maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 13:00 (bez Służb Mundurowych)

6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 13:00 (bez Służb Mundurowych)
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Plaża Miejska), 16 czerwca 2019
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Fundacja Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
Fundacja Edukacji dla Bezpieczeństwa
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Boruta MC Poland

Regulamin: Regulamin biegu

W fali o godz. 13:00 startują zawodnicy z kategorii dodatkowych:
- Straż Pożarna
- Mieszkańcy Sochaczewa
- Zawodnicy MMA
- Organizacje Proobronne

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RoszkowskiTomasz MichałMPOL1986WarszawaJa0306 Biega. Ku Realizacji CelówSZapłacono
2KalińskaSylwiaKPOL1990ŻyrardówBrud EkipaM
3MarkuszewskiAndrzejMPOLMMA1984GrudziądzTZN TeamMZapłacono
4AntolikAnetaKPOL1992WarszawaBrud EkipaS
5KamińskiJakubMPOL1986BronisławyL
6LaskowskiGrzegorzMPOL1990JanczewoOSM PiątnicaMZapłacono
7MarkiewiczRadosławMPOL1991PłońskBravehearts LegionowoM
8RząpPaulinaKPOLMS1991SochaczewSochaczewS
9MikołajczykPawełMPOL1971WarszawaXXL
10SkrzosTomaszMPOL1974WarszawaSTG WarszawaM
11MilczarekMarcinMPOL1981ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówXL
12KrawczykRadosławMPOL1978ŻyrardówXL
13OlesińskiPiotrMPOL1981SochaczewDrużyna Orzecha ŻyrardówMZapłacono
14ZiąbskiKarolMPOL2000ŻyrardówDrużyna Orzecha ŻyrardówL
15KorsakMateuszMPOL1984WarszawaDeloitte Adventure TeamL
16PancerowMarcinMPOL1974WarszawaL
17KołuckiStefanMPOL1988WarszawaLZapłacono
18BaranowskiDariuszMPOL1993WiskitkiBrud EkipaL
19AjzakElżbietaKPOL1977JózefówHardcorowe wychylylybymyS
20ŚlubowskaKatarzynaKPOL1982PłockS
21CichockiKrzysztofMPOL1988KołoząbL
22NorwaMichałMPOL1994WarszawaS
23PastuszkaAnnaKPOL1978WarszawaBrud EkipaMZapłacono
24VoytovychHalynaKPOL1982WarszawaS
25PoredaJacekMPOL1990WarszawaL
26PałubaPawełMPOL1989PawłówekM
27PałubaKarolMPOL1984ŻyrardówMZapłacono
28RosaMarcinMPOLSP1999DębówkaL
29KochańskiRafałMPOL1984WarszawaBrud EkipaLZapłacono
30BaranGrzegorzMPOL1977GłowaczówLZapłacono
31BernatSebastianMPOL1976WarszawaStare WilkiM
32HolicaSebastianMPOL1993SieradzStare WilkiL
33StanisławskiFabianMPOL1989GrudziądzTZN TeamMZapłacono
34WilczekMarcinMPOLMS1988SochaczewM
35ZduńczykSylwiaKPOL1985ŁódźBiosferaSZapłacono
36AdamczykMarekMPOL1994WiskitkiBrud EkipaXL
37ŚliwowskiMarcinMPOL1977ZielonkaStare WilkiL
38SenatorPiotrMPOL1985WolanówM
39SenatorPiotrMPOL1985Krupia WólkaMZapłacono
40PietrzakTomekMPOL1990ŻyrardówBrud EkipaM
41JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
42FornalskiIreneuszMPOLMS1984SochaczewDragon SochaczewL
43TwardowskiPiotrMPOL1976KutnoKoniuchy OCRS
44BanasiakGrzegorzMPOLMMA1981SochaczewDragon Fight Club SochaczewM
45StaniszewskiMariuszMPOL1995RóźyceM
46BurzyńskiKrzysztofMPOL1999RóżyceL
47AugustynowiczMarcinMPOL1981KutnoKUTNO BIEGAS
48TulczyńskiMarcinMPOL1968WarszawaCwałujące ŻółwieL
49TulczyńskaDobrochnaKPOL1997WarszawaCwałujące ŻółwieM
50LechMateuszMPOL1994OtwockHardcorowe WychylylybymyL
51DmochowskiSebastianMPOL1986OtwockHardcorowe wychylylybymyL
52DurkaPawełMPOLSP1984Wola WągrodzkaStraż pożarnaM
53SworskiRomanMPOLMMA1983ŁódźVegan & Vege Runners / KastyoM
54ArkadioAnonim#173058MPOL1988WarszawaStare WilkiL
55TomczakWioletaKPOL1983PrzepitkiBiały KrukS
56CzarnotaDanielMPOLMS1980SochaczewM