMPOL1986SochaczewXLZapłacono
81ZakielaszMałgorzataKPOL1980BuszkowicePrzemyski klub biegacza, jumping star teamZapłacono
82KostrzewaZbigniewMPOL1985SkierniewiceXLZapłacono
83SutPrzemysławMPOL1987MysłakówKPP ŁowiczXXLZapłacono
84BąbaŁukaszMPOL1979KręczkiXLZapłacono
85KonikSzymonMPOL2007SochaczewMZapłacono
86KonikJacekMPOL1981SochaczewL
87ChotkowskiMirosławMPOL1982PiasecznoLZapłacono
88JankowskiDawidMPOL1999Góra KalwariaLZapłacono
89StaniszewskiKrzysztofMPOL1983BrochówZapłacono
90SuchańskiMaciejMPOL1974JózefówLZapłacono
91ZającKatarzynaKPOL1972SochaczewL
92SuchańskaAleksandraKPOL1999WarszawaSZapłacono
93DziukAnnaKPOL1976WarszawaZapłacono
94DziukAntoniMPOL2007WarszawaSZapłacono
95BartoszewskaKorneliaKPOL1985InowrocławCRESZ RPZapłacono
96FiedorukBeataKPOL1981WarszawaCRESZ RPMZapłacono
97EchtJustynaKPOL1983Nowy Dwór MazowieckiCRESZ RPMZapłacono
98SokołowskaMalinaKPOL1983KwidzynCRESZ RPLZapłacono
99BachanekKamilMPOL1986WarszawaCRESZ RPLZapłacono
100GrobelnaAnnaKPOL1997WarszawaCRESZ RPMZapłacono
Strona 1 z 3