maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 5

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
2BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
3BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
4ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
5GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
6KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
7KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
8KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
9KukuśRafałMPOLM401977WrocławWATAHABRAK
10ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
11MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
12NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
13Popiela-KukuśKatarzynaKPOLK401979WrocławWATAHABRAK
14SkoczekMarcinMPOLM401978WrocławWATAHABRAK
15StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
16StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
17TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
18TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
19WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
20WasikKrzysztofMPOLM301983KluczborkFAJA BAJA BUMMMMM!!!!!!BRAK
21WołodkoMichałMPOLM30, KM1989Radzyń PodlaskiForm FitnessBRAK
22ŻygadłoJustynaKPOLK301982WrocławWATAHABRAK
23BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
24FederowiczGrzegorzMPOLM401977WrocławWATAHABRAKZapłacono
25KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
26KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
27KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
28LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
29MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
30RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
31RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
32SkoczekAnnaKPOLK301981WrocławWATAHABRAKZapłacono
33SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
34SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
35WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono