maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 5

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
2SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
3BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
4KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
5KukuśRafałMPOLM401977WrocławWATAHABRAK
6WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
7GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
8WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
9WołodkoMichałMPOLM30, KM1989Radzyń PodlaskiForm FitnessBRAK
10KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
11StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
12MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
13SkoczekMarcinMPOLM401978WrocławWATAHABRAK
14LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
15BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
16WasikKrzysztofMPOLM301983KluczborkFAJA BAJA BUMMMMM!!!!!!BRAK
17Popiela-KukuśKatarzynaKPOLK401979WrocławWATAHABRAK
18MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
19BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
20ŻygadłoJustynaKPOLK301982WrocławWATAHABRAK
21KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
22KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
23FederowiczGrzegorzMPOLM401977WrocławWATAHABRAKZapłacono
24RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
25RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
26BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
27ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
28StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
29TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
30TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
31SkoczekAnnaKPOLK301981WrocławWATAHABRAKZapłacono
32NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
33KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
34KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
35SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono