maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

4. Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

4. Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 15 września 2024
Organizator: Gmina Łęka Opatowska
Gmina Wieruszów
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński
Powiat Wieruszowski

GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin

Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 287

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#377307MPOLM40, MGW1982WieruszówMZapłacono
2SobczakKacperMPOLM182005WieruszówM
3KaniaSzymonMPOLM202000WieruszówLZapłacono
4LewickaGabrielaKPOLK401978OleśnicaMZapłacono
5OsadaKrzysztofMPOLM201995WrocławPro-Run WrocławMZapłacono
6Stramowska-JarczewskaSandraKPOLK301988WołczynSparta Ultra TeamSZapłacono
7KotowiczJustynaKPOLK30, MGW1987WieruszówCrazy StudioSZapłacono
8KarwaszPaulinaKPOLK301992LubiewoKS Sieradz BiegaMZapłacono
9TabakaZbigniewMPOLM401981GoszczanówKS Sieradz BiegaMZapłacono
10PiekielnaMarzenaKPOLK301992ŻdżarySZapłacono
11RoszakMarcinMPOLM401982BogdanówMZapłacono
12StramowskiRafałMPOLM301986WołczynSparta Ultra TeamM
13SzymałaMariuszMPOLM201995TrzcinicaLZapłacono
14CzyżMarcinMPOLM201996WrocławLZapłacono
15GarbinoGrzegorzMPOLM301986WrocławSZapłacono
16Szabatowska-ŁyskawaMarzenaKPOLK301985WrocławMZapłacono
17ZiarkoMarcinMPOLM401984BytomPaNELTECHL
18GoneraMarcinMPOLM30, MGW1988WieruszówM
19ZapłotnyDamianMPOLM301993OsiekLZapłacono
20MłynarczykTomaszMPOLM401978ŁódźS
21Dudka-OlejniczakMartaKPOLK401983KępnoMZapłacono
22JelińskiTomaszMPOLM401980ZielęciceLZapłacono
23WróbelRafałMPOLM30, MGW1994WieruszówL
24RebelkaJakubMPOLM20, MGW2004Kamionka 60M
25CiarkowskiKrystianMPOLM40, MGW1984WieruszówS
26SzotMarcinMPOLM301986MieleszynXLZapłacono
27KonopińskiBartoszMPOLM301987Dąbrowa GórniczaM
28NoculakMiłoszMPOLM20, MGŁO1997TrzebieńLZapłacono
29JeziornyRyszardMPOLM601963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
30BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
31RzepkowskiGrzegorzMPOLM401980ŁódźŁódź Kocha SportXL
32MoskaKamilMPOLM30, MGŁO1987OpatówBrakMZapłacono
33ŻymełkaRomanMPOLM501971RadłówBrakMZapłacono
34StaniekPawełMPOLM301987ZacharzewBrakMZapłacono
35SkałeckiPrzemysławMPOLM301986KepnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
36RybkaTomaszMPOLM20, MGW1998WieruszówBrakL
37RybakWojciechMPOLM501970Suchy BórGreenBackXL
38DudekAndrzejMPOLM60, N1961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
39GuzendaRóżaKPOLK401981OstrzeszówAktywny OstrzeszówS
40GuzendaMaciejMPOLM401979OstrzeszówAktywny OstrzeszówXL
41ŻłobińskiArturMPOLM40, MGW1977WieruszówBrakLZapłacono
42ŻłobińskiJakubMPOLM20, MGW2003WieruszówLZapłacono
43GołębiowskiKornelMPOLM401984OławaXXL
44Salamon FiołkaMonikaKPOLK201998MiechówAktywny OstrzeszówS
45FiołkaPrzemysławMPOLM301987MiechówAktywny OstrzeszówM
46JeziornaJoannaKPOLK20, MGŁO2001SiemianiceBrakS
