maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Zawody wrotkarskie „O Puchar Skarbnika” - zawody dla dzieci i młodzieży

Miejsce i data imprezy: Wieliczka, 16 czerwca 2024
Organizator: Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka
Wielicki Ośrodek Sportu
Krakowski Klub Sportów Wrotkarskich KRAK
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Rocznik 2018 i młodsi – 200mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 73
- Roczniki 2016 - 2017 – 500mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 73
- Roczniki 2014 - 2015 – 770m (1 okrążenie)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 73
- Roczniki 2012 - 2013 – 1540m (2 okrążenia)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 73
- Roczniki 2010 - 2011 – 1540m (3 okrążenia)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 73

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1MatwiejukMajaKPOLJUNIOR-CKoźmice MałeAkademia RolkarzaZapłacono
2MerchelSzymonMPOLKADETWarszawaZapłacono
3MatwiejukLeonMPOLJUNIOR-EChorągwicaAkademia RolkarzaZapłacono
4ZiębaLeonMPOLJUNIOR-EDamieniceZapłacono
5ZiębaHelenaKPOLJUNIOR-FDamieniceZapłacono
6KaletaWiktoriaKPOLJUNIOR-EWieliczkaZapłacono
7PochabaMiłoszMPOLJUNIOR-EWieliczkaZapłacono
8NosalskaMilenaKPOLJUNIOR-CZabawaZapłacono
9WojnarowiczWeronikaKPOLJUNIOR-DKrakówZapłacono
10RogałaRóżaKPOLJUNIOR-DTomaszów LubelskiTUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKIZapłacono
11PrzywaraTymonMPOLJUNIOR-DSkawinaZapłacono
12PrzywaraIgaKPOLJUNIOR-CSkawinaK.S. OptimaZapłacono
13PopławskaPatrycjaKPOLJUNIOR-DKrakówK.S. Optima
14ZiółkoGabrielaKPOLJUNIOR-CKrakówK.S. OptimaZapłacono
15ZiółkoMartynaKPOLJUNIOR-EKrakówK.S. OptimaZapłacono
16ZiółkoJakubMPOLJUNIOR-FKrakówK.S. OptimaZapłacono
17ŻabaJuliaKPOLJUNIOR-DKrakówK.S OPTIMAZapłacono
18RomanowskaAdaKPOLJUNIOR-EKrakówK.S OPTIMAZapłacono
19RomanowskaIgaKPOLJUNIOR-FKrakówK.S OPTIMAZapłacono
20KrawczykAdriannaKPOLJUNIOR-DKrakówK.S. OptimaZapłacono
21MyszkMichałMPOLJUNIOR-EKraków (Kraków-Podgórze)K.S. OptimaZapłacono
22WójcikGrzegorzMPOLJUNIOR-EKrakówK.S. OptimaZapłacono
23ŚwiatłochIgaKPOLKADETKrakówK.S. Optima
24DudzikAnnaKPOLJUNIOR-EChorowiceK.S OPTIMA
25PiętakJuliaKPOLJUNIOR-DKrakówK.S OPTIMAZapłacono
26WyciskEmiliaKPOLJUNIOR-CSkawinaK.S OPTIMA
27MachnikPolaKPOLJUNIOR-CSkawinaK.S. OptimaZapłacono