maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II BIEG RUNda 29 - 5 km

Miejsce i data imprezy: Opole, 09 czerwca 2024
Organizator: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Politechnika Opolska – Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii

PARTNERZY:
ZmierzymyCzas.pl
Rada Dzielnicy IV – Armii Krajowej
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 18

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1RukszaJaroMPOL1995OpoleZapłacono
2GadzimoraMarianMPOL1982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
3MalczewskiDanielMPOL1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
4HadkaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
5BonichMagdalenaKPOL1984OpoleWieczorne Bieganie w OpoluM
6ZamorowskiPiotrMPOL1991OpoleWieczorne Bieganie w OpoluL
7IlnickaMonikaKPOL1988OpoleWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
8ZienkiewiczAgnieszkaKPOL1979OsinyWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
9CzechKarolinaKPOL1998OpoleMZapłacono
10SteczekKatarzynaKPOL1999OpoleSZapłacono
11ChojnaWojciechMPOL1992OpoleWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
12BartnikAniaKPOLR1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
13PrimkeBeataKPOL1970OpoleMZapłacono
14MichałekAndrzejMPOL1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
15WłodarczykPawełMPOL1977OpoleKB Odra OpoleM
16KwiecieńTomaszMPOL1978OpoleKB Odra OpoleM
17CzekanAgnieszkaKPOL1977OpoleWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
18NowakŁukaszMPOL1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXLZapłacono
19BoczkowskaMarzenaKPOL1984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
20PolakŁukaszMPOL1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
21NogaKasiaKPOL1976OpoleWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
22SochaTomaszMPOL1983OpolePLO9 OPOLEMZapłacono
23SikoraMarekMPOL1979OpoleSIKOR TEAM OPOLEXL
24ProkopczykJaroslawMPOL1977OpoleLZapłacono
25BiedronBernardMPOL1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
26BaziukHannaKPOL2007Dobrzeń WielkiMZapłacono
27OlasKrzysztofMPOL1983KomprachcicePolaris Running Team
28AntochówMateuszMPOL1986OpoleZapłacono
29MasnykŁukaszMPOL1982OpoleKB Odra OpoleS
30WronaJacekMPOL1981OpolePolaris Running TeamL
31ŁączyńskiAndrzejMPOL1978OpoleTruchtam… tuptam… pełznę…LZapłacono
32StanisławskaSabinaKPOL1995PrudnikM
33MehlPawełMPOL1961OpoleMZapłacono
34SowińskiAdamMPOL1958OpoleOpole biegaM
35LorekNicoleKPOL2000OpoleM
36LorekKamilMPOL1996OpoleXL
37LaskowskiIgorMPOL1991OpoleSZapłacono
38RudnerJanuszMPOL1979Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaL
39PiotrowskiGrzegorzMPOL1984OpoleWeekendowi biegaczeLZapłacono
40SienkiewiczJakubMPOL1990OpolePolaris Running TeamL
41BłaszkiewiczWeronikaKPOL1996OpoleXLZapłacono
42PiotrowskiJanMPOL1980OpoleKB Odra OpoleM
43LisowskiBrygidaKPOL1992Dobrzeń WielkiM
44CichoszGrzegorzMPOLR1977ZawadaLZapłacono
45GajekMartaKPOL1988JełowaKB Odra OpoleMZapłacono
46FonfaraArturMPOL1991OpoleMZapłacono
47PaciorekMarcinMPOL1982WojsławKSW WojsławL
48PaciorekPiotrMPOL1990WojsławL
49RenczGrzegorzMPOL1973OpoleXLZapłacono
50BorowiecOliwiaKPOL2010OpoleSZapłacono
51ZeganKatarzynaKPOL1990OpoleSZapłacono
52MacherzyńskaNataliaKPOL1991OpoleSZapłacono
53KokottGrzegorzMPOL1984OpolePolaris Running TeamLZapłacono
54KokottPaulinaKPOL2010OpolePolaris Running TeamMZapłacono
55BartnickiCzesławMPOL1962OpoleXL
56AnigaczWojciechMPOL1950OpoleDDP Złota Jesień OpoleLZapłacono
57KrapaArkadiuszMPOL1994OpoleMZapłacono
58MączyńskiRobertMPOL1988ŁosiówKS Pogoń ŁosiówM
59KalińskiDawidMPOLR1976OpoleWieczorne Bieganie w OpoluM
60CichockaIzabelaKPOL1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
61Kukuła-JaeschkeEwkaKPOL1983OpoleS
62LibaSebastianMPOL1975OpolePolaris Running TeamLZapłacono
63BunhaOlehMPOL1996OpoleM
64ChlebdaMiłoszMPOL2015Tarnów OpolskiWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
65DąbrowskaNataliaKPOLR1984OpoleSZapłacono
66MarszałekŁukaszMPOLR1983OpoleMZapłacono
67SzatkaBeataKPOL1978GogolinBestie TeamS
68Kukuła-JaeschkeEwaKPOL1983OpoleSZapłacono
69NiekrawiecDariuszMPOL1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
70WinnickaAgnieszkaKPOL1994OpoleMZapłacono
71KoziakWojtekMPOL2012OpoleKB Odra OpoleM
72KłakowiczMarekMPOL1985OpoleDamboniaMZapłacono
73HummelGabrielaKPOL2000OpoleMZapłacono
74WidełMichałMPOL1990OpoleXLZapłacono
75ZarzeckiLechMPOL1984KluczborkGAZOGAZ OPOLEL
76JaniczekBarbaraKPOL1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluXLZapłacono
77BartnikMateuszMPOLR1989OpoleLZapłacono
78MrózAngelikaKPOL1990OpoleM
79MierzejewskiJacekMPOL1977OpoleL
80ŚliwakowskiKrzysztofMPOLR1987OpoleLZapłacono
81MikluszkaDorotaKPOL1976OpoleKB Odra OpoleM
82GarusŁukaszMPOL1976OpoleKB Odra OpoleXL