47SwerhunJakubMPOLM301989ByczynaBrakS
48WilkońArturMPOLM501973Gliwice#HUTATEAMXXLZapłacono
49KanclerzRomanMPOLM401976JankowySzybkie żółwie OpatówLZapłacono
50BelkaMałgorzataKPOLK201997OleśnicaBrakMZapłacono
51DrozdPrzemysławMPOLM501972OpoleTrucht Team OpoleL
52DomiczAntoniMPOLM70+1954OpoleS
53WoszczykAndrzejMPOLM401978ŁaszewL
54SowińskiAdanMPOLM651958OpoleOpole BiegaM
55WylęgaDominikMPOLM401982MroczeńKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
56BednarzPatrycjaKPOLK202003LubszaMZapłacono
57KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979Łęka OpatowskaSZapłacono
58KotowiczWiktorMPOLM30, MGW1986WieruszówCrazy TeamSZapłacono
59HendrysMarekMPOLM301992GraniceSparta Ultra TeamMZapłacono
60MałysPawełMPOLM30, MGW1986Wieruszów#meblineteamSZapłacono
61LaszczakStanisławMPOLM651958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
62DawidMateuszMPOLM301988KępnoLZapłacono
63StankowiakTomaszMPOLM401975KępnoLZapłacono
64SobczakHenrykMPOLM401983Nowy TargM
65BłażejewskaDominikaKPOLK30, MGW1991WieruszówBrakSZapłacono
66BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaaLZapłacono
67HyraRobertMPOLM501969BlachowniaTeam BlachowniaaL
68ZiokAngelikaKPOLK301991OstrzeszówAktywny OstrzeszówSZapłacono
69WolniaczykLeszekMPOLM501969WieluńWieluń BiegaMZapłacono
70KowalekWiktorMPOLM202003KępnoLZapłacono
71PłotyciaAleksandraKPOLK301990WołczynSlow Jogg Team WołczynS
72WróbelMateuszMPOLM20, MGW1996WieruszówS
73LatałaErykMPOLM501974SkoroszyceAthletics NysaL
74RogowskiŁukaszMPOLM201998MikorzynM
75JerczyńskiMichałMPOLM30, MGŁO1985Trzebień1725 npmLZapłacono
76MrózekPrzemysławMPOLM30, MGŁO1985Opatów1725 npmXL
77FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
78CiarkowskaMagdalenaKPOLK30, MGW1989WieruszówSZapłacono
79OchockaEwaKPOLK401978ŁódźS
80OchockiŁukaszMPOLM401981ŁódźXXLZapłacono
81StryjakiewiczRomanMPOLM501970BaranówNiezrzeszonyLZapłacono
82StryczekJanuszMPOLM40, MGŁO1981Łęka OpatowskaXL
83StryczekHubertMPOLM18, MGŁO2006Łęka OpatowskaM
84DrobczyńskiArturMPOLM301988RogaszyceZEFKA RUNNERSM
85JankowskaAlicjaKPOLK301993WróblowiceSZapłacono
86KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszówKlub karate GRUKOLZapłacono
87KalinowskaKlaudiaKPOLK201995WrocławSZapłacono
88Anonim#387053JanoMPOLM182005WieruszowM
89SibińskaKatarzynaKPOLK401984GrębaninSZapłacono
90MarkiewiczKarolinaKPOLK301993OpoleKU AZS Politechnika Opolska Sekcja KajakowaM
91DrapiewskiMarekMPOLM301994OsiekLZapłacono
92NijakowskiAleksanderMPOLM601962Ostrów WielkopolskiL
93BrykAgnieszkaKPOLK401982OpoleMorsy Aktywni OpoleS
94LewińskiMichałMPOLM501974WrocławSZapłacono
95RadzikowskiJarosławMPOLM501969ŁódźRunning ChallengeXLZapłacono
96RadzikowskiJacekMPOLM501966ŁódźLZapłacono
97KaczmarekKrzysztofMPOLM501974KaliszK2XL
98KaczmarekKatarzynaKPOLK501974KaliszK2M
99BiesiadeckiRobertMPOLM501972DzietrzkowiceEcovet BolesławiecL
100RuszkowskaPaulinaKPOLK20, MGŁO1998OpatówMZapłacono
Strona 1 z 3