maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
2BronowickiŁukaszMPOL5KM, M2, MGTPajęczak
3BubieńStanisławMPOL10KM, M50OleśnicaZapłacono
4BuczkowskaJustynaKPOLNW, K1SwarzędzZapłacono
5Celmerowska-KochmanKazimieraKPOLNW, K1Pawłowice
6CzerwAnnaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
7Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
8FiołkaPrzemysławMPOL10KM, M30Kępno
9GałęckaBożenaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
10GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
11GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
12GrzegorczykMarzenaKPOLNW, K1Ostrów WielkopolskiZapłacono
13HadułaJustynaKPOL5KM, K2OleśnicaZapłacono
14JagodzińskaBożenaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
15JagodzińskiAndrzejMPOLNW, M2WrocławZapłacono
16JustRafałMPOLNW, M1Ślęza
17KaczmarekAdamMPOL5KM, M2MiliczZapłacono
18KaczmarekAnnaKPOL5KM, K2MiliczZapłacono
19KarszniaRadosławMPOL10KM, M40WrocławZapłacono
20KiełtykaMagdalena EwaKPOLNW, K1, MGTTwardogóraZapłacono
21KochmanJanuszMPOL10KM, M50, SMPawłowice
22KokotJakubMPOL10KM, M20Oleśnica
23KomorekSylwiaKPOLNW, K1Wrocław
24KoprowskaAnetaKPOLNW, K1OławaZapłacono
25KrawczykBartłomiejMPOL5KM, M1MąkoszyceZapłacono
26KwiecieńElżbietaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
27LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40OleśnicaZapłacono
28ŁebekDamianMPOL10KM, M30Oleśnica
29MarciniakAleksandraKPOL10KM, K20, MGTTwardogóra
30MędrakAlicjaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
31MędrakJózefMPOLNW, M2WrocławZapłacono
32OkrasaTomaszMPOL10KM, M30Oleśnica
33OlejarnikDanielMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
34OwsianikSylwiaKPOL10KM, K40MiliczZapłacono
35PetryszynUlaKPOL10KM, K30Jelcz Laskowice
36Raszewska-NolbertGrażynaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
37RodziewiczZbigniewMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
38RopaŁukaszMPOL10KM, M20KrośniceZapłacono
39SitkowskiKonradMPOLNW, M1DobroszyceZapłacono
40SoberaŁukaszMPOL10KM, M30, MGTTwardogóraZapłacono
41SobińskiSławomirMPOL5KM, M2, MGTGoszczZapłacono
42StankiewiczIzabelaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
43StaromłyńskiMarcinMPOL10KM, M30, SMKąty Wrocławskie
44SzczepaniakAndrzejMPOL10KM, M30Karłowice
45SzymańskiŁukaszMPOL5KM, M1OdolanówZapłacono
46TargoniWojciechMPOL5KM, M1, MGTKrośnice
47ToszewskaEwaKPOL10KM, K40, MGTGrabowno Male
48UdałaPawełMPOL5KM, M2OpatówZapłacono
49UrbaniakJanMPOL10KM, M60Topola OsiedleZapłacono
50WachowskaAgnieszkaKPOL5KM, K2Oława
51WieczorekEwelinaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
52Winiarska - KmiecikAnnaKPOL10KM, K30, SMNamysłów
53WołoszczukTomekMPOL5KM, M2Brzeg
54WoźniakJoannaKPOL10KM, K30, MGTTwardogóra
55ZapiórMateuszMPOL10KM, M30KiełczówZapłacono
56ZborowskaDariaKPOL5KM, K1Kobyla GóraZapłacono
57FrankowskaJustynaKPOL5KM, K2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
58FrankowskiKrzysztofMPOL5KM, M2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
59ZającAleksandraKPOL5KM, K1Łęka Opatowska-Zapłacono
60GredaJozefMPOL10KM, M70+Sycow1946Zapłacono
61LubońskiWaldemarMPOL5KM, M3Kotlin1969Zapłacono
62UciechowskaRomanaKPOL5KM, K2Kotlin1970Zapłacono
63CholewaAdrianMPOL5KM, M1, MGTTwardogóra1995
64WojdyłaMieczysławMPOLNW, M2Wrocław4WSzKz P Wrocław
65WojdyłaMieczysławMPOLNW, M2Wrocław4WSzKz P WrocławZapłacono
66FlorczakDariuszMPOL5KM, M3NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
67MalerczykJózefMPOL5KM, M1NsmysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
68SienkiewiczEwelinaKPOLNW, K1OleśnicaAerogirlsZapłacono
69ZawieruchaIrenaKPOLNW, K2OleśnicaAerogirlsZapłacono
70MateusiakAgnieszkaKPOL10KM, K30OleśnicaAEROGIRLS OLEŚNICAZapłacono
71KrupaMarcinMPOL10KM, M40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
72LeśniewskaJustynaKPOL5KM, K2RadkówAktywna Nowa RudaZapłacono
73ZbyrytHalinaKPOLNW, K1Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
74ZbyrytMarekMPOLNW, M2Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
75DeraRafałMPOL10KM, M40PotaśniaAmatorZapłacono
76FonałTomaszMPOL10KM, M30LegnicaAmator
77KoziełJacekMPOL5KM, M2, MGTOleśnicaAmatorZapłacono
78RacławskiJanMPOLNW, M2Skarbimierz-OsiedleAmator
79RogowskiMichałMPOL5KM, M1ŚwidnicaAmatorZapłacono
80SzałkoplasBronisławMPOL5KM, M3WrocławAmator
81ZxdvAdfdvavMPOL10KM, M20, MGTTwardogóraAmator
82GałkowskaAnnaKPOLNW, K1WrocławAmatorka
83RacławskaJoannaKPOLNW, K2Skarbimierz-OsiedleAmatorka
84PrzerwaMichałMPOL10KM, M30OdolanówAMS Trofea sportowe Ostrów Wielkopolski, Centrum Optyki Kasprzak Ostrów WielkopolskiZapłacono
85BikStanisławMPOL10KM, M50KsięginiceBiegająca Kasta Miedziowego MiastaZapłacono
86ŚwitońMarianMPOL10KM, M50BukownicaBuko Jeszcze Biega
87DżugajJacekMPOL10KM, M40, MGTTwardogóraCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
88PontusRobertMPOL10KM, M30OleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
89CiuraKrzysztofMPOL10KM, M40, SMSpaliceCiura KrzysztofZapłacono
90GrzelakHannaKPOL5KM, K1Ostrów WielkopolskiDomowy Klub Sportowy ZabieganaZapłacono
91KiełbikMarekMPOL5KM, M3WrocławDWAMARKI
92SoberaJanMPOL10KM, M50, MGTTwardogóraEcho TwardogóraZapłacono
93OrłowskiŁukaszMPOL10KM, M30WrocławGET-RUNZapłacono
94SudolskiEmilMPOL5KM, M2OleśnicaGustaw Też BiegaZapłacono
95JumaMaciejMPOL5KM, M2OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICA
96MandatJanekMPOL10KM, M60, SMOleśnicaKB Lupus Oleśnica
97KrystekPawełMPOL5KM, M1OleśnicaKB Szerszeń OleśnicaZapłacono
98PudłoPiotrMPOL10KM, M30, SMŁuczynaKB Szerszeń Oleśnica
99SzczepaniakRafałMPOL10KM, M30, SMKarłowiceKP PSP Brzeg
100KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
Strona 1 z 2