maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XI BIEG CICHOCIEMNYCH - JUNIOR 13-15 LAT

XI BIEG CICHOCIEMNYCH - JUNIOR 13-15 LAT
Miejsce i data imprezy: Sochaczew, ul. Podzamcze, 22 czerwca 2024
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg Junior 13-15 lat – dystans ok. 2 km (orientacyjny start godz. 9:30)Wolne miejsca: b.d.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlub/SzkołaKoszulkaPł.
1PawlakPrzemekMPOL2009SochaczewSzkoła podstawowa w feliksowieZapłacono
2OłtarzewskiRemigiuszMPOL2011MłodzieszynZapłacono
3OłtarzewskiFranciszekMPOL2009MłodzieszynZapłacono
4KaźmierskiAntoniMPOL2011SochaczewKozłów biskupiMZapłacono
5KażmierskiSzymonMPOL2011SochaczewZapłacono
6MarkucińskiAdrianMPOL2010SochaczewMZapłacono
7MarkowskaAmeliaKPOL2010SochaczewDragon Fight Club SochaczewMZapłacono
8RobakJoelMPOL2010SochaczewSzkoła Podstawowa nr 3Zapłacono
9MatejczukRobertMPOL2010ParzęczewAP Parzęczew
10MatejczukPiotrMPOL2009ParzęczewGórnik Łęczyca
11ChmielnickiAleksanderMPOL2010Marki
12OkułaJanMPOL2011ŻyrardówSzkoła Podstawowa w MiędzyborowieZapłacono
13BajnermanJakubMPOL2010SochaczewSzkoła Podstawowa nr 3MZapłacono
14PrzeworskiMateuszMPOL2009TeresinDragon Fight Club SochaczewMZapłacono
15JankeMateuszMPOL2010SochaczewSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w SochaczewieMZapłacono
16KubiakAnnaKPOL2011SochaczewSzkoła Podstawowa nr 1 w SochaczewieMZapłacono
17BilskiAdamMPOL2011KuznocinDragon Fight Club SochaczewSZapłacono
18CieślaIgnacyMPOL2011Czerwona Niwa ParcelNiepubliczna szkoła Akademia prymusaZapłacono
19MikulakMaksMPOL2011Sochaczewniepubliczna szkoła akademia prymusaZapłacono
20HorynPavloMPOL2009SochaczewDragon Fight Club SochaczewZapłacono
21KaraśPiotrMPOL2011WymysłówSzkoła Podstawowa w Wymysłowie im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoSZapłacono
22JachimowiczZuzannaKPOL2010TeresinDragon Fight Club SochaczewMZapłacono
23SzwajkowskiTomaszMPOL2009Piekoszówkkl
24PietruchaAnnaKPOL2009KuligówLO PUL WołominZapłacono
25ZaczekKordianMPOL2009Kozłów BiskupiZapłacono
26KiełtykaRafałMPOL2010LesznoMZapłacono
27LipczynskiAntoniMPOL2009SochaczewDragon Fight Club SochaczewZapłacono
28RotkiewiczAleksanderMPOL2009WarszawaSP im. Z. i J. Moraczewskich
29PietrzakPatrykMPOL2010SochaczewSP w Kozłowie BiskupimZapłacono
30JaskulskiKrystianMPOL2010Kozłów BiskupiKozłów biskupiZapłacono
31KowalskaZuzannaKPOL2011SochaczewDragon Fight Club SochaczewZapłacono
32BednarczykMaksymilianMPOL2011GliwiceMAKSYMalni
33OkulczykAlbertMPOL2010WarszawaEDZapłacono
34ChojnackiJanMPOL2010Kozłów BiskupiSP w Kozłowie Biskupim
35ChmuraSzymonMPOL2009Puszcza MariańskaLiceum Ogólnokształcące Im. Czesława Tańskiego w Puszczy MariańskiejBRAKZapłacono
36TarasiukSzymonMPOL2009GąbaLiceum Ogólnokształcące Im. Czesława Tańskiego w Puszczy MariańskiejBRAK
37CitkoIgorMPOL2011SochaczewSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w SochaczewieZapłacono
38DworakowskiStefanMPOL2009Puszcza MariańskaLiceum Ogólnokształcące Im. Czesława Tańskiego w Puszczy MariańskiejBRAK
39KowalskiJulianMPOL2009SochaczewDragon Fight Club SochaczewZapłacono