maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2024

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2024
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2024
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o. www.mosir.org.pl
Klub Sportowy BARAKUDA - www.barakuda.net.pl
Regulamin Regulamin

Kategorie i dystanse
• rocznik 2015-2016 ok. 400 m dziewczęta i chłopcy,
• rocznik 2013-2014 ok. 600 m dziewczęta i chłopcy,
• rocznik 2011-2012 ok. 800 m dziewczęta i chłopcy,
• rocznik 2008-2010 ok. 1200 m dziewczęta i chłopcy.
Kategorie:
- Bieg na ok. 1200 m -rocznik 2008-2010 dziewczęta i chłopcyWolne miejsca: 40
- Bieg na ok. 800 m -rocznik 2011-2012 dziewczęta i chłopcyWolne miejsca: 29
- Bieg na ok. 600 m -rocznik 2013-2014 dziewczęta i chłopcyWolne miejsca: 28
- Bieg na ok. 400 m -rocznik 2015-2016 dziewczęta i chłopcyWolne miejsca: 7

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1StachowiczMariaKPOL600M2013Mińsk MazowieckiZapłacono
2SkrobiszOliwiaKPOL600M2013Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
3WieczorekZuzannaKPOL400M2016Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
4GągolHannaKPOL400M2016Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku MazowieckimZapłacono
5OkułaJanMPOL800M2011ŻyrardówZapłacono
6SadochDawidMPOL400M2015KrólewiecRace Fighter JuniorZapłacono
7SadochKacperMPOL600M2013KrólewiecRace Fighter JuniorZapłacono
8TruszczyńskaEmiliaKPOL400M2016ŻukówSzkoła Podstawowa w BrzózemZapłacono
9TrepanowskiSzymonMPOL400M2015Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
10GrzybowskaOliwiaKPOL400M2016Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
11ZagwockiDavidMPOL800M2012Mińsk MazowieckiKS Barakuda
12LipińskaNikolaKPOL1200M2010OsinySzkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Wandowie
13BieleckaKarolinaKPOL400M2015OsinySzkoła podstawowa im Mikołaja Kopernika w Wandowie
14ŚnitkoIgnacyMPOL400M2016Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
15ŚnitkoMajaKPOL1200M2010Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
16WitekPiotrMPOL600M2014Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa w StojadłachZapłacono
17UścińskiTymonMPOL400M2017Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa w ŁadzyniuZapłacono
18SzczepaniukKrzysztofMPOL1200M2010Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
19SzczepaniukKatarzynaKPOL400M2015Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
20KosickiKajetanMPOL400M2017Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5
21KujdaFranciszekMPOL800M2012KałuszynAMKS MazoviaZapłacono
22Wójcik-SokołowskiKacperMPOL800M2012Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
23WocialOskarMPOL600M2013Mińsk MazowieckiJanówZapłacono
24KolasztMarcelMPOL400M2017IłżaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iłży
25SkwarekZofiaKPOL400M2015OsinySzkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w WandowieZapłacono
26SkwarekSzymonMPOL400M2016OsinySzkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w WandowieZapłacono
27RowckiAdamMPOL400M2016Siedlce
28RutaPolaKPOL400M2015PogorzelWalhalla Fight ClubZapłacono
29RutaAleksanderMPOL1200M2010PogorzelWalhalla Fight ClubZapłacono
30ŻakKorneliaKPOL400M2017Mińsk MazowieckiPrzedszkole Miejskie nr 5 Tęczowa DolinaZapłacono
31MadziarMikołajMPOL800M2011Minsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
32MadziarWojtekMPOL800M2011Minsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
33ZawadkaJakubMPOL1200M2010SiennicaLKS EkoSport SiedlceZapłacono
34ZawadkaAleksandraKPOL600M2014SiennicaZapłacono
35ChłopikKamilaKPOL1200M2009Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
36OklesińskiKamilMPOL400M2015Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
37NiedekAdrianMPOL600M2013Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
38MatejkoAleksanderMPOL600M2014Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
39NiedekAngelikaKPOL400M2015Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
40ChłopikDominikaKPOL600M2013Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
41ChabrowskaElizaKPOL400M2015Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubZapłacono
42AnielakHannaKPOL400M2016Dębe WielkieRace Fighter JuniorZapłacono
43KoncaMariaKPOL800M2011Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
44SadochMichałMPOL400M2015WarszawaSTO RemertówZapłacono
45SadochBartoszMPOL400M2016WarszawaSTO RemertówZapłacono
46BakułaStanisławMPOL400M2016Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5Zapłacono
47OlszewskiEdgarMPOL600M2013Warszawa
48OlszewskiAlbertMPOL400M2015Warszawa
49TestTestKPOL600M2014Mińsk Mazowiecki
50WalczakWiktoriaKPOL800M2011JanuszkowiceMultiFitZapłacono
51AdamczukKajetanMPOL400M2016Mińsk MazowieckiZapłacono
52GłąbskaŁucjaKPOL800M2012Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
53GłąbskiHenrykMPOL600M2014Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
54GłąbskiMarcinMPOL400M2017Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
55PankiewiczNikolaKPOL400M2016HalinówZapłacono
56MorelowskiJanMPOL1200M2010Mińsk MazowieckiAMKS MazoviaZapłacono
57ŁobodowskaGabrielaKPOL600M2013SiennicaRace Fighter JuniorZapłacono
58SchneiderSzymonMPOL400M2017Rogow OpolskiZSP Rogów Opolski ul.Boleslawa Chrobrego 15
59ŚliwińskaNadiaKPOL1200M2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5
60ŚliwińskaKseniaKPOL800M2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5
61PiotrowskaAntoninaKPOL400M2016Mińsk MzowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku MazowieckimZapłacono
62JarekJakubMPOL600M2014Mińsk MazowieckiAPN "FAIR PLAY"Zapłacono
63KrólLenaKPOL600M2014PiasecznoKondycja PiasecznoZapłacono
64DimitrovskiLukaMPOL400M2016Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
65WolińskaEwaKPOL600M2014Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku MazowieckimZapłacono
66TomasiewiczOlgaKPOL800M2011OsinyKajda Athletics Team Wandów
67BuśkoAlicjaKPOL600M2014Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
68BuśkoFilipMPOL800M2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
69WłodarekPatrykMPOL400M2017Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
70WłodarekKorneliaKPOL400M2016Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
71StosioMiłoszMPOL400M2015Mińsk MazowieckiBiegacze PomagaczeZapłacono
72GrzegrzółkaZofiaKPOL800M2012SiedlceMKS POGOŃ SIEDLCEZapłacono
73ŚciubaAdrianMPOL600M2014WarszawaKS Atleta
74FrąckiewiczStaśMPOL400M2015WarszawaZapłacono
75AdamczykAlicjaKPOL800M2012Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku MazowieckimZapłacono
76AdamczykAleksandraKPOL800M2012Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku MazowieckimZapłacono
77AdamczykFilipMPOL1200M2010Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku MazowieckimZapłacono
78DobrodziejIgorMPOL400M2016ZamienieZapłacono
79JarząbekBrunoMPOL400M2016Niedziałka DrugaRace Fighter JuniorZapłacono
80WojtasikMikołajMPOL800M2011Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk MazowieckiZapłacono
81BagińskiAntekMPOL400M2015Mińsk MazowieckiRace Fighter Junior
82MaciejczykMichalMPOL400M2016Warszawa
83MoryśJanMPOL400M2015SulejówekUKS HERKULESZapłacono
84GajownikJanMPOL400M2015Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku MazowieckimZapłacono
85KomorzyckaLauraKPOL800M2011Mińsk MazowieckiRace Fighter Junior
86SankowskiAntoniMPOL600M2013Mińsk MazowieckiZapłacono
87RekZofiaKPOL1200M2009Wólka MińskaRace Fighter JuniorZapłacono
88KowalskiKacperMPOL800M2012Mińsk MazowieckiAMKS MazoviaZapłacono
89KosickaNikolaKPOL600M2013Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa Nr 5
90OchZofiaKPOL400M2016Mińsk MazowieckiSzkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku MazowieckimZapłacono
91SikoraAdamMPOL400M2016Mińsk MazowieckiLublin
92KoncaWojciechMPOL600M2011Mińsk MazowieckiRace Fighter JuniorZapłacono
93LipińskaAmeliaKPOL800M2012OsinySP WANDÓW
94RudzkiKacperMPOL600M2013Biała PodlaskaSzkoła POdstawowa nr 5 Biała Podlaska
95RudzkaLiliannaKPOL800M2010Biała PodlaskaSzkoła POdstawowa nr 5 Biała Podlaska
96RudzkaZuzannaKPOL800M2010Biała PodlaskaSzkoła POdstawowa nr 5 Biała Podlaska