maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 5

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
2RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
3BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
4SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
5SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
6BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
7ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
8KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
9FederowiczGrzegorzMPOLM401977WrocławWATAHABRAKZapłacono
10KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
11KukuśRafałMPOLM401977WrocławWATAHABRAK
12MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
13SkoczekMarcinMPOLM401978WrocławWATAHABRAK
14BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
15NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
16Popiela-KukuśKatarzynaKPOLK401979WrocławWATAHABRAK
17TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
18TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
19SkoczekAnnaKPOLK301981WrocławWATAHABRAKZapłacono
20BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
21ŻygadłoJustynaKPOLK301982WrocławWATAHABRAK
22WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
23WasikKrzysztofMPOLM301983KluczborkFAJA BAJA BUMMMMM!!!!!!BRAK
24ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
25MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
26GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
27StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
28KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
29LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
30WołodkoMichałMPOLM30, KM1989Radzyń PodlaskiForm FitnessBRAK
31StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
32KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
33WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
34KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
35KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL