maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

BIEG WOKÓŁ STADIONU

Miejsce i data imprezy: Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu, 03 maja 2019
Organizator: Klub Sportowy Diament
Regulamin: Regulamin zawodów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KaczmarekAdamMPOL5KM, M2MiliczZapłacono
2RemiszewskiAdamMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
3ZxdvAdfdvavMPOL10KM, M20, MGTTwardogóraAmator
4CholewaAdrianMPOL5KM, M1, MGTTwardogóra1995
5SurowiakAdrianMPOL5KM, M1OstrowinaPDPS OSTROWINA
6GorzynskaAgnieszkaKPOL10KM, K30, MGTGrabowno Male
7LucerAgnieszkaKPOL10KM, K40OleśnicaZapłacono
8MateusiakAgnieszkaKPOL10KM, K30OleśnicaAEROGIRLS OLEŚNICAZapłacono
9WachowskaAgnieszkaKPOL5KM, K2Oława
10MarciniakAleksandraKPOL10KM, K20, MGTTwardogóra
11ZającAleksandraKPOL5KM, K1Łęka Opatowska-Zapłacono
12LubańskaAlicjaKPOL10KM, K50BukowiceSSW Team KrośniceZapłacono
13MędrakAlicjaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
14BoraAndrzejMPOL10KM, M70+Wroclawwkb piast wroclawZapłacono
15JagodzińskiAndrzejMPOLNW, M2WrocławZapłacono
16SzczepaniakAndrzejMPOL10KM, M30Karłowice
17KoprowskaAnetaKPOLNW, K1OławaZapłacono
18CzerwAnnaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
19GałkowskaAnnaKPOLNW, K1WrocławAmatorka
20KaczmarekAnnaKPOL5KM, K2MiliczZapłacono
21Winiarska - KmiecikAnnaKPOL10KM, K30, SMNamysłów
22FedorówArturMUKR5KM, M2OstrowinaPRO-RUN Wrocław
23KrawczykBartłomiejMPOL5KM, M1MąkoszyceZapłacono
24TanaśBogumiłaKPOL10KM, K30TrzebickoKs Krotosz Krotoszyn
25GałęckaBożenaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
26JagodzińskaBożenaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
27SzałkoplasBronisławMPOL5KM, M3WrocławAmator
28SienkiewiczCzesławMPOL10KM, M60KrotoszynKs Krotosz Krotoszyn
29ŁebekDamianMPOL10KM, M30Oleśnica
30OlejarnikDanielMPOL5KM, M2OleśnicaZapłacono
31SzymańskaDanutaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
32ZborowskaDariaKPOL5KM, K1Kobyla GóraZapłacono
33FlorczakDariuszMPOL5KM, M3NamysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
34KwiecieńElżbietaKPOLNW, K2WrocławZapłacono
35SudolskiEmilMPOL5KM, M2OleśnicaGustaw Też BiegaZapłacono
36SipurzyńskaEwaKPOL5KM, K2BałdowiceOrkan OstrzeszówZapłacono
37ToszewskaEwaKPOL10KM, K40, MGTGrabowno Male
38SienkiewiczEwelinaKPOLNW, K1OleśnicaAerogirlsZapłacono
39WieczorekEwelinaKPOL10KM, K30TrzebnicaZapłacono
40Raszewska-NolbertGrażynaKPOL5KM, K2Kobyla GóraZapłacono
41GorzynskiGrzegorzMPOL10KM, M40, MGTGrabowno Male
42ZbyrytHalinaKPOLNW, K1Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
43GrzelakHannaKPOL5KM, K1Ostrów WielkopolskiDomowy Klub Sportowy ZabieganaZapłacono
44GórskiHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
45WójcikHenrykMPOLNW, M2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
46BabiichukIhorMPOL5KM, M1, MGTTwardogóraŻółw
47WójcikIrenaKPOLNW, K2OleśnicaUTW OleśnicaZapłacono
48ZawieruchaIrenaKPOLNW, K2OleśnicaAerogirlsZapłacono
49WójciakIwonaKPOL10KM, K40OstrowinaPDPS OSTROWINA
50StankiewiczIzabelaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
51DżugajJacekMPOL10KM, M40, MGTTwardogóraCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
52KoziełJacekMPOL5KM, M2, MGTOleśnicaAmatorZapłacono
53PlutaJacekMPOL5KM, M2, MGTChełstówWKS ChełstówZapłacono
54KokotJakubMPOL10KM, M20Oleśnica
55RacławskiJanMPOLNW, M2Skarbimierz-OsiedleAmator
56SoberaJanMPOL10KM, M50, MGTTwardogóraEcho TwardogóraZapłacono
57UrbaniakJanMPOL10KM, M60Topola OsiedleZapłacono
58MandatJanekMPOL10KM, M60, SMOleśnicaKB Lupus Oleśnica
59KochmanJanuszMPOL10KM, M50, SMPawłowice
60PolańskiJarosławMPOL5KM, M1OstrowinaPDPS OSTROWINA
61KaczmarekJędrzejMPOL10KM, M20, SMKowalewKP PSP MILICZZapłacono
62RacławskaJoannaKPOLNW, K2Skarbimierz-OsiedleAmatorka
63WoźniakJoannaKPOL10KM, K30, MGTTwardogóra
64GredaJozefMPOL10KM, M70+Sycow1946Zapłacono
65MalerczykJózefMPOL5KM, M1NsmysłówACTIVRUN NamysłówZapłacono
66MędrakJózefMPOLNW, M2WrocławZapłacono
67BuczkowskaJustynaKPOLNW, K1SwarzędzZapłacono
68FrankowskaJustynaKPOL5KM, K2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
69HadułaJustynaKPOL5KM, K2OleśnicaZapłacono
70LeśniewskaJustynaKPOL5KM, K2RadkówAktywna Nowa RudaZapłacono
71GałęckiKamilMPOL10KM, M20Kobyla GóraRyba TeamZapłacono
72LiszkaKamilMPOL5KM, M2JaroszówStrzegomska DwunastkaZapłacono
73KluskaKamilaKPOL10KM, K30MiędzybórzMiędzyborska Grupa Biegowa
74BielawskiKarolMPOL10KM, M20Dobroszyce
75Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K2WrocławZapłacono
76SzczepaniakKatarzynaKPOL10KM, K20, SM, MGTTwardogóraKS Diament
77Celmerowska-KochmanKazimieraKPOLNW, K1Pawłowice
78PiksaKazimierzMPOLNW, M2BrzegNordic Walking Kruszyna
79SitkowskiKonradMPOLNW, M1DobroszyceZapłacono
80CiuraKrzysztofMPOL10KM, M40, SMSpaliceCiura KrzysztofZapłacono
81FrankowskiKrzysztofMPOL5KM, M2Grabów Nad Prosną-Zapłacono
82KramerLeszekMPOLNW, M2OleśnicaU.T.W..OleśnicaZapłacono
83BronowickiŁukaszMPOL5KM, M2, MGTPajęczak
84OrłowskiŁukaszMPOL10KM, M30WrocławGET-RUNZapłacono
85RopaŁukaszMPOL10KM, M20KrośniceZapłacono
86SoberaŁukaszMPOL10KM, M30, MGTTwardogóraZapłacono
87SzymańskiŁukaszMPOL5KM, M1OdolanówZapłacono
88JumaMaciejMPOL5KM, M2OleśnicaKB LUPUS OLEŚNICA
89RadomskaMagdalenaKPOL10KM, K20DziesławiceMiędzyborska Grupa Biegowa
90KiełtykaMagdalena EwaKPOLNW, K1, MGTTwardogóraZapłacono
91KiragaMałgorzataKPOL5KM, K2OstrowinaPDPS OSTROWINA
92KrupaMarcinMPOL10KM, M40Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
93StaromłyńskiMarcinMPOL10KM, M30, SMKąty Wrocławskie
94KiełbikMarekMPOL5KM, M3WrocławDWAMARKI
95ZbyrytMarekMPOLNW, M2Nowa RudaAktywna Nowa RudaZapłacono
96SkowronekMarianMPOL10KM, M40Gorzyce MałeLZS Gorzyce MałeZapłacono
97ŚwitońMarianMPOL10KM, M50BukownicaBuko Jeszcze Biega
98SzmerkaMariuszMPOL10KM, M40ŁódźOrange PolskaZapłacono
99GrzegorczykMarzenaKPOLNW, K1Ostrów WielkopolskiZapłacono
100PlotaMateuszMPOL10KM, M30Ostrów WielkopolskiOstrów WielkopolskiZapłacono
Strona 1 z 2