maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1RadomskaMagdalenaKPOL10KM, K20DziesławiceMiędzyborska Grupa Biegowa
2MarciniakAleksandraKPOL10KM, K20, MGTTwardogóra
3SzczepaniakKatarzynaKPOL10KM, K20, SM, MGTTwardogóraKS Diament
4CzerwAnnaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
5KluskaKamilaKPOL10KM, K30MiędzybórzMiędzyborska Grupa Biegowa
6MateusiakAgnieszkaKPOL10KM, K30OleśnicaAEROGIRLS OLEŚNICAZapłacono
7PetryszynUlaKPOL10KM, K30Jelcz Laskowice
8TanaśBogumiłaKPOL10KM, K30TrzebickoKs Krotosz Krotoszyn
9WieczorekEwelinaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
10GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
11WoźniakJoannaKPOL10KM, K30, MGTTwardogóra
12Winiarska - KmiecikAnnaKPOL10KM, K30, SMNamysłów
13LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40OleśnicaZapłacono
14MusielakWioletaKPOL10KM, K40MiliczRunning Team MiliczZapłacono
15OwsianikSylwiaKPOL10KM, K40MiliczZapłacono
16WójciakIwonaKPOL10KM, K40OstrowinaPDPS OSTROWINA
17ToszewskaEwaKPOL10KM, K40, MGTGrabowno Male
18LubańskaAlicjaKPOL10KM, K50BukowiceSSW Team KrośniceZapłacono
19BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
20GałęckiKamilMPOL10KM, M20Kobyla GóraRyba TeamZapłacono
21KokotJakubMPOL10KM, M20Oleśnica
22RopaŁukaszMPOL10KM, M20KrośniceZapłacono
23WójcikMichałMPOL10KM, M20KrośniceSSW Team Krośnice
24ZxdvAdfdvavMPOL10KM, M20, MGTTwardogóraAmator
25KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
26FiołkaPrzemysławMPOL10KM, M30Kępno
27FonałTomaszMPOL10KM, M30LegnicaAmator
28ŁebekDamianMPOL10KM, M30Oleśnica
29MarczakPrzemysławMPOL10KM, M30MiliczRunning Team MiliczZapłacono
30OkrasaTomaszMPOL10KM, M30Oleśnica
31OrłowskiŁukaszMPOL10KM, M30WrocławGET-RUNZapłacono
32PlotaMateuszMPOL10KM, M30Ostrów WielkopolskiOstrów WielkopolskiZapłacono
33PontusRobertMPOL10KM, M30OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
34PrzerwaMichałMPOL10KM, M30OdolanówAMS Trofea sportowe Ostrów Wielkopolski, Centrum Optyki Kasprzak Ostrów WielkopolskiZapłacono
35SzczepaniakAndrzejMPOL10KM, M30Karłowice
36ZajcTomaszMPOL10KM, M30MiędzybórzMiędzyborska Grupa BiegowaZapłacono
37ZapiórMateuszMPOL10KM, M30KiełczówZapłacono
38SoberaŁukaszMPOL10KM, M30, MGTTwardogóraZapłacono
39PudłoPiotrMPOL10KM, M30, SMŁuczynaKB Szerszeń Oleśnica
40StaromłyńskiMarcinMPOL10KM, M30, SMKąty Wrocławskie
41SzczepaniakRafałMPOL10KM, M30, SMKarłowiceKP PSP Brzeg
42WojtyczkaTomaszMPOL10KM, M30, SMKrośniceSSW Team KrośniceZapłacono
43DeraRafałMPOL10KM, M40PotaśniaAmatorZapłacono
44JaskułaRobertMPOL10KM, M40OstrowinaPRO-RUN Wrocław
45KarszniaRadosławMPOL10KM, M40WrocławZapłacono
46KrupaMarcinMPOL10KM, M40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
47ŁatoszyńskiOskarMPOL10KM, M40OstrowinaPDPS OSTROWINA
48ŁozińskiWojciechMPOL10KM, M40OleśnicaUltra Speed KwezalZapłacono
49SkowronekMarianMPOL10KM, M40Gorzyce MałeLZS Gorzyce MałeZapłacono
50SzmerkaMariuszMPOL10KM, M40ŁódźOrange PolskaZapłacono
51DżugajJacekMPOL10KM, M40, MGTTwardogóraCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
52GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
53CiuraKrzysztofMPOL10KM, M40, SMSpaliceCiura KrzysztofZapłacono
54FielekPiotrMPOL10KM, M40, SMWrocławPRO-RUN WrocławZapłacono
55BikStanisławMPOL10KM, M50KsięginiceBiegająca Kasta Miedziowego MiastaZapłacono
56BubieńStanisławMPOL10KM, M50OleśnicaZapłacono
57DziedzicPiotrMPOL10KM, M50MiliczRunning Team MiliczZapłacono
58SimlatWojciechMPOL10KM, M50OstrowinaPDPS OSTROWINA
59ŚwitońMarianMPOL10KM, M50BukownicaBuko Jeszcze Biega
60SoberaJanMPOL10KM, M50, MGTTwardogóraEcho TwardogóraZapłacono
61KochmanJanuszMPOL10KM, M50, SMPawłowice
62SienkiewiczCzesławMPOL10KM, M60KrotoszynKs Krotosz Krotoszyn
63UrbaniakJanMPOL10KM, M60Topola OsiedleZapłacono
64MandatJanekMPOL10KM, M60, SMOleśnicaKB Lupus Oleśnica
65BoraAndrzejMPOL10KM, M70+Wroclawwkb piast wroclawZapłacono
66GredaJozefMPOL10KM, M70+Sycow1946Zapłacono
67GrzelakHannaKPOL5KM, K1Ostrów WielkopolskiDomowy Klub Sportowy ZabieganaZapłacono
68ZającAleksandraKPOL5KM, K1Łęka Opatowska-Zapłacono
69ZborowskaDariaKPOL5KM, K1Kobyla GóraZapłacono
70Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
71FrankowskaJustynaKPOL5KM, K2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
72GałęckaBożenaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
73HadułaJustynaKPOL5KM, K2OleśnicaZapłacono
74KaczmarekAnnaKPOL5KM, K2MiliczZapłacono
75KiragaMałgorzataKPOL5KM, K2OstrowinaPDPS OSTROWINA
76LeśniewskaJustynaKPOL5KM, K2RadkówAktywna Nowa RudaZapłacono
77Raszewska-NolbertGrażynaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
78SipurzyńskaEwaKPOL5KM, K2BałdowiceOrkan OstrzeszówZapłacono
79StankiewiczIzabelaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
80UciechowskaRomanaKPOL5KM, K2Kotlin1970Zapłacono
81WachowskaAgnieszkaKPOL5KM, K2Oława
82KrawczykBartłomiejMPOL5KM, M1MąkoszyceZapłacono
83KrystekPawełMPOL5KM, M1OleśnicaKB Szerszeń OleśnicaZapłacono
84MalerczykJózefMPOL5KM, M1NsmysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
85PolańskiJarosławMPOL5KM, M1OstrowinaPDPS OSTROWINA
86RogowskiMichałMPOL5KM, M1ŚwidnicaAmatorZapłacono
87SurowiakAdrianMPOL5KM, M1OstrowinaPDPS OSTROWINA
88SzymańskiŁukaszMPOL5KM, M1OdolanówZapłacono
89BabiichukIhorMPOL5KM, M1, MGTTwardogóraŻółw
90CholewaAdrianMPOL5KM, M1, MGTTwardogóra1995
91TargoniWojciechMPOL5KM, M1, MGTKrośnice
92BystrowskiRafałMPOL5KM, M2KrotoszynKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAZapłacono
93DeresińskiTomaszMPOL5KM, M2Topola-OsiedleRUNNING TEAM TOPOLAZapłacono
94FedorówArturMUKR5KM, M2OstrowinaPRO-RUN Wrocław
95FrankowskiKrzysztofMPOL5KM, M2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
96JumaMaciejMPOL5KM, M2OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICA
97KaczmarekAdamMPOL5KM, M2MiliczZapłacono
98LiszkaKamilMPOL5KM, M2JaroszówStrzegomska DwunastkaZapłacono
99MazurTomaszMPOL5KM, M2ZabardowiceZorza Zabardowice
100OlejarnikDanielMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
Strona 1 z 2