maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Koszęcińska Dycha

Miejsce i data imprezy: Koszęcin, 30 listopada 2019
Organizator: Gmina Koszęcin z siedzibą w Koszęcinie, ul. Powstańców Śl. 10, 42-286 Koszęcin,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą w Koszęcinie, ul. Sportowa 1, 42-286 Koszęcin,

Strona internetowa Organizatora: http://www.koszecin.pl
Dyrektor biegu: Marek Grund – tel. 512 087 144, email: koszecinskadycha@gmail.com
Regulamin: Regulamin biegu


Kategorie:
- OpenWolne miejsca: 223

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BrolHenrykMPOLGlinicaPasze Bios KochanowiceLZapłacono
2WitkowskaMariaKPOLKatowiceKlub Królika StefanaSZapłacono
3GarcorzDawidMPOLDzielnaMafia Team LubliniecL
4StyczeńJustynaKPOLZabrzeM
5TestKrissMPOLMGKOpoleXL
6FlisDariuszMPOLZabrzeOlimp ZabrzeL
7DżastaAnonim#207857KPOLRadzionkówFantastic 4SZapłacono
8KugielGrzegorzMPOLChorzówDrużynaMOJACUKRZYCA.PL&Batory LotoMZapłacono
9KosmałaPrzemekMPOLKrakówM
10TworekDawidMPOLRadzionkówCidry LotajomM
11MichałowskiPiotrMPOLLubliniecSWL
12KargólRafałMPOLRadzionkówFantastic 4 / Logtech Team RadzionkówMZapłacono
13TiahnybokPawełMPOLKaletySpartan TeamM
14KowalikDamianMPOLLubliniecEthosEnergyM
15GrundMarekMPOLMGKStrzebińMafia TEAM LubliniecM
16DobrenkoDanielMPOLBlachowniaBlachownia TeamL
17KaczmarekDariuszMPOLBlachowniaBlachownia TeamL
18RybakPawełMPOLTarnowskie GoryTarnogórskie Towarzystwo TriathlonoweL
19WalkowiakArturMPOLLubliniecMafia Team LubliniecM
20StrózikTomaszMPOLBlachowniaBlachownia TeamS
21BąkTymoteuszMPOLGliwicei-systems.plS
22JeruszkaPawełMPOLCzęstochowaL
23KrauseSzymonMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
24PrzybyłaWiolettaKPOLZabrzeNightrunners ZabrzeM
25ZosgórnikAleksandraKPOLTarnowskie GóryFantastic 4 / O co biega w KaletachSZapłacono
26RogowskiMaciuśMPOLTarnowskie GóryFantastic4/Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryMZapłacono
27RoskoszRafałMPOLTarnowskie GóryPRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRYM
28BrzezinaArkadiuszMPOLTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
29WittEwaKPOLWęglowiceAktywna WręczycaS
30ZającTomaszMPOLLubliniecLZapłacono
31NogaBarbaraKPOLWilkowieckoKB Florian Zajączki DrugieSZapłacono
32PawełczakMateuszMPOLZłochowiceKB Florian Zajączki DrugieMZapłacono
33SkibaJoannaKPOLMGKKoszęcinS
34SzafarczykNicolaKPOLPawonkówMafia Team LubliniecM
35MańkaMariaKPOLMGKStrzebińS
36GrudniewskiRafałMPOLTarnowskie GorySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryL
37PawlukJacekMPOLMGKKoszęcinM
38MusialikJanMPOLZabrzePRO WINDOW TEAM Tarnowskie GóryM
39MorcinekMagdalenaKPOLMGKKoszęcinS
40HadzikRafałMPOLGliwiceL
41PiegzaDawidMPOLKrupski MłynGreen Runners TeamL
