maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

fotka 720x380

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i ubezpiecz się!

 

Twoje bezpieczeństwo podczas zawodów to nasz priorytet! Dlatego polecamy zakup sportowego ubezpieczenia, które pozwoli Ci skupić się na dobrej zabawie i osiągnięciu wyniku. Zyskaj spokój i pewność, że nie zaskoczą Ciebie żadne nieprzewidziane sytuacje od startu, aż do przekroczenia linii mety!

Dlaczego warto?

Bo Twoje zdrowie jest najcenniejsze i warto zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa w różnych sytuacjach! Wspólnie z naszym Partnerem Ubezpieczenia dla Aktywnych www.udao.pl, przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do potrzeb osób rozpoczynających swoją sportową przygodę, jak i dla zawodników trenujących wyczynowo.

Wybierz dowolny z pakietów lub zdecyduj się na wszystkie trzy:

  1. NNW obejmujące zgon oraz wszelkie naderwania, urazy, złamania, rany cięte – już za sam fakt wystąpienia zdarzenia otrzymasz świadczenie w postaci sumy ubezpieczenia.
  2. Zwrot kosztów rehabilitacji jakie musisz ponieść w skutek urazu lub złamania co umożliwi Ci szybki powrót do aktywności – to dodatkowa kwota niezależna od wypłaty z tytułu NNW jaką otrzymasz na pokrycie kosztów wizyty u lekarza, badań i zaleconej rehabilitacji.
  3. Brak udziału w wydarzeniu sportowym – zwrot wpisowego w sytuacji, gdy sytuacja losowa uniemożliwiła Ci start w zawodach.
Ubezpiecz się bez wychodzenia w domu! Nasz formularz zakupowy znajdziesz pod adresem: https://udao.pl/zawody

Który wariant jest dla mnie najlepszy?

Aby ułatwić wybór opisaliśmy wszystko wraz z przykładami w ulotce – przeczytaj, a wszystko stanie się jasne, zapoznaj się również z przejrzystymi Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.


UDAO logo UDAO logo

ULOTKA

OWU