maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Ultramaraton Górski 3xKopa

Ultramaraton Górski 3xKopa
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 22 kwietnia 2023
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 63 kmWolne miejsca: 237

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
18MłyńskaKPOLK301985Leszno#BiegajLeszno
2Anonim#307891MPOLM40, MPN, MWO1980NysaRunners Team NysaZapłacono
3BednarzKrzysztofMPOLM401976LubszaPrzedwojewski TeamZapłacono
4BiałaKatarzynaKPOLK201995Wrocław
5BienieckaAnnaKPOLK401979GliwiceBieg Rzeźnika
6CzyżGrzegorzMPOLM50, MWO1972KrapkowiceIron Man Gogolin
7DejaDarekMPOLM40, MWO1976Grodków
8DomańskiHenrykMPOLM50, MWO1970Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
9DrożakTomaszMPOLM40, MWO1980Opole
10GawrońskiIreneuszMPOLM60+1960Czechowice-DziedziceAMATOR
11GlinianyMateuszMPOLM301985RawiczNetbox biega
12GóreckiPatrykMPOLM202000Bydgoszcz
13HoffmannGrzegorzMPOLM401977Piotrowo PierwszeKościan TeamZapłacono
14HołowniaTomaszMPOLM401981StrzegomGrupa biegowa beZ GRANIc
15IgrasMieczysławMPOLM60+, MPN, MWO1961NysaRunners Team Nysa
16JaczewskiArkadiuszMPOLM401981ZabrzeZapłacono
17KocikMarcinMPOLM401977WilkszynFatboys Sprint
18Kośniewska-NowakJoannaKPOLK40, MWO1979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w Opolu
19KuchmeckiMaciejMPOLM401983Poznań
20KustraKlaudiaKPOLK30, MPN, MWO1988NysaZapłacono
21LasekMikołajMPOLM301985CzmońZapłacono
22ŁukasikMarcinMPOLM401981OławaBiegnij Oławo
23MatlokMarekMPOLM401976ZabrzeZapłacono
24MichalakRafałMPOLM20, MWO1994Czepielowice
25MichalewskiPawełMPOLM30, MWO1986OpoleZapłacono
26NawrockaAleksandraKPOLK401980Zielona Góra
27NiespodzińskaAnetaKPOLK30, MWO1986Ścigów
28NiewiadomskiMarekMPOLM30, MWO1985KrapkowiceCROSS KrapkowiceZapłacono
29OgielaEdytaKPOLK40, MGG, MPN, MWO1977GłucholazyRunners Team Nysa
30PachPawełMPOLM30, MWO1991Żędowice
31ParysKatarzynaKPOLK20, MWO1995ŁubnianyParyski Team :)
32ParysPiotrMPOLM20, MWO1994ŁubnianyParyski Team :)
33RakowskiPrzemysławMPOLM301987OławaMelvit Run
34RubanRafałMPOLM401975Tarnowskie Góry
35RychłowskaMagdalenaKPOLK501973PiłaZapłacono
36SitakAdamMPOLM401982CzęstochowaCzewka Ultra Squad
37StromidłoSebastianMPOLM401978PiłaBR - W stronę Ultra (podcast)Zapłacono
38WodzińskaDanutaKPOLK40, MWO1978KrapkowiceBieg Opolski/Trail Is Our Way
39WoyczyńskaAngelinaKPOLK401981Kłoda
40ZamorowskiPiotrMPOLM30, MWO1991OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono