maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Festiwal Biegów Górskich 3xKopa

Festiwal Biegów Górskich 3xKopa
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 27 kwietnia 2024
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

Bieg zaliczany do klasyfikacji Grand Series SBO - więcej informacji
Kategorie:
- Półmaraton KarlikaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 369
- Maraton OpawskiWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 369
- Ultramaraton Górski 3xKopaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 369
- Petrovicka SetkaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 369

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AbrahamczykRobertMPOL100KM, M20, M1999Rybnik
2AdamczykGrzegorzMPOL20KM, M501973OławaBiegnij OławoZapłacono
3AdamskaBeataKPOL20KM, K201998OtmiceIzbicko w BieguZapłacono
4AdamusRafałMPOL100KM, M401983ŚwidnicaTHE REDBARBERS RUNNING TEAM
5AlbińskiTomaszMPOL100KM, M40, L1978WarszawaRunning FrogsZapłacono
6AndruszkoKamilaKPOL20KM, K301993OpoleZapłacono
7AndrysiakMichałMPOL20KM, M301990DomeckoZapłacono
8AndrzejczukMarzenaKPOL63KM, K40, S1978WrocławSama SobieZapłacono
9Anonim#379790MirekMPOL20KM, M501973KrakówZapłacono
10Anonim#380292MPOL63KM, M40, L1976NysaEx TeamZapłacono
11AntkowiczJacekMPOL20KM, M501973NysaProzak Team NysaZapłacono
12AntkowiczMarcinMPOL20KM, M401976NysaProzak Team NysaZapłacono
13BaksalaryLidiaKPOL20KM, K50+1974Leszno#BiegajLesznoZapłacono
14BaranBartłomiejMPOL42KM, M201995BaborówEko-Okna RunnersZapłacono
15BaranDariuszMPOL42KM, M301992BaborówZapłacono
16BarcikPrzemysławMPOL20KM, M401980DobroszyceZapłacono
17BarciokMarekMPOL63KM, M301990RadlinSamson MarklowiceZapłacono
18BaumTomaszMPOL20KM, M301985FrankowoZapłacono
19BerlikPiotrMPOL20KM, M301992OpoleKB Odra OpoleZapłacono
20BialikJędrzejMPOL63KM, M40, M1984NysaZapłacono
21BiecuszekTomaszMPOL42KM, M401978Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
22BiegańskiMarcinMPOL42KM, M301993WrocławTRIMP TeamZapłacono
23BienieckaAnnaKPOL63KM, K40, S1979Gliwice
24BieszczadJacekMPOL20KM, M501968Strzelce OpolskieZapłacono
25BieszczadJolantaKPOL20KM, K401978Strzelce OpolskieZapłacono
26BoczkowskaMarzenaKPOL20KM, K401984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
27BoguszDamianMPOL42KM, M401982WrocławTrener na 4 Pory RokuZapłacono
28BonichMagdalenaKPOL20KM, K401984OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
29BorekJacekMPOL20KM, M301992Kamieniec ZąbkowickiZapłacono
30BorowiakŁukaszMPOL20KM, M401975Leszno#BiegajLesznoZapłacono
31BorsukKamilMPOL63KM, M20, L1996WrocławZapłacono
32BoszkoKrzysztofMPOL20KM, M401984OpoleZapłacono
33BowszysArkadiuszMPOL63KM, M40, M1983Lwówek ŚląskiKAMAR
34BrojAdrianMPOL20KM, M501968ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
35BrojMarcelMPOL42KM, M202000ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
36BrojMichałMPOL20KM, M301987OpoleZapłacono
37BrojMichałMPOL63KM, M40, XL1979OpoleKKW CYKLOFANZapłacono
38BrylaIreneuszMPOL20KM, M301987DomeckoNie ma lipy!!!(Domecko)Zapłacono
39BryłaGrzegorzMPOL20KM, M401976KnurówKlub Jednego BiegaczaZapłacono
40BuchertFilipMPOL20KM, M201998GłuchołazyJuvenia GłuchołazyZapłacono
41BudrewiczDominikMPOL20KM, M401979SuwałkiBUDRYSYZapłacono
42BudrewiczKatarzynaKPOL20KM, K401976SuwałkiBUDRYSYZapłacono
43BuraKrystianMPOL63KM, M30, M1985Leszno#BiegajLesznoZapłacono
44BurczykKlaudiuszMPOL42KM, M401981UrbanowiceZapłacono
45BuryJarosławMPOL42KM, M301987LubliniecTuryściZapłacono
46BurzyńskaBeataKPOL42KM, K401975KatowiceZapłacono
47Chalimoniuk-NowakMartaKPOL42KM, K401976WarszawaPolskie Stowarzyszenie Trenerów ZdrowiaZapłacono
48ChamalaKrzysztofMPOL20KM, M401983LuboszyceWeegreeZapłacono
49ChlopekRafalMPOL20KM, M501972Janków Przygodzki
50ChlopekRafalMPOL20KM, M501972Janków Przygodzki
51ChłądAleksanderMPOL20KM, M401983PrzysieczEx TeamZapłacono
52ChłopekRafałMPOL42KM, M501972Janków PrzygodzkiEDB
53ChojnackiTomaszMPOL20KM, M401982OzimekTeamOzimekZapłacono
54ChwastykEwaKPOL20KM, K301985ChrząszczyceZapłacono
55CisowskiKamilMPOL20KM, M401984MikołówSTS Biegaton MikołówZapłacono
56CupiałDariuszMPOL20KM, M501966SosnowiecW pogoni za duchemZapłacono
57CupiałMariolaKPOL20KM, K50+1966SosnowiecW pogoni za duchemZapłacono
58CupriakDanielMPOL63KM, M501972GrodkówAGROAS TEAM
59CzechMarcinMPOL63KM, M20, L1996WrocławZapłacono
60CzekajKrzysztofMPOL42KM, M501973Tychy40 latek TychyZapłacono
61CzerepickiGrzegorzMPOL20KM, M301985OpoleDach na miareZapłacono
62CzoskaPrzemysławMPOL63KM, M40, L1983PogórzeZapłacono
63CzyżGrzegorzMPOL20KM, M501972KrapkowiceT. S. Iron Man GogolinZapłacono
64DajmundJakubMPOL20KM, M301985KatowiceHuragan Ligota
65DąbekKamilMPOL42KM, M201995Lądek ZdrójZapłacono
66DermineNicolasMPOL100KM, M40, L1980NysaZapłacono
67DomańskiHenrykMPOL63KM, M50, M1970Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
68DoszakBrunoMPOL20KM, M162007Dobrzeń WielkiLuks Podium KupZapłacono
69DoszakTomaszMPOL20KM, M401976Dobrzeń WielkiZapłacono
70DrzymałaMarcinMPOL20KM, M401983Strzelce OpolskieZapłacono
71DubiałRafałMPOL42KM, M401975LesznoLesz No Limits RunnersZapłacono
72DzierżanowskaKasiaKPOL42KM, K401980OpoleRunninglateZapłacono
73DzierżanowskiJacekMPOL42KM, M401976JaśkowiceBiegam wolno bo mi wolnoZapłacono
74DzierżanowskiŁukaszMPOL63KM, M40, M1978OpoleRunninglateZapłacono
75DzieszukGrzegorzMPOL63KM, M40, XL1980WałbrzychPodzamcze WałbrzychZapłacono
76FałdzińskiTomaszMPOL20KM, M401984NysaZapłacono
77FilaRafałMPOL42KM, M301991OpoleZapłacono
78FlagaIwonaKPOL20KM, K401977KrakówLos Pantalones RojosZapłacono
79FornalKamilMPOL63KM, M30, L1992ZabrzeLeśne LudkiZapłacono
80FortunaMarcinMPOL20KM, M401983Kędzierzyn-KoźleAntonTeamZapłacono
81FrydelPatrykMPOL42KM, M301989OpoleOddział Regionalny PTTK Śląska OpolskiegoZapłacono
82FurtakKrzysztofMPOL42KM, M60+1962MiłkowiceKTOŚ MUSI BYĆ OSTATNiZapłacono
83GadzimoraMarianMPOL42KM, M401982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
84GajAndrzejMPOL20KM, M501966RacibórzZapłacono
85GalaEwelinaKPOL20KM, K201995Środa ŚląskaZapłacono
86GaluskaRafałMPOL20KM, M201995OpoleOreo TeamZapłacono
87GandyraRafałMPOL20KM, M401982Stare SiołkowiceZapłacono
88GarcarzDorotaKPOL20KM, K401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
89GarcarzŁukaszMPOL20KM, M401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
90Garus-SaramakAgnieszkaKPOL63KM, K40, L1978Kędzierzyn-KoźleAntonTeamZapłacono
91GawlasPrzemysławMPOL63KM, M50, M1972Kłodzko
92GawrońskiRomualdMPOL63KM, M40, M1977KamykATOLZapłacono
93GąsiorekPawełMPOL100KM, M30, L1989ZabrzeMubea biegaZapłacono
94GembaczWojciechMPOL63KM, M20, L1997SłopniceZapłacono
95GerstelElżbietaKPOL42KM, K401978Dobrzeń WielkiZapłacono
96GidaszewskaJolantaKPOL42KM, K401977LesznoGidaś TeamZapłacono
97GolińskiKrzysztofMPOL20KM, M401975BiałaUSTRONIANKAZapłacono
98GołębiowskiKornelMPOL20KM, M401984Opole
99GonsiorTomaszMPOL20KM, M301992SchodniaZapłacono
100GoskUrszulaKPOL20KM, K301985OpoleZapłacono
Strona 1 z 5