maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Bieg Azotowy

VIII Bieg Azotowy
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 11 grudnia 2021
Organizator: ŁUKAT Sp. z o.o.
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 2 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulka
101ChachułaRyszardMPOLM401974ZdzieszowiceDyczuś TeamL
102FurmanDawidMPOLM301985BłażejowiceDla Elizki & MilenkiM
103DyllaFranzMPOLM70+1948Tarnów OpolskiM
104MałczakMarcinMPOLM401978CiasnaMafia Team LubliniecL
105JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntonteamM
106PacanZbigniewMPOLM501966ZdzieszowiceDyczuś TeamM
107GrycmanKazimierzMPOLM401972CiechowiceXL
108OrianAnnaKPOLK401975ZdzieszowiceLUKS ROSPONDEK ŻYROWAS
109OrianPiotrMPOLM501971ZdzieszowiceLUKS ROSPONDEK ŻYROWAM
110MarcinAntkowiczMPOLM401975NysaLUKS ROSPONDEK ŻYROWAM
111ZadrożnyZbigniewMPOLM401976WalceKS KOZIOŁEK/ LUKS ROSPONDEK ŻYROWAXL
112KustraKarolMPOLM501965NysaPROZAK TEAM NYSAM
113OrianAdrianMPOLM182003ZdzieszowiceLUKS ROSPONDEK ŻYROWAM
114BieniasŁukaszMPOLM301984DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
115PiszczekBożenaKPOLK401978Kędzierzyn KoźleMultiFitS
116CiechomskiBogdanMPOLM70+1951Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAL
117GrzesikAndrzejMPOLM50, PGA1963Kuźnia RaciborskaZAWISZA STARA KUŹNIAM
118ReichertAndrzejMPOLM70+1951UjazdZAWISZA STARA KUŹNIAL
119CiechomskaIwonaKPOLK401978Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
120MalinowskaNataliaKPOLK181992BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS
121SługockaAnnaKPOLK181992DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
122ŁukaszyńskiTomaszMPOLM30, PGA1987Kędzierzyn-KoźleXL
123WalenżykAdrianaKPOLK301984Kędzierzyn-KoźleL
124KansyMarcelMPOLM182003Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
125CzarneckaKlaudiaKPOLK401981Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAXL
126CzarneckiPrzemysławMPOLM401981Stara KuźniaZAWISZA STARA KUŹNIAXXL
127TrochaRomanMPOLM501963DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
128NawaWaldemarMPOLM501967Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleL
129DrobnikWojciechMPOLM30, PGA1983Kędzierzyn-KoźleL
130BieleckiTomaszMPOLM501969ZdzieszowiceM
131LisowskaBarbaraKPOLK501970TurawaS
132PerkaTomekMPOLM501969OpoleWieczorne Bieganie w OpoluM
133MarcinowskiNorbertMPOLM301990BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAL
134TomaszekWojciechMPOLM401980Kędzierzyn-KoźleM
135HańczaKrzysztofMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleDyczuś TeamL
136KrzysicaKatarzynaKPOLK301987Kędzierzyn-KoźleM
137MekierAlicjaKPOLK301982ZbrosławiceL
138IlnickaJulitaKPOLK401980PrudnikS
139RosiakJacekMPOLM301983Kędzierzyn-KoźleCardio-SportXL
140RosiakKarolinaKPOLK301986Kędzierzyn KoźleM
141JanoszekMarcelMPOLM301991SteblówJULA MebleXL
142KuderMarekMPOLM401974Wodzisław ŚląskiL
143BuzeŁukaszMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleL
144MazurMariuszMPOLM401975BielawaBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
145NowosielskaSabinaKPOLK501962Kędzierzyn-Kozleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
146RudolfBeataKPOLK401977Kędzierzyn-KoźleS
147StarczewskiWojciechMPOLM40, PGA1981Kędzierzyn-KoźleXXL
148CzernekDarekMPOLM401979GogolinSąsiedziteaMXL
149JabłońskiMariuszMPOLM301984Kędzierzyn-KoźleL
150TokarczykPiotrMPOLM401980Krapkowice#REJAK udane spływy kajakoweXL
151KacanSabinaKPOLK401977ZabrzeTeam Izo ErgM
152RogowskiMichałMPOLM301991K-KoźleSTART KATOWICEM
153BornMarcinMPOLM501967Kędzierzyn-KoźleOSP KŁODNICAM
154DorobekAgataKPOLK401973ZabrzeReshape runnersM
155PogorzelskaLucynaKPOLK50, PGA1971K-KoźleOSP KŁODNICAS
156DudaAndrzejMPOLM301982DzierżoniówBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAM
157BudzarJustynaKPOLK401976WiększyceM
158SmiechMarekMPOLM301982WiększyceXL
159SmiechMonikaKPOLK301982WiększyceS
160SzejaUrszulaKPOLK501964Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
161SzubaCzesławMPOLM601961RybnikL
162SzalaAdamMPOLM601961JejkowiceM
163ŚwięckaEwaKPOLK501968Wodzisław ŚląskiKs M.E.T.A.S
164PrzyłudzkiJanuszMPOLM601952MikołówL
165ZauścińskiTomaszMPOLM601958Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieXL
166WierciochTomaszMPOLM401979Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleS
167GumiennyMagdalenaKPOLK401978KotlarniaZAWISZA STARA KUŹNIAM
168ParnickiPiotrMPOLM401972KotlarniaZAWISZA STARA KUŹNIAS
169NowakMichałMPOLM401981Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
170NowakPawełMPOLM301986WrocławL
171RotherMartaKPOLK501968WrocławRother TeamL
172RotherMarekMPOLM501968WrocławRother TeamL
173Zeletko-PrzewoźnikMonikaKPOLK401974Kędzierzyn-KoźleRunSistersKKS
174BanaszkiewiczTomaszMPOLM401978Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
175ZdonPawełMPOLM401980Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleM
176LewaldMarcinMPOLM401978MikołówTeam Izo ErgL
177WdowiakSebastianMPOLM181995ZabrzeL
178KuchajewiczMonikaKPOLK30, PGA1985BrzeźceL
179AbramikTomaszMPOLM401975DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaM
180PoloczekMateuszMPOLM181994DziewkowiceMati na 9-bieguL
181MałolepszyRadosławMPOLM301985Kędzierzyn-KoźleL
182SobelŁukaszMPOLM301982UjazdB&B TeamXXL
183StalicaWojciechMPOLM501969CzęstochowaTeam IzoErgM
184GramalaMagdalenaKPOLK301988Kędzierzyn-KoźleL
185SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówXL
186KaczmarekJacekMPOLM401973NamysłówL
187KawońAndrzejMPOLM601954NamysłówL
188KudłaCzesławMPOLM70+1951NamysłówL
189ŁukaszyńskaVictoriaKPOLK182000ZdzieszowiceL
190HermannMatthiasMPOLM401979KatowiceM
191TulejaAleksandraKPOLK301991KatowiceGazele, Gucio i GepardM
192MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS OleśnicaM
193WawroMałgorzataKPOLK501969KatowiceGazele, Gucio i GepardM
194TokarskaMariolaKPOLK401976JastrzębieACTIVRUN NAMYSŁÓWM
195HarynekRobertMPOLM301984StrzeleczkiGranit HarynekL
196ŁukaszczykiewiczTomaszMPOLM40, PGA1972Kędzierzyn-KoźleL
197CzekajJustynaKPOLK181998Kędzierzyn-KoźleAdam Cibis Running TeamS
198KręcichwostKamilMPOLM181997Kędzierzyn-KoźleADAM CIBIS RUNNING TEAMM
199FąfaraMarekMPOLM40, PGA1981Kędzierzyn-KoźleKlub Sportowy KoziołekL
200CzekajBogdanMPOLM50, PGA1970Kędzierzyn-KoźleM
Strona 2 z 3