maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Amfiteatr przy ul. Podzamcze), 02 lipca 2022
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

LISTA STARTOWA Z PODZIAŁEM NA GRUPY 14 KM

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres 
slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 14 km - fale od 14:00Wolne miejsca: b.d.

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ZawadkaSebastianMPOLSM1995OstrówMZapłacono
2BurzyńskiKrzysztofMPOL1999RóżyceL
3SikorskiMateuszMPOLMS1988SochaczewMZapłacono
4RypińskaKingaKPOLSM2000WarszawaSZapłacono
5KomorowskiDamianMPOLSM1991WarszawaMZapłacono
6DurkaPawełMPOLSP1984Wola WągrodzkaM
7ŻałobaPawełMPOLSM1986SkierniewiceMONXXL
8GawronMarekMPOL1984BrzeszczeLZapłacono
9BłaszczykMateuszMPOLSM1992Kamion37 dr OPLZapłacono
10WrońskiKrzysztofMPOLSP1975PiastówStraż PożarnaMZapłacono
11ZgutkaJacekMPOLSP1979PiastówOSP PiastówLZapłacono
12RokickiMateuszMPOLMMA1996SochaczewLZapłacono
13KołuckiStefanMPOL1988WarszawaSfora BMKM
14JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
15ZasowskiGrzegorzMPOL1977Grodzisk MazowieckiXLZapłacono
16BaranGrzegorzMPOL1977GłowaczówL
17WójciakMateuszMPOL1995ŁódźLZapłacono
18SałekPiotrMPOL1991SochaczewLZapłacono
19TomczakWioletaKPOL1983PrzepitkiMZapłacono
20GlinkaKarolMPOLSM1985PułtuskMZapłacono
21GajewskiMariuszMPOLSM1974PułtuskLZapłacono
22ZadrożnyKrzysztofMPOL1986CiechanówHarder CiechanówMZapłacono
23PałubaKarolMPOLSP1984ŻyrardówMZapłacono
24ObudzińskiMarcinMPOL1979CiechanówHarder CiechanówLZapłacono
25KlimowskiKamilMPOL2003SosnowiecGrupa WOLFLZapłacono
26TulczyńskiMarcinMPOL1968WarszawaCwałujące ŻółwieLZapłacono
27PotockiAlexanderMPOL1995WarszawaCwałujące ŻółwieXLZapłacono
28TulczyńskaDobrochnaKPOL1996WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
29MacanderJakubMPOL1994SkierniewiceMZapłacono
30StokowskiPrzemysławMPOL1991AleksandrówLZapłacono
31OlesińskiPiotrMPOLMS1981SochaczewDrużyna Orzecha ŻyrardówSZapłacono
32OszkielRafałMPOL1978Seroki ParcelaKLFLZapłacono
33OszkielKamilMPOLMS1998SochaczewKLFLZapłacono
34KowalczykMaciejMPOLMS1984SochaczewXLZapłacono
35KowalczykPawełMPOLMS1979SochaczewLZapłacono
36RoszkowskiTomaszMPOL1986WarszawaJa006 Biega. Ku Realizacji CelówSZapłacono
37MilczarekMarcinMPOL1981ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówXLZapłacono
38MaciejewskiWiktorMPOLMS2000SochaczewMZapłacono
39KruczMateuszMPOLMS2000Budki PiaseckieMZapłacono
40OstapowiczMichałMPOLSM1992Łowicz1 batalion kawalerii powietrznejMZapłacono
41OlenderMarcinMPOLSM1979PiszLZapłacono
42ŁawrenczukPawełMPOL1983ŁowiczRAJSPORT ACTIVELZapłacono
43PałubaPawełMPOLSP1989PawłówekMZapłacono
44ZimaSebastianMPOLMS1970SochaczewWinter SZKOLENIAM
45AanowskiAdrianMPOLSP1997DrochowoObstacle Center teamLZapłacono
46SmolińskiKrzysztofMPOL1995SochaczewLZapłacono
47ChmielewskiMariuszMPOLSM1979WarszawaDowództwo Komponentu Wojsk Obrony CyberprzestrzeniL
48KostrzonMaciejMPOL1972PionkiSfora BMKLZapłacono
49DutkiewiczMaciejMPOLSM1987WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejMZapłacono
50ButkiewiczPiotrMPOLSM1985Braniewo9BBKPancMZapłacono
51KrólKamilMPOLSM2000WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejSZapłacono
52PióroAgnieszkaKPOLSM1984Mińsk Mazowiecki23 BLT Mińsk MazowieckiSZapłacono
53BobowiczRafałMPOLSM1988ZałuskiMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejLZapłacono
54DamięckiPiotrMPOLSM1992Braniewo9BBKPancLZapłacono
55GawryśKamilMPOLSM1985Braniewo9BBKPancLZapłacono
56GajowniczekMaciej WaldemarMPOLSM1978Frombork9BBKPancLZapłacono
57KozłowskiAdrianMPOLSM1992Pasłęk9BBKPancLZapłacono
58KowalskiSzymonMPOLSM1998GórznoMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejLZapłacono
59LiśkiewiczAnnaKPOLSM1985Braniewo9BBKPancSZapłacono
60SiegiedaMichałMPOLSM1989WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejMZapłacono
61WańkowskiAdamMPOLSM1991Braniewo9BBKPancMZapłacono
62WięckoJacekMPOLSM1978Talusy15Giżycka Brygada ZmechanizowanaMZapłacono
63KoziarRafałMPOLSM1984Elbląg9BBKPancLZapłacono
64PętlickiKarolMPOL1988Gdańsk9BBKPancL
65MarciniewiczMarcinMPOLSM1984Zamość23 BLT Mińsk MazowieckiLZapłacono
66FilochowskaMartaKPOLSM1994Mińsk Mazowiecki23 BLT Mińsk MazowieckiMZapłacono
67KluziakJarosławMPOLSM1985Mińsk Mazowiecki23 BLT Mińsk MazowieckiXLZapłacono
68GórskiAlbinMPOLSP1985Kozłów SzlacheckiPSP SochaczewMZapłacono
69MierzejewskiKrzysztofMPOLSM1982Ełk15Giżycka Brygada ZmechanizowanaLZapłacono
70KowalskaAgnieszkaKPOL1996Tomaszów MazowieckiS
71KujawaKatarzynaKPOL1973GdyniaKurczak i AgatkaMZapłacono
72StanJacekMPOL1972Biała RawskaMZapłacono
73GajewskiJacekMPOL1968GliwiceKurczak i AgatkaMZapłacono
74RzeżnickiPatrykMPOL2000Biała RawskaXXLZapłacono
75NitekKamilMPOLSP1998SochaczewMZapłacono
76StaniszewskiMariuszMPOL1995ŁódźM
77LusztakSzymonMPOLMMA1991Kozłów BiskupiDzikie wieprzeXXLZapłacono
78ZydlewskiMichałMPOLSP1986BrochówPSP SochaczewMZapłacono
79ZajączkowskiDawidMPOLMS1989SochaczewMZapłacono
80MakarenkovSergiiMPOLSP1984MilanówekM
81KrawczykRadosławMPOL1978ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówLZapłacono
82BłaszczykMarcinMPOLSM1985Kamion37 dr OPLZapłacono
83PopiołekMateuszMPOL1985Nowa IwicznaOCEANICUSLZapłacono
84DybiecKamilMPOLMMA1977SochaczewMZapłacono
85JeżewskaTeresaKPOL1983GarwolinDragonM
86GałązkaTomaszMPOL1978BłonieMZapłacono
87PrzedlackiMichałMPOLMS1986SochaczewM&PMZapłacono
88PrzedlackiPiotrMPOLSP1987SochaczewM&PXLZapłacono
89LusztakBartoszMPOLMMA1998SochaczewDzikie wieprzeXXLZapłacono
90KuśmierkiewiczMaciejMPOLMMA1997SochaczewMataLeao JiuJitsu SochaczewXXLZapłacono
91LisMateuszMPOLSM1996Sochaczew37 dr OPMZapłacono
92SejdakTadeuszMPOLSP1983SochaczewPSP SochaczewLZapłacono
93SiekieraPatrykMPOLMMA1991SochaczewDragonLZapłacono