42DragonMirosławMPOLTarnowskie GóryM
43SmykAdamMPOLKatowiceLZapłacono
44SmykEwaKPOLKatowiceMZapłacono
45CzyrniaMartinMPOLDobrodzieńMafia Team LubliniecS
46SmollMariolaKPOLKrupski MłynM
47MatuszczykMaciejMPOLKatowiceMedforumMZapłacono
48KubiszDorotaKPOLLubliniecWKB META LUBLINIECS
49KubiszTomaszMPOLLubliniecWKB META LUBLINIECL
50WeissDominikMPOLBytomLZapłacono
51GlancJanMPOLMGKStrzebińL
52NiekrawiecDariuszMPOLOpoleL
53PietrasMagdalenaKPOLCzęstochowaBBL CzęstochowaS
54OsakMałgorzataKPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieMZapłacono
55KrawczykMartaKPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieLZapłacono
56SowaSylwiaKPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieMZapłacono
57ZajdelDariuszMPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieMZapłacono
58ZajdelMirosławaKPOLZawadzkieZawadzkie BiegnieLZapłacono
59BonkAntoniMPOLKochciceM
60PiecuchMarekMPOLPiekary ŚląskieLecymy DurśM
61DądelaAntoniMPOLKrzepiceKB Florian Zajączki DrugieM
62Melka-SiwekJoannaKPOLWymysłów - BobrownikiM
63HałonAndrzejMPOLOpoleLZapłacono
64MłyńczykJakubMPOLOpoleL
65BartoszewiczWładysławMPOLOpoleMZapłacono
66SzkarłatAnnaKPOLDąbrowa GórniczaADS MasnaL
67KowalczykBożenaKPOLKoszwiceL
68MałczakMarcinMPOLCiasnaMafia Team LubliniecL
69ŻółtańskiKrzysztofMPOLKochanowiceM
70BorekBogusławMPOLMGKStrzebińStrzelec Strzebiń / O CO BIEGA W KALETACHM
71HoliWojciechMPOLMGKKoszęcinBiegam bo lubięLZapłacono
72ŻyrekAgnieszkaKPOLZabrzeNight Runners ZabrzeL
73DorobekAgataKPOLZabrzeNightrunners ZabrzeL
74PiskorzAdamMPOLLubliniecSłota Schody SprintL
75SiwekDariuszMPOLWymysłówL
76GątkiewiczPawełMPOLCzęstochowaS
77KaczmarczykSebastianMPOLLubliniecMafia Team LubliniecM
78WłodarczykPiotrMPOLKaletyL
79BregułaPiotrMPOLTarnowskie GóryLZapłacono
80BujoczekJanuszMPOLNakło ŚląskieM
81GinalskaJoannaKPOLTarnowskie GórySZapłacono
82GinalskiAdrianMPOLTarnowskie GóryLZapłacono
83SipieraTomaszMPOLKrakówgrupaluktrans.plL
84NiezgodaKamilMPOLLubliniecXXL
85JońskiMichałMPOLPorajM
86OsińskiKrzysztofMPOLDąbrowa GórniczaToucheverLZapłacono
87SobolewskiPiotrMPOLCzelad ŹToPo CzeladźM
88BodziochAnnaKPOLSieraków ŚląskiLKS Sieraków ŚląskiM
89BodziochJacekMPOLSieraków ŚląskiLKS Sieraków ŚląskiM
90KliszewskiDariuszMPOLCzęstochowaSportczesnaXL
91Makles-KlubaMagdalenaKPOLBodzanowiceZRYW ParzymiechyM
92TwardzikPatrykMPOLMGKSadówS
93TwardzikGrzegorzMPOLMGKSadówWKB META LUBLINIECXL
94SzewczykKrzysztofMPOLCzęstochowaCzewarun TiMS
95BujoczekJadwigaKPOLNakło ŚląskieM
96WawroMałgorzataKPOLKatowiceM
97HermannMatthiasMPOLKatowiceM
98WrońskiMaciejMPOLBlachowniaPocztowa Grupa NWL
99SaternusIwonaKPOLKatowiceL
100TulejaAleksandraKPOLŚwiętochłowiceSayonaraM
Strona 1 z 2