maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Cross Triathlonie - Dorośli

III Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Cross Triathlonie - Dorośli
Miejsce i data imprezy: Mińsk Mazowiecki, 07 kwietnia 2019
Organizator: Klub Sportowy Barakuda
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 

Kontakt do organizatora: 
KS Barakuda – Tomasz Radomiński, 603 701 960, tomkap74@o2.pl
Dział Organizacji Imprez i Sportu Młodzieżowego, (25) 752 75 13, imprezy@mosir.org.pl
Regulamin: Regulamin


Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WęglińskaJoannaKPOLK07Mińsk MazowieckiMKB DreptakM
2RadomińskiTomaszMPOLM07Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk MazowieckiLZapłacono
3CzarnowiczJustynaKPOLK05Warszawa
4BujkoTomaszMPOLM06WielgolasBujeczkoTeamZapłacono
5JaniakPawełMPOLM06SiedlceTriathlon Siedlce ClubMZapłacono
6PiórkowskiMariuszMPOLM07Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk MazowieckiLZapłacono
7SzrajnerPiotrMPOLM07MarkiENTRE.PL TeamL
8SzczepaniakTomaszMPOLM06Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk MazowieckiS
9BiegalskiWojciechMPOLM05MistówL
10PłochockiTomaszMPOLM08Mińsk MazowieckiMECHANIKXLZapłacono
11TarnowskaJustynaKPOLK07WiązownaSZapłacono
12ChajzerJuliaKPOLK06WarszawaM
13PiotrowiczKrzysztofMPOLM08LublinM
14GawinSławomirMPOLM06Dębe WielkieIT Kontrakt Sports TeamMZapłacono
15KoćKarolMPOLM07SiedlceMZapłacono
16MakosRobertMPOLM08Mińsk MazowieckiL
17SzewczakArkadiuszMPOLM07StaszówXLZapłacono
18DzięcielskaUrszulaKPOLK07Mińsk MazowieckiDTZLZapłacono
19DzięcielskiŁukaszMPOLM07Mińsk MazowieckiDTZXLZapłacono
20DanielakŁukaszMPOLM06HalinówKK Cyklon WarszawaMZapłacono
21JabłońskiKarolMPOLM06Mińsk MazowieckiKS Zielono Czarni Mińsk Maz.S
22SzubertMarcinMPOLM06Mińsk MazowieckiKS Zielono Czarni Mińsk Maz.L
23KopańskaKatarzynaKPOLK08PruszynYulo Run Team/ Triathlon Siedlce ClubMZapłacono
24Krasuska-BłachnioEwaKPOLK06Nowe IganieYulo Run Team/ Triathlon Siedlce ClubMZapłacono
25SoćkoJacekMPOLM07GrabianówXLZapłacono
26BielikAlbertMPOLM05PerlejewoTriathlon PerlejewoLZapłacono
27SzubaMarekMPOLM07Mińsk-MazowieckiXL
28PiotrowskiArturMPOLM07ŁukówTriathlon Siedlce ClubM
29TroćKarolMPOLM06SiedlceKS Dyżurka TeamLZapłacono
30BrzeźnickiKarolMPOLM06GarwolinKS Dyżurka TeamL
31Gąsienica -StaszeczekAlbertMPOLM05Mińsk MazowieckiKS Dyżurka TeamXLZapłacono
32KrukAleksanderMPOLM07MariankaXL
33TyrekPatrykMPOLM05MyszkówWAT WARSZAWALZapłacono
34ZajmaŁukaszMPOLM05TransbórWAT WARSZAWAXLZapłacono
35PoradaGrzegorzMPOLM07SulejówekKS Dyżurka TeamLZapłacono
36SmaterPiotrMPOLM05Mińsk MazowieckiLZapłacono
37CelejJaroslawMPOLM07LatowiczSprawny LatowiczL
38GarwolskaEwaKPOLK06Mińsk MazowieckiM
39SokołowskiSzymonMPOLM05Minsk MazowieckiIWPMZapłacono
40DejerWojciechMPOLM06Mińsk MazowieckiL
41KołodziejczykAleksandraKPOLK05Mińsk MazowieckiIWPMZapłacono
42KowalczykPawełMPOLM06SiemiatyczeLKS "Sprinter" SiemiatyczeLZapłacono
43WycisłowskiKrzysztofMPOLM08Mińsk Maz.MKB DreptakMZapłacono
44FalenderMateuszMPOLM07KrzewinaIndywidualneMZapłacono
45TurczyńskiBartłomiejMPOLM06GórkiKlub Sportowy TaeXL
46RusieckiRafałMPOLM05Mińsk MazowieckiKS Dyżurka TeamXLZapłacono
47Kaska-ŁobodowskaEwelinaKPOLK06SiennicaRaceFighter GOSIR Dębe Wlk \ FIT&JOYM
48LechMichałMPOLM06WarszawaAM Cycling TeamSZapłacono