maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCE M
2RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCE M
3BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
4SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono
5SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
6BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
7ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
8KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
9KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
10MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
11BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
12NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
13TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
14TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
15BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
16ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
17MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
18GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
19StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
20KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
21LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
22StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
23KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
24WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
25BukowskaMartaKPOLK16-201998Piława DolnaBielawska Akademia Biegania XLZapłacono
26KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL