maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 08 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Regulamin Korony Sudetów Środkowych

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 08.10.2022 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 461
- Sowi Light (22km): 08.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 461

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1PencOndřejMCZE51KM, M40MeziměstíZapłacono
2BagińskaPaulinaKPOL51KM, K40WrocławZapłacono
3BehraNataliaKPOL22KM, K30Dzierżoniów
4BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
5Binkiewicz-KowalczykAgnieszkaKPOL22KM, K30OsolaVIRTUALIZM Agnieszka Binkiewicz-Kowalczyk
6BorkowskaAnnaKPOL22KM, K30Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
7BorutaEmiliaKPOL22KM, K30WrocławPro-run Wrocław
8CebulskiLeszekMPOL22KM, M50WrocławZapłacono
9ChełchowskaKatarzynaKPOL22KM, K30Radków Kłodzki
10DubiałRafałMPOL22KM, M40LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
11FrydlewiczZbigniewMPOL51KM, M50Jelenia GóraBIEGAMDLAZDROWIA.PL
12GąsiorPawełMPOL51KM, M30SuszRozbiegany SuszZapłacono
13GessMariuszMPOL51KM, M40GoleniówCzuby z Goleniowa
14GładyszRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaR2 TEAMZapłacono
15GołębiowskaMałgorzataKPOL22KM, K40KłodaRun Team RydzynaZapłacono
16GorczyńskiNorbertMPOL22KM, M20Kudowa-ZdrójKudowianka RunZapłacono
17GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-ZdrójwawrzynteamZapłacono
18GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
19GrzelińskiMichałMPOL22KM, M30Jarocin?
20GrzesikJoannaKPOL51KM, K40Gluszyca
21GrzesikPawelMPOL51KM, M40GluszycaSOR WAŁBRZYCH
22GrzesikPawełMPOL22KM, M40GłuszycaSOR WAŁBRZYCH
23HakkeMałgorzataKPOL51KM, K40, KP, KORONAJelenia Górabiegamdlazdrowia.plZapłacono
24HatałaTomaszMPOL22KM, M30WrocławBarca
25HołystMarcinMPOL51KM, M40Mysłaków#WAWRZYNTEAM
26IwańciówKatarzynaKPOL51KM, K30, KPDzierżoniów
27JakubowskiSylwesterMPOL51KM, M40, KORONABoguszów-Gorce
28JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaZapłacono
29JuszczykAnnaKPOL51KM, K30ŚwidnicaBiegowa Świdnica
30KarasińskiMarcinMPOL22KM, M40Zagrodno
31KawkaDamianMPOL51KM, M40Warszawa
32KońkaMariuszMPOL22KM, M50ChojnówBOGDAN TEAM
33KorcAnnaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
34KornackaMonikaKPOL22KM, K40Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
35KowalikAndrzejMPOL22KM, M40OpoleBieg Opolski , AdRunaLine
36KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
37KrajewskaEwelinaKPOL22KM, K40GoczałkówGrupa biegowa Bez Granic
38KujawaMarekMPOL22KM, M50SzczytnaSzczytna biega
39KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
40KwiatkowskaZuzannaKPOL22KM, K40SzczytnaRNB TEAM Polanica-Zdrój
41LeśniewskaJustynaKPOL22KM, K40RadkówAktywna Nowa Ruda
42LewandowskiWojtekMPOL22KM, M40, KPTokaryIPA WrocławZapłacono
43LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławAltra Team Red
44ŁachanPatrykMPOL22KM, M40WrocławWkurw_TeamZapłacono
45ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska Akademia Biegania
46ŁukasikMarcinMPOL51KM, M40, KORONAOławaBiegnij Oławo
47MenesMarcinMPOL51KM, M40, KPMichałkowaKLUB MATYLDY MICHAŁKOWAZapłacono
48MichalakRafałMPOL51KM, M20Czepielowice
49MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocławwawrzynteam
50MichnikRyszardMPOL51KM, M60+OzimekActive Team Ozimek
51MichnowskiSebastianMPOL51KM, M40WarszawaBiegam Na TarchominieZapłacono
52MikołajewiczBeataKPOL22KM, K40LesznoFZCJ.plZapłacono
53MisiakUlaKPOL22KM, K30Wrocław
54MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
55PachelskiPawełMPOL22KM, M30WałbrzychRonal_aka_Meksyk
56PasiewiczJakuMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna ŚwidnicaZapłacono
57PastuszeńkoEwaKPOL51KM, K40, KORONAWałbrzych
58PetrykowskiKarolMPOL51KM, M30SzczecinPłaskoziemcyZapłacono
59PetryszynUlaKPOL22KM, K40Jelcz-Laskowice
60PietruszMałgorzataKPOL22KM, K50Aleksandrów ŁódzkiSASKA TEAMZapłacono
61PietrzykTomaszMPOL22KM, M40Świdnica140minut.pl
62PiotrowskiMichałMPOL51KM, M40Wrocław#żeberkateam
63PitońPawełMPOL22KM, M30, KPZąbkowice Slaskie#ultrarodzinka
64PozorskiKrzysztofMPOL22KM, M50WałbrzychBiegam zapobiegamZapłacono
65PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40, KORONASokolecZapłacono
66RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMZapłacono
67RatajczakDariuszMPOL22KM, M50DolskANP TEAM DOLSK/ HERNIK TEAMZapłacono
68RudyRafalMPOL22KM, M30Wroclaw
69SajdudaAdamMPOL51KM, M20WrocławZapłacono
70SaniukJoannaKPOL22KM, K30ŻaryŻary Runners Team
71SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30Wałbrzych
72SokulskiTomaszMPOL22KM, M30WrocławZapłacono
73StachowskaMonikaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
74StasiakŁukaszMPOL51KM, M40LesznoLEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa
75ŚliżSylwiaKPOL51KM, K30SiechniceZapłacono
76TrybulecAleksandraKPOL22KM, K30Wrocław?
77WajdaMaciejMPOL51KM, M30WrocławSPELOCLUB WROCŁAWZapłacono
78WalkowiczMarekMPOL22KM, M40GluszycaZapłacono
79WalkowiczMateuszMPOL22KM, M20Głuszyca#WAWRZYNTEAMZapłacono
80WeissKrzysztofMPOL22KM, M40Świdnica
81WojslawBartłomiejMPOL22KM, M30BiałaGLKS w MarcinowicachZapłacono
82WysowskiWojtekMPOL51KM, M30ZłotoryjaNiezrzeszony
83ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40Nowa RudaZapłacono
84ZygnerSławekMPOL51KM, M50RydzynaLEŚNE DZIKI PGBZapłacono
85ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono