maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Półmaraton Marianny Orańskiej

III Półmaraton Marianny Orańskiej
Miejsce i data imprezy: Złoty Stok, 21 września 2024
Organizator: Fundacja "W działaniu"
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "GIM 2" w Nysie

współpraca:
Urząd Gminy Złoty Stok
Urząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki
Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku
Gminne Centrum Kultury Kamieniec Ząbkowicki
Regulamin Regulamin zawodów
 
Kategorie:
- PółmaratonWolne miejsca: 269

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1MakowskiJacekMPOLM30-39Nysa
2KluczkiewiczWojciechMPOLM30-39, GZSiKZ, MPZ, MWDSosnowaZapłacono
3MadejaDariuszMPOLM40-49KłodzkoLKS Iskra Jaszkowa
4PlewaKatarzynaKPOLK40-49, MWDStronie ŚląskieGóryLasyZapłacono
5Karlikowska-AntosiakMałgorzataKPOLK40-49ŁęczycaZapłacono
6DrabikArturMPOLM50-59, GZSiKZ, MPZ, MWDKamieniec ZąbkowickiGóryLasyZapłacono
7DrabikMartaKPOLK40-49, GZSiKZ, MPZ, MWDKamieniec ZąbkowickiGóryLasyZapłacono
8KujawaMarekMPOLM50-59, MWDSzczytnaSzczytna biega
9SkibickiKrzysztofMPOLM50-59OświęcimZADYSZKA OŚWIĘCIMZapłacono
10HoleczekMarcinMPOLM40-49ChorzówZapłacono
11BekaczStanisławMPOLM60-69, MWDWyszęciceStart Ścinawa
12SpisakWeronikaKPOLK18-29, GZSiKZ, MPZ, MWDOżaryGóryLasyZapłacono
13RokickiPatrykMPOLM18-29PłockGóryLasyZapłacono
14MędralaWojciechMPOLM30-39, MPZNysa
15MarcakPrzemekMPOLM40-49OświęcimZADYSZKA OŚWIĘCIMZapłacono
16BielawskiJanMPOLM60-69, MWDŚcinawaSTART ŚCINAWAZapłacono
17FletcherAgnieszkaKPOLK30-39, MPZ, MWDPawłowiceGóryLasyZapłacono
18ChróścickaKarolinaKPOLK30-39, MWDŚcinawka ŚredniaLKS Iskra Jaszkowa
19ChamalaKrzysztofMPOLM40-49LuboszyceWeegree
20KornaśMarcinMPOLM40-49, MPZ, MWD, ITLaskówkaGóryLasyZapłacono
21KubiczJustynaKPOLK18-29, MPZ, MWDZąbkowice ŚląskieGóryLasyZapłacono
22ManiakRafałMPOLM40-49, GZSiKZ, MPZ, MWDZloty Stok
23TomakaBogusławMPOLM40-49, MPZ, MWD, SMZąbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinZapłacono
24MałasPiotrMPOLM50-59, MWDWrocławZapłacono
25JuraszAleksandraKPOLK30-39, GZSiKZ, MPZ, MWDSosnowaZapłacono
26BressaZbigniewMPOLM60-69Paczków100 Maraton Klub
27LęgaWiesławMPOLM50-59, MWDŚwidnicaK.S. TęczaZapłacono
28LisowskaMarzenaKPOLK50-59, MWDSmardzówZapłacono
29LisowskiBrygidaKPOLK30-39Dobrzeń Wielki
30BrzoskaJacekMPOLM50-59Ruda Śląska
31PaluchMarcinMPOLM40-49Głuchołazy
32PoniewierskiSebastianMPOLM30-39Pakosławice
33SzlachetkaMichałMPOLM30-39, GZSiKZ, MPZ, MWDKamieniec ZąbkowickiGóryLasyZapłacono
34CzyżMarcinMPOLM18-29, GZSiKZ, MPZ, MWDKamieniec ZąbkowickiZapłacono
35TasarekRyszardMPOLM70+NysaNysa Biega
36RękasTomaszMPOLM40-49NysaNew York Road Runners
37GołębiowskiKornelMPOLM40-49Oława
38CzajaMałgorzataKPOLK40-49, MWDWrocławMiniclassic.plZapłacono
39CzajaMaciejMPOLM40-49, MWDWrocławMiniclassic.plZapłacono
40OstropolskiHenrykMPOLM60-69, MWDDzierżoniówBielawska Akademia BieganiaZapłacono
41MaleckiJacekMPOLM40-49, GZSiKZZąbkowice ŚląskieZapłacono
42MłynarczykPatrykMPOLM30-39, GZSiKZZłoty StokZapłacono
43ŁobosMarekMPOLM50-59GłuchołazyZapłacono
44MeresJaroslawMPOLM40-49Tarnowskie GorySTOP WARZapłacono
45GórskaAnnaKPOLK18-29Tułowice
46KociołowiczPiotrMPOLM40-49, MPZ, MWD, ITJanowiecBiegam w Górach BardzkichZapłacono
47TykaEdwardMPOLM70+Swietochlowice100 Maraton Klub
48WalczakBogdanMPOLM40-49Nysa
49MarzecZbigniewMPOLM50-59, MPZ, MWD, SMPawłowiceGóryLasyZapłacono
50KratiukWiolettaKPOLK50-59, MPZ, MWDZąbkowice ŚląskieGóryLasy
51RodzewiczPiotrMPOLM40-49, ITŁekno@zabiegany_tata_ignasiaZapłacono
52DąbrowskiŁukaszMPOLM30-39, MWDWyszęciceStart Ścinawa