maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

28 Mazowiecka Piętnastka

28 Mazowiecka Piętnastka
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2024
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o. www.mosir.org.pl
Klub Sportowy BARAKUDA - www.barakuda.net.pl
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 15 kmWolne miejsca: 416

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1UrbanczykJerzyMPOLM60TurekKB Maraton Ambro Turek
2KieliszczykGrzegorzMPOLM60DuchnówZapłacono
3FabianEwaKPOLK60+Biała PodlaskaZapłacono
4WycechGrzegorzMPOLM50Mińsk MazowieckiMZapłacono
5AbramowskiMateuszMPOLM20Mińsk MazowieckiMKB DreptakSZapłacono
6SujakMirosławMPOLM50, MMMMińsk MazowieckiMKB DreptakMZapłacono
7SadochDanielMPOLM30KrólewiecPrzemo TEAMLZapłacono
8SadochKrzysztofMPOLM30, MMMMińsk MazowieckiL
9WycisłowskiKrzysztofMPOLM60, MMMMińsk MazowieckiMKB DreptakMZapłacono
10Kozikowska-LelonekAleksandraKPOLK40, MMM, NMińsk MazowieckiPobrykaniZapłacono
11DzierżyńskiŁukaszMPOLM40Mińsk MazowieckiKS BarakudaM
12SzczepaniukMirosławMPOLM50, MMMMińsk MazowieckiRace Fighter GOSIR Dębe WielkieMZapłacono
13SzczepaniukMonikaKPOLK20, MMMMińsk MazowieckiRace Fighter GOSIR Dębe WielkieMZapłacono
14GryzKrzysztofMPOLM40TargówkaMKB DreptakMZapłacono
15KowalewskiPawełMPOLM40, MMMMińsk MazowieckiSZapłacono
16MorelowskaMariaKPOLK40, MMMMińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubMZapłacono
17SzlązakBeataKPOLK30, MMMMińsk MazowieckiZapłacono
18KolasztMichałMPOLM40, MMMIłżaIłża PędziS
19KoseskiMichałMPOLM30, MMMMińsk MazowieckiZapłacono
20NaporaMartaKPOLK20WarszawaZapłacono
21KościeszaEmilia_DianaKPOLK40TargówkaKS Barakuda
22ChróstMarcinMPOLM40, MMMMińsk MazowieckiDTZM
23SerzyskoMirekMPOLM40, MMMMińsk MazowieckiDługonodzyL
24ZienkiewiczBarbaraKPOLK13Mińsk MazowieckiMKB Dreptak
25ZienkiewiczBarbaraKPOLK40Mińsk MazowieckiMKB DreptakZapłacono
26ZomerfeldMarcinMPOLM30StańkowaBeerbustersL
27OlejniczakAlinaKPOLK30Mińsk MazowieckiBeerbusters
28MokrzewskiMaciejMPOLM30WarszawaZapłacono
29ParolPiotrMPOLM20, MMMMińsk MazowieckiZapłacono
30StankiewiczAndrzejMPOLM40AleksandrówZapłacono
31GołaśMarcinMPOLM40Mińsk MazowieckiLZapłacono
32ŁazowskaAnnaKPOLK30Mińsk MazowieckiMZapłacono
33JackowiczPawełMPOLM40, MMMMińsk MazowieckiTeam 7:30S
34SoczewkaPawełMPOLM30Mińsk MazowieckiWalhalla Fight ClubL
35JaworskiAlbertMPOLM40WarsawLZapłacono
36KulikMalwinaKPOLK20WarszawaZapłacono
37ZychArturMPOLM40Mińsk MazowieckiMKB DreptakLZapłacono
38MajAgnieszkaKPOLK40Mińsk MazowieckiZapłacono
39GardyzaMichalMPOLM40MinskZapłacono
40OwczarczykArturMPOLM40, MMMMińsk MazowieckiZapłacono
41WilkKlaudiaKPOLK20RudzienkoZapłacono
42JablonskiMaciejMPOLM30WarszawaZapłacono
43BurakowskiMateuszMPOLM20Mińsk MazowieckiZapłacono
44KozłowskiRadosławMPOLM40Henryków Urocze
45SabakPawełMPOLM30Mińsk MazowieckiLZapłacono
46DurysPiotrMPOLM16GarwolinZapłacono
47MikołajczykMartaKPOLK60+WarkaZapłacono
48WasiliewChristoMPOLM60Warka
49Kaska-ŁobodowskaEwelinaKPOLK40SiennicaRace Fighter GOSIR Dębe WielkieMZapłacono
50WierciochBożenaKPOLK40CygankaOrange PolskaZapłacono
51WieczorekFilipMPOLM30Mińsk MazowieckiZapłacono
52CzajkowskiMarcinMPOLM30Nowe OsinyRakieta_Biega_TeamZapłacono
53KotowiczTadeuszMPOLM60OtwockZapłacono
54DyderskaWiolettaKPOLK40WarszawaTeam ZabieganeDniZapłacono
55DębskiArturMPOLM40JakubówZapłacono
56AraszkiewiczTomaszMPOLM50SiedlceMAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI W SIEDLCACHLZapłacono
57PaśkaMarekMPOLM40ŁośRunning MooseZapłacono
58ŻurawArturMPOLM40, MMMŁaskarzewZapłacono
59RegulskiDariuszMPOLM50OstrołękaAGRO-METAL Ostrołęka
60StepczukKatarzynaKPOLK40, MMMŁosiceKB Biała BiegaS
61PszkitPiotrMPOLM40SiedlceMAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI W SIEDLCACHLZapłacono
62GrzechnikRenataKPOLK50, MMMMińsk Maz.MKB Dreptak
63SoborskiGrzegorzMPOLM40Węgorzewo2 Grupa Poszukiwawczo - RatowniczaLZapłacono
64FrąckiewiczSylwesterMPOLM40WarszawaXLZapłacono
65WadasSzymonMPOLM40, MMMMińsk MazowieckiNiezależni Biegacze MMzZapłacono
66AndrzejewskiSławomirMPOLM40Sobiekursk 37 ABiegający KelnerL
67GozdanAgnieszkaKPOLK40PułtuskFABRYKA WELLNESS
68RomaniukAndrzejMPOLM40Wilcza GóraRunning MooseZapłacono
69BiałekTomaszMPOLM30Mińsk MazowieckiXLZapłacono
70GołąbDanielMPOLM30Otwock
71KochmanIwonaKPOLK60+WarszawaVege RunnersZapłacono
72SobotkaMarekMPOLM30Mińsk MazowieckiZapłacono
73KozłowskiOskarMPOLM30, MMMMińsk MazowieckiZapłacono
74SulejczykPiotrMPOLM50, MMMBudy BarcząckieZAŁATANI 1.BLTrXXLZapłacono
75TrzeciakSebastianMPOLM40Wólka MińskaAvengersL
76GrudzińskaAgnieszkaKPOLK40SiedlceGrupa Biegaczy Skórzec BiegaZapłacono
77Skorupa-FraniszymSandraKPOLK20Warszawa
78SiwakPrzemysławMPOLM40Mińsk MazowieckiZapłacono
79ŁozińskiWojciechMPOLM40, NOleśnicaUltra Speed KwezalZapłacono
80VeremchukYuliiaKUKRK30WarszawaTEAMOCHAL BIEGAM BO LUBIĘZapłacono
81SmugaRobertMPOLM50, MMMMińsk MazowieckiUrząd Miasta Mińsk MazowieckiXL
82KopikKingaKPOLK40GarwolinTruchtacz.plSZapłacono
83BoguszAnnaKPOLK30PilawaSTOPKA Pilawa
84SadowskiPiotrMPOLM40Nowy Tomyślblueshift.com.plZapłacono