maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI BIEG ŚWIETLIKA

VI BIEG ŚWIETLIKA
Miejsce i data imprezy: Ozimek, 15 czerwca 2024
Organizator: Klub Biegowy Team Ozimek,
MOSiR Ozimek
PARTNER
Nadleśnictwo Opole
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 7 kmWolne miejsca: 6

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KowalskiMarcinMPOL1981OpoleZapłacono
2ŁączyńskiAndrzejMPOL1978OpoleTruchtam… tuptam… pełznę…
3KopkaArkadiuszMPOL1981Strzelce OpolskieAkteam
4FroncikDawidMPOL1991OlesnoKRATOSZapłacono
5FroncikJustynaKPOL1993GrodziecKRATOSZapłacono
6SałekMateuszMPOL1991OzimekZapłacono
7WłodarczykPawełMPOL1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
8MichalskiPawełMPOL1982BąkówKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
9DudkowskiKamilMPOL1992OzimekKRATOS
10SoszkaMateuszMPOL1987GrodziecZłoty trunekZapłacono
11LorekNicoleKPOL2000OpoleZapłacono
12TadirHannaKPOL1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
13LorekKamilMPOL1996OpoleZapłacono
14RohŁukaszMPOL1991OzimekZapłacono
15KaczmarekAgnieszkaKPOL1975OzimekZapłacono
16WójcikAgnieszkaKPOL1983OzimekZapłacono
17FaltinMarcinMPOL1979ŁubnianyKB Odra OpoleZapłacono
18FaltinWeronikaKPOL1979ŁubnianyKB Odra OpoleZapłacono
19SzyszkaJoannaKPOL1992OzimekZapłacono
20WideraAndrzejMPOL1981KluczborkKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
21KolekRomanMPOL1962JemielnicaDyszka dla Serca
22KolekStefaniaKPOL1960JemielnicaDyszka dla Serca
23HellmannWiolettaKPOL1979JemielnicaDyszka dla SercaZapłacono
24CichońSebastianMPOL1976JemielnicaDyszka dla SercaZapłacono
25HellmannPiotrMPOL1977JemielnicaDyszka dla Serca
26WysadaMariaKPOL2018OlszowaDyszka dla sercaZapłacono
27MieszczakKatarzynaKPOL1984Nowa SchodniaZapłacono
28MichnikRyszardMPOL1956OzimekZapłacono
29ŁazarskiŁukaszMPOL1985Ozimek
30ŁazarskaOliwiaKPOL1989Ozimek
31NiekrawiecDariuszMPOL1979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
32WiesnerMartaKPOL1993Opole
33WilkWitoldMPOL1975KrasiejówWilkiZapłacono
34Werner-WilkAnetaKPOL1976KrasiejówWilki
35WilkMilenaKPOL2005KrasiejówWilkiZapłacono
36OzaistStanisławMPOL2005KrapkowiceWilki
37TokarczykŁukaszMPOL1982OzimekZapłacono
38BezwierzchnyEwaKPOL1981OzimekZapłacono
39RóżyckaKarinaKPOL1981OpoleZapłacono
40SworaPiotrMPOL1983Chrząstowice
41StylskaMartaKPOL1988Opole
42NalepaKrzysztofMPOL1977OzimekTIM jest TIM
43FrąckowiakMarcinMPOL1985WalidrogiWilki
44KlimasaraAnnaKPOL1988OzimekZapłacono
45GrędaElżbietaKPOL1979SzczedrzykTim jest Tim
46GrędaMariuszMPOL1979SzczedrzykTIM jest TIM
47PędziwiatrRobertMPOL1971BlachowniaBlachowniaZapłacono
48TymuraMarzenaKPOL1986OpoleSlow Jogg Team WolczynZapłacono
49MamrotKamilaKPOL1987OzimekZapłacono
50OchwatowskaKatarzynaKPOL1986OzimekZapłacono
51KozłowskiRadosławMPOL1975OzimekZapłacono
52BłyszczMonikaKPOL1987Daniec
53RudnerDorotaKPOL1980Zimna Wódka
54BejmMateuszMPOL1988KrośnicaZapłacono
55SzołtysekMateuszMPOL1994ZawadaZapłacono
56StonogaAgnieszkaKPOL1975OzimekZapłacono
57PanekMagdalenaKPOL1974OzimekZapłacono
58CebulaGerardMPOL1963Zimnice WielkieZapłacono
59Włodarczyk -DwornikAleksandraKPOL1980Ozimek
60KazmierzEwaKPOL1973PrószkówZapłacono
61JaworskaEwaKPOL1977Ozimek
62MichnikJadwigaKPOL1959OzimekZapłacono
63KaniaSebastianMPOL1994BiestrzynnikBAPRO TEAMZapłacono
64KorzeniecAgnieszkaKPOL1980Krzyzowa DolinaKRATOSZapłacono
65KorzeniecAndrzejMPOL1979Krzyzowa Dolina
66KorzeniecEmiliaKPOL2008Krzyzowa Dolina
67GryskaGrzegorzMPOL1975Krasiejow
68PaterakRobertMPOL1986GrodziecWKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
69BiałaszczykMateuszMPOL1989BąkówZapłacono
70BiskupMarceliMPOL1969OpoleKTG KozicaZapłacono
71BinkiewiczSabinaKPOL1978OpoleZapłacono
72BielaKrzysztofMPOL1970OpoleKB Odra OpoleZapłacono
73PajorPiotrMPOL1988OzimekZapłacono
74WasielewskiMateuszMPOL2002OpoleZapłacono
75LichosikMarcinMPOL1998OzimekKRATOSZapłacono
76MurańskiSebastianMPOL1993OpoleZapłacono
77PruskaSylwiaKPOL1977KrasiejowZapłacono
78PruskiMateuszMPOL1978KrasiejłówZapłacono
79MacherzyńskaNataliaKPOL1991OpoleZapłacono
80WójcikElaKPOL1975Kluczbork
81KochanekAdamMPOL1979OpoleKB Odra Opole
82ZeganKatarzynaKPOL1990OpoleZapłacono
83WalkowiakArturMPOL1972ZawadzkieDyrektor Biega po Windę dla Swoich Dzieciaków
84Bartnicka-SzewczykAleksandraKPOL1979OzimekZapłacono
85UrbanowskiPiotrMPOL1989OzimekZapłacono
86StarzecIrenaKPOL1969Ozimek
87StarzecRafałMPOL1968Ozimek
88HajdugaŁukaszMPOL1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
89KernRyszardMPOL1985Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
90DróżdżMarcinMPOL1983LubliniecZiomek
91KudlińskiLeszekMPOL1989CiasnaCarbon Silesia Sport
92BerlikPiotrMPOL1992OpoleKB Odra OpoleZapłacono
93GromekGrzegorzMPOL1980Tarnów OpolskiCyklofan OpoleZapłacono
94BocianMarekMPOL1979GrodziecZapłacono