maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV EDYCJA SAMSUNG RIVER TRIATHLON SERIES - UNIEJÓW 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Uniejów, 25 sierpnia 2024
Organizator: Fundacja „Jeszcze więcej sportu”
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 233
- Cały cykl 1/8 IM 475 m, 22,5 km, 5,25 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 233

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1MakowskaKatarzynaKPOL1/8IM, K30ŁódźZapłacono
2MakowskiMateuszMPOL1/8IM, M30Aleksandrów ŁódzkiCELIRONMANZapłacono
3MichalczewskiKarolMPOL1/8IM, M20Kamionki
4LehmannMaciejMPOL1/8IM, M40Nowy Tomyśl601-TechnologiaZapłacono
5WinieckiPiotrMPOL1/8IM, M50KoninKB WartkoZapłacono
6PrzybytkowskiMarekMPOL1/8IM, M30BydgoszczElenSport.pl Sklepy Sportowe
7TwardowskiMaciejMPOL1/8IM, M40ŁódźZapłacono
8Anonim#368110MPOL1/8IM, M40PłockZapłacono
9SokalskiMateuszMPOL1/8IM, M30GubinLubuska Akademia Ratownictwa I Sportów Wodnych
10KokotDariuszMPOL1/8IM, M30KoninTRITON KONINZapłacono
11AdamczykBartoszMPOL1/8IM, M30ŁódźPrzedostatniZapłacono
12LipowskiMikołajMPOL1/8IM, M30ŁaskFUJITSU TRI TEAMZapłacono
13RajcaJacquelineKPOL1/8IM, K20Konstantynów ŁódzkiR-TEAMZapłacono
14SzukalaAdrianMPOL1/8IM, M30WronkiZapłacono
15PochłopieńAgnieszkaKPOL1/8IM, K30WronkiSamsunZapłacono
16ZawadzkiGrzegorzMPOL1/8IM, M50KołoZapłacono
17KolasaPiotrMPOL1/8IM, M30ŁódźTrio ŁódźZapłacono
18BogdańskiWaldemarMPOL1/8IM, M60+KoninTRITON KONINZapłacono
19BochenekJadwigaKPOL1/8IM, K40PoznańSEKTOR DOBREJ ZABAWYZapłacono
20TokarskiDamianMPOL1/8IM, M50Piotrków KujawskiZapłacono
21MaślakPiotrMPOL1/8IM, M40ŁódźZapłacono
22MaślakMartaKPOL1/8IMŁódźZapłacono
23MichalakMateuszMPOL1/8IM, M30Góra Św. MałgorzatyZapłacono
24KwintalJanekMPOL1/8IM, M50GoleniówZapłacono
25WaluśRemigiuszMPOL1/8IM, M50WarszawaPrzegryw Bemowo
26BrzezińskiŁukaszMPOL1/8IM, M30ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
27BanachWiesławMPOL1/8IM, M50Kostrzyn N/Odrą
28PalmowskiMaciejMPOL1/8IM, M50ŁódźZapłacono
29KałużnaMilenaKPOL1/8IM, K30ŁódźRunEat TeamZapłacono
30RutkaPiotrMPOL1/8IM, M20KobyłkaZapłacono
31KonarczakKacperMPOL1/8IM, M30ŁódźCELIRONMANZapłacono
32CzerwczakDawidMPOL1/8IM, M30GolinaZSGE KoninZapłacono
33CiechomskiRobertMPOL1/8IM, M50ŁódźGRB BUDOHURT TEAMZapłacono
34SidorAlicjaKPOL1/8IM, K40Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
35WalasikWieslawMPOL1/8IM, M60+PłockRodzinny Team Środkowa PłockZapłacono
36KrólikowskiMichałMPOL1/8IM, M40ŁódźTRIO ŁódźZapłacono
37Jamrozik-KapelaBasiaKPOL1/8IM, K30PoznańMoldy UnicornsZapłacono
38KuśAdamMPOL1/8IM, M20PoznańUKS Cityzen_Zapłacono
39BrzezińskaPaulinaKPOL1/8IM, K30ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
40DomagalskiKonradMPOL1/8IM, M20WarszawaSRPOL SDVZapłacono
41GrubaJacekMPOL1/8IM, M60+BrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
42SzachowskiGrzegorzMPOL1/8IM, M20KaputyUnderDestructionZapłacono
43NiedźwiedźBartoszMPOL1/8IM, M30WarszawaUnderDestructionZapłacono
44SzurkowskiKarolMPOL1/8IM, M20WarszawaZapłacono
45HajszprychMarcinMPOL1/8IM, M40WartaZapłacono
46MrozowskiKornelMPOL1/8IM, M20WarszawaSamsunZapłacono
47MrówczyńskaPaulaKPOL1/8IM, K30KoninKoszal Coaching / Triton KoninZapłacono
48DurkaDorotaKPOL1/8IM, K40WarszawaSRPOLZapłacono
49BednarczukKacperMPOL1/8IM, M20SkierbieszówZapłacono
50MasłowskiMarcinMPOL1/8IM, M40ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
51BrożKrzysztofMPOL1/8IM, M40KołoTRI for ME www.projektowakb.plZapłacono
52KolosekKacperMPOL1/8IM, M20KoninKoszal TriathlonZapłacono
53WiercińskiRafałMPOL1/8IM, M30WarszawaWadiyan GamesZapłacono
54WiercińskaAgataKPOL1/8IM, K30WarszawaWadiyan GamesZapłacono
55TwarowskiMichałMPOL1/8IM, M20BiałystokSRPOL SDVZapłacono
56KubackiMarcinMPOL1/8IM, M16SkulskKoszal TriathlonZapłacono
57FilipowiczTomaszMPOL1/8IM, M40PałkiCERI InternationalZapłacono
58FilipowiczDanielaKPOL1/8IM, K30PałkiZapłacono
59GrabowskaJustynaKPOL1/8IM, K40ŁódźHTF Ludwik SikorskiZapłacono
60SzumigajJanMPOL1/8IM, M20ŁaskZapłacono
61RosiakNataliaKPOL1/8IM, K20ŻychlinZapłacono
62LutzAgnieszkaKPOL1/8IM, K40ŁódźZapłacono
63Belowska GosławskaAgnieszkaKPOL1/8IM, K40BukowiecZapłacono
64MatyjaPiotrMPOL1/8IM, M40Raków DużyPo grudzie bikeZapłacono
65JustPrzemysławMPOL1/8IM, M30GrabicaZapłacono
66HolwekEmiliaKPOL1/8IM, K20ŁódźZapłacono
67WardzińskaMartynaKPOL1/8IM, K20ŁódźCzołgi Team
68ChwiałkowskiCyprianMPOL1/8IM, M30PoznańZapłacono
69KrólOliwiaKPOL1/8IM, K20ŁódźCzołgi Team
70ChrzanPiotrMPOL1/8IM, M50SzczecinKS Ironman, IM Inspiration, Prima PCZapłacono
71ZającEwaKPOL1/8IM, K30PiasecznoZapłacono
72ŁukaszczukGrzegorzMPOL1/8IM, M40RokietnicaTM IRONTEAMZapłacono
73WierzbickaAnnaKPOL1/8IM, K30Skorzęcin
74CendrowskiRafałMPOL1/8IM, M40Ruda BugajZapłacono
75KlupczyńskiPiotrMPOL1/8IM, M30Wągrowiec
76KowalińskiMaciejMPOL1/8IM, M40ŁódźZapłacono
77TompaDawidMPOL1/8IM, M20Łódź